Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 19, 2024, 12:48:16 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΠΕΤΡΩΜΑ  (Αναγνώστηκε 4515 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1825


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Σεπτέμβριος 18, 2020, 07:58:34 πμ »

καλα, καλημερες
δε μπορω να κατσω να σκεφτω τωρα τι να γραψω κ τι να σβησω σε αυτο το θεμα


δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να σβησεις κατι..ενα ''υγιες θεμα'' με σωστο διαλογο..αν ειναι μουφα δεν μας απασχολει..φιλικα..μανος
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
cat
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2653



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Σεπτέμβριος 19, 2020, 07:48:34 πμ »

Φιλε μου καλυτερα ν απευθυνθεις σε καποιον γεωλογο.
Ουτε εγω βλεπω κανενα λογο να σβηστει κατι δεν υπαρχει κατι που παραβαινει τους ορους του φορουμ σε αντιθεση με αλλα θεματα που δεν θαπρεπε ναχουν σβηστει αλλα .......
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
GIANNISARTEMIS
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 8


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Σεπτέμβριος 19, 2020, 09:27:18 πμ »

Καλημέρα σας!
Κατ'αρχήν να σας ευχαριστήσω όλους για τις απαντήσεις σας,και αυτούς που τρολάρανε.
Κατάλαβα ότι πρέπει να απευθυνθώ σε κάποιο γεωλόγο,γεωφυσικό και θα κοιτάξω να το κάνω.
Καλή συνέχεια σε όλους σας.
Καταγράφηκε
dsp
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3432


Προφίλ WWW
« Απάντηση #18 στις: Σεπτέμβριος 19, 2020, 12:34:30 μμ »

μπαινει και ζηταει να πουμε τι ειναι, οχι της αξιας μονο
και μετα απο λιγο μας λεει τι ειναι
και χωρις καμια αποδειξη
με μια ιστορια facebook, ενας δουλευει στη NASA και το πηρε και το χαρισε σε εναν αλλον
ετσι πηρε και αυτος εδω αμαξι: https://www.youtube.com/watch?v=d1i7YqD5MGg
αλλα απ οτι ακουτε απο την ιστορια, ουτε καν αυτον δεν τον αφηνανε να παρει για δικο του κατι που ανηκε στην εταιρεια στην οποια δουλευε
ολα γινονται στον κοσμο, ο τραμπ ας πουμε μπορει να χαρισει κανεναν πινακα απο τον λευκο οικο στη γιαγια μου, αλλα ποια η πιθανοτητα

ολα τα... αντιστοιχα σχολια σε νομισματα, στρατιωτικα, κτλ ή εχουν σβηστει ή εχει γινει παρατηρηση

για να μη σας θυμισω και το τελευταιο θεμα με μετεωριτες
στο οποιο ειχε γινει χαμος
και δεν ηξερα οτι ειχαμε σχετικο μελος τοτε, οποτε επικοινωνησα με αντιστοιχο καθηγητη εγω ο ιδιος τηλεφωνικα για να τελειωνουμε με τις ιστοριες

καπου υπαρχει ενα θεμα, οπου εγω ως νεο μελος εδω, τρωω κραξιμο απο τους παλιους (και καλα κανουν) στα μιλιταρια γτ εμφανιζω μια θεωρια για το ποιανου μπορει να ηταν κατι που βγηκε εκει, δηλωνοντας μπροστα μπροστα οτι ειναι απλα θεωρια και δεν ξερω στ αληθεια αλλα να το ψαξουμε(παραπανω, γτ ειχα ηδη βρει σε αρχεια πληροφοριες, απλα δεν ηταν αποδειξεις, μονο ενδειξεις), και μου την μπαινουν για το ποσο επικινδυνο ειναι αν αρχισουν ολοι τις θεωριες. καπου εκει ειναι το οριο. το να βγαινει ο αλλος και να γραφει ιστοριες ετσι απλα ομως...

giannisartemis μπορει να μην ειχες και σωστη επικοινωνια και να μην εγινε σωστη συνεννοηση για το τι σου ειπε ο γνωστος σου ή πως βρεθηκε στα χερια του. αν η φωτογραφια και η ιστορια ειναι ετσι ομως (ενας απ τη νασα χαρισε σε εναν ενα πετρωμα απο αλλον πλανητη) και σου πουνε να αγορασεις το ενα, καλυτερα χαρισε τα λεφτα σου σε καμια φιλανθρωπια ή στη χειροτερη καψτα για θερμανση για να μην παιρνουν και αερα και το συνεχιζουν.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 19, 2020, 01:15:52 μμ από dsp » Καταγράφηκε

εδώ προσέχεις να μαθαίνεις και μαθαίνεις να προσέχεις
cat
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2653



Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Σεπτέμβριος 19, 2020, 03:43:59 μμ »

 Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
digo
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1056



Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Σεπτέμβριος 19, 2020, 06:55:33 μμ »

Άψογος dsp.  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences