Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 03:39:23 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 1930 P sovereign Rare  (Αναγνώστηκε 4505 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1821


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Ιούνιος 22, 2020, 12:32:10 μμ »

το επιπεδο δεν το εριξα εγω οπως ουτε και  τις πρωτες ειρωνιες..και δεν με απασχολει τι θα την κανετε..μπορειται να την δωσετε κ σε αστεγο η να την πεταξετε σε συντριβανι κ να κανετε μια ευχη..ναι ειμαι τρελοςςςςςςςςςςςςς..ας κλεισει το θεμα για την σπανιοτατη λιρα μαρσ σε τιμη ευκαιριας ωχ σορρυ τιμη μεταλλου εννοουσα..ευχομαι να κλεισετε ολη την συλλογη με αναλογα κομματια αυτης καταστασης Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 22, 2020, 12:32:48 μμ από ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ » Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
dsp
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3432


Προφίλ WWW
« Απάντηση #16 στις: Ιούνιος 22, 2020, 12:33:23 μμ »

Συντονιστης: εγραψα πριν "να επανελθουμε στο θεμα μας, παρακαλω", γτ ειχε γραψει και ενα παραπανω μνμα ο καραμανικος, μετα ειδα οτι το σβησε και εσβησα και το δικο μου γτ νομισα οτι τελειωσε η "ιστορια" και θα συνεχιζαμε με την εκτιμηση. τωρα παρακαλω (και παλι) ας σταματησουν οι διαφωνιες περι ασχετων θεματων και ας γραψει οποιος θελει να γραψει την εκτιμηση του για το κομματι.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 22, 2020, 12:33:59 μμ από dsp » Καταγράφηκε

εδώ προσέχεις να μαθαίνεις και μαθαίνεις να προσέχεις
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1821


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιούνιος 22, 2020, 12:40:05 μμ »

ενταξει..η εκτιμηση μου ειναι οτι το καμματι εχει υποστει αρκετη φθορα κ δεν αξιζει περα του μεταλλου του..κατω απο  58 βαθμο..και ο μαρσ δεν ειναι συμβολαιο..αυτα..αυτο ειπα εξ αρχης..αλλα η αποψη μου δεν μετραει διοτι υπαρχουν κ εμπειροτεροι απο μενα..
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Ιούνιος 22, 2020, 01:14:54 μμ »

ενταξει..η εκτιμηση μου ειναι οτι το καμματι εχει υποστει αρκετη φθορα κ δεν αξιζει περα του μεταλλου του..κατω απο  58 βαθμο..και ο μαρσ δεν ειναι συμβολαιο..αυτα..αυτο ειπα εξ αρχης..αλλα η αποψη μου δεν μετραει διοτι υπαρχουν κ εμπειροτεροι απο μενα..
Μάνο βλέπεις πουθενά να έχει ρωτήσει ο θοδωρής κάτι για την αξία του νομίσματος;το αντίθετο έχει κάνει σαφές ότι θέλει γνώμες μόνο ως προς την κατάσταση του.
Έκλεισε στην συλλογή του μια ημερομηνία και προχωράει.Γιατί πάντα οδηγείς την συζήτηση στην αξία του κάθε νομίσματος που ανεβαίνει προς αξιολόγηση;
Δεν τον ενδιαφέρει τον άνθρωπο η αξία του,το ξεκαθάρισε τόσες φορές.
Καταγράφηκε
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1821


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Ιούνιος 23, 2020, 07:18:55 πμ »

κολλησε το μυαλο μου κυριε μιχαλη..να με συγχωρειται ολοι..
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences