Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 04:39:34 μμ
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Διαμάντι  (Αναγνώστηκε 38511 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
CHRIS1964
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 866


Προφίλ
« Απάντηση #75 στις: Μάρτιος 28, 2018, 12:50:36 μμ »

Τώρα cat ελπίζω να καταλαβαίνεις τι γαμήλιο δώρο περιμένει το ζευγάρι από τον κουμπάρο έτσι;
Καταγράφηκε
sarafis
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 509


Προφίλ
« Απάντηση #76 στις: Μάρτιος 28, 2018, 02:41:06 μμ »

Cat μη μασας θα βαλω πλατη....
Καταγράφηκε
mikekon
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 751



Προφίλ
« Απάντηση #77 στις: Μάρτιος 28, 2018, 02:50:18 μμ »

Άμα έχεις τέτοια πέτρα ξέρεις και την αξία της .τώρα όλα τα άλλα είναι μπαρουφες
Καταγράφηκε
Αναστασία
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 33


Προφίλ
« Απάντηση #78 στις: Μάρτιος 28, 2018, 02:59:57 μμ »

Ημερομηνία μας έμεινε να κλείσουμε κ είμαστε ετοιμοι!! Χαμόγελο
Καταγράφηκε
cat
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2643



Προφίλ
« Απάντηση #79 στις: Μάρτιος 28, 2018, 03:18:27 μμ »

Ααααααα οκ κουμπαρο με θελετε κουμπαρος θα γινω αλλα εγω ψωροκαρβουνα δεν καταδεχομαι να κανω δωρο. Τι θα ανοιξουν τα παιδια ψησταρια? Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
tenten1908
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 386


“Αβρόχοις ποσίν”


Προφίλ
« Απάντηση #80 στις: Μάρτιος 28, 2018, 03:21:35 μμ »

Ααααααα οκ κουμπαρο με θελετε κουμπαρος θα γινω αλλα εγω ψωροκαρβουνα δεν καταδεχομαι να κανω δωρο. Τι θα ανοιξουν τα παιδια ψησταρια? Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο


Υποκλίνομαι (bow)
Καταγράφηκε
CHRIS1964
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 866


Προφίλ
« Απάντηση #81 στις: Μάρτιος 28, 2018, 03:27:00 μμ »

Ααααααα οκ κουμπαρο με θελετε κουμπαρος θα γινω αλλα εγω ψωροκαρβουνα δεν καταδεχομαι να κανω δωρο. Τι θα ανοιξουν τα παιδια ψησταρια? Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο



Γεια σου ρε χουβαρντά cat συνέχισε έτσι καλά το πας. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Lary
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1675


One man's trash is another man's treasure


Προφίλ
« Απάντηση #82 στις: Μάρτιος 28, 2018, 04:10:35 μμ »

Ααααααα οκ κουμπαρο με θελετε κουμπαρος θα γινω αλλα εγω ψωροκαρβουνα δεν καταδεχομαι να κανω δωρο. Τι θα ανοιξουν τα παιδια ψησταρια? Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Δημήτρη κλαίω από τα γέλια!!!
Καταγράφηκε

Collectables are items that our grandparents bought, our parents threw them away and we....rebought!
Αναστασία
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 33


Προφίλ
« Απάντηση #83 στις: Μάρτιος 28, 2018, 11:18:19 μμ »

Ααααααα οκ κουμπαρο με θελετε κουμπαρος θα γινω αλλα εγω ψωροκαρβουνα δεν καταδεχομαι να κανω δωρο. Τι θα ανοιξουν τα παιδια ψησταρια? Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

χαχαχαχα μα τι κουμπαρο θα κανουμε τέλος πάντως!! Απο τις ωραιότερες απαντήσεις του θέματος Σαρκασμός

Υποκλίνομαι (bow)
Καταγράφηκε
gemuncey23
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1782


Προφίλ
« Απάντηση #84 στις: Μάρτιος 31, 2018, 02:33:38 πμ »

Λυπαμαι αλλα μαλλον ξεφυγαμε. Οι οποιοι αρνητικοι χαρακτηρισμοι προς μελη δεν εχουν θεση εδω μεσα.
Οσο υπαρχουν καποιοι που δεν κατανοουν οτι δεν εχουν κανενα δικαιωμα να μιλουν απρεπως δυστυχως θα καταφευγουμε στο <<κλειδωμα>> η στο σβησιμο σχολιων.

Αξιότιμε κύριε "cat",

Αφού λύθηκε οριστικώς το μυστήριο του ροζ διαμαντιού -ώστε να μην δεν κινδυνεύω πλέον να κατηγορηθώ για παρακώλυση θέματος- σας απευθύνω δημοσίως το παρακάτω ερώτημα, σχετιζόμενο με την παραπάνω παρέμβασή σας, όπου σαφώς αναφέρεστε στην αντίπαράθεσή μου με το μέλος "tenten1908":

ΕΡΩΤΗΜΑ:
Όταν λέτε "..Οσο υπαρχουν καποιοι που δεν κατανοουν οτι δεν εχουν κανενα δικαιωμα να μιλουν απρεπως..", αναφέρεστε και στους δύο μας -κρατώντας ίσες αποστάσεις- ή ενδεχομένως αναφέρεστε , σε κάποιον εξ ημών αποκλειστικά; Και αν ισχύει η δεύτερη εκδοχή, ονομάστε τον και προσδιορίστε την όποια απρέπεια του.

Παρακαλώ απαντήστε ευθέως, και χωρίς περιστροφές στο ερώτημά μου. Και αμερόληπτα*..

*
Λόγω της (χάριν αστεϊσμού).. κουμπαριάς σας με τον έτερο κύριο. Την οποία -σημειωτέον- αποδεχθήκατε με χαρά, αμέσως μετά από την αυστηρή παρέμβασή σας περί απρέπειας.
Σας υπενθυμίζω και κάποια λίαν ευπρεπή σχόλια του.. γαμπρού σας, διατυπωμένα λίγο πριν σας.. ανακηρύξει κουμπάρο του:
1. Του προκαλώ αδιαφορία. (Μέγα ψέμα! Μου έστειλε προκλητικό/απειλητικό π.μ. που επιφυλάσσομαι να το κοινοποιήσω αν χρειαστεί
2. Είμαι επικίνδυνος (!) (Ας με αποφεύγει λοιπόν..)
3. Να με μαζέψετε. (Ενδεχομένως έχω συλλεκτική αξία)
3. Πάω για Όσκαρ ο τύπος. (Αυτός προτιμά τα νόμπελ)
4. Παπαγαλίζω ωραία την ελληνική γλώσσα. (Τουλάχιστον δεν γαβγίζω)
5. Μου φωνάζει: "ΞΥΠΝΑ" (Τουλάχιστον δεν είμαι ορθίως κοιμώμενος)
6. Τα λέει (αυτός) από κοντά μόνο και παντελονάτα. (Να προσέχει λοιπόν τις ιώσεις και τις.. Φουστανέλλες)
6. Τέλος, με απείλησε αορίστως γράφοντας: "Η συνέχεια αγαπητέ μέσω π.μ και πίστεψε με δεν θα σου αρέσει"
. Το οποίον και έπραξε..


Σημείωση:
Το ίδιο ερώτημα απευθύνεται και στους λοιπούς αξιότιμους διαχειριστές/επόπτες/συντονιστές του φόρουμ. Και φυσικά σε όποιο αγαπητό μέλος, που παρακολούθησε τον διάλογο/διένεξη και δύναται να διατυπώσει αμερόληπτη άποψη..










 

Καταγράφηκε
gemuncey23
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1782


Προφίλ
« Απάντηση #85 στις: Μάρτιος 31, 2018, 03:01:02 πμ »

Οπως δεν μου αρεσει εμενα να μου χαλανε ενα θεμα με ασχετους 'τσακωμους',ετσι δεν αρεσει και σε αλλους.και σιγουρα δεν αρεσει και σε αυτους που τακτικα δημιουργουν εντασεις..ετσι λοιπον,καλο ειναι να σεβασφουμε και τους τριτους και αν εχουμε να ξεκαθαρισουμε κατι με καποιον,ας το κανουμε σε πμ...

υγ.πετυχημενο το σχολιο περι σακ... Στριφογύρισμα ματιών

Και για να μην ξεχνιόμαστε, διατυπώνω το παρακάτω σχόλιο, ώστε να μην νομίζουν οι διάφοροι πονηροί πως τα.. φάουλ τους, περνάνε απαρατήρητα:

Απρέπεια (επίσης) αποτελεί και η ειρωνική.. σύζευξη του προσώπου μου με έτερο μέλος (sac), το οποίο -μάλλον- αδυνατεί να απαντήσει. Και ακόμα περισσότερο, όταν συμφωνεί και επικροτεί αυτήν την δημοσίως διατυπωμένη ειρωνεία ένας.. συντονιστής!

Συμφωνείτε κύριε συντονιστά "kostakis88"..; Αν γουστάρετε την πλακίτσα προς τρίτους, πάλι υπάρχουν και τα πμ..

Καταγράφηκε
sarafis
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 509


Προφίλ
« Απάντηση #86 στις: Μάρτιος 31, 2018, 07:00:42 πμ »

Παιδια ειμαστε 2 μερες πριν την μεγαλη εβδομαδα! Αφηστετα αυτα!
Καταγράφηκε
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1821


Προφίλ
« Απάντηση #87 στις: Μάρτιος 31, 2018, 08:00:14 πμ »

πω πω κωσνταντινε και μια βδομαδα σχεδον πριν το ζουμερο κατσικακι στον φουρνο κ τα παραγεμισμενα λουκανικα απο την πεπ
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #88 στις: Μάρτιος 31, 2018, 12:39:20 μμ »

Οπως δεν μου αρεσει εμενα να μου χαλανε ενα θεμα με ασχετους 'τσακωμους',ετσι δεν αρεσει και σε αλλους.και σιγουρα δεν αρεσει και σε αυτους που τακτικα δημιουργουν εντασεις..ετσι λοιπον,καλο ειναι να σεβασφουμε και τους τριτους και αν εχουμε να ξεκαθαρισουμε κατι με καποιον,ας το κανουμε σε πμ...

υγ.πετυχημενο το σχολιο περι σακ... Στριφογύρισμα ματιών

Και για να μην ξεχνιόμαστε, διατυπώνω το παρακάτω σχόλιο, ώστε να μην νομίζουν οι διάφοροι πονηροί πως τα.. φάουλ τους, περνάνε απαρατήρητα:

Απρέπεια (επίσης) αποτελεί και η ειρωνική.. σύζευξη του προσώπου μου με έτερο μέλος (sac), το οποίο -μάλλον- αδυνατεί να απαντήσει. Και ακόμα περισσότερο, όταν συμφωνεί και επικροτεί αυτήν την δημοσίως διατυπωμένη ειρωνεία ένας.. συντονιστής!

Συμφωνείτε κύριε συντονιστά "kostakis88"..; Αν γουστάρετε την πλακίτσα προς τρίτους, πάλι υπάρχουν και τα πμ..


Φιλε μου υπαρχουν τοσα αλλα χομπυ και αφου εισαι ασχετος και με σχετικα χαμηλη παιδεια γιατι ασχολεισαι με τον συλλεκτισμο?. Σαρκασμός
Καταγράφηκε
ukobke
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 754



Προφίλ
« Απάντηση #89 στις: Μάρτιος 31, 2018, 02:34:01 μμ »

Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences