Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 08:49:48 πμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 20/λεπτο-- ΦΟΙΝΙΚΑΣ  (Αναγνώστηκε 5791 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1821


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Αύγουστος 21, 2019, 07:34:30 πμ »

το πιβισι που βρεθηκε?



δεν απαντηθηκαν ολες οι ευκολες ερωτησεις..αν την εκανε αλλος την ερωτηση ισως να ειχε απαντηση..αλλα παντα ετσι ηταν αυτα εδω και ετσι παντα θα ειναι..
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Αύγουστος 21, 2019, 09:53:09 πμ »

Παλια ισως και τωρα εβαζαν τα νομισματα κατευθειαν σε πλαστικες θηκες(απο PVC) με ασχημα αποτελεσματα,εσυ σαν χρυσο μελος και ειδημων επρεπε να το ξερεις.
Καταγράφηκε
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1821


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Αύγουστος 21, 2019, 10:56:39 πμ »

σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση,προς στιγμη χαρηκα που μου απαντησες κ εμαθα κατι αλλα μετα ειδα την ΕΙΡΩΝΙΑ και δεν ηταν ευγενικο αλλα παρακατω θα παρεις απαντηση που σου αξιζει βεβαια
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1821


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Αύγουστος 21, 2019, 11:02:06 πμ »

 και εσυ με 7000 μηνυματα και τον ιπποτικο τιτλοΕπίτιμο Χρυσό Μέλος
Χρυσό μέλος του ΣΤΕΚΙΟΥ θα επρεπε να ξερεις για τον αν μια λιρα ειναι κοπια η οχι αλλα σε κανονησε μια ψυχη καλα και εγινες περιγελος σαν μερικους ακομα που νομιζουν οτι τα ξερουν ολα που σε συνδοιασμο της  παντογνωσιας και υφους ανωτεροτητας προς τους αλλους εχουμε αυτα τα αποτελεσματα τυπου επιτιμου μελους και δηθεν   http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=43192.0
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1821


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Αύγουστος 21, 2019, 11:04:31 πμ »

παρακαλω διαβαστε το θεμα ολοι να δειτε ποιος τα ξερει ολα αχαχαχαχαααχχ το επιτιμο μελος αχαχααχααχχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1821


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Αύγουστος 21, 2019, 11:40:47 πμ »

και υοθετω τα λογια που μου ειπε ενα αλλο ευγενικο κ ψυχικα αρτιο μελος{chris.panagiot
} διχως να αντιδρασει καποιος διαχειρηστης για αυτα του τα λογια και με την σειρα μου τα λεω στο επιτιμο μελος που τα ξερει ολα

τα λογια ειναι αυτα'''Δεν εχω καμια διαφορά με κανέναν ούτε θα συνεχίσω το θέμα δεν είμαι ψυχίατρος ούτε θα επιτρέψω στον κάθε άρρωστο να πετάξει τα ψυχικά του σκουπίδια επάνω μου.


και βασικα για να μην αντιδρασει κανενας διαχειρηστης τοτε που εγινε,πιστευω οτι ουτε τωρα θα αντιδρασει διοτι θα ειναι μεγαλη αδικια..
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 21, 2019, 11:42:30 πμ από ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ » Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Αύγουστος 21, 2019, 01:53:27 μμ »

Αγαπητε φιλε Καραμανικε επιτιμο μελος με εκαναν φιλοι συλλεκτες πολυ πριν γραψεις εσυ στο στεκι και τους ευχαριστω.Εσυ εγινες χρυσο μελος με τις ευχες σου και τιςασυναρτησιες που γραφεις σε καθε θεμα σαν μαιντανος.Εκτος απο ασχετος συλλεκτικα δεν ξερεις και να διαβαζεις.Δεν εγραψα οτι η λιρα στην οποια αναφερεσαι ειναι κοπια αλλα μαλλον κοπια και εξηγησα γιατι.Το αν εγινα περιγελος ασε να το πουν οι αλλοι και οχι εσυ.Σιγουρα πρεπει να επισκεφτεις εναν ειδικο(ειναι θεμα υγειας πιστευω για το καλο σου).Σε χαιρετω και συμπασχω μαζι σου,γιαννηςτ. Σαρκασμός
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10403



Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Αύγουστος 21, 2019, 04:24:12 μμ »

Θεωρώ ότι είναι αγένεια να χαλάμε το θέμα ενός νέου που προσπαθεί να μάθει κάποια πράγματα και να προβαίνουμε σε λεονταρισμούς και διαμάχες.
Παρακαλώ να σταματήσουμε εδώ. Ο,τι θέλουμε να γράψουμε για το θέμα καλώς, διαφορετικά υπάρχουν και τα π.μ.
Σας ευχαριστώ.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences