Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 27, 2024, 12:33:13 πμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Εκτίμηση/γνώμη για χρυσές λίρες  (Αναγνώστηκε 5357 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1825


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Μάρτιος 21, 2020, 12:29:17 μμ »

η πρωτη ενοτητα που εβαλες η εταιρια θα σου στειλει χρεπια κ ελλιποβαρεις..πριν καιρο εβγαζαν τιμη οι μαυρεμποροι με βαση την τιμη αγορα κ πωλησεις της ΤΤΕ ..αρα 314,08  +   416,25 =365..
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
bgeorge
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 48


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Μάρτιος 21, 2020, 12:37:47 μμ »

η πρωτη ενοτητα που εβαλες η εταιρια θα σου στειλει χρεπια κ ελλιποβαρεις..

Αυτό δηλαδή?  Πάει η εκτίμηση που τους είχα.
367,49 € :
https://www.coininvest.com/en/gold-coins/sovereign/gold-sovereign-best-value/
Καταγράφηκε
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1825


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Μάρτιος 21, 2020, 12:39:31 μμ »

συμφωνω με οτι ειναι σχετικα ρευστα μ την πωληση της λιρας..ακομα μπορω να δεκτω οτι αν η τιμη μεταλλου ειναι ψηλη κ συμφαιρει να κατοχυρωσεις κερδη αμεσα μπορεις ακομα κ 5 ευρω κατω το κομματι να το δωσεις..για μια μερα ειχε παει 1560 ευρα η ουγκια κ την επομενη 100 κατω..αν εδινα εκεινη την μερα θα εδινα κ πιο κατω για να κατοχυρωσω..ολα ειναι σχετικα..
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Μάρτιος 21, 2020, 12:41:19 μμ »

Όχι φίλε μου δεν έχω αγοράσει ποτέ απο τέτοια μαγαζιά γιατί εκεί δεν υπάρχει περίπτωση να βρείς κομμάτια συλλεκτικά.Μιλάω ως συλλέκτης μια και βρισκόμαστε σε ένα χώρο που λέγεται στέκι συλλεκτών.
Στο λινκ που παρέθεσες δεν θα βρείς ούτε ακυκλοφόρητα ούτε σπάνια κομμάτια παρά γ΄διαλογής!!!
Καταγράφηκε
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1825


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Μάρτιος 21, 2020, 12:44:45 μμ »

ναι αυτη,σωστα τα λες..στο εξωτερικο δεν εχουν το ελλιποβαρες κ τετοια..μελος απο δω ειχε παρει απο αυτη την ενοτητα κ μαλιστα του εστειλαν κ ελλιποβαρεις αλλα κ ιταλικες..αν θελει μπορει να βγει ο ιδιος να το επιβαιβεωσει,απο την κρητη ειναι ο φιλος κ μας διαβαζει σιγουρα..και γω που πηρα καποτε 20φραγκα μου εστειλαν σαπια κ ελλιποβαρες..μονο καινουργια νομισματα απο εκει..ακομα κ η εταιρια που λες ειχε παντα μπαη μπακ τιμη αλλα την τελευταια εβδομαδα λογω τις ρευστοτητας που υπαρχει πλεον δεν προσφαιρει το μπαη μπακ λαηβ κ πρεπει να παρεις τηλεφωνο..η πιο σωστη λυση εκτος απο ιδιωτες στο να δωσεις ειναι τις ελλισαβετ στην ΤΤΕ τα χρεπια στον χρυση λιρα..αλλιως αν εχεις χρονο ζηταν σε ιδιωτες να παρουν με παζαρι κ παρακαλια..
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 21, 2020, 12:46:07 μμ από ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ » Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences