Athens Collections

(1/1)

vaspyr21:
Καλησπέρα ξέρετε αν έχει η είχε κάποιο πρόβλημα αυτές της μέρες το Athens Collections (http://eshop.sillektiki.com/Index.php?)
πρόσφατα έκανα εγγραφή (26/11/2012) και έκανα μια παραγγελία και όλα καλά, έμπαινα μέσα να βλέπω το ιστορικό της παραγγελίας και έγραφε (προς επεξεργασία) ώσπου τέλος του μήνα που πήγα να μπω μου έγραφε αυτό: (Forbidden

You don't have permission to access /Activate.php on this server.

Apache/2.2.8 (Ubuntu) mod_jk/1.2.25 mod_python/3.3.1 Python/2.5.2 PHP/5.2.4-2ubuntu5.25 with Suhosin-Patch mod_ssl/2.2.8 OpenSSL/0.9.8g mod_perl/2.0.3 Perl/v5.8.8 Server at athens-collections.testatnet5.com Port 80) με τα πολλά κατάφερα να μπω αλλά τα στοιχεία μου δεν έμπαιναν και είδα ότι το συγκεκριμένο προϊόν που είχα παραγγείλει ήταν πάλι διαθέσιμο και έκανα πάλι εγγραφή(01/12/2012) με τα ίδια στοιχεία και ενεργοποιήθηκε που κανονικά δεν έπρεπε να με αφήνει  αλλά δεν έχω δοκιμάσει να παραγγείλω το ίδιο προϊόν. τελικά τι μου προτείνετε να κάνω να δοκιμάσω πάλι η όχι.
και τέλος τους ενημέρωσα με εμαιλ 2 φορές και δεν πήρα μέχρι στιγμής απάντηση.

kypronumis:
210 32 19 047 μιλησε μαζι τους στο τηλεφωνο

vaspyr21:
σε ευχαριστω πολυ φιλε μου :) :) θα το ειχα κανει αλλα της ωρες που δουλευω δε μπορω να παρω :-[

vaspyr21:
καλημέρα έχω κάνει 2 προσπάθειες να αγοράσω αυτό το προϊόν από τι συλλεκτική Αθηνών αλλά μάταια τι πρώτη φορά, ακόμα περιμένω για τι δεύτερη, αλλά δε βλέπω να γίνετε πάλι τίποτα  :( :(

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων