Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 26, 2024, 04:25:55 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Μπλιστερ 2009 !!  (Αναγνώστηκε 3818 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« στις: Δεκέμβριος 08, 2009, 10:29:29 μμ »

Φιλος της σελιδας απο τα βορεια με ενημερωσε οτι απο χτες που βγηκε το μπλιστερ προς διαθεση εχει εξαντληθει!!Προσωπικα συνιστω σε οσους δεν καταφερουν να το παρουν μεσω τραπεζης να μην τρεξουν τους επομενους μηνες να το πληρωσουν διπλη τιμη στους αριστοτεχνες αεριτζηδες!!Αφηστε τους να ψηθουν λιγο και σιγα σιγα να δειτε πως θα μειωνετε η τιμη απο το διπλασιο που σιγουρα θα ζητανε στα επιπεδα τραπεζης Σαρκασμός Οσοι παντως δεν το παρετε οπως εγω λεω να το θαυμασουμε μεσα απο τις φωτογραφιες Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
enotes
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 730


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Δεκέμβριος 09, 2009, 03:00:13 μμ »

Εγώ είμαι αυτός από τα βόρεια Χαμόγελο
Λοιπόν θεσσαλονίκη σε 2 μέρες τελείωσαν τα 200 τεμάχια βλίστερ που στείλανε στην τράπεζα
Τα 100 τεμάχια βλίστερ με το 2 ευρώ της ευρώπης τελείωσαν την 1η μέρα και την 2η μέρα τελείωσε και το 2ο βλίστερ με το ΕΜU. Είπαν ότι θα στείλουν και άλλα , οπότε βλέπουμε τι θα γίνει.
Στείλαν λίγα τεμάχια από τα κεντρικά λόγω του χαμηλού τιράζ 7.500  και 7.500 αντίστοιχα.


Καταγράφηκε
Georgios K
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 50


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Δεκέμβριος 10, 2009, 02:55:25 μμ »

Γεια σας είμαι νέος στο φόρουμ εδώ και καιρό ασχολούμε με το ευρό αν κάποιος ενδιαφέρετε έχω διάφορα αναμνηστικά από το 2003 μέχρι και φέτος που μου έχουν μείνει η τίμη που τα ζητάω είναι 10 ευρό πάνω από την αρχική τιμή της τράπεζας .
Αυτό που λέει ο herakliotis είναι πολύ σωστό μερικές φορές οι τιμές είναι εξωπραγματικές και τα κομμάτια υπάρχουν απλά τα έχουν στοκάρει έμποροι και τα βγάζουν στο εξωτερικό ή μετά από καιρό τα πουλάνε Χ2 ή Χ3 . Εγώ μένω στην Αθήνα και πάω στην τράπεζα την πρώτη ή την δεύτερη μέρα και πάντα βρίσκω αλλά τα παιδιά που είναι επαρχία ή εξωτερικό περιμένουν τους έμπορους να τους τα πουλήσουν 2 και 3 φόρες πάνω .
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Δεκέμβριος 16, 2009, 08:42:52 μμ »

Παρατηραω διαφορες δημοπρασιες που αρχισαν να σηκωνοντε σε διαφορα σαιτ και το μπλιστερ με το Αρχαιο Πλοιαριο (νομιζω λεγετε Θηρα) τσιμπαει 10 ευρω παραπανω απο το αδελφακι του!!!Μπορει καποιος να μας εξηγηση το γιατι?? 7500 αντιτυπα ειναι το ενα 7500 αντιτυπα ειναι και το αλλο Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
enotes
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 730


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Δεκέμβριος 17, 2009, 11:02:19 πμ »

Η διαφορά του ενός βλιστερ με το άλλο, αν προσέξεις τις φωτο θα δεις ότι στο βλιστερ με την θήρα
υπάρχει το 2 ευρώ του 2009 με την ευρώπη , ενώ στο 2ο βλιστερ δεν υπάρχει, αντι για αυτό υπάρχει το 2 ευρώ της ΕΜU .
Η τιμη ανεβαίνει λόγω του ότι το 2 ευρώ του 2009 με την ευρώπη δεν έχει βγει ακόμη σε μασούρι.
Τώρα από την τραπεζα έχουν πει ότι θα βγει ή τέλη Δεκέμβρη, που δεν το βλέπω ή τον Ιανουάριο
Αλλά ακούγονται διάφορες φήμες ότι μπορεί και να μην βγει. Θα δούμε τι θα γίνει.

Καταγράφηκε
Georgios K
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 50


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Δεκέμβριος 17, 2009, 11:30:59 μμ »

Κύριοι όποιος ενδιαφέρετε υπάρχουν μπλιστεράκια και τρίπτυχα του 2009
Καταγράφηκε
enotes
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 730


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Μάρτιος 05, 2010, 09:02:26 πμ »

Μετά από καθυστέρηση τριών μηνών χτες και προχτές ξεκίνησε η διάθεση των 2€ μασουριών του 2009 από την ΤΤΕ, μόνο στους εμπόρους σε 1η φάση.
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences