Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 27, 2024, 08:29:19 μμ
Σελίδες: 1 ... 8 9 [10]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Μπάρα 1kg ασήμι  (Αναγνώστηκε 43615 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
HARRISGREECE
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 922


Προφίλ
« Απάντηση #135 στις: Μάιος 07, 2016, 08:46:51 πμ »

Αχ βρε κωστη τι να σου κανω .. υστερα από ψαξιμο μερικων μηνων βρηκα και εγω 3 κομματάκια καλα !
Δεν βαριεσαι τι να κανουμε και εμεις οι φτωχοι ...μαζεύουμε που και που κανενα λευκο νομισματακι να περναει η ωρα μας ευχαριστα και δημιουργικα  Χαμόγελο
Ο επιμενων ....ΑΣΗΜΙΚΑ !!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
kostis
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 732

"Μετρον Αριστον"


Προφίλ
« Απάντηση #136 στις: Μάιος 07, 2016, 08:53:47 πμ »

Κωστή στο ίδιο μήκος κύματος είμαι και εγώ και συμφωνώ μαζί σου. Συμπληρώνω ακόμα ότι με βάση το πορτοφόλι μου οι αγορές μου αποσκοπούν στο να δημιουργηθεί μια συλλογή όμορφη με αρχή μέση και το τέλος ελπίζω να αργήσει παρα πολύ.. Μεγάλο χαμόγελο. Ενώνω ή τουλάχιστον το προσπαθώ, να συνδυάσω επενδυτικά με συλλεκτικά.
Όσο αφορά το θέμα του γιατρού μπάρα του κιλού δεν έχω, όχι όμως ότι δεν με ενδιαφέρει. Προτίμησα με αυτά τα χρήματα να πάρω διάφορα. Έτσι λοιπόν doctor προσωπικά αφού μιλάμε για μπάρα του κιλού θα προτιμούσα να πάρω μικρότερες και διαφορετικές. Σκεπτόμενος ότι στον χώρο ήρθα για να μείνω, μελλοντικά να αποκτήσω και άλλες μάρκες ή διαφορετικού βάρους. Οι συλλογές δεν έχουν αρχή ούτε τέλος. Εμείς οριοθετούμε, ο καθένας με το σκεπτικό του.
Ελπίζω να βοήθησα...
Καλημέρα

Καλημερα Τασο ,το τελος ειναι καπου στο απειρο και καλα να κανει να μεινει εκει.....Κανεις εσυ την αρχη και ελπιζεις οι απογονοι σου να την συνεχισουν.... Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
kostis
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 732

"Μετρον Αριστον"


Προφίλ
« Απάντηση #137 στις: Μάιος 07, 2016, 08:55:30 πμ »

Χαρη καλα να ειμαστε....εισαι λαγονικο δεν σε φοβαμαι....παιρνω σειρα για τα επομενα.... Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε
Dr.Christos
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 248


Προφίλ
« Απάντηση #138 στις: Μάιος 07, 2016, 09:41:23 πμ »


Όσο αφορά το θέμα του γιατρού μπάρα του κιλού δεν έχω, όχι όμως ότι δεν με ενδιαφέρει. Προτίμησα με αυτά τα χρήματα να πάρω διάφορα. Έτσι λοιπόν doctor προσωπικά αφού μιλάμε για μπάρα του κιλού θα προτιμούσα να πάρω μικρότερες και διαφορετικές. Σκεπτόμενος ότι στον χώρο ήρθα για να μείνω, μελλοντικά να αποκτήσω και άλλες μάρκες ή διαφορετικού βάρους. Οι συλλογές δεν έχουν αρχή ούτε τέλος. Εμείς οριοθετούμε, ο καθένας με το σκεπτικό του.
Ελπίζω να βοήθησα...
Καλημέρα


 Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 8 9 [10]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences