Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 28, 2024, 10:08:57 μμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Πραξικοπημα στο γιουνανισταν????  (Αναγνώστηκε 9040 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Ιούλιος 17, 2016, 01:14:19 πμ »

Αν πρέπει να περάσουν χρόνια για να σχηματίσεις άποψη να σε βάλουμε στο κέντρο λήψης αποφάσεων.Βρε συ τότε τι μετέχεις στην συζήτηση αφού δεν έχεις αποψη.Καποιος που δεν εκφερει μια αποψη δεν συμβάλλει στην πρόοδο της κουβεντας
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Ιούλιος 17, 2016, 01:25:35 πμ »

Πες μου εσύ από που τα έχεις τα θέματα των πραξικοπηματων γιατί εγώ δεν τα έχω.Εγω μιλώ για θέματα που έχουν να κάνουν με τον στρατό αλλά άμα τα κάνεις όλα αχταρμα πως να βρεις άκρη;
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Ιούλιος 17, 2016, 01:33:56 πμ »

Δεν σε κατάλαβα σχετικά με τις εκφράσεις μου.Τι έχουν δηλαδή;Άστο Γιωργη γιατί θα γίνουμε πάλι μάτσο κάτι που ειλικρινά δεν θελω.Μονο μην επιμένεις για πράγματα που δεν κατανοεις
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #33 στις: Ιούλιος 17, 2016, 01:38:22 πμ »

Αν πρέπει να περάσουν χρόνια για να σχηματίσεις άποψη να σε βάλουμε στο κέντρο λήψης αποφάσεων.

Δεν διεκδίκησα ποτέ τη συμμετοχή μου σε κέντρα λήψης αποφάσεων. Αλλά αφού το αναφέρεις, θα σε ξαναρωτήσω: Εσύ τι αποφάσεις έχεις να λάβεις;

Βρε συ τότε τι μετέχεις στην συζήτηση αφού δεν έχεις αποψη.Καποιος που δεν εκφερει μια αποψη δεν συμβάλλει στην πρόοδο της κουβεντας

Εγώ δέχομαι ότι δεν έχω άποψη και συμμετέχω στη "συζήτηση" για δύο λόγους.

1. Για να σου αποδείξω ότι κακώς παρεξηγήθηκες (κλπ κλπ). Μπορεί να σου κάνει εντύπωση, αλλά τότε στενοχωρήθηκα κι εγώ.

2. Γιατί πιστεύω ότι την άποψη που λες ότι σχημάτισες σε λίγα λεπτά ή σε λίγες ώρες, δεν τη σχημάτισες με βάση τα στοιχεία που βρήκες, αλλά με διάφορες εικασίες. (Άρα δεν είναι άποψη, είναι στοίχημα.)
ίσως να την είχες έτοιμη από πριν. Δεν "το 'χω" με τισ συνωμοσιολογίες και τον τζόγο.

Από εκεί και πέρα... να κάτσω να γράψω ότι δύο (ή περισσότεροι) άνθρωποι μπορεί να ανοίξουν μια κουβέντα στη λογική "για να δούμε τι στοιχεία έχουμε και σε τι συμπεράσματα μπορούν να μας οδηγήσουν... και τι στοιχεία μας λείπουν..." μάλλον δεν έχει νόημα... Όπως το θέτεις, πρώτα σχηματίζουν άποψη "κατά μόνας" και μετά προσέρχονται στη "συζήτηση".

-------------------------

Για να καταλήξουμε, λοιπόν κάπου, μην ξαναζητήσεις τη γνώμη μου για ο,τιδήποτε και κυρίως μην παρεξηγηθείς.
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Ιούλιος 17, 2016, 01:54:06 πμ »

Που είδες βρε Γιωργη να ζήτησα την γνώμη σου;Μάλλον το αντίθετο έγινε.Εγραψα δύο πράγματα τα οποία σχολιάσες και εκρινες και μου λες τώρα για μια υπόθεση  πριν από χρόνια όταν έχουμε πιει καφέ τόσες φορές.Αστο λέμε καλό βραδυ
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Ιούλιος 17, 2016, 01:55:42 πμ »

Ααααααααααααααααααααααααααχχχ.....
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Ιούλιος 17, 2016, 01:58:04 πμ »

....και δεν παρεξηγηθηκα εντάξει;
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #37 στις: Ιούλιος 17, 2016, 03:57:17 πμ »

Έψαξα, έψαξα, αλλά το βρήκα. Αν δεν παρεξηγήθηκες, έπρεπε να μου το πεις τότε, όχι τώρα.

Γιωργο σε οσα παραπανω εχεις γραψει κατ ουσια δεν διαφωνω απλα ηθελα τις αποψεις σου στην συζητηση.Αν νομιζεις οτι θα σε βρισω η θα σε προπηλακισω λεκτικα μαλλον δεν με γνωριζεις καθολου.Ειναι και η τελευταια φορα στο υποσχομαι που ελαβα μερος σε συζητηση μαζι σου μονο και μονο για να μην εχεις τουλαχιστον απο μενα τον παραπανω φοβο.Σου ευχομαι καλη συνεχεια

http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=19180.975

Μπορεί εσύ το πρωί που ξυπνάς να έχεις ξεχάσει και τι έγραψες εχτές και τι αισθάνθηκες εχτές. Εγώ τα λόγια μου και τα αισθήματά μου τα μετράω ένα-ένα.

(Επίσης, μπορεί να προσπαθείς να κάνεις σοβαρή συζήτηση από smartphone. Ούτε σ' αυτό φταίω εγώ.)
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences