Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 26, 2024, 01:41:26 πμ
Σελίδες: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 36
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Σχολιασμος επικαιροτητας για χρυσο, πετρελαιο και οτι  (Αναγνώστηκε 76534 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
golden kostas
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1715



Προφίλ
« Απάντηση #120 στις: Μάιος 19, 2020, 05:05:48 μμ »

Δλδ επειδη υπαρχει η δυνατοτητα του ban πρεπει να φτασουμε εκει? Σε φαση οτι εισαι στην ταξη, κανεις φασαρια, σου λενε να καθισεις ησυχα κ η απαντηση σου ειναι 'αν δεν γουσταρετε, βγαλτε με απο την ταξη, σας γραφω στα @@@@ μου'?? Νομιζα οτι ειχα να κανω με νοημων ενηλικα.. Να με συγχωρεις κιολας..

Τα αλλα περι ιδιοκτησιας, πληρωμης, κ για ενα εγχειρημα που περιμενεις απο εμας, δεν καταλαβα τι θες να πεις....

πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω γιατι τοση σπουδη να <επιπληξεται> ένα νημα το οποιο απλα και μονο αναρτα ενημερωτικα βιντεο από το y.t.? μηπως το περιεχομενο των βιντεο είναι που σοκαρει? θα ηθελα μια απαντηση σε αυτό  

οσο αναφορα τα περι ιδιοκτησια και πληρωμων αυτά τα αναφεραται εσεις κυριε κωστακης88  και όχι εγω, αρα από εσας θα ηθελα μια απαντηση και δεν είμαι εγω αυτος ο οποιος πρεπει να δωσω απαντηση

υ.γ. προς τους φιλους του στεκιου του ελεγκτες ποιος τους ελεγχει αραγε? ρητορικο το ερωτιμα φυσικα δεν περιμενω απαντηση  Μεγάλο χαμόγελο
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 19, 2020, 05:08:38 μμ από golden kostas » Καταγράφηκε

<gold is god's money>
<silver is free gold>
golden kostas
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1715



Προφίλ
« Απάντηση #121 στις: Μάιος 19, 2020, 05:11:35 μμ »

https://www.youtube.com/watch?v=ZW_rnolDLUA

Γ. Λυκοκάπης : Τι σημαίνουν οι αρνητικές εξελίξεις στην Λιβύη
Καταγράφηκε

<gold is god's money>
<silver is free gold>
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #122 στις: Μάιος 19, 2020, 07:17:55 μμ »

Το περιεχομενο των αναρτησεων, οπως σου εγραψα κ στο πρωτο μου μνμ, δεν με ενδιαφερει καν. Δεν εχω ανοιξει κανεναν συνδεσμο. Τα ιδια θα σου ελεγα αν αναρτουσες σωρηδον με θεματολογια φιλογικη, το ιδιο κ για θεματα περιβαλλοντος, το ιδιο κ για κατασκευαστικα η μαστορεματα.. Καλο ειναι να λεμε κ τπτ αλλο εδω μεσα, αλλα οχι αυτος ο καταιγισμος που συμβαινει τωρα...ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΟΣΑ ΛΕΝΕ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ, ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ Η ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΑΣΧΕΤΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΘΕΜΑΤΑ..

αυτα περι ιδιοκτγσιας κ πληρωμης που ειπα ΕΓΩ εχουν να κανουν με το οτι δεν σου ανηκει το σαιτ ωστε να κανεις οτι γουσταρεις κ να αδιαφορεις για τους υπολοιπους, αλλα ουτε κ πληρωνεις καποια συνδρομη ωστε να πεις 'πληρωνω κ μπορω να κανω οτι θελω'  κατα την λαικη ρηση 'με τον παρα μου...και την κυρα μου'.. Βρισξεσαι σε εναν χωρο οπου ανηξει σε καποιον αλλον, πληρωνει καποιος αλλος για να μπορεις εσυ να βρισκεσαι εδω ελευθερα, και υπαρχουν καποιοι γραπτοι κ αγραπτοι κανονες για εσενα κ ολους τους φιλοξενουμενους εδω μεσα.. Πρεπει να σεβομαστε λιγο κ τους υπολοιπους. Κατι που εσυ με την σταση σου δεν κανεις...

Ακομα ομως προσπαθω να καταλαβω το παρακατω.

πολυ θα ηθελα να δω ενα τετοιο εγχειρημα αρχης γενομενης απο εσας γιατι λοιπον δεν δημιουγειται εναν ιστοτοπο με αυτα τα χαρακτηρηστικα?

Κ περιμενω απαντηση..

Τελος, οσο αφορα το 'ρητορικο'  σου ερωτημα, σαν εποπτες ειμαστε επιφορτισμενοι για την ομαλη λειτουργια του στεκιου. Για αυτο και καθομαστε κ ασχολουμαστε μαζι σου. Επιλεχθηκαμε (για λογους που γνωριζει ο ιδιος) απο τον ιδιοκτητη,  δλδ αυτον που εχει τον πρωτο κ τελςυταιο λογο εδω μεσα. Προσπαθουμε να ειμαστε οσο το δυνατον πιο δικαιοι μπορουμε με ολους, χωρις να δρουμε κατα το δοκουν. Οχι εσκεμενα τουλαχιστον. Αυτοι που μας ελεγχουν, ειναι αρχικα ο ιδιος ο ιδιοκτητης, οπου αν κατι δεν του αρεσει η αν εχει καποιο προβλημα θα μας το γνωστοποιησει, και δευτερον, ειστε ολοι εσεις. Σαφως κ εχουμε κανει λαθη κ σαφως εχουν ξεφυγει πραγματα απο την προσοχη μας. Κ υπηρξαν μελη οπου σε διαφορα περιστατικα μας κριτικαραν, μας την ειπαν η μας βοηθησαν. Κατι που ολο αυτο βοηθαει να γινουμε καλυτεροι, τουλαχιστον εδω μεσα για τα ποστα που εχουμε αναλαβει... Ετσι λοιπον, αν εσυ η οποιοδηποτε μελος εχει προβλημα με καποιον συντονιατη η 'εγχρωμο' γενικα, μπορει να κανει μια συζητηση, να το αναφερει κ να δουμε που θα οδηγησει...

Αλλα οχι παιδιαστικα του τυπου 'ο kostakis88 ειναι λαμογιο κ κανει οτι γουσταρει γιατι μου την ειπε που πλημμυρισα το φορουμ με οτι μου ηρθε στο κεφαλι'..

Αυτα ειχα να πω για την ωρα.. Νομιζω απαντησα σε ολα σου τα ερωτηματα, κ περιμενω να απαντησεις κ εσυ στα δικα μου.. Η τουλαχιστον να καταλαβες κ να πραξεις αναλογως.
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
ALOPO
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 25


Προφίλ
« Απάντηση #123 στις: Μάιος 19, 2020, 07:23:40 μμ »

πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω γιατι τοση σπουδη να <επιπληξεται> ένα νημα το οποιο απλα και μονο αναρτα ενημερωτικα βιντεο από το y.t.? μηπως το περιεχομενο των βιντεο είναι που σοκαρει? θα ηθελα μια απαντηση σε αυτό  

οσο αναφορα τα περι ιδιοκτησια και πληρωμων αυτά τα αναφεραται εσεις κυριε κωστακης88  και όχι εγω, αρα από εσας θα ηθελα μια απαντηση και δεν είμαι εγω αυτος ο οποιος πρεπει να δωσω απαντηση

υ.γ. προς τους φιλους του στεκιου του ελεγκτες ποιος τους ελεγχει αραγε? ρητορικο το ερωτιμα φυσικα δεν περιμενω απαντηση  Μεγάλο χαμόγελο
[/quote]

Βρε αδερφέ (καλοπροαίρετα) αυτό που σου λένε σχεδόν όλοι είναι ότι αν θέλαμε κάθε μέρα να βλέπουμε 5 - 10 ενημερωτικά βίντεο από το youtube τότε θα μπαίναμε στο youtube . Στο στέκι μπαίνουμε να ψυχαγωγηθουμε ΚΥΡΙΩΣ με την θεματολογία που έχει επικρατήσει εδώ και χρόνια και προσωπικά θεωρώ ότι εξυπηρετεί τους σκοπούς του.Αν άνοιγες  τα τελευταία μηνυματα το τελευταίο διάστημα πάνω από τις μισές σελίδες είχαν βιντεάκια σου ή σχολιασμό σου στα βιντεάκια σου.
Καταγράφηκε
golden kostas
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1715



Προφίλ
« Απάντηση #124 στις: Μάιος 19, 2020, 08:37:58 μμ »

Το περιεχομενο των αναρτησεων, οπως σου εγραψα κ στο πρωτο μου μνμ, δεν με ενδιαφερει καν. Δεν εχω ανοιξει κανεναν συνδεσμο. Τα ιδια θα σου ελεγα αν αναρτουσες σωρηδον με θεματολογια φιλογικη, το ιδιο κ για θεματα περιβαλλοντος, το ιδιο κ για κατασκευαστικα η μαστορεματα.. Καλο ειναι να λεμε κ τπτ αλλο εδω μεσα, αλλα οχι αυτος ο καταιγισμος που συμβαινει τωρα...ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΟΣΑ ΛΕΝΕ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ, ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ Η ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΑΣΧΕΤΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΘΕΜΑΤΑ..

αυτα περι ιδιοκτγσιας κ πληρωμης που ειπα ΕΓΩ εχουν να κανουν με το οτι δεν σου ανηκει το σαιτ ωστε να κανεις οτι γουσταρεις κ να αδιαφορεις για τους υπολοιπους, αλλα ουτε κ πληρωνεις καποια συνδρομη ωστε να πεις 'πληρωνω κ μπορω να κανω οτι θελω'  κατα την λαικη ρηση 'με τον παρα μου...και την κυρα μου'.. Βρισξεσαι σε εναν χωρο οπου ανηξει σε καποιον αλλον, πληρωνει καποιος αλλος για να μπορεις εσυ να βρισκεσαι εδω ελευθερα, και υπαρχουν καποιοι γραπτοι κ αγραπτοι κανονες για εσενα κ ολους τους φιλοξενουμενους εδω μεσα.. Πρεπει να σεβομαστε λιγο κ τους υπολοιπους. Κατι που εσυ με την σταση σου δεν κανεις...

Ακομα ομως προσπαθω να καταλαβω το παρακατω.

πολυ θα ηθελα να δω ενα τετοιο εγχειρημα αρχης γενομενης απο εσας γιατι λοιπον δεν δημιουγειται εναν ιστοτοπο με αυτα τα χαρακτηρηστικα?

Κ περιμενω απαντηση..

Τελος, οσο αφορα το 'ρητορικο'  σου ερωτημα, σαν εποπτες ειμαστε επιφορτισμενοι για την ομαλη λειτουργια του στεκιου. Για αυτο και καθομαστε κ ασχολουμαστε μαζι σου. Επιλεχθηκαμε (για λογους που γνωριζει ο ιδιος) απο τον ιδιοκτητη,  δλδ αυτον που εχει τον πρωτο κ τελςυταιο λογο εδω μεσα. Προσπαθουμε να ειμαστε οσο το δυνατον πιο δικαιοι μπορουμε με ολους, χωρις να δρουμε κατα το δοκουν. Οχι εσκεμενα τουλαχιστον. Αυτοι που μας ελεγχουν, ειναι αρχικα ο ιδιος ο ιδιοκτητης, οπου αν κατι δεν του αρεσει η αν εχει καποιο προβλημα θα μας το γνωστοποιησει, και δευτερον, ειστε ολοι εσεις. Σαφως κ εχουμε κανει λαθη κ σαφως εχουν ξεφυγει πραγματα απο την προσοχη μας. Κ υπηρξαν μελη οπου σε διαφορα περιστατικα μας κριτικαραν, μας την ειπαν η μας βοηθησαν. Κατι που ολο αυτο βοηθαει να γινουμε καλυτεροι, τουλαχιστον εδω μεσα για τα ποστα που εχουμε αναλαβει... Ετσι λοιπον, αν εσυ η οποιοδηποτε μελος εχει προβλημα με καποιον συντονιατη η 'εγχρωμο' γενικα, μπορει να κανει μια συζητηση, να το αναφερει κ να δουμε που θα οδηγησει...

Αλλα οχι παιδιαστικα του τυπου 'ο kostakis88 ειναι λαμογιο κ κανει οτι γουσταρει γιατι μου την ειπε που πλημμυρισα το φορουμ με οτι μου ηρθε στο κεφαλι'..

Αυτα ειχα να πω για την ωρα.. Νομιζω απαντησα σε ολα σου τα ερωτηματα, κ περιμενω να απαντησεις κ εσυ στα δικα μου.. Η τουλαχιστον να καταλαβες κ να πραξεις αναλογως.

όταν τα βιντεο ηταν στο θεμα του χρυσου μπορω να καταλαβω ότι δεν <ταιριαζαν> και πως επρεπε να σταματησει αυτό όπως και εγινε (ανοιχτηκε καινουργιο νημα στην υποκατηγορια ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ) η συχνοτητα των βιντεο αν εχετε διαβασει τα προιουμενα σχολια εχω πει ότι <αυτοπεριορίζονται> στα 3 max (αν και εχθες οντως ανεβασα 3 βιντεο και 1 αρθρο όμως θα δεχθω ότι είμαι off-side) για το ιταμο υφος του κυριου κοστακις88<Για να σου φυγει ο καημος λοιπον, η βρες καποιο αλλο φορουμ να αναρτεις οοοοολα αυτα που αναρτεις η φτιαξε ενα μπλογκ κ γεμισε το με οτι βιντεο θες> δεν θα το σχολιασω........για το θεμα του site επι πληρωμη μου επιστρεφεται το ερωτημα αναπαντητω και σας το αντεπιστρεφω ανεγγιχτο.......πιστευα οτι προχθες ειχς λυθει το θεμα με τους 2 αλλους διαχειριστες και με τις διευκρινησεις που δοθηκαν, εμμενω στις προ ημερων δεσμεύσεις μου(δλδ 3 συνδέσμους ανα ημερα max) σε ένα θεμα το οποιο είναι ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ του στεκιου, αυτά από εμενα κοστακις88
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 19, 2020, 08:40:36 μμ από golden kostas » Καταγράφηκε

<gold is god's money>
<silver is free gold>
golden kostas
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1715



Προφίλ
« Απάντηση #125 στις: Μάιος 19, 2020, 09:35:25 μμ »

οσο υπαρχουν ΕΛΛΗΝΕΣ θα υπαρχουν ΜΝΗΜΕΣ...….

https://www.youtube.com/watch?v=cn-0yJ_Q2ME

Ποντιακός Ελληνισμός - Από τους Αργοναύτες στη Γενοκτονία
Καταγράφηκε

<gold is god's money>
<silver is free gold>
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #126 στις: Μάιος 19, 2020, 10:04:10 μμ »

ΑπορίαΑπορίαΑπορία??

Με το νημα του χρυσου σαφως κ δεν ειχαν σχεση. Στην εκτος θεματολογιας που ειναι τωρα, μπορει να αρμοζει σαν κατηγορια αλλα να ανεβαζεις κανα λινκ που κ που ετσι, να σπαει η μονοτονια. Εδω εχει παρει ο κουτος κατηφορο.. Κ το θεωρεις οκ....

Τωρα, τι ακριβως σου επεστρεψα αναπαντητο, δεν καταλαβαινω. Νομιζω οτι σου εξηγησα επακριβως αυτο που εγραψα στο πρωτο μου ποστ.. Αντιθετως εσυ, δεν μπαινεις καν στην διαδικασια να μου εξηγησεις αυτο που σου παρεθεσα..

Το αν τα βρηκες η οχι με καποιον απο εδω μεσα, δεν εχει να κανει με μενα. Σου ειπα την αποψη μου κ τελος. Ο χ μπορει να σου πει καλυτερα. Ο ψ μπορει χειροτερα..

Αυτο που εσυ αφηνεις ασχολιαστο, το προσπερνω.. Δεν περιμενα να το σχολιασεις, ποσο μαλλον να το πραξεις.. Το πιο φυσιολογικο ειναι να πας σε ενα φορουμ που εχει να κανει με επικαιροτητα κ να αναρτεις εκει ολα αυτα που βαζεις εδω. Καθως επισης φυσιολογικο ειναι να φτιαξεις πολυ ευκολα ενα μπλογκ και να ανεβαζεις εκει επισης οοοοοοτι γουσταρεις, μιας κ θα ειναι δικο σου κ δεν δινεις λογαριασμο σε κανεναν.. Και για θεματα που αφορουν συλλεκτικα κ επενδυτικα μεταλλα να ερχεσαι εδω να κανεις τις αναρτησεις σου ομορφα κ ωραια οπως τοσο καιρο. . Αυτο ειναι το φυσιολογικο.. Αλλα οπως ειπα, δεν περιμενα κατι παραπανω..

Δεν εχω να προσφερω κατι παραπανω.. Καταλαβαινω οτι δεν θες ουτε να καταλαβεις, ουτε να συννενηθεις, ουτε να συμμορφωθεις.. Οποτε σταματω εδω το θεμα... Οταν ομως μαζευτουν αρκετα παραπονα κ αναφορες απο τα αλλα μελη τα οποια κουραζεις καθημερινως με τις ασχετες αναρτησεις σου, τοτε θα πρεπει σαν συντονιστικη ομαδα να λαβουμε τα μετρα μας.... That's all..
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
golden kostas
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1715



Προφίλ
« Απάντηση #127 στις: Μάιος 19, 2020, 10:11:19 μμ »

ΑπορίαΑπορίαΑπορία??

Με το νημα του χρυσου σαφως κ δεν ειχαν σχεση. Στην εκτος θεματολογιας που ειναι τωρα, μπορει να αρμοζει σαν κατηγορια αλλα να ανεβαζεις κανα λινκ που κ που ετσι, να σπαει η μονοτονια. Εδω εχει παρει ο κουτος κατηφορο.. Κ το θεωρεις οκ....

Τωρα, τι ακριβως σου επεστρεψα αναπαντητο, δεν καταλαβαινω. Νομιζω οτι σου εξηγησα επακριβως αυτο που εγραψα στο πρωτο μου ποστ.. Αντιθετως εσυ, δεν μπαινεις καν στην διαδικασια να μου εξηγησεις αυτο που σου παρεθεσα..

Το αν τα βρηκες η οχι με καποιον απο εδω μεσα, δεν εχει να κανει με μενα. Σου ειπα την αποψη μου κ τελος. Ο χ μπορει να σου πει καλυτερα. Ο ψ μπορει χειροτερα..

Αυτο που εσυ αφηνεις ασχολιαστο, το προσπερνω.. Δεν περιμενα να το σχολιασεις, ποσο μαλλον να το πραξεις.. Το πιο φυσιολογικο ειναι να πας σε ενα φορουμ που εχει να κανει με επικαιροτητα κ να αναρτεις εκει ολα αυτα που βαζεις εδω. Καθως επισης φυσιολογικο ειναι να φτιαξεις πολυ ευκολα ενα μπλογκ και να ανεβαζεις εκει επισης οοοοοοτι γουσταρεις, μιας κ θα ειναι δικο σου κ δεν δινεις λογαριασμο σε κανεναν.. Και για θεματα που αφορουν συλλεκτικα κ επενδυτικα μεταλλα να ερχεσαι εδω να κανεις τις αναρτησεις σου ομορφα κ ωραια οπως τοσο καιρο. . Αυτο ειναι το φυσιολογικο.. Αλλα οπως ειπα, δεν περιμενα κατι παραπανω..

Δεν εχω να προσφερω κατι παραπανω.. Καταλαβαινω οτι δεν θες ουτε να καταλαβεις, ουτε να συννενηθεις, ουτε να συμμορφωθεις.. Οποτε σταματω εδω το θεμα... Οταν ομως μαζευτουν αρκετα παραπονα κ αναφορες απο τα αλλα μελη τα οποια κουραζεις καθημερινως με τις ασχετες αναρτησεις σου, τοτε θα πρεπει σαν συντονιστικη ομαδα να λαβουμε τα μετρα μας.... That's all..
οκ, μπορειτε να ανεβασεται και ψηφοφορια, ετσι θα εχει και μια πιο δημοκρατικη διαδικασια το ολο θεμα

εγω από την άλλη δεν περιμενα καν να το γραψεις……...οκ όμως και εγω το προσπερναω μικρο το κακο αλλωστε πισω από ένα πληκτρολογια βγαζει κανεις πιο ευκολα τον <συλλεκτικο του χαρακτηρα>  Κλείσιμο ματιού  ποσο μαλλον όταν εχει και <εξουσια>  Έκπληξη
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 19, 2020, 10:17:26 μμ από golden kostas » Καταγράφηκε

<gold is god's money>
<silver is free gold>
ouzaki
Επισκέπτης
« Απάντηση #128 στις: Μάιος 19, 2020, 10:37:23 μμ »

σταματά ρε συ επιτέλους να καλύπτεις κάθε φορά
τα τελευταία 10 μηνύματα που εμφανίζονται  με τις #@%*^|#*?$ σου.
έχεις γίνει κουραστικός .
Καταγράφηκε
Nistisimos
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 79


Προφίλ
« Απάντηση #129 στις: Μάιος 20, 2020, 10:50:07 πμ »

Με αυτόν τον καταιγισμό σπαμαρισματος και κάτι ενδιαφέρον να υπάρχει, μεσα σε όλα αυτά χάνεται...
Καταγράφηκε
golden kostas
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1715



Προφίλ
« Απάντηση #130 στις: Μάιος 20, 2020, 05:08:28 μμ »

https://www.youtube.com/watch?v=59X9GF2qrR4

Γ. Αδαλής : Τα μυστικά της Τουρκικής Οικονομίας
Καταγράφηκε

<gold is god's money>
<silver is free gold>
golden kostas
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1715



Προφίλ
« Απάντηση #131 στις: Μάιος 21, 2020, 08:17:54 μμ »

https://www.youtube.com/watch?v=_PqkdjMvYlc


Π.Λημναίος: Τι είναι οι Γκιουλενιστές, τα άκρως επικίνδυνα μυστικά τάγματα.
Καταγράφηκε

<gold is god's money>
<silver is free gold>
golden kostas
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1715



Προφίλ
« Απάντηση #132 στις: Μάιος 22, 2020, 04:12:32 μμ »

https://www.youtube.com/watch?v=GzMkQ7xVpPI

Γ.Καραμπελιάς: Επάγγελμα Αλληλέγγυος! Τι γίνεται με τις ΜΚΟ Στην Ελλάδα; | 21-5-2020
Καταγράφηκε

<gold is god's money>
<silver is free gold>
golden kostas
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1715



Προφίλ
« Απάντηση #133 στις: Μάιος 22, 2020, 04:19:25 μμ »

https://www.youtube.com/watch?v=IGUulN5tLPc

Ι.Μάζης: Προειδοποίηση! Nέα τουρκική βάση με NATOϊκές ευλογίες κάτω από την Κρήτη | 21-05-2020
Καταγράφηκε

<gold is god's money>
<silver is free gold>
golden kostas
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1715



Προφίλ
« Απάντηση #134 στις: Μάιος 23, 2020, 11:12:06 πμ »

https://www.youtube.com/watch?v=vBy8b0V-qTk


K.Γρίβας: Έχουμε ξεκάθαρη παραχώρηση Εθνικού εδάφους | 22-5-2020
Καταγράφηκε

<gold is god's money>
<silver is free gold>
Σελίδες: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 36
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences