Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 01:56:58 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Κλήρωση για χρυσό μισόλιρο  (Αναγνώστηκε 1149 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3540


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« στις: Μάρτιος 08, 2024, 01:39:00 μμ »

Μεγάλος διαγωνισμός SVcollector για τους πελάτες μας.

Η εταιρία μας σας προσφέρει εντελώς δωρεάν μετά απο κλήρωση ενα χρυσό μισόλιρο του 1983 proof με την Ελισαβετ ΙΙ στην γνήσια κάψουλα του.

SVcollector coins and collectables
21 0364 4276

 https://g.co/kgs/fqydX5Q

Όροι συμμετοχής

Μπείτε στο προφιλ μας στην google και αφήστε μας μια αξιολόγηση με 5 αστέρια εφόσον είστε πελάτες μας(η και να μην είστε πάλι θα σας βάλουμε)  και είστε ευχαριστημένοι μέχρι σήμερα.

Όσοι έχετε κάνει ήδη αξιολόγηση θα μπείτε στην κλήρωση κανονικά.

Η κλήρωση θα γίνει 25η Μαρτίου με live video.

SVcollector coins and collectables
21 0364 4276

 https://g.co/kgs/fqydX5Q

Ευχαριστουμε πολύ
Καλή επιτυχία!!
Καταγράφηκε

apb
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 714


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Μάρτιος 09, 2024, 02:33:48 μμ »

Χρηστο καλησπερα και μπραβο για την γενναιοδωρη πρωτοβουλια. Ωστοσο εχω την εξης απορια: αφου θετεις ως κριτηριο την συμμετοχη  στο google πως θα ξερεις ποιος ειναι ποιος και πως θα καταλαβεις ποιος κερδισε?? Εγω πχ εχω αλλο nickname εδω απ οτι στο google acount μου. Ή καποιος αλλος εχει το πραγματικο του ονομα εκει και εδω εχει καποιο ασχετο nickname κ.ο.κ.
Επισης επιτρεψε μου να πω και κατι ακομα που μου μοιαζει "λαθος". Η εξτρα κληρωση φανηκε οτι προεκυψε με αφορμη την χρυση λοτσρια και οτι ετυχε σε εσενα ο κληρος στη χρυση λοταρια μας κτλ οπως εσυ ωραια τα εχεις θεσει μην τα επαναλαβω. Αλλα τωρα η κληρωση τελικα δεν αφορα οσους πηραν μερος στη λοταρια αλλα ειναι εντελως ανεξαρτητη του γεγονοτος και αφορα ενα εντελως πλατυτερο αριθμο που περιλαμβανει ακομα και καππιον που μπηκε και πριν ενα λεπτο στο στεκι για πρωτη φορα πχ..Φυσικα τα λεω ολα αυτα καλοπροαιρετα και ειναι δικαιωμα σου να κανεις οτι κρινεις.
Καταγράφηκε
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3540


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Μάρτιος 10, 2024, 02:17:44 μμ »

Καλησπέρα φιλε
Η κλήρωση θα γίνει live και ο νικητης θα ανακοινωθει με βαση το nickname του οπως γινεται και εδω αλλωστε.
Θα πρεπει οσοι εχουν παρει μερος να εχουν το νου τους και επισης κατω απο το nickname του νικητη μπορω να σχολιασω και να ερθει ειδοποιηση με email.

Παμε τωρα στο αλλο σκελος.
Το μισόλιρο το βαζει η εταιρια μου και οχι εγω σαν ιδιωτης.
Προφανως για να βαλω ενα μισόλιρο πρεπει να κανετε και εσεις κατι που θα βοηθησει. Μην τα περιμενετε ολα ετοιμα. Ο φιλος ο μπαμπης ηταν αγχωμενος για την κλήρωση αλλα δεν τον βλεπω να εχει παρει μέρος.

Δεν εχω να απολογηθώ για κάτι ουτε χρωστάω κατι σε καποιον.
Τωρα βγηκε καποιος ειπε κατι μετα την λοταρια επειδη την κέρδισα εγω ( που την λοταρια δεν την εκανα εγω)
Επίσης η λοταρία δεν ήταν δωρεαν. Τωρα την επομενη χρονια αν ενοχλει τοσο πολυ η συμμετοχή μου δεν θα πάρω μέρος για να ησυχάσουν μερικοι. Να κοιμούνται πιο ήσυχα.

Πάμε τώρα στο μισόλιρο. Σε αυτη την κλήρωση η συμμετοχή ειναι δωρεαν. Αρα για ποιό λόγο να το περιορίσω μόνο στο στέκι;

Με τον έναν η άλλο τρόπο θα υπάρχουν διαφωνίες. Δεν αναγκάζω κανεναν. Όποιος θέλει παίρνει μέρος. Εγω την υπόσχεση μου την κράτησα και όποιος θέλει να δίνει μισόλιρα απο την τσέπη του ελεύθερα να το κάνει όπως εγω εδω στο στέκι.

Φιλικά
Χρήστος
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 10, 2024, 02:20:58 μμ από SVcollector » Καταγράφηκε

cat
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2643



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Μάρτιος 10, 2024, 05:12:20 μμ »

Εγω παιδες εχω συμμετοχη στην νεα λοταρια που οργανωνει η εταιρεια του Χρηστου γνωριζοντας την ακεραιοτητα κ την τιμιοτητα του. Οσο για την πρωτοχρονιατικη ειναι τελειως τρελο καποιοι ναχουν ενστασεις ως προς την συμμετοχη του Χρηστου μιας κ 1ον οι αριθμοι βγαινουν απο την κληρωση του πρωτοχρονιατικου λαχειου.
2ον. Σας πληροφορω οτι την οργανωση της κοπης της πιτας την αναλαμβανει παντα ο Χρηστος χωρις καμμια βοηθεια με οτι αυτο σhμαινει για τον χρονο που αφαιρει απο την δουλεια του.
3ον. Εαν ειναι ετσι τοτε ουτε η συντονιστικη ομαδα θα επρεπε να δηλωνει συμμετοχη. Προσωπικα δεν εχω κανενα προβλημα.
4ον. Επειδη γνωριζω πολυ καλα καποια πραγματα σας πληροφορω οτι ο Χρηστος δεν εχει κανενα κερδος απο την οποια λοταρια. Μαλλον μπαινει μεσα αν βαλουμε τον χρονο που αφιερωνει.
Αυτα απο μενα κ καλυτερα να χαιρομαστε που καποιοι κανουν καθε δυνατη προσπαθεια να γινονται ομορφα πραγματα
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 10, 2024, 08:35:13 μμ από cat » Καταγράφηκε

VENCEREMOS
KOSTAS17
Τακτικός
**
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 246


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Μάρτιος 10, 2024, 06:25:56 μμ »

Κακως δημιουργηθηκε το ολο θεμα.
Οποιος αγοραζει λαχνους,εξυπακουεται οτι μπορει να κερδισει στην οπιοαδηποτε λοταρια,αρα ουδεν μεμπτον για το Χρηστο.
Οσον με αφορα,επειδη δεν ειχα αγορασει λαχνους δεν θα συμμετασχω δηλωνοντας τα στοιχεια μου,γιατι το θεωρω ανηθικο να κερδισω οτιδηποτε για το οποιο δεν εχω προσφερει κατι.
Καλο παντως ειναι να μη δημιουργουνται τετοια θεματα,γιατι αντι να μας ενωνουν μας αποξενωνουν.
Κωστας.
Καταγράφηκε
apb
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 714


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Μάρτιος 10, 2024, 11:33:02 μμ »

Για να ξεκαθαρισω τη θεση μου παροτι νομιζω οτι ειναι σαφες αυτο που εγραψα παραπανω.Προσωπικα δεν εχω καμια αμφιβολια για την τιμιοτητα και ακεραιοτητα του Χρηστου Ουτε της κληρωσης ειτε αυτης ειτε της προηγουμενης Ουτε ολων των αλλων που εχω συμμερασχει τα προηγουμενα χρονια. Προσωπικα θεωρω εντελως λογικο να παρει μερος και ο Χρηστος ή οποιος θελει απο την συντ ομαδα στην κληρωση καθοτι αφενος ειναι προαιρετικο και αφετερου συνδεεται με το λαχνο του λαχειου δηλαδη οσο πιο διαφανες και τυχαιο θα μπορουσε να ειναι. Αυτο που μονο ειπα εγω παραπανω οτι μ φανηκε παραταιρο ειναι οτι ενω το ποστ για την κληρωση ειχε γραφτει ακριβως κατω απο το αποτελεσμα της λοταριας και νομιζω ολοι υποθεσαμε οτι θα συνδεοταν με τους συμμετεχοντες(οπως εγινε και περσι δηλαδη με τις ουγκιες) τελικα ειναι ενα "ανεξαρτητο" γεγονος τυπου giveway οπως γινεται
συχνα και απο αλλες εταιρειες καναλια /youtube chanels κτλ
Το οποιο  εχει καθε δικαιωμα να το κανει φυσικα οπως εχει το δικαιωμα και ο καθενας να λεει τη γνωμη του. Φυσικα δεν το χρωσταει σε κανεναν και ουτε υποχρεωση ειχε επειδη το εγραψε στην τελικη.Τωρα το τι μπορει να γραφει και τι πιστευει ο καθενας δεν με αφορα.
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 10, 2024, 11:37:07 μμ από apb » Καταγράφηκε
sam_gr
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 906


"Η καλύτερη συλλογή μου... δεν έχει εκδοθεί ακόμα"


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Μάρτιος 10, 2024, 11:37:44 μμ »

Καλησπέρα !!!

Εγώ συμμετέχω σαυτη τη κλήρωση παρότι ΔΕΝ είχα πάρει λαχνούς στη κλήρωση της Πρωτοχρονιάς .

Και προτείνω και σε όσους δεν έχουν συμμετάσχει ακόμα να το κάνουν τώρα  ( ακόμη και αν αυτό μειώνει τη πιθανότητα να κερδίσω το μισόλιρο ) γιατί αυτό θα βοηθήσει το Χρήστο και την επιχείρηση του .

Καλή επιτυχία σε όλους !!!!

Καταγράφηκε

SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3540


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Μάρτιος 11, 2024, 12:14:35 πμ »

Εκτπώσεις για παναθηναικους απο αύριο ☘️☘️ Χαμόγελο Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

gemuncey23
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1782


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Μάρτιος 11, 2024, 11:37:14 μμ »

…Ο φιλος ο μπαμπης ηταν αγχωμενος για την κλήρωση αλλα δεν τον βλεπω να εχει παρει μέρος

Αγαπητέ φίλε Χρήστο,

Δικαίως απαντώ στο παραπάνω σχόλιό σου, όπου αναφέρεσαι σε μένα προσωπικώς.

Φίλε μου ουδέν προσωπικό άγχος συνάγεται -όπως μου προσάπτεις- μετά από ένα εύλογο και καθόλα ευγενές αίτημα ενημέρωσης που σου απεύθυνα, αφού σημειωτέον, παρήλθαν.. δυο μήνες σιγής από την αρχική σου δήλωση σχετικά με την επικείμενη κλήρωση/προσφορά σου.

Ένα ερώτημα δεν υποδηλώνει απαραιτήτως αδημονία ή άγχος. Άλλωστε η προσωπική μου ηρεμία και ευδαιμονία δεν εξαρτάται από την κλήρωση ενός μισόλιρου!

Όσο για την απουσία της συμμετοχής μου στην εν λόγω κλήρωση, να σε πληροφορήσω ότι δεν ασχολούνται οι πάντες με το Facebook ώστε να τους είναι απαραίτητος ένας σχετικός λογαριασμός.

Σου εύχομαι τα καλύτερα και καλή τύχη στους συμμετέχοντες!

Με εκτίμηση,
Μπάμπης
Καταγράφηκε
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3540


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Μάρτιος 25, 2024, 06:38:25 μμ »

Νικητής διαγωνισμού Νικόλαος Τσούρος

Συγχαρητήρια στον νικητή

Ευχαριστω πολύ για την συμμετοχή

Χρόνια Πολλά Ελλάδα!
Καταγράφηκε

Dimisaris
Τακτικός
**
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 158


Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Μάρτιος 25, 2024, 07:12:30 μμ »

Μπράβο Χρήστο για το δώρο και συγχαρητήρια στον νικητή.

Χρόνια πολλά σε όλους με υγεία.

Φιλικά Δημήτρης
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences