Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 24, 2024, 01:17:14 πμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Απλά μαθήματα ταξινόμησης της ΜΚΕ  (Αναγνώστηκε 28841 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Helios
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 643


Προφίλ WWW
« Απάντηση #15 στις: Μάιος 16, 2017, 09:36:38 μμ »

Eυχαριστώ για την ερώτηση. Έχω ήδη ενημερώσει φίλους που επικοινώνησαν μαζί μου αλλά θα έπρεπε να το έχω γράψει και στο φορουμ, απλώς το αμέλησα.
Κάποιες από τις δημοσιεύσεις στο blog που αφορούν χαρτονομίσματα και γραμματόσημα είναι "αθέατες" από τους επισκέπτες καθώς τις επεξεργάζομαι εμπλουτίζοντας τις με νέο υλικό κλπ. Όσο ο λιγοστός ελεύθερος χρόνος το επιτρέπει τις ενημερώνω και σταδιακά τις ελευθερώνω ξανά σε κοινή θέα.
Εαν κάποιος βιάζεται και χρειάζεται κάτι ας μου στείλει ένα μήνυμα και θα προσπαθήσω με κάποιον τρόπο να τον εξυπηρετήσω.
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 16, 2017, 10:31:19 μμ από Helios » Καταγράφηκε

Helios
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 643


Προφίλ WWW
« Απάντηση #16 στις: Μάιος 17, 2017, 09:08:30 πμ »

Αξίζει να πω οτι πέρα απο την ποιότητα των άρθρων του Νίκου (hellios) που γνωρίζουμε οτι είναι εξαιρετική, γενικότερα η αρθρογραφία του περιοδικού πρέπει να πω οτι είναι εξαιρετική και το επίπεδο αρκετά υψηλό και ομολογώ πως δεν το περίμενα.

Για όσους ασχολούνται με τον φιλοτελισμό, η συνδρομή αξίζει και με το παραπάνω και είναι και φθηνή

Βαγγέλη, χαίρομαι για το οτι βρίσκεις ενδιαφέρον το περιοδικό. Η πολυ-βραβευμένη σε ελληνικές και διεθνείς εκθέσεις "Φιλοτελική Λέσβος" αποτελεί χρόνια τώρα σημαντική πηγή αναφοράς. Η ασταμάτητη προσπάθεια των ανθρώπων της ΦΕΛ παρά τις αντιξοότητες είναι πρωτοφανής για την ελληνική περιφέρεια. Όπως έγραψα και άλλοτε, είναι τιμή και χαρά για εμένα η συνεργασία μου με το περιοδικό αυτό από τους ανθρώπους του οποίου έχω μάθει πολλά.
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences