Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 08:00:22 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΤΗΛΕΚΑΡΤΕΣ  (Αναγνώστηκε 3261 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Inspyrous
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3


Προφίλ
« στις: Αύγουστος 18, 2021, 08:33:15 μμ »

τηλεκαρτεσΚαλησπερα σε ολους.

Πριν απο λιγη ωρα εκανα μια αναρτηση στο forum για μια συλλογη τηλεκαρτων που εχω. Να σημειωθει οτι ανεβασα ολη τη συλλογη με φωτο πραγμα που ειναι χρονοβορο και μου πηρε αρκετο χρονο.

Ακολουθως, αφου ειχε ανεβει επιτυχως, καποιο μελος εκανε μια ερωτηση για το ποσο τις δινω και αου του απαντησα οτι θα δωσω τη συλλογη σε αυτον με τη μεγαλυτερη προσφορα, η αναρτηση μου...εξεφανίστηκε

Παρακαλώ τους υπευθυνους και οποιον μπορει να βοηθησει να απαντησει και να μου πει τι ακριβως συμβαινει καθως πραγματικα δεν αταλαβαινω πως εχει το δικαιωμα καποιος να ακυρωνει τον κοπο σου και την θεληση σου για επικοινωνια χωρις λογο.

Ευχαριστω εκ των προταιρων για την κατανοηση και τη βοηθεια
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 18, 2021, 08:54:10 μμ από ellinas » Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Αύγουστος 18, 2021, 08:47:42 μμ »

Καλησπερα σε ολους.

Πριν απο λιγη ωρα εκανα μια αναρτηση στο forum για μια συλλογη τηλεκαρτων που εχω. Να σημειωθει οτι ανεβασα ολη τη συλλογη με φωτο πραγμα που ειναι χρονοβορο και μου πηρε αρκετο χρονο.

Ακολουθως, αφου ειχε ανεβει επιτυχως, καποιο μελος εκανε μια ερωτηση για το ποσο τις δινω και αου του απαντησα οτι θα δωσω τη συλλογη σε αυτον με τη μεγαλυτερη προσφορα, η αναρτηση μου...εξεφανίστηκε

Παρακαλώ τους υπευθυνους και οποιον μπορει να βοηθησει να απαντησει και να μου πει τι ακριβως συμβαινει καθως πραγματικα δεν αταλαβαινω πως εχει το δικαιωμα καποιος να ακυρωνει τον κοπο σου και την θεληση σου για επικοινωνια χωρις λογο.

Ευχαριστω εκ των προταιρων για την κατανοηση και τη βοηθεια
Καλησπέρα,πριν ξεκινήσεις πωλήσεις καλό θα ήταν να διαβάσεις τους όρους του φόρουμ πρώτα.Μελέτησε και κάνε την αγγελία σου σωστά.
https://steki-syllekton.gr/index.php?topic=37905.0
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Αύγουστος 18, 2021, 08:53:29 μμ »

Αααα μη ξεχάσω στο θέμα που έχεις σηκώσει δεν έχεις βάλει τίτλο.Τώρα για το πμ που έστειλες περί επιφύλαξης νομικών δικαιωμάτων σου ας μη το σχολιάσω.
ΥΓ έβαλα τίτλο εγώ ΤΗΛΕΚΑΡΤΕΣ
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 18, 2021, 08:56:00 μμ από ellinas » Καταγράφηκε
Inspyrous
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Αύγουστος 18, 2021, 09:07:00 μμ »

Νομιζω πως θα επρεπε να ξερω και να εχω ειδοποιηθει για το τι εκανα λαθος στην αναρτηση μου ετσι ωστε να εχω το περιθωριο να την διορθωσω, πριν μου την κατεβασετε, Ανεβασα ολες τις φωτογραφιες της συλλογης μου και αυτο απαιτει κοπο απο πλευρας μου και η διαδικασια ειναι αρκετα χρονοβορα, πραγμα που θα επρεπε να σεβαστει οποιος πηρε την αποφαση να την κατεβασει χωρις καμια προειδοποιηση

Διαβαζοντας τις οδηγιες για αναρτησεις, το μονο που βλεπω οτι δεν ταιριαζει με την αναρτηση που εκανα ειναι οτι δεν εβαλα συγκκριμενη τιμη και οτι δεχομαι προσφορες. Δεν ειδα ομως στους κανονες να απαγορευεται η δημοπρασια.

Παρακαλω να ενημερωθω επακριβως για τα οποια λαθη και το λογο που κατεβηκε η αναρτηση μου ετι ωστε να μην παει χαμενος ο κοπος που θα κανω για να την ξανα ανεβασω οπως πηγε χαμενος τωρα που κατεβηκε χωρις καμια προειδοποιηση, Ευχαριστω
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Αύγουστος 19, 2021, 07:26:29 πμ »

Υπάρχει ο τομέας πωλήσεων,ο τομέας προσφορών και ο τομέας δημοπρασιών.Αν κάποιος θέλει να πωλήσει κάτι απο την συλλογή του πρέπει να πάει στις πωλήσεις και να ακολουθήσει αυτά
https://steki-syllekton.gr/index.php?topic=37905.0

Αν θέλει να πάρει προσφορές πάει στον τομέα προσφορών και πρέπει να ακολουθήσει αυτά
https://steki-syllekton.gr/index.php?topic=37907.0

Αν θέλει να κάνει δημοπρασία πάει στον τομέα δημοπρασιών και πρέπει να ακολουθήσει αυτά
https://steki-syllekton.gr/index.php?topic=37906.0

Αν υπάρχει απορία πριν κάνεις οτιδήποτε μπορείς να ρωτήσεις και να λάβεις μέσω πμ οδηγίες απο κάποιον απο τους συντονιστές-διαχειριστές.
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10403



Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Αύγουστος 19, 2021, 12:15:47 μμ »

....δεν καταλαβαινω πως εχει το δικαιωμα καποιος να ακυρωνει τον κοπο σου και την θεληση σου για επικοινωνια χωρις λογο.

Ευχαριστω εκ των προταιρων για την κατανοηση και τη βοηθεια
Δυστυχώς, εμείς δεν καταλαβαίνουμε, πως μπαίνει κάποιος κάπου, τα κάνει άνω - κάτω και ζητά και ευθύνες.
Πρώτα μαθαίνουμε, ενημερωνόμαστε και μετά προχωράμε στα σίγουρα. Αλίμονο αν ο καθένας έγραφε οπουδήποτε κάτι. Θα χανόταν η "μπάλα". Οι όροι είναι σαφείς και πρέπει να τηρούνται από όλους.
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 19, 2021, 06:38:10 μμ από athas » Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences