Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 28, 2024, 04:22:16 πμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Εκτιμηση καταστασης 5 1833 Παρισιων.  (Αναγνώστηκε 4452 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ΡΟΔΑΚΑΣ
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 819


Γενvιέσαι - δεν γίνεσαι.


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Αύγουστος 29, 2017, 04:22:02 μμ »

Ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια για το ταληρο....η αληθεια ειναι πως και γω οταν ειχα δει στην αρχη αυτο το μαλλι απο τις φωτο του πωλητη ειχα και γω μια ελπιδα για χαμηλο AU αλλα βλεπονταςστο απο κοντα κατεληξα στο σε καθαρο XF 40-45 και για αυτο το εστειλα.ΔΕΝ ειδα διαβρωση πουθενα,ουτε hairlines,και φυσικα ουτε καθαρισμενο ή γυαλισμενο(τουλαχιστον προσφατα) και μου ηρθε σαν κεραμυδα το οτι λογω πατινας κοπηκε...το ζησαμε και αυτο....δεν μας εκατσε κ χασαμε στα σημεια και παμε για αλλα και προχωραμε...η ζωη και ο συλλεκτισμος τα εχει κ αυτα.....καλη συνεχεια.
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Αύγουστος 29, 2017, 04:58:45 μμ »

Έχει και μια άσχημη χαρακιά, στο μάγουλο κάτω απ τη φαβοριτα!


Χαρακια εχει στα μαλλια!!

Αυτο που βλεπεις εκει μετα απο δυο μερες εφυγε!! Ηταν κοψιμο στο ξυρισμα  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Περαν του αστειου αυτο επειδη δεν εχω το νομισμα ζωντανο στα χερια μου εμενα μου δειχνει σαν σπασμενη μητρα και κανει αυτο το σημαδι. Ισως να με γελουν και τα ματια μου. . . .
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Αύγουστος 29, 2017, 05:38:53 μμ »

Έχει και μια άσχημη χαρακιά, στο μάγουλο κάτω απ τη φαβοριτα!


Χαρακια εχει στα μαλλια!!

Αυτο που βλεπεις εκει μετα απο δυο μερες εφυγε!! Ηταν κοψιμο στο ξυρισμα  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Περαν του αστειου αυτο επειδη δεν εχω το νομισμα ζωντανο στα χερια μου εμενα μου δειχνει σαν σπασμενη μητρα και κανει αυτο το σημαδι. Ισως να με γελουν και τα ματια μου. . . .
+1 σπασιμο μητρας.
Καταγράφηκε
ΡΟΔΑΚΑΣ
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 819


Γενvιέσαι - δεν γίνεσαι.


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Αύγουστος 29, 2017, 05:51:56 μμ »

Έχει και μια άσχημη χαρακιά, στο μάγουλο κάτω απ τη φαβοριτα!


Χαρακια εχει στα μαλλια!!

Αυτο που βλεπεις εκει μετα απο δυο μερες εφυγε!! Ηταν κοψιμο στο ξυρισμα  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Περαν του αστειου αυτο επειδη δεν εχω το νομισμα ζωντανο στα χερια μου εμενα μου δειχνει σαν σπασμενη μητρα και κανει αυτο το σημαδι. Ισως να με γελουν και τα ματια μου. . . .
Δεν ηθελα κ γω να το αναφερω σαν σπασιμο μητρας γιατι μπορουσα να εκτεθω κ παραλληλα να παρεξηγηθω στο μελλον λογω πωλησης κ δεν θα ηθελα κατι τετοιο....τωρα εαν σου πω κατα μια εννοια οτι "ητανε μεσα στα χερια σου" κ στα ποδια σου θα το πιστεψεις?!!!..... Σαρκασμός το εαν υπαρχει Κε Γιαννη και  Γιωργο το συνηθες "σπασιμο" μητρας στα μαλλια δεν θα το αναγραφανε?δεν θα ειχε κ αλλου?....και πως να πεις σε σλαμπαρισμενο οταν δεν το γραφουνε το σπασιμο μητρας....?στο χερι παντως οπως το ειδα εγω ειναι οτι φενεται σαν ακυρο βαθουλωμα στο κεντρο παντως...
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Αύγουστος 29, 2017, 06:05:47 μμ »

Στην φωτογραφια φαινεται να εξεχει.
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Αύγουστος 29, 2017, 06:14:03 μμ »

Οι φωτογραφιες πολλες φορες κατι αμβλυ το δειχνουν αναποδα , γιαυτο μιλησα για πιασιμο στο χερι. Εκει και τυφλος να εισαι καταλαβαινεις τον λακο απο το εξογκωμα.

Πιστευβ αργοτερα να προχωρησει η τεχνολογια να εχουμε τριδιαστατες εικονες στους υπολογιστες να τα βλεπουμε ολα ξεκαθαρα  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences