Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 08:02:11 πμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 5 Δραχμές 1833 απορία  (Αναγνώστηκε 4905 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Διηνέκης
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1657

Άρχε σεαυτού


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Σεπτέμβριος 30, 2019, 06:56:25 μμ »

Ναι,είμαι σίγουρος πως σου αρέσει πάρα πολύ...το μαρτυράει και το ότι το έχεις βάλει για πώληση από όταν ακόμα είχες αμφιβολίες για την γνησιότητα του με βάση τα λεγόμενα σου....
Καταγράφηκε
dsp
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3432


Προφίλ WWW
« Απάντηση #16 στις: Σεπτέμβριος 30, 2019, 07:00:55 μμ »

Ναι,είμαι σίγουρος πως σου αρέσει πάρα πολύ...το μαρτυράει και το ότι το έχεις βάλει για πώληση από όταν ακόμα είχες αμφιβολίες για την γνησιότητα του με βάση τα λεγόμενα σου....

 Έκπληξη  Σαρκασμός
Καταγράφηκε

εδώ προσέχεις να μαθαίνεις και μαθαίνεις να προσέχεις
skamman
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 31


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Σεπτέμβριος 30, 2019, 09:15:27 μμ »

Βλέπω κοιτάτε τι παίζει στο emarket. Καλό αυτό. Ναι, το έχω βάλει για πώληση για να βγάλω κάτι έξοδα που έχω. Αυτό όμως δεν μου αφαιρεί το δικαίωμα να το θαυμάζω όσο το έχω. Μπορεί εσείς να μην έχετε κάποια ανάγκη αλλά εγώ ενδεχομένως έχω. Παρόλα αυτά θα συνεχίσω να προσπαθώ να το πουλήσω. Λάθος που το πήρα εξαρχής αλλά καμιά φορά αγοράζουμε κάτι για να το πουλήσουμε. Έχει γίνει από αρκετούς αν όχι από όλους (χωρίς να θέλω να προσβάλλω). Εδώ στο στέκι, δεν το βγάζω για πώληση γιατί απλά κανείς δεν θα το πάρει. Πιστεύω ότι όλοι έχετε καλύτερο.Άλλωστε έχω και εγώ αρκετά καλύτερο στη συλλογή μου.
Ναι, μου την είπατε... Και τώρα που νοιώθουμε όλοι καλύτερα και ικανοποιημένοι ας συνεχίσουμε την συζήτηση.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences