Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Ιούνιος 06, 2024, 07:47:01 πμ
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΛΙΡΑ ΘΥΡΕΟΣ GEORGE IV 1827....  (Αναγνώστηκε 18349 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #45 στις: Δεκέμβριος 17, 2012, 11:09:59 μμ »

Aντωνη καλως το δεχθηκες πισω.
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #46 στις: Δεκέμβριος 17, 2012, 11:10:47 μμ »

Μια χαρα κουκλι ειναι δεν ειχε αναγκη απο ενταφιασμο.........
Αμα δεν  τους στηλεις καμια Σαλονικια μπουγατσα για πεσκεσι βαθμο δεν παιρνεις να το ξερεις Γλώσσα
Παρε τωρα ενα σφυρι και δωστης στο κουτελο!!!!! Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3544


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #47 στις: Ιανουάριος 16, 2013, 04:24:02 μμ »

Πράγματι φανταστικό κομμάτι Αντώνη!!!Έχω μια ερώτηση να κάνω σε όσους γνωρίζουν!Η πώληση χρυσών νομισμάτων μέσω ebay είναι ασφαλής?Αντώνη από εκεί τις παίρνεις τις πανέμορφες λίρες σου?
Καταγράφηκε

ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #48 στις: Ιανουάριος 16, 2013, 04:32:11 μμ »

Τις περισσοτερες απο το ebay τις εχω παρει Χρηστο...πολυ δυσκολα βρισκεις παρομοια κομματια στην Ελλαδα.

Τωρα σχετικα με την ασφαλεια που ρωτας για την αγορα απο εκει νομιζω οτι ειναι σχετικα ασφαλες, αλλα και εκει υπαρχει το ρισκο.....
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3544


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #49 στις: Ιανουάριος 16, 2013, 04:37:01 μμ »

Να αγοράσω φοβάμαι Αντώνη γιατί δεν ξέρω σε τι κατάσταση θα φτάσει και αν τύχει κάποια κάλπικη! Σε αυτά τα λεφτά φοβάσαι να ανοιχθείς!Να πουλήσω θα με ενδιέφερε πιο πολύ, γιατί νομίζω πρώτα παίρνεις τα λεφτά και μετά το στέλνεις!Πάντως αν πάρουμε παράδειγμα από τις δικές σου μέχρι τώρα, είναι φανταστικές!! Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #50 στις: Ιανουάριος 16, 2013, 06:06:38 μμ »

Να αγοράσω φοβάμαι Αντώνη γιατί δεν ξέρω σε τι κατάσταση θα φτάσει και αν τύχει κάποια κάλπικη! Σε αυτά τα λεφτά φοβάσαι να ανοιχθείς!Να πουλήσω θα με ενδιέφερε πιο πολύ, γιατί νομίζω πρώτα παίρνεις τα λεφτά και μετά το στέλνεις!Πάντως αν πάρουμε παράδειγμα από τις δικές σου μέχρι τώρα, είναι φανταστικές!! Κλείσιμο ματιού
Kαι γιατι αγαπητε μου δεν βγαζεις αυτα που θελεις προς πωληση εδω?Υπαρχει μεγαλυτερη σιγουρια απο την πλειοψηφια των μελων του φορουμ εδω?
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #51 στις: Ιανουάριος 16, 2013, 06:34:12 μμ »

Να αγοράσω φοβάμαι Αντώνη γιατί δεν ξέρω σε τι κατάσταση θα φτάσει και αν τύχει κάποια κάλπικη! Σε αυτά τα λεφτά φοβάσαι να ανοιχθείς!Να πουλήσω θα με ενδιέφερε πιο πολύ, γιατί νομίζω πρώτα παίρνεις τα λεφτά και μετά το στέλνεις!Πάντως αν πάρουμε παράδειγμα από τις δικές σου μέχρι τώρα, είναι φανταστικές!! Κλείσιμο ματιού
Kαι γιατι αγαπητε μου δεν βγαζεις αυτα που θελεις προς πωληση εδω?Υπαρχει μεγαλυτερη σιγουρια απο την πλειοψηφια των μελων του φορουμ εδω?

Ναι ναι ναι ναι  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3544


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #52 στις: Ιανουάριος 16, 2013, 07:15:29 μμ »

Συμφωνώ παιδιά με αυτό που λέτε αλλά το φόρουμ το βλέπω πιο παρείστικο ενώ το ebay καθαρά σαν "δουλειά".Τι εννοώ για παράδειγμα?Στο ebay δεν υπάρχου συναισθηματισμοί , βάζεις μια λίρα 400 ευρώ αν κάτσει έκατσε!Εδώ επειδή υπάρχουν και οι ανθρώπινες σχέσεις θα προσπαθήσεις να μην ρίξεις κάποιον με τον οποίο μιλάς και ανταλλάσσεις απόψεις!Αλλά σίγουρα αν θέλω κάποια στιγμή να πουλήσω θα σκεφτώ και το φόρουμ!
Καταγράφηκε

ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #53 στις: Ιανουάριος 16, 2013, 07:21:14 μμ »

Συμφωνώ παιδιά με αυτό που λέτε αλλά το φόρουμ το βλέπω πιο παρείστικο ενώ το ebay καθαρά σαν "δουλειά".Τι εννοώ για παράδειγμα?Στο ebay δεν υπάρχου συναισθηματισμοί , βάζεις μια λίρα 400 ευρώ αν κάτσει έκατσε!Εδώ επειδή υπάρχουν και οι ανθρώπινες σχέσεις θα προσπαθήσεις να μην ρίξεις κάποιον με τον οποίο μιλάς και ανταλλάσσεις απόψεις!Αλλά σίγουρα αν θέλω κάποια στιγμή να πουλήσω θα σκεφτώ και το φόρουμ!
Θελεις να γινουμε φιλοι? Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #54 στις: Ιανουάριος 16, 2013, 07:23:55 μμ »

Στο ebay αν βαλεις λιριτσα και πουμε πως εστω πουληθει 400 ευρω,στην τσεπη θα μπουν 345 και τα υπολοιπα θα πανε στο site και στην καρτα. Και δεν ειναι καθολου σιγουρα τα λεφτα που πηρες πριν στειλεις το νομισμα.Εαν ο αγοραστης ισχυρισθει οτι δεν παρελαβε στην αντιδικια κατα 99% βγαινει δικαιωμενος εκεινος και χανεις εσυ και το νομισμα και τα λεφτα.
Καταγράφηκε
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3544


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #55 στις: Ιανουάριος 16, 2013, 07:24:18 μμ »

για να πουλήσω? Σαρκασμός
Καταγράφηκε

SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3544


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #56 στις: Ιανουάριος 16, 2013, 07:32:09 μμ »

Συμφωνώ Ανάργυρε γιαυτό είμαι επιφυλακτικός με τις αγοραπωλησίες στο διαδίκτυο!Η καλύτερη συναλλαγή είναι χέρι με χέρι όταν έχεις να κάνεις με τόσα λεφτά! Κλείσιμο ματιού Εκτός βέβαια αν έχεις καταλάβει ότι κάποιος δεν είναι απατεώνας!Πάντως ποτέ δεν πρέπει να είσαι σίγουρος!
Καταγράφηκε

ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #57 στις: Ιανουάριος 16, 2013, 07:59:23 μμ »

Συμφωνώ παιδιά με αυτό που λέτε αλλά το φόρουμ το βλέπω πιο παρείστικο ενώ το ebay καθαρά σαν "δουλειά".Τι εννοώ για παράδειγμα?Στο ebay δεν υπάρχου συναισθηματισμοί , βάζεις μια λίρα 400 ευρώ αν κάτσει έκατσε!Εδώ επειδή υπάρχουν και οι ανθρώπινες σχέσεις θα προσπαθήσεις να μην ρίξεις κάποιον με τον οποίο μιλάς και ανταλλάσσεις απόψεις!Αλλά σίγουρα αν θέλω κάποια στιγμή να πουλήσω θα σκεφτώ και το φόρουμ!

Θελεις να γινουμε φιλοι? Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Ti το περασες εδω βρε Μιχαλη FACEBOOK   Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
argeorgio
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 36


Προφίλ
« Απάντηση #58 στις: Ιανουάριος 16, 2013, 08:00:55 μμ »

Oλες οι συναλλαγές εκτώς ελλάδος εχουν μεγαλύτερο ρίσκο
Καταγράφηκε
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3544


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #59 στις: Ιανουάριος 16, 2013, 08:07:36 μμ »

Συμφωνώ παιδιά με αυτό που λέτε αλλά το φόρουμ το βλέπω πιο παρείστικο ενώ το ebay καθαρά σαν "δουλειά".Τι εννοώ για παράδειγμα?Στο ebay δεν υπάρχου συναισθηματισμοί , βάζεις μια λίρα 400 ευρώ αν κάτσει έκατσε!Εδώ επειδή υπάρχουν και οι ανθρώπινες σχέσεις θα προσπαθήσεις να μην ρίξεις κάποιον με τον οποίο μιλάς και ανταλλάσσεις απόψεις!Αλλά σίγουρα αν θέλω κάποια στιγμή να πουλήσω θα σκεφτώ και το φόρουμ!
Θελεις να γινουμε φιλοι? Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
χαχαχαχα βλέπω να αλλάζουμε το φόρουμ και να δεχόμαστε και αιτήματα φιλίας!!! Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 2 3 [4] 5
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences