Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 28, 2024, 11:09:08 μμ
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Kαποδιστριας στο e-bay  (Αναγνώστηκε 18165 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
theobyron
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 45


Προφίλ
« Απάντηση #60 στις: Δεκέμβριος 01, 2012, 12:14:42 πμ »

καλησπέρα για πείτε μου τι γνώμη σας ο Καποδίστριας είναι καθαρισμένο η όχι Χαμόγελο Χαμόγελο
http://www.ebay.co.uk/itm/1831-GREECE-10-LEPTA-GOVERNOR-IOANNIS-KAPODISTRIAS-/110971675192?pt=US_World_Coins&hash=item19d66d6238


To σχόλιο μου για καθαρισμένο νόμισμα αφορούσε αυτο το νόμισμα που δεν είναι σε slab
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #61 στις: Δεκέμβριος 01, 2012, 08:39:35 πμ »

εννοειτε,αφου το συγκεγκριμενο νομισμα ηταν πολυ καιρο αναρτημενο!ωσπου να το αποκτηση καποιος τελικα.δεν το απαξιωνω,αλλα δεν ειναι και το...νομισμα!γυρω στα 100-150 ευρω,ειναι καλοπληρωμενο!,χαιρετω,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #62 στις: Δεκέμβριος 01, 2012, 09:18:30 πμ »

ΠΟΣΣΣΣΑΑΑΑ??
Γιαννακη κουλαρε λιγο φιλε μου  Χαμόγελο
Εαν δεν απατωμαι 130 δολλαρια ειχε αγορασθει απο το Γαλλικο  Σαρκασμός
Και τοτε ηταν ακαθαριστο και αξιζε τα λεφτα του!!
Για να μαθαινουν οι νεοι απο τα εγκληματα μερικων (υποτιθετε συλλεκτων) ετσι ηταν καποτε το νομισμα  Ντροπή
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5635


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #63 στις: Δεκέμβριος 01, 2012, 10:22:29 πμ »

ΠΟΣΣΣΣΑΑΑΑ??

Και λίγα είναι Γιώργο... τόσο υλικό που έπεσε; Αξίζει πολύ περισσότερα, αν βάλεις και τα ένσημα. Σαρκασμός

Μέχρι ένα σημείο νομίζω ότι έπρεπε να γίνει ένας καθαρισμός στην "αρρώστια", αλλά το τελικό αποτέλεσμα είναι πέρα από κάθε φαντασία, μιλάμε για... μπριλάντι.
Προχτές που καθάρισα ένα παλιό έπιπλο, αφού το έτριψα με 1000 γυαλόχαρτο, στη συνέχεια με ντιπ, το πέρασα και ένα χέρι λούστρο. Παρόλο που παιδευόμουν 3-4 ώρες, δεν κατάφερα να το κάνω τόσο καλό σαν αυτό.
Το νόμισμα πουλιέται μαζί με τα εργατικά και τα υλικά, χωρίς το ένσημο... γι αυτό και πιάνει μικρή τιμή. Σαρκασμός
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 01, 2012, 10:30:52 πμ από GKCollect » Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #64 στις: Δεκέμβριος 01, 2012, 11:26:30 πμ »

οταν γραφω καλοπληρωμενο!!!!γιωργο μου,τι εννοω?σιγουρα,μπορει καποιος να θελει να το αγορασει και με 5 ευρω!οπως και να εχει,ειναι μια κοινη δεκαρα του 31,που εγω ουτε 100 ευρω δεν θα εδινα!αλλα πολλοι φιλοι στην επαρχια,η  αλλοι στην αθηνα ακομη,που δεν εχουν προσβασεις σε νομισματικους κυκλους!δινουν τρελλα ποσα για κοινα κυκλοφορημενα,τρυπια,κοπιες,κλπ.κοιτα,και στην ιστοσελιδα μας!απλως δεν σχολιαζω!απο πιττα που δεν τρως,τι σε νοιαζει και αν καει?δεν θελω να γραψω και αλλα,γιατι θα φανω παλι κακοπροαιρετος,δηθεν,και ενα σωρο αλλα κολακευτικα!ενω ολοι ξερουν οτι δεν πουλαω,ουτε ασχολουμε με πωλησεις,αγοραζω κανενα απο την λεσχη η απο φιλους που γνωριζω,και μεχρι εκει!σε χαιρετω,οπως και ολην την παρεα,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #65 στις: Δεκέμβριος 01, 2012, 12:54:57 μμ »

Το συγκεκριμενο νομισμα <σερνεται> παρα πολυ καιρο στο e- bay.........
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences