Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 05:42:44 μμ
Ψηφοφορία
Ερώτηση: Θέλετε ή όχι  
Ναι
Οχι
Ναι αλλά μόνο για λίρες
Ναι αλλά μόνο για αργυρά bullion

Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Πρόταση από τον προτασακια 😇  (Αναγνώστηκε 23957 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #45 στις: Ιούνιος 09, 2021, 12:32:53 μμ »

ακριβώς, και ερχεστε μετά απο 2400 χρόνια 5 έξυπνοι να μας τρελάνετε τελείως, γιατί σας έχουν μειωθεί τα έσοδα. Μα πολύ λογικό!

Τι ακριβώς δεν καταλαβαίνεις;
Δεν μπορεί να στο πει κάποιος με απλούστερα λόγια.Η πρόταση είναι να ακολουθεί την τιμή σποτ είτε ανέβει είτε κατέβει.
ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ......................
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #46 στις: Ιούνιος 09, 2021, 12:34:42 μμ »

Άντε για να πάμε και παρακάτω να ενημερώσω ότι ο δικαστής μας τελείωσε..............
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #47 στις: Ιούνιος 09, 2021, 12:37:46 μμ »

Αν υπάρχει ακόμα περίπτωση κάποιος να μην έχει καταλάβει να μου στείλει εμένα πμ να του το εξηγήσω
Γκέγκε;
Επι της ουσίας αν κάποιος έχει κάτι να πει ας το γράψει.Η δική μου λογική λέει ότι υπάρχει και ο τομέας των προσφορών.
Καταγράφηκε
delapoupougia
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 17


Προφίλ
« Απάντηση #48 στις: Ιούνιος 09, 2021, 12:54:19 μμ »

απο που κι ως  που ειμαι το ιδιο προσωπο με τον αλλον? ρε πατε καλα?? θα ηθελα παρα πολυ να μου δειξετε ποιον προσβαλα, και που τον προσβαλα? σε ποιο ποστ αναφερω κατι προσβλητικο.
Απλα εξεφρασα την αμφιβολια μου για το ποσο θα τηρηθει σωστα η τακτικη αυτη, ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΩΡΓΟ!!! αλλα για τον χ, ψ, που θα το εκμεταλευθει προς οφελος του, με ανηθικο τροπο, σε καμια περιπτωση δεν στοχοποιησα κανεναν.
Αμα απαγορευεται να διαφωνουμε βγαλτε το ΟΧΙ και καντε το north korea style
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10403



Προφίλ
« Απάντηση #49 στις: Ιούνιος 09, 2021, 01:06:19 μμ »

απο που κι ως  που ειμαι το ιδιο προσωπο με τον αλλον? ρε πατε καλα?? θα ηθελα παρα πολυ να μου δειξετε ποιον προσβαλα, και που τον προσβαλα? σε ποιο ποστ αναφερω κατι προσβλητικο.
Απλα εξεφρασα την αμφιβολια μου για το ποσο θα τηρηθει σωστα η τακτικη αυτη, ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΩΡΓΟ!!! αλλα για τον χ, ψ, που θα το εκμεταλευθει προς οφελος του, με ανηθικο τροπο, σε καμια περιπτωση δεν στοχοποιησα κανεναν.
Αμα απαγορευεται να διαφωνουμε βγαλτε το ΟΧΙ και καντε το north korea style

Αγαπητέ φίλε μην παρερμηνεύεις κάποια πράγματα. Βελτίωσε λίγο και τη φρασεολογία που πηγαίνει στα όρια της απρέπειας. Ηρέμησε και όλα θα πάνε καλά.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
delapoupougia
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 17


Προφίλ
« Απάντηση #50 στις: Ιούνιος 09, 2021, 01:07:56 μμ »

θα ηθελες να μου δειξεις την απρεπεια?? ζηταω προκαταβολικα συγγνωμη, αλλα τουλαχιστον να ξερω τι το κακο ειπα??
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10403



Προφίλ
« Απάντηση #51 στις: Ιούνιος 09, 2021, 01:12:11 μμ »

Οταν δεν γνωρίζουμε με ποιον μιλάμε δεν τον αποκαλούμε "ρε" ούτε λέμε αφηρημένα "δε πάτε καλά".
Σε ένα forum προσπαθούμε να προσφέρουμε και όχι να διχάσουμε. Ολες οι απόψεις είναι σεβαστές.
Ηρεμία και όλα θα πάνε καλά.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
gkounto
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1712


Προφίλ
« Απάντηση #52 στις: Ιούνιος 09, 2021, 01:14:33 μμ »

Ναι ηρεμία Θαναση συμφωνώ.
Μόνο που ο λύκος και αν γέρασε και άσπρισε το μαλλί  του μήτε την γνώμη άλλαξε μήτε την κεφαλή του.
Τι άλλο θέλεις για να καταλάβεις ομως; Να με βρίσει κατάμουτρα; Η χυδαιότητα του δεν σου φτάνει;
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 09, 2021, 01:20:59 μμ από gkounto » Καταγράφηκε

Γιωργος
www.gkounto.com
delapoupougia
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 17


Προφίλ
« Απάντηση #53 στις: Ιούνιος 09, 2021, 01:20:08 μμ »

Αφηρημενα κατηγορηθηκα οτι εχω 2ο προφιλ. Ζηταω συγγνωμη για τον τροπο μου, αλλα να ενημρωσω οτι ποτε μου δεν εκδιωχθηκα απο κανενα φορουμ, δεν εσταξα φαρμακι για κανεναν, τουλαχιστον δημοσια. Απλα συμφωνησα με τον δικαστη, και ως μεγαλος παθων στο χωρο, πηρα το μερος του, μονο αυτο
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #54 στις: Ιούνιος 09, 2021, 01:39:35 μμ »

Αρχικά να πω ότι έκανες εγγραφή χθες αλλά δεν έκανες καν τον κόπο να μας συστηθείς.Υπάρχει ενότητα ΝΕΑ ΜΕΛΗ-ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ.
Αντί αυτού με ακατανόητο για μένα ύφος
Έχουν πέσει αναδουλειές βλέπω και δεν την παλεύετε κάστανο............
ακριβώς, και ερχεστε μετά απο 2400 χρόνια 5 έξυπνοι να μας τρελάνετε τελείως, γιατί σας έχουν μειωθεί τα έσοδα. Μα πολύ λογικό!................
κάνεις παρέμβαση χωρίς όμως να στηρίξεις με επιχειρήματα την άρνηση σου στην συγκεκριμένη πρόταση.Αναφέρεις για μαγαζιά για παζάρια αλλά ουδέν για την πρόταση.
Είναι δικαίωμα σου να μην σου κάνει η πρόταση αλλά είναι και δικαίωμα δικό μας να κάνουμε παρέμβαση όπου κρίνουμε ότι έχουν ξεπερασθεί τα όρια.
NORTH KOREA STYLE και άλλου τέτοιου είδους ευφυολογήματα  σε παρακαλώ όχι εδώ !!!
Άρα η είσοδος σου ήταν με το αριστερό και δεν είναι και ότι καλύτερο αυτό.
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #55 στις: Ιούνιος 09, 2021, 01:43:35 μμ »

Θέλω να ελπίζω ότι δεν θα γραφτεί τίποτε άλλο άσχετο με το θέμα για να μην αναγκαστούμε να πάρουμε επιπλέον μέτρα.Οτιδήποτε άσχετο θα το σβήνω.
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #56 στις: Ιούνιος 09, 2021, 01:58:46 μμ »

ακριβώς, και ερχεστε μετά απο 2400 χρόνια 5 έξυπνοι να μας τρελάνετε τελείως, γιατί σας έχουν μειωθεί τα έσοδα. Μα πολύ λογικό!

Τι ακριβώς δεν καταλαβαίνεις;
Δεν μπορεί να στο πει κάποιος με απλούστερα λόγια.Η πρόταση είναι να ακολουθεί την τιμή σποτ είτε ανέβει είτε κατέβει.
ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ......................

Το πιο σωστό είναι αυτό που ανέφερε ο Μιχάλης. Για να κλείσει το θέμα και να μην υπάρχουν άλλες προστριβές. Άντε ανεβάστε οι πιο νέοι που έχετε περισσότερη όρεξη, κάνα νόμισμα να πούμε καμμιά κουβέντα. Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
gkounto
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1712


Προφίλ
« Απάντηση #57 στις: Ιούνιος 09, 2021, 05:42:16 μμ »

Συνεχίζουμε λοιπόν μετά από αυτό το διάλειμμα που δεν περίμενα.
Μερικοί λέτε δεν καταλαβαίνω γιατί γίνεται αυτό ή όπως ο coll που αυτοσαρκάζεται και επίσης λέει δεν έχει καταλάβει τι ζητάω.
Οκ. Νόμιζα ότι είναι πολύ απλό τόσο απλό που πραγματικά σας λέω δεν περίμενα ούτε μια μα ούτε μια αρνητική ψήφο να μην πω για τα χυδαία σχόλια που δέχτηκα (και ελπίζω τελευταία) όπου οι άνθρωποι ποιος ξέρει τι προβλήματα κουβαλούν και τα βγάζουν εδώ και εις βάρος μου και τελικά και του νήματος.
Τι λέω και δεν καταλαβαίνετε; Λέω όποιος θέλει να πουλήσει έστω και μια λίρα ή ακόμη καλύτερα μια ποσοτητα λιρών να έχει την δυνατότητα να ζητήσει τιμή spot δηλαδή καθημερινά κυμαινόμενη όπως στην χρηματαγορά. Τόσο δύσκολο είναι να το καταλάβετε; Ε όχι δεν το πιστεύω. Οι χυδαίοι τύποι (ο χυδαιος βασικά) έγραψαν και τι δεν έγραψαν να διαστρεβλώσουν αυτά που γράφω.
Οποιος μου λέει δεν το καταλαβαίνω κάτι άλλο σκέφτεται που δεν ξέρω. Είναι τόσο μα τόσο απλό. Παράλληλα είπα και ξαναλέω η επιλογή αυτή λειτουργεί επικουρικά και παράλληλα με τις ήδη υπάρχουσες στις πωλήσεις. Δεν σου αρέσει κύριε; Θαυμάσια. Ανέβασε την πώληση σου με σταθερή τιμή που εσυ επιλέγεις. Σου αρέσει; Δοκίμασε το.
Μας λέει ο φιλος coll έτσι και αλλιώς δεν πωλούνται λίρες σε τιμή σποτ. Αλήθεια; Αλλά ακόμη και έτσι οκ ας πούμε για χάριν της συζήτησης έτσι είναι. Οκ. Και λοιπόν φίλε  coll εσένα τι σε νοιάζει; Και ποιον τον νοιάζει τι πουλάει κανείς (πάντως όχι στα πλαίσια της αισχροκέρδειας). Όποτε ποιο είναι το πρόβλημα σας; Το πολύ να μείνουν απούλητος οκ κιάλι λοιπόν; Και σας προκαλώ (φιλικά) να μου πείτε όποιος το ισχυρίζεται αυτό να μου πει σε ποια τιμή πωλούνται οι λίρες λοιπόν; Είμαι σίγουρος ότι η απάντηση  θα είναι «εξαρτάται από την τιμή σποτ». Μπράβο και εγώ τι διαφορετικό προτείνω; Πωπω μεσανατολικό το κάνατε δεν ξέρω γιατί ξαφνικά θυμάστε ότι εδώ είναι συλλεκτικό στέκι αλλά πότε είναι η τελευταία σας συλλεκτική ανάρτηση;
Ποιο είναι το πρόβλημα βρε παιδιά και τι στο καλό δεν καταλαβαίνετε ειλικρινά δηλαδή αν εξαιρέσω τον Στέλιο dsp που εξέφρασε προβληματισμό μήπως και υπάρξουν προβλήματα μεταξύ μελών (που δεν πείστηκα) αλλά έστω να τα δεχθώ όλοι οι υπόλοιποι πραγματικά τι ακριβώς δεν καταλαβαίνετε και γιατί εναντιώνεστε;
Αλήθεια σας λέω ότι ακόμη και ένα όχι το βρίσκω εκ των ων ουκ άνευ αλλά εντάξει προχωράμε ας καταθέσει κάποιος ένα πειστικό επιχείρημα γιατί να μη υπάρχει αυτή η επιλογή. Μα ένας. Και να με πείσει.
Θα ψηφίσω τότε και εγώ ΟΧΙ. Όχι όμως ανοησίες όπως αυτές  που διάβασα που δεν συνδέουν την γλώσσα τους με το μυαλό τους.
Σας παρακαλώ.


« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 09, 2021, 05:54:02 μμ από gkounto » Καταγράφηκε

Γιωργος
www.gkounto.com
gkounto
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1712


Προφίλ
« Απάντηση #58 στις: Ιούνιος 09, 2021, 06:17:01 μμ »

Α το ξέχασα. Αφού διαγράφτηκε ο δικαστής ή όποιο το id του και με δεδομένο ότι όπως ο ίδιος μας δήλωσε ότι ψήφισε ΟΧΙ θα ακυρώσω την ψήφο του η οποία δεν θα μετρήσει στο τελικό αποτέλεσμα. Στο τέλος αυτά.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 09, 2021, 06:22:39 μμ από gkounto » Καταγράφηκε

Γιωργος
www.gkounto.com
rama
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 135


Προφίλ
« Απάντηση #59 στις: Ιούνιος 09, 2021, 06:40:09 μμ »

Κύριε Κουντουρίδη,
εστιάζω στο θέμα της ψήφου:
άκρως αντιδημοκρατικό αυτό που κάνετε! τότε ακυρώστε και τις άλλες αρνητικές ψήφους, και να δεχθείτε μόνο όσους συμφωνούν μαζί σας.

Τώρα για το θέμα μας, όπως έγραψα σε προηγούμενο σχόλιο, θεωρώ οτι το προτεινόμενο σύστημα δεν θα δουλέψει στην πράξη, έστω κι αν ακούγεται λογικό, και θα δημιουργήσει τριβές. Κάτι σαν τον κομ#####σμό ένα πράμα.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences