Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Ιούλιος 12, 2020, 06:32:04 πμ
Σελίδες: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 88
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Γαταδικο οπως υποσχεθηκα!!!!!  (Αναγνώστηκε 111070 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
GIOTOPAN
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Προφίλ
« Απάντηση #990 στις: Αύγουστος 25, 2019, 06:31:12 μμ »

Εξαιρετικό νόμισμα και με χαμηλό μιντάζ,που δίνει ακόμα περισσότερο πρεστίζ στο γατάδικο!
Καταγράφηκε
HKpreciouscollectibles
Νέος
*

Πλουτάρχου 7 Κολωνάκι , τηλ: 2107236121

Προφίλ WWW
« Απάντηση #991 στις: Αύγουστος 25, 2019, 07:18:39 μμ »

Δημήτρη σε ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια .
Ήταν χαρά μας η όλη διαδικασία Χαμόγελο

Ευχόμαστε καλορίζικο λοιπόν το ιδιαίτερο νέο σου νόμισμα !

Πάμε για άλλα !!
Καταγράφηκε
cat
Διαχειριστής
Χρυσό μέλος

Φύλο: Άντρας

Προφίλ
« Απάντηση #992 στις: Αύγουστος 25, 2019, 10:16:18 μμ »

Στελιο εχει ωραια πατινα καθως κ ιστορια καθοτι η απεικονιση του <<ανθρωπου ιαγουαρου>> συνανταται σε πολλα γλυπτα κ αναγλυφα στην κεντρικη κ νοτια Αμερικη αλλα δεν ξερουμε ακομα τι ρολο επαιζε ο <<ανθρωπος ιαγουαρος>> στις τελετες των φυλων.
Οντως Γιωργο (Διηνεκη) ειναι παραδοσιακη τεχνη πολλη ενδιαφερουσα. Οσο για την συνεργασια ειναι πολυ ελπιδοφορο που νεα παιδια με ηθος κ ευγενεια εχουν μπει στον χωρο.
Παναγιωτη για ενα πρεστιζ ζουμε αλλωστε Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Σ ευχαριστω φιλε
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
cat
Διαχειριστής
Χρυσό μέλος

Προφίλ
« Απάντηση #993 στις: Αύγουστος 26, 2019, 10:01:44 πμ »

Φιλε Μανο η σειρα αυτη του Isle of Man ειναι καταπληκτικη αλλα πολυ ακριβη ακομα κ σε χαλκονικελιο. Ποσο μαλλον σε χρυσο. Εισαι μερακλης ομως Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος

Προφίλ
« Απάντηση #994 στις: Αύγουστος 30, 2019, 12:44:59 πμ »

Ευχαριστώ Δημήτρη.. εύχομαι κάποτε να αποκτήσει ς μια τέτοια χρήση γατα
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
cat
Διαχειριστής
Χρυσό μέλος

Προφίλ
« Απάντηση #995 στις: Αύγουστος 31, 2019, 12:55:11 πμ »

Σημερα φιλοι μου ειναι μια χαρουμενη μερα στο γαταδικο. Με μεγαλη μας χαρα υποδεχτηκαμε ενα ωραιο νομισμα απ το πολυπαθο Αφγανισταν. Το συγκεκριμενο κλεινει κ την τριαδα των λεοπαρδαλεων απ το Αφγανισταν.
Το κυνηγουσα καιρο καθοτι ηταν το πιο δυσκολο να βρεθει.
Αφγανισταν λοιπον 500 Afganis
Καθαροτητα .999
Βαρος 12 γρ.
Διαμετρος 30 χιλ.
Μινταζ 5000
Απολαυστε τα κ τα τρια μαζι
Καθε σχολιο σας δεκτο παντα με χαρα κ εκτιμηση
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
Διηνέκης
Χρυσό μέλος
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Άρχε σεαυτού

Προφίλ
« Απάντηση #996 στις: Αύγουστος 31, 2019, 01:53:28 πμ »

Δημήτρη πολύ όμορφο και το τρίτο (και δυσκολότερο όπως είπες) μέλος των Αφγανόγατων!! καλορίζικος ο νέος γάτος!!
Καταγράφηκε
cat
Διαχειριστής
Χρυσό μέλος

Προφίλ
« Απάντηση #997 στις: Αύγουστος 31, 2019, 04:03:43 μμ »

Σ ευχαριστω πολυ φιλε Γιωργο. Εισηγαγες νεο ορο στο γαταδικο. <<Αφγανογατοι>> Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη

ΦΟΒΕΡΟ!!!!!!!!!!!!!!!!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
Διηνέκης
Χρυσό μέλος
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Άρχε σεαυτού

Προφίλ
« Απάντηση #998 στις: Αύγουστος 31, 2019, 10:31:49 μμ »

Χαχαχαχαχα....  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος

Προφίλ
« Απάντηση #999 στις: Σεπτέμβριος 01, 2019, 01:00:48 πμ »

Πω πω όμορφο κ αυτό.. είναι από τότε που το Αφγανιστάν ήταν χώρα..το μόνο καλό με όλο το κακο που έγινε σε αυτή την χώρα είναι ότι θα αυξήθηκαν οι αιλουροι στα αλήθεια πάνω στα κακοβουνια με όλη αυτή την εγκαταλείψη..και πάλι καλορίζικο με υγεία κ χαρά για όλους μας που βλέπουμε μια σωστή όμορφη κ ενεργή αύξουσα συλλογή δίχως τα ταμπού της μυστικότητας κατοχής όμορφων κ ζορικων κομματιών.. μπράβο Δημήτρη..και πάντα θα σου χρωστάω ένα ευχαριστώ για αυτά που βλέπω αλλά κ για την στάση σου προς εμένα
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
Lary
Χρυσό μέλος

One man's trash is another man's treasure

Προφίλ
« Απάντηση #1000 στις: Σεπτέμβριος 01, 2019, 08:58:42 μμ »

Μπράβο Δημήτρη που έκλεισες την τριάδα!
Καταγράφηκε

Collectables are items that our grandparents bought, our parents threw them away and we....rebought!
cat
Διαχειριστής
Χρυσό μέλος

Προφίλ
« Απάντηση #1001 στις: Σεπτέμβριος 01, 2019, 09:36:37 μμ »

Ποτε στην ζωη δεν ξερει κανενας μας πως θα εξελιχθει κατι που ξεκινα.
Οταν ξεκινησα να μαζευω ασημενια γατια το εκανα απο την αγαπη που τρεφω γι αυτα τα πλασματα κ γιατι ηθελα μια ξεχωριστη συλλογη που να μην τελειωσει ποτε, ελπιζοντας μετα απο 50 χρονια  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός που σκοπευω να φυγω απο τον ματαιο τουτο κοσμο καποιος να την συνεχισει.
1000 λοιπον. Με την απαντηση του φιλου μου του Lary κατα κοσμον Γιωργο το γαταδικο εχει σημερα 1000 απαντησεις. Ποτε δεν το περιμενα. Το γαταδικο σαν θεμα εχει σχεδον γινει θεσμος στο στεκι.
Θελω να σας απευθυνω ενα πολυ μεγαλο ευχαριστω που με την συμετοχη, το χιουμορ, κ το ενδιαφερον σας μου δινετε χαρα κ κουραγιο να συνεχιζω να ξενυχταω ψαχνοντας νεα γατια για την αγελη.
Σας ευχαριστω απο καρδιας φιλοι μου
Δημητρης
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
thaler
Αργυρό μέλος

Προφίλ
« Απάντηση #1002 στις: Σεπτέμβριος 01, 2019, 11:44:19 μμ »

Εξαιρετικό και αυτό το γατί Δημήτρη το οποίο συμπληρώνει τη σειρά. Γενικά μου αρέσουν οι σειρές νομισμάτων και δείχνουν όμορφες όταν συμπληρώνονται. Όσο για το γατάδικο, σου εύχομαι ολόψυχα να τα δεκαπλασιάσεις (τουλάχιστον), αν και μετά από 50 χρόνια, όταν εγώ θα σε λέω γέρο-Δημήτρη  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο και εσύ θα με λες γέρο-Στέλιο  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο, μάλλον θα τα έχεις εκατονταπλασιάσει.

Είναι επίσης σημαντικό που μοιράζεσαι την υπέροχη αυτή συλλογή σου μαζί μας. Δυστυχώς, και εδώ θα συμφωνήσω με το φίλο ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟ, λίγοι είναι αυτοί που μοιράζονται τη χαρά του συλλεκτισμού με τους υπόλοιπους εδώ στο στέκι. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αυτή η μυστικοπάθεια??? ?

Τέλος, τολμώ να μιλήσω εκ μέρους όλων μας, εμείς σε ευχαριστούμε από καρδιάς για τις όμορφες στιγμές που μας κάνεις να περνάμε με τα εξίσου όμορφα γατιά που μας παρουσιάζεις...
Καταγράφηκε

Coins is history you can hold in your hands.
GIOTOPAN
Τακτικός
**

Προφίλ
« Απάντηση #1003 στις: Σεπτέμβριος 02, 2019, 07:40:48 μμ »

Όμορφη και σπάνια η αφγανική τριάδα!
Δημήτρη θες δεν θες,γράφεις ιστορία!Μπράβο για την επιμονή και την προσήλωση στον στόχο σου,στο όνειρό σου!
Καταγράφηκε
cat
Διαχειριστής
Χρυσό μέλος

Προφίλ
« Απάντηση #1004 στις: Σεπτέμβριος 07, 2019, 04:41:25 μμ »

Φιλοι μου το 1972 στην Αμερικη ο τιτλος του πιο στοργικου πατερα η <<πατερα της χρονιας>> δεν απονεμηθηκε σε ανθρωπο. Δωθηκε σε ενα αρσενικο λιονταρι εκεινη την χρονια απεβιωσε απο γεραματα.Ειχε 35 απογονους που τους φροντιζε περισσοτερο απ τις μαμαδες τους
Προς τιμην του η pioneer mint, που αν δεν κανω λαθος σημερα δεν υπαρχει πια ως εταιρεια, το 1973 εξεδωσε αυτη την υπεροχη μπαρα του 1oz  με μινταζ 4.805 κοματια
Νομισμα δεν ειναι βεβαια αλλα εχει το ενδιαφερον του.
Καθε σχολιο σας δεκτο με χαρα φιλοι μου

Καταγράφηκε

VENCEREMOS
Σελίδες: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 88
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: