Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 27, 2024, 03:56:16 μμ
Σελίδες: 1 2 [3] 4
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: με γεια μου  (Αναγνώστηκε 17049 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
dimoς
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 153



Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Μάιος 28, 2012, 04:27:54 μμ »

Καταρχήν η evelina δεν είναι φίλη μου και κατά δεύτερον μάλλον στο παρελθόν την έχει πατήσει και γι' αυτό μιλάει έτσι. Αυτό δεν με πολυενδιαφέρει, ενήλικη είναι οπότε ας ψάχνει καλύτερα τις αγορές της. Εγώ δεν κατάλαβα το ύφος σου στην απάντησή σου ( ''Τέλος δεν ασχολούμαι ούτε έχω διάθεση να σχολιάσω'' ), αφού δεν έχεις διάθεση, γιατί με ρώτησες για την δική μου άποψη; Τέλος πάντων, αφού στο στέκι μπήκες όπως είπες από το ενδιαφέρον σου για τα νομίσματα, άσ' την αυτή την κατηγορία (Κοσμήματα) για άλλους που ίσως ενδιαφέρονται περισσότερο.
Καταγράφηκε

<Κάνω δίαιτα 30 μέρες. Μέχρι στιγμής, έχω χάσει 15 μέρες>
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Μάιος 28, 2012, 04:41:57 μμ »

Δεν αγορασα το σταυρο και την αλυσιδα απο τριαντο αλλα απο κοσμηματοπωλη.Απλα ειπα οτι εχει σφραγιδα του τριαντου.Αλυσιδα και σταυρος ειναι 13 γραμμαρια μαζι με σφραγιδα 585
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
Cornelius
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 351


A man's gotta do what a man's gotta do


Προφίλ WWW
« Απάντηση #32 στις: Μάιος 28, 2012, 04:44:33 μμ »

Δημο με τα κοσμηματα μεγαλωσα αγορι μου η ζωη μου ολοκληρη ειναι αυτα. τα αγαπαω και τα σεβομαι και ενδιαφερομαι πολυ περισσοτερο απο πολλους. Δεν θελω να σχολιαζω με ανθρωπους οι οποιοι δεν εχουν ιδεα και αποκτουν και αποψη περι ακριβου και φθηνου κοσμηματος περι κερδους και εμποριου κτλ.Τελος μην την παιρνεις αλλου την κουβεντα αλλου....
Καταγράφηκε
dimoς
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 153



Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Μάιος 28, 2012, 04:45:21 μμ »

Δεν αγορασα το σταυρο και την αλυσιδα απο τριαντο αλλα απο κοσμηματοπωλη.Απλα ειπα οτι εχει σφραγιδα του τριαντου.Αλυσιδα και σταυρος ειναι 13 γραμμαρια μαζι με σφραγιδα 585
Μια χαρά
Καταγράφηκε

<Κάνω δίαιτα 30 μέρες. Μέχρι στιγμής, έχω χάσει 15 μέρες>
dimoς
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 153



Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Μάιος 28, 2012, 04:52:16 μμ »

Δημο με τα κοσμηματα μεγαλωσα αγορι μου η ζωη μου ολοκληρη ειναι αυτα. τα αγαπαω και τα σεβομαι και ενδιαφερομαι πολυ περισσοτερο απο πολλους. Δεν θελω να σχολιαζω με ανθρωπους οι οποιοι δεν εχουν ιδεα και αποκτουν και αποψη περι ακριβου και φθηνου κοσμηματος περι κερδους και εμποριου κτλ.Τελος μην την παιρνεις αλλου την κουβεντα αλλου....
Με την evelina βρέστε τα σε άλλη κατηγορία.
Καταγράφηκε

<Κάνω δίαιτα 30 μέρες. Μέχρι στιγμής, έχω χάσει 15 μέρες>
Cornelius
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 351


A man's gotta do what a man's gotta do


Προφίλ WWW
« Απάντηση #35 στις: Μάιος 28, 2012, 08:18:01 μμ »

Ας κανουνε και μια κατηγορια επιλυσης διαφορων Εβελινας-Παναγιωτη να τα βρουμε εκει Σαρκασμός
Καταγράφηκε
evelina
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 58



Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Μάιος 29, 2012, 09:00:24 μμ »

Μην τσακώνεστε! Δεν υπάρχει κανένας λόγος Χαμόγελο Χαμόγελο Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
Cornelius
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 351


A man's gotta do what a man's gotta do


Προφίλ WWW
« Απάντηση #37 στις: Μάιος 30, 2012, 08:55:58 πμ »

Εβελινα θα στο πω καθαρα για να καταλαβεις το σκεπτικο μου. Αν θελεις το δεχεσαι αν θελεις οχι δικαιωμα σου απλα εμενα δεν μου αρεσει το παιχνιδι εντυπωσεων. Δεν τσακωνομαι με κανενα και μιλαω καθαρα χωρις ιχνος συμφεροντος. Λοιπον ο Μιλου ζητησε την γνωμη σου για καποιυς σταυρους αφου θα βαφτισει για το τι σου αρεσει. Εσυ απαντησες οτι σου αρεσει ενας αλλα σου φαινεται ακριβος. Ο Μιλου σου λεει και το βαρος αλλα εσυ συνεχιζεις να τονιζεις οτι ναι σου φαινεται ακριβος. Εμενα αυτο με ενοχλει και εξηγω τον λογο παρακατω. Ειναι στην ιδιοσυγκρασια μας ως Ελληνες να ειμαστε ξερωλες και δεν βγαζω και τον εαυτο μου εξω.Εγω που γνωριζω το αντικειμενο πολυ καλα απαντω ισως με υφος αγριεμενο οπως λες οτι η τιμη ειναι πολυ καλη (κατι που επιβεβαιωνει και ο Δημος μετα). Και σε ρωτω εαν ο κοσμηματοπωλης ητανε πολυ καλος φιλος (που μπορει και να ειναι δεν εχω ιδεα)του Μιλου δεν υπηρχε η πιθανοτητα ΑΘΕΛΑ σου να δημιουργησεις προβλημα λογω αγνοιας?? Εμενα αυτο με ενοχλησε αφου ειναι το πλεον χαρακτηριστικο του λαου μας να εχουμε αποψη για ολα. Απο κει και περα το τι ειπωθηκε δεν ηταν τσακωμος. Εγω σου εκλεισα το ματι αν προσεξες για να κανω και λιγο χιουμορ και εσυ κατεληξες να μου λες οτι τσεκουρωνω στις τιμες χωρις καν να με γνωριζεις χωρις καν να ξερεις τι κανω. Αυτη ειναι η θεση μου και την υποστηριζω. ας παρει θεση και ο Δημος αν θελει. Απο κει και περα αν καποιος θελει σε κατι να τον βοηθησω θα ηταν χαρα μου εαν μπορω.Επισης αν ειπα κατι που πειραξε καποιον να μου το πει. Καλη σας μερα
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Μάιος 30, 2012, 09:16:18 μμ »

να πω και εγω την γνωμη μου,αν και δεν ειμαι της δουλειας,οπως τα παιδια.αγαπητη εβελινα αν ειδες,πριν μερικα χρονια που η τιμη του χρυσου ηταν χαμηλη,πολλοι χαριζαν,η αγοραζαν για τους ιδιους κοσμηματα,ακριβα ρολογια,κλπ.σημερα αν εχεις δει? ζητημα απο τα δεκα ατομα,που μπαινουν, σε ενα καταστημα του ειδους,ενας δυο αγοραζουν κατι,και παλι με δοσεις,σκοντο,κλπ.αυτοι οι ανθρωποι(μαγαζατορες)δεν εχουν εξοδα?εισφορες,φορους πολυτελειας κλπ.και πες οτι πουλουν δυο τρια,τετοια κοσμηματα,εισαι σιγουρη οτι εχουν βγαλει τα λειτουργικα τους εξοδα!αν εχεις δει,μονο αγορες χρυσου ανοιγουν,για να αγορασουν τσαμπα ασχετοι με το επαγγελα,τα τιμαλφη ανθρωπων του μοχθου,οπως βερες,χρυσα δοντια,και αλλα καταθλιπτικα!εγω πιστευω,οτι περασαν οι καλες μερες,αυτων των επαγγελματων,οπως σε πολλα επαγγελματα, που κλεινουν ενα ενα.σε χαιρετω,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Μάιος 30, 2012, 09:43:48 μμ »

Γιαννη αν μου επιτρεπεις να εκφρασω το γουστο μου, ειμαι υπερ του μεσαιου καθοτι πιο κλασικο σχεδιο Χαμόγελο
Οπως και ναχει παντως με το καλο φιλε.......
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Μάιος 30, 2012, 11:55:37 μμ »

Τον μεσαιο τον προτιμουσε η γυναικα μου.Αλλα οπως παντα ο αντρας εχει τον τελευταιο λογο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
kypronumis
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 738


Προφίλ
« Απάντηση #41 στις: Μάιος 31, 2012, 12:49:34 πμ »

Τον μεσαιο τον προτιμουσε η γυναικα μου.Αλλα οπως παντα ο αντρας εχει τον τελευταιο λογο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

εχει παντα τον τελευταιο λογο μονο για την συμμετοχη και τελικα γινεται αυτο που θελει η γυναικα  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #42 στις: Μάιος 31, 2012, 12:53:00 πμ »

  Μεγάλο χαμόγελο   Μεγάλο χαμόγελο
Ήταν μια επιτροπή , τα παλιά χρόνια , που γυρνάγανε από γειτονιά σε γειτονιά και ρωτάγανε ποιος κάνει κουμάντο στο κάθε σπίτι . Ανάλογα με την απάντηση , έδιναν κι ένα δώρο . Αν έκανε ο άντρας κουμάντο έδιναν ένα άλογο και μια κότα αν η γυναίκα είχε το πάνω χέρι !
Στο πρώτο σπίτι :
- Ποιος κάνει εδώ κουμάντο ;
- Ξέρετε , χμ ... η γυναίκα μου ασχολείται περισσότερο ...
- Καλά , πάρε μια κότα !
Στο δεύτερο σπίτι :
- Ποιος κάνει εδώ κουμάντο ;
- Εγώ ( λέει η γυναίκα ) !
- Μπράβο , πάρε μια κότα !
Στο τρίτο σπίτι βγαίνει ένας άντρας , θεόρατος .
- Ποιος κάνει κουμάντο εδώ ;
- ΤΙ ΠΟΙΟΣ ; εμένα δεν με βλέπεις ; εγώ κάνω κουμάντο !
- Πολύ ωραία , έχετε κερδίσει ένα άλογο ! Τι χρώμα το θέλετε ;
- Γυναίκα , γυναίκα , τι χρώμα να πάρουμε το άλογο ;
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
dimoς
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 153



Προφίλ
« Απάντηση #43 στις: Μάιος 31, 2012, 12:33:24 μμ »

Οι γυναίκες σας κάνουν κουμάντο !!!???.... Πως φαίνεται ότι είστε παντρεμένοι. Έν δύο, εν δυο κάτω...
Καταγράφηκε

<Κάνω δίαιτα 30 μέρες. Μέχρι στιγμής, έχω χάσει 15 μέρες>
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #44 στις: Μάιος 31, 2012, 01:06:10 μμ »

Δημο δεν ξερω για τους αλλους αλλα κουμαντο στο σπιτι κανω ΕΓΩ! Ηθελα να γραψω και κατι αλλο αλλα με φωναζει η γυναικα να πλυνω τα πιατα. :oΣυγνωμη θα τα πουμε μετα Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
Σελίδες: 1 2 [3] 4
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences