Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 24, 2024, 12:19:16 μμ
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 1 ΔΡΑΧΜΗ 1851 (ΜΙΚΡΟ ΚΕΦΑΛΙ)  (Αναγνώστηκε 24723 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
StAv
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 133



Προφίλ
« Απάντηση #45 στις: Μάιος 10, 2012, 10:01:31 μμ »

Πως θα περναει η ωρα . . . Αντρεα μην λυγισεις . . . Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #46 στις: Μάιος 10, 2012, 10:03:49 μμ »

μηπως πρεπει να φυγουμε εμεις, φιλε γιωργο,για να γραφει για βατραχια ο βιλαριμπα!!!δημητρη, δεν αξιζει τον κοπο να κουραζεσαι για ανευ λογου θεματα.γιωργο νομιζεις οτι διασκεδαζουμε!!!με τις βλακειες του!!!γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #47 στις: Μάιος 10, 2012, 10:05:33 μμ »

μηπως πρεπει να φυγουμε εμεις, φιλε γιωργο,για να γραφει για βατραχια ο βιλαριμπα!!!δημητρη, δεν αξιζει τον κοπο να κουραζεσαι για ανευ λογου θεματα.γιωργο νομιζεις οτι διασκεδαζουμε!!!με τις βλακειες του!!!γιαννηςτ.


  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #48 στις: Μάιος 10, 2012, 10:09:02 μμ »

Γιαννη σιγα σιγα ο Αντρεας εγω πιστευω οτι θα μπει στο κλιμα και θα γινει ενας εξ υμων!!
Υπομονη χρειαζετε.
Πανω του βλεπω σοβαρα σημεια προοδου!!
ΠΧ εμενα σημερα μου εστειλε ΜΟΝΟ ΤΡΙΑ πριβε μηνυματα!!  Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
AndreasB
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 178



Προφίλ
« Απάντηση #49 στις: Μάιος 10, 2012, 10:30:04 μμ »

Γιαννη σιγα σιγα ο Αντρεας εγω πιστευω οτι θα μπει στο κλιμα και θα γινει ενας εξ υμων!!
Υπομονη χρειαζετε.
Πανω του βλεπω σοβαρα σημεια προοδου!!
ΠΧ εμενα σημερα μου εστειλε ΜΟΝΟ ΤΡΙΑ πριβε μηνυματα!!  Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη

ε? πως σου φαινεται Γιωργο? ειδες συνηθιζω Χαμόγελο και κοιτα λιγο τα π.μ που σου εχω στειλει.
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #50 στις: Μάιος 10, 2012, 10:34:58 μμ »

Όσο για τον φίλο μου   τον Vilariba-Vilabaho    έχω να

Φιλικά

Δημήτρης


τον Vilariba-Vilabaho     Απορία  Απορία

.....Επρεπε να εχω κρατησει πνευματικα δικαιωματα  Στριφογύρισμα ματιών

Μαρτυριαρη Ηλια  Γλώσσα
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
AndreasB
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 178



Προφίλ
« Απάντηση #51 στις: Μάιος 10, 2012, 10:40:32 μμ »

ΠΟΛΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΔΕΙ ΤΟ ΝΟΜΙΣΜΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΛΕΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΓΡΑΨΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΑΩ ΠΛΕΟΝ ΒΑΡΕΘΗΚΑ Χαμόγελο
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #52 στις: Μάιος 10, 2012, 10:46:24 μμ »

ΠΟΛΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ  ΓΡΑΨΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΑΩ ΠΛΕΟΝ ΒΑΡΕΘΗΚΑ Χαμόγελο

ΑΜΗΝ !!  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο




Υ.Γ Αντρεα εγω πλακα κανω, δεν πιστευω να παρεξηγηθεις?
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #53 στις: Μάιος 10, 2012, 10:50:25 μμ »

ΜΗΝ ΦΕΥΓΕΙΣ ΑΝΤΡΕΑΑΑΑΑΑΑΑ


Έλενα Παπαριζου - Μη Φεύγεις

Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #54 στις: Μάιος 10, 2012, 10:52:50 μμ »

Όσο για τον φίλο μου   τον Vilariba-Vilabaho    έχω να

Φιλικά

Δημήτρης


τον Vilariba-Vilabaho     Απορία  Απορία

.....Επρεπε να εχω κρατησει πνευματικα δικαιωματα  Στριφογύρισμα ματιών

Μαρτυριαρη Ηλια  Γλώσσα

Δικά σου Αντώνη μου το παραδέχομαι.
Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #55 στις: Μάιος 10, 2012, 11:06:38 μμ »

Πάντως παρ' όλη την κρίση και τα άσχημα που συμβαίνουν γύρω μας έχουμε ακόμη διάθεση για χαβαλέ πλακίτσα και χιούμορ.
Καλό σημάδι.
Φίλε Ανδρέα προτείνω να ανακηρυχθείς επίτιμο χρυσό μέλος της σελίδας και να αλλάξεις το ψευδώνυμο σε Vilariba, νονός ο αγαπητός φίλος Αντώνης.
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #56 στις: Μάιος 10, 2012, 11:20:53 μμ »

Αντρεα να δεχτεις για νονο τον Αντωνη και να του πεις να σου στειλει ενα νομισμα του Οθωνα για αρχη και μετα βλεπεις Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Αντωνη πες αλευρι το βαφτιστηρι σε γυρευη Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #57 στις: Μάιος 10, 2012, 11:42:15 μμ »

Προπερσι τον ειχα παει βολτα στον τσουτσουρο και τον εψαχνα ενα απογευμα τον βρηκα να σαλιαριζει με μια γκομενα ευτιχος δεν φαγαμε ξυλο απο τον ιδιοκτητη
Ρε Φάνη βάλτον να σκάβει, έχει πολύ πράμα αυτό το βουνό.
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #58 στις: Μάιος 10, 2012, 11:42:42 μμ »

Αντρεα να δεχτεις για νονο τον Αντωνη και να του πεις να σου στειλει ενα νομισμα του Οθωνα για αρχη και μετα βλεπεις Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Αντωνη πες αλευρι το βαφτιστηρι σε γυρευη Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός


Ρε παιδια που να βρω εγω Οθωνα    Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών

Με καμια πεντολιριτσα του 1989 δεν γινεται να κλεισω την υποχρεωση   Απορία Απορία
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #59 στις: Μάιος 11, 2012, 01:50:29 πμ »

σπυκατ αν ηταν τρελη ευκαιρια θα το ειχε εξαφανισει καποιος πολυ ποιο πριν το δει ο ανδρεας
εγω δεν εχω καμια δοσολιψεια μαζι του και μαλιστα καποια προταση που μου εκανε για να κατεβασω κατι απο το εβαυ την απορρηψα  μπορει να στο επιβεβαιωσει και ο ιδιος 

δεν λεω σε κανεναν τι θεμα ανεβαζει αλλα σαν μελοσ τησ σελιδασ εχω καθε δικαιωμα να απαντω και να λεω αυτο που πιστευω
 
οσο για την τιμη ναι πιστευω οτι ειναι υψηλη αλλα το νομισμα ειναι γνησιοτατο και σπανιοτατο


Μπραβο! Συμφωνεις και εσυ λοιπον οτι δεν προκειται για ευκαιρια και αρα με το σχολιο του Vilee_Valo. Και λες οτι η τιμη ειναι υψηλη. Αρα γιατι πας και γραφεις ο τι γραφεις αφου συμφωνεις??  Μηπως πρεπει να εχει κανενας καμια 20ρια χρονια συλλεκτικτης εμπειριας για να κρινει τιμες?
Ξανα μπραβο!  Σαν μελος της σελιδας εχεις καθε δικαιωμα να απαντας και να λες αυτο που πιστευεις, οπως ολοι αλλωστε και ολοι εχουν καθε δικαιωμα να σχολιαζουν ο τι θελουν και να αναβαζουν οποιο θεμα θελουν.



τι να λεμε,με αριθμο κοπης 10-15 κομματια,γνησιο,ποσο πρεπει να κανει!!!μερικοι που το απαξιωνουν,αν το ειχαν, θα ειχαν αναρτησει θεμα,πανω απο δεκα φυλλα,για την ομορφια,σπανιωτητα,κλπ.μια παροιμια λεει ,οσα δεν φανει η αλεπου,βαζει σκαλα....και η πενταρα του 1836, εχει κοπει σε χιλια κομματια,βρειτε μου μια f-vf? (πραγμα αδυνατον)και θα δειτε ποιος θα μιλησει? αν ειναι χαμηλης καταστασης!!!αγαπητε spycat,μια που καταλαβες γιατι αντιδρουμε ετσι στον κυριο,μπορεις να μας εξηγησεις,γιατι μονο σε αυτον,και οχι σε ολα τα παιδια που εχουν ζητησει βοηθεια?και ενταξει εμεις?αλλα δυο ιστοσελιδες τα βαζουν με το κακομοιρο παιδακι!!!!!!μου θυμιζει ταινια ξανθοπουλου.ταπεινος και καταφρονεμενος,και θα βαλω τα κλαμματα!!!ειναι ο μονος,που μπηκε,ζηταγε αλλα αντ"αλλων,χωρις χρηματα,πιστοπιοιημενα?οθωνες,βιβλια ,διστηλα,μπαινει με διαφορετικα ονοματα,κλπ.πραγματα παιδικα η μαλλον κουτοπονηρα,και οχι αντρικια!!!αν εχω βοηθησει νεους,θα το διαβαζεις,οταν μια εποχη,μονο εγω και ο αναργυρος,απαντουσαμε σε ολους,οτι ωρα ηθελαν!!!λες να μην εχω κατι αλλο να κανω,σου απηντησαν οι φιλοι,και τους ευχαριστω,αν εχω βοηθησει,με το κυριο τι εχουμε να χωρισουμε?τα χωραφια?αλλα ειναι νεοελληνας,κουτοπονηρος,και ξερολας!!!ηθελα μεχρι τελευταια στιγμη να τον βοηθησω,αλλα αυτος αντι να μου ζητησει κατι, των δυναμεων του!!!ηθελε να μου φαει το μσ-68!!!!αυτο τον ενδιεφερε μονο!!!μετα απο τοσα που εχει ακουσει,απο τρεις ιστοσελιδες!!!!μακαρι να ημουν ο μονος.δεν βαζει μυαλο!!!! θελει χωρις ταλαντο,να το παιξει ειδημων,δεν γινεται!!!!σε χαιρετω,γιαννηςτ.
Ειπα καταλαβαινω γιατι αντιδρατε ετσι απο τα γραφομενα. Δεν με ενδιαφερει ομως τι εχει να χωρισει ο ενας με τον αλλον. Δεν με ενδιαφερει τι συναλλαγες εγιναν και τι συναλλαγες χαλασαν. Αλλα αφου ρωτας θα σου πω. Καλα κανει και αυτος απο την πλευρα του και κανει και παζαρια. Αν γινεται ενοχλητικος αυτος και εσεις το ξερετε. Κανε του μια αναφορα στο σαιτ στο κατω κατω η αγνοησε τον. Δεν χτυπαει και τη πορτα του σπιτιου σου στο κατω κατω. Αντε εξηγησε ομως σε ενα οποιοδηποτε νεο γιατι οι τιμες που του λενε καποιοι στα διαφορα σαιτς ειναι συνηθως πιο υψηλες απο το εβαυ, εκει που εχει προσβαση ο καθενας και υπαρχει μεγαλυτερο ενδιαφερον. Δεν αναφερομαι σε σενα προσωπικα. Το τονιζω για να μην παρεξηγηθω. Οσο για το χωρις ταλαντο, να το παιζεις ειδημων, γινεται. Για τον συγκεκριμενο δεν ξερω, αλλα δες μερικους με διδακτορικο που μπορει να μην εχουν συλλογη, αλλα τα νομισματα τα ξερουν καλα.

Και για να τελειωνουμε, μπαινετε και του τη λετε για αλλους λογους σε ενα θεμα, στο οποιο εχει δικιο τελικα??? Αλλο δεν υπαρχει??
Και ξαναλεω. Δεν με ενδιαφερουν οι σχεσεις μεταξυ σας και μεταξυ των οποιων μελων. Αλλα στο τελος θα καταληγαμε στο συμπερασμα οτι ειμαστε και οκ με τα 11 χιλ. γι αυτο το νομισμα.

Εσυ λες για 10-15 κομματια, ο dpodaras λεει για καμια 200ρια και οσαν απεμειναν. Σιγουρα κανεις δεν ξερει. Υποθεσεις κανουμε, αλλα και εγω νομιζω οτι πρεπει να ειναι παραπανω απο 15. Ποσο πρεπει να κανει λες. Εγω γι αυτο δεν θα δινα πανω απο 1500-2000. Και πιο κοντα στο 1500. Σε ακυκλοφορητο ομως με η χωρις λουστρο τα 11 τα πιανει που ζηταει αυτος τωρα. Αλλοι εδω μεσα θα εδιναν παραπανω. Ετσι ειναι. Παντως οι περισσοτεροι συμφωνουμε -για σενα δεν ξερω- οτι 11 χιλ. γι αυτο το νομισμα ειναι πολλα.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences