Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 27, 2024, 07:07:42 μμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 2 δραχμές 1959  (Αναγνώστηκε 6116 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
exmim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2582


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Δεκέμβριος 05, 2020, 09:29:10 μμ »

Να το στείλεις, 15€ θα σου κοστίσει, και κανά δυο μήνες αναμονή, ότι θέλει ας γράψει, μπορεί να θεωρηθούν πεταμένα λεφτά, δεν είναι, θα κερδίσεις την εμπειρία!
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 05, 2020, 09:31:57 μμ από exmim » Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Δεκέμβριος 05, 2020, 09:59:02 μμ »

Αυτός ο ιός......μάνα δεν έχει να τον μαζέψει;........ο Αλιταμπουρας!

Αμ θα χρειαστεί πολύ καιρό ακόμα όπως φαίνεται για να μαζευτεί το πράγμα Μίμη. Δυστυχώς! Και υπάρχουν ακόμα ντουγάνια που δεν τηρούν κανόνα για κανόνα... χαλαράααααα σου λένε στη Θεσσαλονίκη μερικοί μπούφοι... Όσο για σένα φίλε Giwrgos.v kal ότι θέλεις κάνε. Δικά σου λεφτά είναι. Εμείς είπαμε την γνώμη μας. Αλλά ενημέρωσέ μας να δούμε τι βαθμό έπιασε...
Καταγράφηκε
E.X.N
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 479



Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Δεκέμβριος 05, 2020, 10:33:53 μμ »

Ευχαριστώ όλους παιδιά που ασχολήθηκαν αν και νέος τρία χρόνια που ασχολουμε ίσως δεν έχω την κρίση για το πόσο θα γράψει το νόμισμα βέβαια οι φοτογραφιες το αδικούν η αλήθεια θα το στείλω για πιστοποίηση για πλάκα και επειδή είμαι και σκουντρανος χαχα..απλά επειδή έχω δει να γράφουν ms 64+ kati alla nomismata xeirotera apo ta dika mou kata την γνώμη μου ..ίσως επειδή το βλέπω από κοντά το νόμισμα τέλος πάντων πιστεύω σε κανένα μήνα μπορεί να έχουμε απάντηση δεν ξέρω πόσο καιρό θα πάρει νομίζω θα σας διαψεύσω όλους και το νόμισμα θα γράψει πάνω από ms64 xaxaτο εύχομαι δλδ ναστε καλά τα λέμε σύντομα ξανα
Πριν το στειλεις για πιστοποιηση (δεν το λεω ειρωνικα )να το σταυρωσεις ,εχουν σταλθει νομισματα φοβερα-καθαρα και εχουν  γυρισει με σημαδια του γκρειντερ δακτυλιες,θα σου πρωτεινα να του κανεις ενα μπανακι με ms70 υγρο πρωτα γιατι το εχεις πιασει και εσυ με τα χερια σου να το βαλεις σε μια καψουλα να το σταυρωσεις και να το στειλεις.
Καταγράφηκε

xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Δεκέμβριος 05, 2020, 10:50:44 μμ »

Ευχαριστώ όλους παιδιά που ασχολήθηκαν αν και νέος τρία χρόνια που ασχολουμε ίσως δεν έχω την κρίση για το πόσο θα γράψει το νόμισμα βέβαια οι φοτογραφιες το αδικούν η αλήθεια θα το στείλω για πιστοποίηση για πλάκα και επειδή είμαι και σκουντρανος χαχα..απλά επειδή έχω δει να γράφουν ms 64+ kati alla nomismata xeirotera apo ta dika mou kata την γνώμη μου ..ίσως επειδή το βλέπω από κοντά το νόμισμα τέλος πάντων πιστεύω σε κανένα μήνα μπορεί να έχουμε απάντηση δεν ξέρω πόσο καιρό θα πάρει νομίζω θα σας διαψεύσω όλους και το νόμισμα θα γράψει πάνω από ms64 xaxaτο εύχομαι δλδ ναστε καλά τα λέμε σύντομα ξανα
Πριν το στειλεις για πιστοποιηση (δεν το λεω ειρωνικα )να το σταυρωσεις ,εχουν σταλθει νομισματα φοβερα-καθαρα και εχουν  γυρισει με σημαδια του γκρειντερ δακτυλιες,θα σου πρωτεινα να του κανεις ενα μπανακι με ms70 υγρο πρωτα γιατι το εχεις πιασει και εσυ με τα χερια σου να το βαλεις σε μια καψουλα να το σταυρωσεις και να το στειλεις.

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο για τα τελευταίο σχόλιο.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences