Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 01, 2024, 06:41:42 πμ
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: SPECIAL OLYMPICS  (Αναγνώστηκε 28803 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Cornelius
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 351


A man's gotta do what a man's gotta do


Προφίλ WWW
« Απάντηση #60 στις: Οκτώβριος 24, 2012, 09:40:41 πμ »

Εγώ ως μέλος του forum θεωρώ απαράδεκτη τη στάση του μέλους giannist!!!!!Δηλαδή δεν μπορεί κάποιος να διαφωνήσει μαζί του??Αδιαφορώ για τα 800 χρόνια που μαζεύει νομίσματα.Πρέπει να σέβεται τις απόψεις των άλλων.Τόσα χρόνια μόνο απο νομισματα έμαθε?Τρόπους???Δεν τον γνωρίζω προσωπικά και δεν έχω γενικώς κάποιο θέμα μαζί του.Μην αρχίσεται να γράφεται πάλι πόσο καλό παιδί είναι,πόσο καιρό τον ξέρετε και πόσο όμορφος μπορεί να είναι!Ένα ιντερνετικό forum είναι και ο καθένας κρίνεται απο το ότι γράφει εδω μέσα.Όπου στο συγκεκριμένο θέμα είναι απαράδεκτα.Δηλαδή σε λίγο θα βγάλουμε τις γνώσεις μας περι νομισματικής να τις μετρήσουμε και όσων είναι μεγάλες θα γράφουν..οι άλλοι σπίτι τους.


Παιδια νομιζω καλο θα ηταν το θεμα να τελειωσει καπου εδω γιατι διαιωνιζεται και στο τελος θα τσακωθουνε ολοι με ολους Μεγάλο χαμόγελο. Δυστυχως το ιντερνετ και η μη προσωπικη επαφη με καποιον το κανει πανευκολο πραγματικα να γραψεις πραγματα που πιθανον να μην τα ελεγες αν γνωριζες τον αλλο προσωπικα, η αν τον εβλεπες προσωπο με προσωπο.Γενικα με ενοχλει αυτη η κατασταση, πιστευω και το παιδι ο spykat εχει τεραστιο δικιο στο θεμα με τις αλλοιωσεις, διαγραφη γραφομενων κτλ εχει ομως ενα υφος που γενικα ενοχλει. Ο Γιαννης αν καποιος τον γνωρισει πραγματικα φιλε iceman θα τον συμπαθησει πολυ, ενω εδω πιο πανω ξεφευγει λιγο που δεν ειναι του χαρακτηρα του. Εχει αποδειξει οτι ξερει να ζητα συγνωμη στο παρελθον εδω οταν κανει λαθος.Επισης καποιες στιγμες στα νευρα σου πανω ειναι ευκολο ρε παιδια στο ιντερνετ να γραψεις και κατι λαθος να εκλαβεις κατι λαθος. Ας μην ειμαστε εριστικοι φτανει πια συλλεκτες ειναι ολοι αλλος πλουσιος αλλος φτωχος (σε χρηματα η γνωσεις) ο καθενας μεχρι εκει που μπορει τελειωστε το εδω και ας προσπαθησουμε ολοι να βελτιωθουμε και ως ανθρωποι μεσα απο αυτο που αγαπαμε.Παναγιωτης
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #61 στις: Οκτώβριος 24, 2012, 10:09:57 πμ »

διαγραφη των γραφομενων του Γιαννη δεν εγινε απο κανενα συντονιστη της συζητησης.Μονος του αναφερει ο Γιαννης οτι τα διεγραψε.Εχει το δικαιωμα αυτο για μερικες ωρες μετα την δημοσιευση
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #62 στις: Οκτώβριος 24, 2012, 10:18:55 πμ »

διαγραφη των γραφομενων του Γιαννη δεν εγινε απο κανενα συντονιστη της συζητησης.Μονος του αναφερει ο Γιαννης οτι τα διεγραψε.

Εχει το δικαιωμα αυτο για μερικες ωρες μετα την δημοσιευση

Αυτο το δικαιωμα δεν ειναι μονο του Γιαννη, (για αποφυγη αλλης παρεξηγησης),  αλλα το εχουν ολα τα μελη , το να μπορεσουν δηλαδη να διορθωσουν-τροποποιησουν ή ακομα και να διαγραψουν ενα μηνυμα τους καποιες ωρες αφοτου το εχουν δημοσιευσει.
Το ποσες ωρες ειναι αυτο το διαστημα θα μας το πει ο Γιωργος το απογευμα, γιατι ουτε και εγω το ξερω.
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #63 στις: Οκτώβριος 24, 2012, 11:52:27 πμ »

Ειναι αρκετες ωρες ,εχω και εγω διορθωσει η σβησει γραφωμενα μου μετα αρκετες ωρες
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #64 στις: Οκτώβριος 24, 2012, 02:53:19 μμ »

Εγώ ως μέλος του forum θεωρώ απαράδεκτη τη στάση του μέλους giannist!!!!!Δηλαδή δεν μπορεί κάποιος να διαφωνήσει μαζί του??Αδιαφορώ για τα 800 χρόνια που μαζεύει νομίσματα.Πρέπει να σέβεται τις απόψεις των άλλων.Τόσα χρόνια μόνο απο νομισματα έμαθε?Τρόπους???Δεν τον γνωρίζω προσωπικά και δεν έχω γενικώς κάποιο θέμα μαζί του.Μην αρχίσεται να γράφεται πάλι πόσο καλό παιδί είναι,πόσο καιρό τον ξέρετε και πόσο όμορφος μπορεί να είναι!Ένα ιντερνετικό forum είναι και ο καθένας κρίνεται απο το ότι γράφει εδω μέσα.Όπου στο συγκεκριμένο θέμα είναι απαράδεκτα.Δηλαδή σε λίγο θα βγάλουμε τις γνώσεις μας περι νομισματικής να τις μετρήσουμε και όσων είναι μεγάλες θα γράφουν..οι άλλοι σπίτι τους.
αγαπητε φιλε?που ειδες την απαραδεκτη σταση?εγω ποσες φορες εχω ζητησει συγνωμη?οταν ειμαι λαθος!σε ποιο θεμα? θελω να επιβληθει η γνωμη μου.και τι σχεση εχουν,οι γνωμες των συλλεκτων και φιλων για εμενα?δεν εχω αναγκη την βοηθεια κανενος!και αν ειναι κακο που συλλεγω τοσα χρονια!τι να κανω?να τα παρατησω,για να μιλανε οι ασχετοι για ορθογραφιες,κλπ?δεν σε ξερω!αλλα ειχα σχηματισει αλλη εντυπωση για το ατομο σου!για δες ποσα ατομα εχω βοηθησει,και συμβουλευσει,χωρις ανταλαγμα!οσο για αναγνωριση δεν εχω αναγκη!με ξερουν παραπανω απο οσους νομιζεις!οσο για τις γνωμες μου?το αποδεικνυουν τα γραφομενα μου και οι εκτιμησεις μου!λυπαμε και σε χαιρετω,γιαννηςτ.υγ.παρακαλω,ας τελειωσει το θεμα για εμενα εδω!οποιος δεν με θεωρει ικανο συλλεκτη,ας μην με διαβαζει!και να προχωρα!φιλικα,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #65 στις: Οκτώβριος 24, 2012, 03:13:29 μμ »

Αφου ειναι ετσι οφειλω να ζητησω συγγνωμη απο τους διαχειριστες και τους υπευθυνους του σαιτ και το κανω με χαρα. Δεν ειχα προσεξει οτι υπαρχει αυτη η δυνατοτητα για τους χρηστες γιατι δεν ειχε χρειαστει ποτε να σβησω μηνυμα γιατε δεν ντρεπομαι για αυτα που γραφω. Η ντροπη λοιπον παει ολη στον συγκεκριμενο χρηστη, ο οποιος συνεχιζει στον ιδιο ακαταπαυστο ρυθμο τις ιδιες αερολογιες οπως πριν για βοηθειες που προσφερει, για αναγνωριση και χιλια δυο ασχετα θεματα. Λες και εχω αναγκη εγω απο αναγνωριση και μαλιστα απο ανθρωπους σαν και αυτον. Αν ηθελα κατι τετοιο, θα ειχα ανεβασει 2-3 νομισματα εδω, θα ειχα δωσει και κανενα φθηνα και ολοι θα ελεγαν ΩΩΩ!!! Εδω τι να λεμε... Παει ο ανθρωπος να διορθωσει μια εκφραση και λεει αυτο ειναι το σωστο και το γραφει λαθος! Και οταν του λες ποιο ειναι πραγματι το σωστο, επιμενει στη βλακεια που εγραψε! Πραγματικα τι να πεις απο κει και περα... Αλλα οχι επειδη ειναι αυτος ετσι να σταματησουν οι υπολοιποι να λενε τη γνωμη τους.
Εσυ βρε pepos θελεις και τα λες. Πας και παιρνεις την τελευταια προταση απο ολα τα μηνυματα μου που την εχω γραψει αφου εχω ακουσει οτι εχω ακουσει και μου λες οτι κανω τετοιες αναφορες. Και εγω σου λεω ψαξε και δεν θα βρεις τιποτα παρομοιο, παρα μονο αν εχει αρχισει ο αλλος τα αθλια προσωπικα σχολια οπως εδω.
Και για την ταμπακιερα ακομα δεν εχει γραφτει τιποτα. Μονο σε μενα κανει εντυπωση που το 90%, αντε να μαι και 80%, αυτων των νομισματων βρισκεται στα χερια Ελληνων ενω υποτιθεται οτι εχει διεθνες ενδιαφερον??? Και θα πρεπει να καθησω ησυχα και σιωπηλα οταν ζηταει ενας ανθρωπος μια γνωμη για αυτα τα νομισματα, που προφανω ενδιαφερεται να τα αγορασει, και του απανταει ο αλλος οτι 3 φορες επανω η τιμη δεν ειναι μεγαλη διαφορα και οτι θα αυξηθει και αλλο η τιμη τους λογω χαμηλου τιραζ. Και αυτο μονο και μονο επειδη καποιοι κατεληξαν στο συμπερασμα, που μονο αυτοι ξερουν πως, πως θα παει 500 ευρω! Ναι θα παει στα 500 ευρω η τιμη, οταν η φραντζολα θα εχει 10 ευρω η μια. Και επειδη δεν συμφωνει ο μαθουσαλας της συλλεκτικης και πανταχου παρων βοηθος των συλλεκτων αρχιζει τα αθλια σχολια επι προσωπικου και μαλιστα αναμοχλεθοντας παλια θεματα για τα οποια ειχε και αδικο.
Οπως και να εχει, ας γραφτει οτι θελει στη συνεχεια. Δεν καθομαι να ασχολουμαι αλλο με αερολογιες.
Καταγράφηκε
ΝΙΚΟΣ
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 221



Προφίλ
« Απάντηση #66 στις: Οκτώβριος 24, 2012, 03:33:23 μμ »

Η αλήθεια είναι αυτή που λεει ο spykat στο τέλος. Εγώ απλά ζήτησα τη γνώμη από κάποιους γιαυτά τα νομίσματα γιατί σκέφτομαι και θέλω να τα αγοράσω. Είχα μία απορία γιατί αυτα τα νομίσματα έχουν τέτοια τιμή δεν έχω καταλάβει τι το ιδιαίτερο έχουν και φίλος ο Γιάννης αντι να μου απαντήσει μου έκανε επίθεση μιλώντας περι γνώσεων και πόσο θα έπρεπε κανονικά να πωλούνται. Έχουμε γεμίσει  5 σελίδες και δεν έχω καταλάβει γιατί έχουν αυτή την τιμή και αν την αξίζουν τα νομίσματα.  Θεωρώ πάντως πως είναι ένα ελέυθερο forum και πως ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει τη γνώμη του ανεξάρτητα με το πόσες γνώσεις έχει και το πόσο μεγάλος συλλέκτης είναι. Για να μην παρεξηγηθώ ούτε τον spykat γνωρίζω ούτε τον Γιάννη.
Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #67 στις: Οκτώβριος 24, 2012, 03:54:35 μμ »

Η αλήθεια είναι αυτή που λεει ο spykat στο τέλος. Εγώ απλά ζήτησα τη γνώμη από κάποιους γιαυτά τα νομίσματα γιατί σκέφτομαι και θέλω να τα αγοράσω. Είχα μία απορία γιατί αυτα τα νομίσματα έχουν τέτοια τιμή δεν έχω καταλάβει τι το ιδιαίτερο έχουν και φίλος ο Γιάννης αντι να μου απαντήσει μου έκανε επίθεση μιλώντας περι γνώσεων και πόσο θα έπρεπε κανονικά να πωλούνται. Έχουμε γεμίσει  5 σελίδες και δεν έχω καταλάβει γιατί έχουν αυτή την τιμή και αν την αξίζουν τα νομίσματα.  Θεωρώ πάντως πως είναι ένα ελέυθερο forum και πως ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει τη γνώμη του ανεξάρτητα με το πόσες γνώσεις έχει και το πόσο μεγάλος συλλέκτης είναι. Για να μην παρεξηγηθώ ούτε τον spykat γνωρίζω ούτε τον Γιάννη.
Τα συγκεκριμένα νομίσματα εκτός του Ελληνικού ενδιαφέροντος είναι και διεθνούς λόγω του θέματος. Δηλαδή τα συλλέγουν και πάρα πολλοί ξένοι συλλέκτες.
Λόγω του σχετικά μικρού αριθμού κοπής τα διαθέσιμα τεμάχια προς πώληση είναι λίγα.
Οι διάφοροι που έχουν στην κατοχή τους αυτά τα νομίσματα εκμεταλλευόμενοι τα παραπάνω τα πωλούν σε υψηλές τιμές.
Το σίγουρο είναι ότι σε βάθος χρόνου θα αποκτήσουν υψηλή υπεραξία.
Εαν μιλήσουμε για τη σημερινή τους αξία στα 80€ το τεμάχιο είναι ευκαιρία και θα τα έπαιρνα με κλειστά τα μάτια.
Στα 120€ το τεμάχιο είναι στην τιμή τους πιστεύω και τέλος αυτοί που τα ζητούν 150€-200€ το τεμάχιο αισχροκερδούν.
     
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #68 στις: Οκτώβριος 24, 2012, 04:01:50 μμ »

Αφου ειναι ετσι οφειλω να ζητησω συγγνωμη απο τους διαχειριστες και τους υπευθυνους του σαιτ και το κανω με χαρα. Δεν ειχα προσεξει οτι υπαρχει αυτη η δυνατοτητα για τους χρηστες γιατι δεν ειχε χρειαστει ποτε να σβησω μηνυμα γιατε δεν ντρεπομαι για αυτα που γραφω. Η ντροπη λοιπον παει ολη στον συγκεκριμενο χρηστη, ο οποιος συνεχιζει στον ιδιο ακαταπαυστο ρυθμο τις ιδιες αερολογιες οπως πριν για βοηθειες που προσφερει, για αναγνωριση και χιλια δυο ασχετα θεματα. Λες και εχω αναγκη εγω απο αναγνωριση και μαλιστα απο ανθρωπους σαν και αυτον. Αν ηθελα κατι τετοιο, θα ειχα ανεβασει 2-3 νομισματα εδω, θα ειχα δωσει και κανενα φθηνα και ολοι θα ελεγαν ΩΩΩ!!! Εδω τι να λεμε... Παει ο ανθρωπος να διορθωσει μια εκφραση και λεει αυτο ειναι το σωστο και το γραφει λαθος! Και οταν του λες ποιο ειναι πραγματι το σωστο, επιμενει στη βλακεια που εγραψε! Πραγματικα τι να πεις απο κει και περα... Αλλα οχι επειδη ειναι αυτος ετσι να σταματησουν οι υπολοιποι να λενε τη γνωμη τους.
Εσυ βρε pepos θελεις και τα λες. Πας και παιρνεις την τελευταια προταση απο ολα τα μηνυματα μου που την εχω γραψει αφου εχω ακουσει οτι εχω ακουσει και μου λες οτι κανω τετοιες αναφορες. Και εγω σου λεω ψαξε και δεν θα βρεις τιποτα παρομοιο, παρα μονο αν εχει αρχισει ο αλλος τα αθλια προσωπικα σχολια οπως εδω.
Και για την ταμπακιερα ακομα δεν εχει γραφτει τιποτα. Μονο σε μενα κανει εντυπωση που το 90%, αντε να μαι και 80%, αυτων των νομισματων βρισκεται στα χερια Ελληνων ενω υποτιθεται οτι εχει διεθνες ενδιαφερον??? Και θα πρεπει να καθησω ησυχα και σιωπηλα οταν ζηταει ενας ανθρωπος μια γνωμη για αυτα τα νομισματα, που προφανω ενδιαφερεται να τα αγορασει, και του απανταει ο αλλος οτι 3 φορες επανω η τιμη δεν ειναι μεγαλη διαφορα και οτι θα αυξηθει και αλλο η τιμη τους λογω χαμηλου τιραζ. Και αυτο μονο και μονο επειδη καποιοι κατεληξαν στο συμπερασμα, που μονο αυτοι ξερουν πως, πως θα παει 500 ευρω! Ναι θα παει στα 500 ευρω η τιμη, οταν η φραντζολα θα εχει 10 ευρω η μια. Και επειδη δεν συμφωνει ο μαθουσαλας της συλλεκτικης και πανταχου παρων βοηθος των συλλεκτων αρχιζει τα αθλια σχολια επι προσωπικου και μαλιστα αναμοχλεθοντας παλια θεματα για τα οποια ειχε και αδικο.
Οπως και να εχει, ας γραφτει οτι θελει στη συνεχεια. Δεν καθομαι να ασχολουμαι αλλο με αερολογιες.

+1
Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #69 στις: Οκτώβριος 24, 2012, 04:05:03 μμ »

Αφου ειναι ετσι οφειλω να ζητησω συγγνωμη απο τους διαχειριστες και τους υπευθυνους του σαιτ και το κανω με χαρα. Δεν ειχα προσεξει οτι υπαρχει αυτη η δυνατοτητα για τους χρηστες γιατι δεν ειχε χρειαστει ποτε να σβησω μηνυμα γιατε δεν ντρεπομαι για αυτα που γραφω. Η ντροπη λοιπον παει ολη στον συγκεκριμενο χρηστη, ο οποιος συνεχιζει στον ιδιο ακαταπαυστο ρυθμο τις ιδιες αερολογιες οπως πριν για βοηθειες που προσφερει, για αναγνωριση και χιλια δυο ασχετα θεματα. Λες και εχω αναγκη εγω απο αναγνωριση και μαλιστα απο ανθρωπους σαν και αυτον. Αν ηθελα κατι τετοιο, θα ειχα ανεβασει 2-3 νομισματα εδω, θα ειχα δωσει και κανενα φθηνα και ολοι θα ελεγαν ΩΩΩ!!! Εδω τι να λεμε... Παει ο ανθρωπος να διορθωσει μια εκφραση και λεει αυτο ειναι το σωστο και το γραφει λαθος! Και οταν του λες ποιο ειναι πραγματι το σωστο, επιμενει στη βλακεια που εγραψε! Πραγματικα τι να πεις απο κει και περα... Αλλα οχι επειδη ειναι αυτος ετσι να σταματησουν οι υπολοιποι να λενε τη γνωμη τους.
Εσυ βρε pepos θελεις και τα λες. Πας και παιρνεις την τελευταια προταση απο ολα τα μηνυματα μου που την εχω γραψει αφου εχω ακουσει οτι εχω ακουσει και μου λες οτι κανω τετοιες αναφορες. Και εγω σου λεω ψαξε και δεν θα βρεις τιποτα παρομοιο, παρα μονο αν εχει αρχισει ο αλλος τα αθλια προσωπικα σχολια οπως εδω.
Και για την ταμπακιερα ακομα δεν εχει γραφτει τιποτα. Μονο σε μενα κανει εντυπωση που το 90%, αντε να μαι και 80%, αυτων των νομισματων βρισκεται στα χερια Ελληνων ενω υποτιθεται οτι εχει διεθνες ενδιαφερον??? Και θα πρεπει να καθησω ησυχα και σιωπηλα οταν ζηταει ενας ανθρωπος μια γνωμη για αυτα τα νομισματα, που προφανω ενδιαφερεται να τα αγορασει, και του απανταει ο αλλος οτι 3 φορες επανω η τιμη δεν ειναι μεγαλη διαφορα και οτι θα αυξηθει και αλλο η τιμη τους λογω χαμηλου τιραζ. Και αυτο μονο και μονο επειδη καποιοι κατεληξαν στο συμπερασμα, που μονο αυτοι ξερουν πως, πως θα παει 500 ευρω! Ναι θα παει στα 500 ευρω η τιμη, οταν η φραντζολα θα εχει 10 ευρω η μια. Και επειδη δεν συμφωνει ο μαθουσαλας της συλλεκτικης και πανταχου παρων βοηθος των συλλεκτων αρχιζει τα αθλια σχολια επι προσωπικου και μαλιστα αναμοχλεθοντας παλια θεματα για τα οποια ειχε και αδικο.
Οπως και να εχει, ας γραφτει οτι θελει στη συνεχεια. Δεν καθομαι να ασχολουμαι αλλο με αερολογιες.

Φίλε Spykat που ακόμη δεν μας έχεις συστηθεί με το όνομά σου, διακρίνω πάντα στα γραφόμενά σου μία αντίδραση όσον αφορά τιμές.
Πιστέυω σε αυτό να σου απάντησα, αν δεν σε καλύπτει η απάντηση σεβαστό.
Εγώ δεν είπα ότι αρχίζεις εσύ τις αντιπαραθέσεις απλά ότι τις συνεχίζεις και γενικεύεις.
Ηλίας


« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 24, 2012, 04:16:24 μμ από pepos » Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #70 στις: Οκτώβριος 24, 2012, 04:23:18 μμ »

Αφου ειναι ετσι οφειλω να ζητησω συγγνωμη απο τους διαχειριστες και τους υπευθυνους του σαιτ και το κανω με χαρα. Δεν ειχα προσεξει οτι υπαρχει αυτη η δυνατοτητα για τους χρηστες γιατι δεν ειχε χρειαστει ποτε να σβησω μηνυμα γιατε δεν ντρεπομαι για αυτα που γραφω. Η ντροπη λοιπον παει ολη στον συγκεκριμενο χρηστη, ο οποιος συνεχιζει στον ιδιο ακαταπαυστο ρυθμο τις ιδιες αερολογιες οπως πριν για βοηθειες που προσφερει, για αναγνωριση και χιλια δυο ασχετα θεματα. Λες και εχω αναγκη εγω απο αναγνωριση και μαλιστα απο ανθρωπους σαν και αυτον. Αν ηθελα κατι τετοιο, θα ειχα ανεβασει 2-3 νομισματα εδω, θα ειχα δωσει και κανενα φθηνα και ολοι θα ελεγαν ΩΩΩ!!! Εδω τι να λεμε... Παει ο ανθρωπος να διορθωσει μια εκφραση και λεει αυτο ειναι το σωστο και το γραφει λαθος! Και οταν του λες ποιο ειναι πραγματι το σωστο, επιμενει στη βλακεια που εγραψε! Πραγματικα τι να πεις απο κει και περα... Αλλα οχι επειδη ειναι αυτος ετσι να σταματησουν οι υπολοιποι να λενε τη γνωμη τους.
Εσυ βρε pepos θελεις και τα λες. Πας και παιρνεις την τελευταια προταση απο ολα τα μηνυματα μου που την εχω γραψει αφου εχω ακουσει οτι εχω ακουσει και μου λες οτι κανω τετοιες αναφορες. Και εγω σου λεω ψαξε και δεν θα βρεις τιποτα παρομοιο, παρα μονο αν εχει αρχισει ο αλλος τα αθλια προσωπικα σχολια οπως εδω.
Και για την ταμπακιερα ακομα δεν εχει γραφτει τιποτα. Μονο σε μενα κανει εντυπωση που το 90%, αντε να μαι και 80%, αυτων των νομισματων βρισκεται στα χερια Ελληνων ενω υποτιθεται οτι εχει διεθνες ενδιαφερον??? Και θα πρεπει να καθησω ησυχα και σιωπηλα οταν ζηταει ενας ανθρωπος μια γνωμη για αυτα τα νομισματα, που προφανω ενδιαφερεται να τα αγορασει, και του απανταει ο αλλος οτι 3 φορες επανω η τιμη δεν ειναι μεγαλη διαφορα και οτι θα αυξηθει και αλλο η τιμη τους λογω χαμηλου τιραζ. Και αυτο μονο και μονο επειδη καποιοι κατεληξαν στο συμπερασμα, που μονο αυτοι ξερουν πως, πως θα παει 500 ευρω! Ναι θα παει στα 500 ευρω η τιμη, οταν η φραντζολα θα εχει 10 ευρω η μια. Και επειδη δεν συμφωνει ο μαθουσαλας της συλλεκτικης και πανταχου παρων βοηθος των συλλεκτων αρχιζει τα αθλια σχολια επι προσωπικου και μαλιστα αναμοχλεθοντας παλια θεματα για τα οποια ειχε και αδικο.
Οπως και να εχει, ας γραφτει οτι θελει στη συνεχεια. Δεν καθομαι να ασχολουμαι αλλο με αερολογιες.

+1
Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #71 στις: Οκτώβριος 24, 2012, 04:48:25 μμ »

Ολα τα μελη εχουν το δικαιωμα για 500 λεπτα απο την ωρα που εγραψαν κατι να το διορθωσουν ή και να το διαγραψουν.
Ο λογος που το εχω κανει αυτο ειναι δυο τρεις πχ μπορει καποια λεξη ή προταση να την εγραψε λαθος ή να διαβαζετε λαθος μετα , μπορει να εγραψε κατι σκληρο προς καποιον αλλον και μετα να το μετανιωσε (ανθρωποι ειμαστε λαθη κανουμε , εαν θελει γιατι να μην διορθωσει μονος του το λαθος του)
οι υπευθηνοι δεν σβηνουν τιποτα παρα μονο οταν παραβιαζωνται οι κανονες ομαλης λειτουργειας του σαιτ και της παρεας μας!!
Επισεις , μπορει καποιο μελος να μας ζητηση να σβηστει καποιο θεμα οπως εχει γινει κατα καιρους, το θεμα ομως αυτο διαβαζετε ολο και κοιταμε να δουμε εαν υπαρχει καποια κοντρα με αλλον ή γραφωνται ζωτικης σημασιας νομισματικα νεα στα οποια μπορει να  προτρεξει καθε ενδιαφερομενος στο μελον, σε αυτες τις περιπτωσης ποτε δεν εγκριναμε την διαγραφη!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #72 στις: Οκτώβριος 24, 2012, 04:56:03 μμ »

Οσο για το θεμα της τιμης μου φαινετε οτι πολυ το Σκρουτζευετε το θεμα!!
Το θες? Τα ριχνεις και το παιρνεις , δεν συ αρεσει η τιμη? Καθεσε και περιμενεις την ευκαιρια!
Ετσι το εκανα και εγω με την Καλλας κι τον Καζαντζακη και περιμενα , περιμενα κατι χρονακια και μετα αφου ειδα και αποειδα οταν πηγε ο Αναργυρος σε μια εκθεση στη Γερμανια τον παρακαλεσα και μου εφερε ενα ζευγαρι !!
Μετα απο λιγο καιρο εντελως συπτωματικα βρισκομε με αλλα δυο νομιζω σε καλη τιμη απο εναν Ελληνα που διελισε την συλλογη του !!
Ετσι ειναι η ζωη.
Τι να καθωμε να λεω? Να σου Γιωργο που βιαστηκες? 
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #73 στις: Οκτώβριος 24, 2012, 07:08:52 μμ »

ηλια μου,ας το βουλωσουμε εμεις,να μιλανε οι νομισματολογοι αλεξιπτωτιστες,που δεν εχουν δει,νομισματα!γιαυτο παμε κατα διαολου!με το ζορι οι ασχετοι βρισκουν δικιο,και βασιλευει η αγνοια!θα τους βαλω εγω μυαλο?ασε μπορει να μαθουν, με επιφοιτηση!εχει παντως πλακα!να μαθαινεις απο ατομα που δεν εχουν ιδεα,δεν εχουν πιασει νομισματα,αλλα εχουν γνωμη?τυφλα ναχει,ο συχωρεμενος ο σβορωνος!θα καθομε να διαβαζω,αλλα θα γελαω πραγματικα,και οχι απο τα νευρα μου!καλη τυχη φιλοι μου!αν μου επιτρεπετε,στις μεγαλες  στιγμες ευφυιας,να επεμβαινω?αν οχι γραψτε,οτι πειτε εσεις!καλο και βαθυ υπνο,,,,,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
Parker
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2060

Ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!


Προφίλ
« Απάντηση #74 στις: Οκτώβριος 24, 2012, 07:45:15 μμ »

Παιδιά συγνώμη αλλά σε ένα θέμα που έχει τίτλο SPECIAL OLYMPICS τα μισά ή και περισσότερα απ' όσα έχουν γραφτεί είναι άσχετα με αυτόν τον τίτλο. Μου θυμίζει την εποχή που, όταν ήμουν μαθητής και έγραφα έκθεση,  η δασκάλα μου μου έλεγε μερικές φορές ότι έχω βγει από το θέμα και μου έβαζε μικρό βαθμό. Μήπως πρέπει να σταματήσει η αντιπαράθεση, γιατί έχουμε κι εδώ βγει εκτός θέματος. 
Καταγράφηκε

verba volant, scripta manent
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences