Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 27, 2024, 04:27:47 μμ
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 ... 17
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: KOΡΩΝΑΙΟΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ?  (Αναγνώστηκε 58027 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1825


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Μάρτιος 14, 2020, 09:14:17 πμ »

εγω με την κριση που ειχαμε στα νησια με τις λαθρες κ τα ΜΑΤ πηρα 20 ρεβυθια 20κιλα μακαρονια κ 10 κιλα φακη..εχω μελι αρκετο,μερικες κονσερβες,λαδι πανω απο 300 κιλα κ καταψυχτη με καλαμαρια κ αχταποδια γεματο κ λαχανικα τυπου κρομμυδια κ πιπεριες απο την φθινοπωρινη συγκομηδη κομμενα κ ετοιμα για τσιγαρισμα..εχω 2 κατσικες με 4 κατσικακια καμια 30αρια κουνελια κ καμια 100αρια κοτες..και κηπο..και ενα τσουβαλι αλατι 20 κιλα..σοβαρα τα λεω μην με κοροιδεψετε παντα ειχαμε το κατοχικο συνδρομο αλλα με τους παλιοτουρκους κ τις λαθρες ενισχυεται αυτο..κ λειτουργει σε καταστασεις τυπου κορωναιου..
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Μάρτιος 14, 2020, 10:01:14 πμ »

εγω με την κριση που ειχαμε στα νησια με τις λαθρες κ τα ΜΑΤ πηρα 20 ρεβυθια 20κιλα μακαρονια κ 10 κιλα φακη..εχω μελι αρκετο,μερικες κονσερβες,λαδι πανω απο 300 κιλα κ καταψυχτη με καλαμαρια κ αχταποδια γεματο κ λαχανικα τυπου κρομμυδια κ πιπεριες απο την φθινοπωρινη συγκομηδη κομμενα κ ετοιμα για τσιγαρισμα..εχω 2 κατσικες με 4 κατσικακια καμια 30αρια κουνελια κ καμια 100αρια κοτες..και κηπο..και ενα τσουβαλι αλατι 20 κιλα..σοβαρα τα λεω μην με κοροιδεψετε παντα ειχαμε το κατοχικο συνδρομο αλλα με τους παλιοτουρκους κ τις λαθρες ενισχυεται αυτο..κ λειτουργει σε καταστασεις τυπου κορωναιου..
Παίρνω το καράβι και έρχομαι  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1825


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Μάρτιος 14, 2020, 10:11:36 πμ »

χαχαχαχαχαχχ ελα εχω κ βαρκακι ΠΡΩΤΕΥς 50αρα σουζουκι να παμε για κανενα παραγαδακι ..θα κανεις κουμαντο εσυ στην μηχανη κ εγω θα ριχνω Γλώσσα Γλώσσα Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
nikosalf
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 287


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Μάρτιος 14, 2020, 10:45:31 πμ »

εδω ειδικος στα παραγαδια μεχρι 600 αγκιστρια το εχω ανετα .  Σαρκασμός
χαχαχαχαχαχχ ελα εχω κ βαρκακι ΠΡΩΤΕΥς 50αρα σουζουκι να παμε για κανενα παραγαδακι ..θα κανεις κουμαντο εσυ στην μηχανη κ εγω θα ριχνω Γλώσσα Γλώσσα Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
fannis
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 429


Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Μάρτιος 14, 2020, 12:05:21 μμ »

Και γω μέσα !
Νεταρω ,καλαρω ,δολώνω .

Καταγράφηκε
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1825


Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Μάρτιος 14, 2020, 12:32:52 μμ »

αμα ειναι φαννη εγω αναβω το μαγκαλι κ ψηνω..τα ουζα ας βρεθει αλλος να τα φερει Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1825


Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Μάρτιος 14, 2020, 12:33:48 μμ »

εδω ειδικος στα παραγαδια μεχρι 600 αγκιστρια το εχω ανετα .  Σαρκασμός
χαχαχαχαχαχχ ελα εχω κ βαρκακι ΠΡΩΤΕΥς 50αρα σουζουκι να παμε για κανενα παραγαδακι ..θα κανεις κουμαντο εσυ στην μηχανη κ εγω θα ριχνω Γλώσσα Γλώσσα Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο



βρε ειπαμε να πιασουμε κανα ψαρι να φαμε ..δεν ειμαστε κ τρατα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα με 600 αγκιστρια
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
cat
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2653



Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Μάρτιος 14, 2020, 01:57:17 μμ »

Ερχομαι κι εγω προσφερω δωρεαν ψυχολογικη στηριξη............. στα ψαρια Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
Διηνέκης
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1660

Άρχε σεαυτού


Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Μάρτιος 14, 2020, 02:35:38 μμ »

Εγώ μπορώ να προσφέρω όρεξη,για την βρώση των ψαριών!!!όχι τίποτα άλλο,μην μείνουν και δημιουργήσουν εστίες εξάπλωσης μικροβίων!! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
dsp
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3432


Προφίλ WWW
« Απάντηση #39 στις: Μάρτιος 14, 2020, 02:52:03 μμ »

να σας πω την αληθεια, πλακα πλακα, για να μην σας πιασει κανα κλειστοφοβικο στο σπιτι, το πιο ασφαλες μερος τωρα που εχει και καλες μερες ειναι η παραλια. πηγα, ειχε λιγο κοσμο, αλλα οχι αρκετο για να μην μπορεις να κατσεις 100 μετρα μακρυα απο τους αλλους για να μην ανησυχεις. η μια παραλια που πηγα μαλιστα δεν ειχε κανεναν. υποθετω και στο βουνο μπορειτε να πατε. οπουδηποτε στη φυση δλδ, αρκει να πατε με τ αμαξι.
Καταγράφηκε

εδώ προσέχεις να μαθαίνεις και μαθαίνεις να προσέχεις
dtsartsanis
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 406

Dig Deep, Live Strong


Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Μάρτιος 14, 2020, 04:11:34 μμ »

να σας πω την αληθεια, πλακα πλακα, για να μην σας πιασει κανα κλειστοφοβικο στο σπιτι, το πιο ασφαλες μερος τωρα που εχει και καλες μερες ειναι η παραλια. πηγα, ειχε λιγο κοσμο, αλλα οχι αρκετο για να μην μπορεις να κατσεις 100 μετρα μακρυα απο τους αλλους για να μην ανησυχεις. η μια παραλια που πηγα μαλιστα δεν ειχε κανεναν. υποθετω και στο βουνο μπορειτε να πατε. οπουδηποτε στη φυση δλδ, αρκει να πατε με τ αμαξι.

+1000 θα συμφωνισω με τον βουνο που το εχω και διπλα  Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε
Εl Capitan
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 295


Προφίλ
« Απάντηση #41 στις: Μάρτιος 14, 2020, 04:52:47 μμ »

να σας πω την αληθεια, πλακα πλακα, για να μην σας πιασει κανα κλειστοφοβικο στο σπιτι, το πιο ασφαλες μερος τωρα που εχει και καλες μερες ειναι η παραλια. πηγα, ειχε λιγο κοσμο, αλλα οχι αρκετο για να μην μπορεις να κατσεις 100 μετρα μακρυα απο τους αλλους για να μην ανησυχεις. η μια παραλια που πηγα μαλιστα δεν ειχε κανεναν. υποθετω και στο βουνο μπορειτε να πατε. οπουδηποτε στη φυση δλδ, αρκει να πατε με τ αμαξι.

Στέλιο συγχωραμε αλλα κανεις λαθος.Το πιο ασφαλες σημειο ειναι να εισαι καταμεσης του Ινδικου κανα 1000αρι μιλια απο τις ακτες.Το μονο CORONA που ξερουμε εδω ειναι το καφασι με τις μπυρες. Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Ερέτην χρήναι πρώτα γενέσθαι πριν πηδαλίοις επιχειρεί
dsp
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3432


Προφίλ WWW
« Απάντηση #42 στις: Μάρτιος 14, 2020, 05:43:29 μμ »

Στέλιο συγχωραμε αλλα κανεις λαθος.Το πιο ασφαλες σημειο ειναι να εισαι καταμεσης του Ινδικου κανα 1000αρι μιλια απο τις ακτες.Το μονο CORONA που ξερουμε εδω ειναι το καφασι με τις μπυρες. Χαμόγελο Χαμόγελο

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
καλα, συγχωρα με
να το διορθωσω περιοριζοντας το λιγο: το πιο ασφαλες μερος για να πας τη βολτα σου χωρις να χρειαστει να γινεις καλογερος στυλιτης, ναυτικος ή αστροναυτης
Καταγράφηκε

εδώ προσέχεις να μαθαίνεις και μαθαίνεις να προσέχεις
Εl Capitan
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 295


Προφίλ
« Απάντηση #43 στις: Μάρτιος 14, 2020, 05:55:10 μμ »

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καλόγερος στυλίτης.Ο πατήρ Μένιος(Γκομένιος) δηλαδή.
Καταγράφηκε

Ερέτην χρήναι πρώτα γενέσθαι πριν πηδαλίοις επιχειρεί
dsp
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3432


Προφίλ WWW
« Απάντηση #44 στις: Μάρτιος 14, 2020, 05:58:03 μμ »

Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καλόγερος στυλίτης.Ο πατήρ Μένιος(Γκομένιος) δηλαδή.


εξακτλυ https://www.youtube.com/watch?v=dgxwNzI4LOg
Καταγράφηκε

εδώ προσέχεις να μαθαίνεις και μαθαίνεις να προσέχεις
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 ... 17
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences