Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 19, 2024, 08:15:40 πμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: εκτημηση εικονας  (Αναγνώστηκε 3004 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
yiorgos131313
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1369



Προφίλ
« στις: Ιανουάριος 24, 2019, 10:41:00 πμ »

ειμαι νεος στο σαιτ κααι η εικονα ηταν του παπου μου
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 24, 2019, 10:41:28 πμ από yiorgos131313 » Καταγράφηκε
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1821


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Ιανουάριος 24, 2019, 10:56:47 πμ »

βαλε πιο καλες φωτο να την δουμε..ποσο την δινεις? Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
Nick09
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 238

Ο συλλέκτης είναι ένας καλλιτέχνης χωρίς έμπνευση


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Ιανουάριος 24, 2019, 11:05:34 πμ »

Αυτό από κάτω είναι χαρτί ή photoshop?
Καταγράφηκε
yiorgos131313
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1369



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Ιανουάριος 24, 2019, 11:18:44 πμ »

http://www.astynomia.gr/index.php?option=ozo_content&lang=%27..%27&perform=view&id=84325&Itemid=2210&lang=
Καταγράφηκε
fannis
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 428


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Ιανουάριος 24, 2019, 11:28:51 πμ »

Αρα τον παππου σου πιάσανε ;
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Ιανουάριος 24, 2019, 11:42:57 πμ »

Αυτα να τα βλεπουν μερικοι μερικοι που οταν μπαινουν καποιοι τυποι εδω μεσα με εικονες ή αρχαια νομισματα παλια , κατευθειαν η συντονιστικη ομαδα αναλαμβανει δραση και ειτε κλειδωνουν , ειτε διαγραφουν ειτε προβαινουν σε οποιαδηποτε ενεργεια αλλη αυστηρη!!!
Πρεπει ολοι να καταλαβουμε οτι κουβεντες πολλες πολλες περι αντικειμενων τα οποια τα πιανει ο νομος εδω δεν θελουμε!!! Με την φωτια δεν θελουμε να παιζουμε διοτι εαν γινει μια στραβη δεν θα κυνηγανε εσας αλλα ΕΜΑΣ !!!
Συναυτουργοί σε εγκληματα κατα της νομοθεσιας δεν γινωμαστε για να εχετε μερικοι μερικοι κουβεντουλα και ο καθε μπαρμπας να εχει το στεκι πορτα για να πουλησει !!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1821


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Ιανουάριος 24, 2019, 12:51:28 μμ »

τον μπελα του θα τον βρει αυτος που πουλησε κ αυτος που αγορασε..κανεις αλλος..φιλικα..
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
ΡΟΔΑΚΑΣ
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 816


Γενvιέσαι - δεν γίνεσαι.


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Ιανουάριος 24, 2019, 01:10:01 μμ »

τον μπελα του θα τον βρει αυτος που πουλησε κ αυτος που αγορασε..κανεις αλλος..φιλικα..
Δεν ειναι ετσι οπως τα λες φιλε μου...Αυτο θα ισχυει οταν καναμε μονοι μας μια συνναλλαγη καπου αυθαιρετα στον δρομο,στο καφε,στο σπιτι μας κτλπ.....
Οταν ομως θα προσπαθησει σε forum (οποιοδηποτε)να γινει η συναλλαγη  τοτε αντιτιθετα στα παραπανω ο διαχειριστης ειναι ''συνεργος'' και εχει συστησει και ομαδα με σκοπο την πωληση παρανομων αντικειμενων που εντασονται στον νομο τοτε εχεις και ελλη μια κατηγορια :ΣΥΣΤΑΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ ΑΓΟΡΑΠΩΛΗΣΙΑΣ και  παρανομη αποκτηση εισοδηματων απο εγκληματικες δραστηριοτητες (πωλησης αρχαιοτητων)......φιλικα παντα και απο εμενα....
Καταγράφηκε
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1821


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Ιανουάριος 24, 2019, 02:19:58 μμ »

ναι εχεις δικιο σε αυτο αλλα δεν ειπαμε να βαλει καποιος αγγελια στο στεκι,τοτε ναι ισως υπαρξει προβλημα κ παλι ισως  αλλα με το ανεβασουν κατι για εκτιμηση δεν θα υπαρξει κανενα προβλημα..ειναι σαν να μου λες οτι αν μου φανε εμενα φραγκα εδω στο στεκι οτι φταιει το στεκι η αν γινει καποια παρανομη αγοραπωλησια κ η συννενοηση γινει μεσω τηλεφωνο οτε οτι φταιει ο οτε..
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
fannis
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 428


Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Ιανουάριος 24, 2019, 03:28:15 μμ »

ναι εχεις δικιο σε αυτο αλλα δεν ειπαμε να βαλει καποιος αγγελια στο στεκι,τοτε ναι ισως υπαρξει προβλημα κ παλι ισως  αλλα με το ανεβασουν κατι για εκτιμηση δεν θα υπαρξει κανενα προβλημα..ειναι σαν να μου λες οτι αν μου φανε εμενα φραγκα εδω στο στεκι οτι φταιει το στεκι η αν γινει καποια παρανομη αγοραπωλησια κ η συννενοηση γινει μεσω τηλεφωνο οτε οτι φταιει ο οτε..
Για την προώθηση και συναίνεση  λεει Μανο  , αλλα οπως την αλλη περίπτωση που ειναι κάτοικος εξωτερικού ,υπάρχουν νόμιμα χαρτια κλπ δεν μπορει  να κουβεντιάσει καποιος δλδ ; Για ενημέρωση και ΜΟΝΟ;
Καταγράφηκε
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1821


Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Ιανουάριος 25, 2019, 10:12:03 πμ »

ναι φαννη μου κ αυτο που λες ειναι σωστο
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo