Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 30, 2024, 04:15:02 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Iσλαμικό Κράτος  (Αναγνώστηκε 8369 φορές)
0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #15 στις: Απρίλιος 14, 2015, 06:55:07 μμ »

Τώρα πια ειδικα στο κεντρο αν δεις έλληνα δεν περνά απαρατήρητος.Το Μ.Σάββατο το πρωι στην Βικτωρίας νόμιζα οτι ήμουν στην Συρία.Ο κίνδυνος δεν ελλοχεύει αλλά βρίσκεται εδώ.Όταν θα ξυπνησουμε θα είναι αργά..

Άσχετο, ίσως και ρατσιστικό: Βρισκόμουν Σωκράτους και Αναξαγόρα (κοντά στην Εφορία). Με ρωτάει κάποιος (Έλληνας) πού είναι η οδός Μενάνδρου. Του λέω "Όσο βλέπεις μαύρους, προχώρα. Μόλις δεις Πακιστανούς έφτασες."

(Βαράτε με ελεύθερα και δικαιολογημένα...)
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Απρίλιος 14, 2015, 09:08:08 μμ »

Καλό!!!!

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Απρίλιος 14, 2015, 09:35:45 μμ »

φιλε Κωστα λαθος  μου     το αποβαση χωρις εισαγωγικα   ,μεχρι στιγμης η ισις κανει κινησης εντυπωσιασμου αυτο εννοω,δηλαδη κατεβαινουν στο Νησι 300 οπλισμενοι και ορκισμενοι μεχρι θανατου(το μυαλο θα τους κοψει;;)μεχρι να παρουμε χαμπαρι θα εχουν φαει καμμια 500αρια.....ενα αλλο ειδος αποβασης ειναι κιαυτη που εκανε ο ιμπραημ στην σφακτηρια (πελλοπονησος) μαζευοταν καιρο στην κρητη απο αιγυπτο και μετα 30000 χιλ στρατος εκανε αποβαση στην πελλοπονησο....στην κρητη τωρα υπαρχουν μερικες χιλιαδες ,ποιος μου λεει οτι δεν ειναι αναμειγμενη σε τετοια κολπα;;;συμφωνω με παραπανω οτι θα την πληρωσουν και απλοι μεταναστες που ηρθαν για ενα καλυτερο μελλον........οσο για μενανδρου εχω να περασω χρονια και μου τα λενε φιλαρακια μου,τι να πω δεν ειμαι ρατσιστης αλλα οπως μου λενε αισθανεσαι λες και εισαι σε αλλο κρατος
Καταγράφηκε
giorgos_p
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 940



Προφίλ WWW
« Απάντηση #18 στις: Απρίλιος 14, 2015, 10:58:34 μμ »

Άσχετο, ίσως και ρατσιστικό: Βρισκόμουν Σωκράτους και Αναξαγόρα (κοντά στην Εφορία). Με ρωτάει κάποιος (Έλληνας) πού είναι η οδός Μενάνδρου. Του λέω "Όσο βλέπεις μαύρους, προχώρα. Μόλις δεις Πακιστανούς έφτασες."

(Βαράτε με ελεύθερα και δικαιολογημένα...)

Είναι να μη ρέπεις προς το διεθνισμό, όπως έλεγες και σε ένα άλλο θέμα, χωρατατζή...

(Βαράω ελεύθερα και δικαιολογημένα.)

Τροποποίηση: SOS Πεντάγωνο Καλεί Μόσχα στο Στέκι πάλι...
Καταγράφηκε

Η συλλογή μου στο http://ww2militaria.weebly.com
Μιχάλης 80
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1489

Αξίως ων έπραξες , απολαμβάνεις.


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Απρίλιος 14, 2015, 11:58:21 μμ »

Δεν είμαστε εμείς ρατσιστές ... Αυτοί είναι μαύροι , Πακιστανοι , λαθρομετανάστες .
Καταγράφηκε

Όπως στρώνει ο καθένας , κοιμάται.
stin31
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 429

αν ξυπνήσεις μονομιάς, θα `ρθει ανάποδα ο ντουνιάς


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Ιούνιος 21, 2016, 12:28:12 μμ »

Το ισλάμ είναι επεκτατικό. αν καταλάβουμε αυτό, θα καταλάβουμε πολλά! Με πιο πρόσφατο παράδειγμα τον Λίβανο όπου το ισλάμ μέσω προσφυγικών ροών, έγινε κυρίαρχη θρησκεία... Στην ερώτηση αν φταίνε οι αμερικάνοι και πόσο? φταίνε στο μεγαλύτερο κομμάτι, με τους ευρωπαίους να ακολουθούν.. Η Αμερική επενέβη σε όλα τα αραβικά κράτη για να ρίξει υποτιθέμενες εθνικιστικές κυβερνήσεις που σαν σκοπό τους είχαν τα συμφεροντά των χωρών τους, θέλωντας ν βάλει "δικούς της" ανθρώπους για να ελέγχουν την εξουσία και φυσικά τα πετρέλαια και το χρυσό τους. σε αυτο βοήθησε και η ευρώπη τους.. Να θυμίσω πως οι τρομοκρατικές επιθέσεις στη Γαλλία έγιναν με Γαλλικά όπλα τα οποία είχε δώσει ο Γάλλος πρόεδρος για να υποστιρίξει τις δήθεν αντικυβερνητικές δυνάμεις δλδ τους τζιχαντιστές!
Καταγράφηκε
mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Ιούνιος 21, 2016, 04:46:03 μμ »

Ακριβως ετσι...οτι σπειρεις θα θερισεις. Μην ξεχναμε και τις σταυροφοριες ομως, ουτε οτι την μιση αρχαια ελλαδα την κατεστρεψαν οι χριστιανοι με τον ερχομο τους, θεωροντας τους διαφορους ναους κ αγαλματα ανα τον ελλαδικο χωρο, ως ειδωλολατρικα αντικειμενα, μερη κλπ...Να βλεπουμε και τα στραβα τα δικα μας...Σε μια τετοια φαση ειναι κ αυτοι τωρα, μετα απο 2000 χρονια. Δυστυχως οι αμερικανοι εβαλαν το χερακι τους κ οχι μονο τους διελυσαν τις χωρες, αλλα και τους βοηθησαν να αναζοπυρωσουν τις θρησκευτικες τους, ξεχασμενες εν μερει, αντιληψεις
Καταγράφηκε
ΙΒΑΝ
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 280


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Ιούνιος 22, 2016, 10:11:02 πμ »

χαιρομαι που καταλαβενετε το τι ερχετε...ο ελληνας μονο ενωμενος μπορει να καταφερει τα παντα...ενας συμαντικος λογος που φοβουνται οι εβραιοι...
δυστυχως η ευτυχως,θα ζησουμε πολλα τα οποια θα ειναι προτοφανη για την ελληνικη κοινωνια...
δεν παυω να ειμαι αισιοδοξος και να πυστευω στο λαμπρο μελλον αυτου του ιερου τοπου και λαου... Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε
steliosan
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 714



Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Ιούνιος 22, 2016, 10:26:42 πμ »

αυτός ο ιερός τόπος θα συνεχίσει να υπάρχει και χωρίς τον ιερό λαό του...
 Φιλί
Καταγράφηκε
ΜΙΔΑΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1367


Τυραννίς χρήμασι ...


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Ιούνιος 22, 2016, 11:00:50 πμ »

Εκτός και άν αγιάσουμε.Τότε ίσως συνεχίσουμε να υπάρχουμε.
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #25 στις: Ιούνιος 22, 2016, 11:25:08 πμ »

Αφού δεν έχουν σβηστεί αυτά τα θέματα... όλο και θα τα ξαναβρίσκουμε μπροστά μας...
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Αύγουστος 18, 2016, 02:33:59 μμ »

Τις τελευταίες μέρες κάπου διάβασα ότι έχουν σκοτωθεί πάνω από 45-50.000 τζιχαντιστές έως τώρα και δεν ξέρω πόσες άλλες χιλιάδες πολεμούν ακόμα! Μα που στην οργή βρίσκονται τόσες χιλιάδες; ατελείωτοι είναι;
Καταγράφηκε
nestor34
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1480


Είμαι ένας Αναρχικός συλλέκτης νομισμάτων!


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Αύγουστος 18, 2016, 04:44:27 μμ »

ήταν γύρω στους 90,000-110,000 σύμφωνα με την ΣΙΑ. Τώρα έμειναν γύρω στους 30,000 και το 1/3 βρίσκεται παγιδευμένο στο Χαλέπι. Μερικές χιλιάδες απ' αυτων επέστρεψαν στην Ευρώπη και στα άλλα κράτη απ' όπου ξεκίνησαν. Στις τάξεις τους υπάρχουν και πολλοί Τούρκοι στρατιωτικοί και πράκτορες, Ιορδανίτες και Σαουδάραβες, καθώς και μισθοφόροι αφρικανοί, πληρωμένοι απο τους Σαουδ.
Άσχετο, θα στείλουν μετανάστες και στην Κρήτη και οι Κρητικοί αγρίεψαν και απειλούν να σκίσουν κάνα καλσόν.
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Αύγουστος 18, 2016, 05:41:02 μμ »

Του μουζαλα το καλσον θα το σκισουμε Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
nestor34
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1480


Είμαι ένας Αναρχικός συλλέκτης νομισμάτων!


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Αύγουστος 18, 2016, 07:30:11 μμ »

Μακάρι φίλε Μάρκο κι αμα γίνει η αρχή έχει να πέσει πολύ ξήλωμα αλλα πολύ φοβούμε οτι τίποτα δεν θα γίνει και θα συμβούν πολλά.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences