Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 27, 2024, 05:52:51 μμ
Σελίδες: 1 2 3 [4]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 5 δραχμο γεωργιου 1876 proof?  (Αναγνώστηκε 10387 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #45 στις: Απρίλιος 13, 2016, 08:11:48 μμ »

Μην το κάνετε προσωπικο το θέμα.
Εγκράτεια οφείλει να δείχνει και οποίος με τις γνώσεις που διαθέτει εμφανίζεται για πρώτη φορά σε ενα χώρο που συχνάζουν συλλέκτες. Πάντα κάτι θα εχει να μάθει από αυτούς πλην να τους διδάξει τα ονειρα τους.
Επιπλέον πάσχουμε δικαίως από μια καχυποψία , ώστε τα νέα μέλη , θα πρεπει να αποδεικνύουν πλεον  όχι ότι δεν είναι ελέφαντες, αλλα σαραφηδες με τα ποικίλα και αστεία τερτίπια τους   Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο   Μεγάλο χαμόγελο

ΥΣ Δεν υπονοω τίποτα για τον Κωστα
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #46 στις: Απρίλιος 13, 2016, 08:45:12 μμ »

Φιλες να το χαιρεσαι τα νομισματα σου.Για μενα εισαι ενας γνησιος συλλεκτης που αγαπας και ενθουσιαζεσαι με αυτο που κανεις.Προσπαθησε να μαθεις τις τιμες που αγοραζονται αυτα τα νομισματα για να μην τα αγοραζεις ακριβα
@Milou
Καλο θα ηταν να μην εισαι υπεροπτης με τον νεο συλλεκτη.Και εγω νεος συλλεκτης ειμαι αλλα δειχνεις μια ασεβεια προς το προσωπο του.Μην ξεχνας και το θεμα που ειναι ακομα ανοικτο στις εσωτερικες ανακοινωσεις προς το προσωπο σου.Δειξε σεβασμο και εγκρατεια.Δεν ειμαστε ολοι στην τελικη εμποροσυλλεκτες για να εχουμε την δυνατοτητα να φροντιζουμε το χομπυ μας.

Φιλε μου διαμενοντας τα τελευταια χρονια στην Σουηδια εχεις χασει λιγο την επαφη με το ελληνικο ταμπεραμεντο και χιουμορ!!Σου προτεινω να ερθεις το καλοκαιρι Ελλαδα να ζεσταθεις λιγο και να χαλαρωσεις!! Χαμόγελο Χαμόγελο

Υπεροπτης δεν ειμαι καθως 5 χρονια τωρα συνεχως κανω εκτιμησεις νομισματων σε νεα μελη αφιερωνοντας ΠΟΛΥ  χρονο που στερω απο την προσωπικη μου ζωη!!Ακομα και για το συγκεκριμενο μελος εκανα εκτιμηση σε νομισματα του.Εσυ γιατι δεν το εκανες ή δεν μπηκες καν στο κοπο;

Καποιος που ασχολειται 6 χρονια δεν ειναι νεος συλλεκτης απλα ειναι νεος στο φορουμ. Κλείσιμο ματιού

Κανε μου επισης μια παραθεση στο λινκ για αυτο που ειπες για τις εσωτερικες ανακοινωσεις γιατι εχω ασθενη μνημη. Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

Φιλικα Γιαννης  Χαμόγελο
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
filpolis
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 158



Προφίλ
« Απάντηση #47 στις: Απρίλιος 13, 2016, 09:17:33 μμ »

Μου φτιαξε η μανα μου μια βελεντζα να ζεστενομαι το κρυο, το χειμωνα.Πρεπει να απντησω σε ολα?
Θα κοροιδευομασταν αναμεταξυ μας.
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #48 στις: Απρίλιος 13, 2016, 09:24:24 μμ »

Μου φτιαξε η μανα μου μια βελεντζα να ζεστενομαι το κρυο, το χειμωνα.Πρεπει να απντησω σε ολα?
Θα κοροιδευομασταν αναμεταξυ μας.


Οχι οχι δεν εισαι υποχρεωμενος!!Μονο σε αυτο εισαι!! Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=28616.msg359763#msg359763
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
steliosan
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 714



Προφίλ
« Απάντηση #49 στις: Απρίλιος 13, 2016, 09:46:05 μμ »

τελειώστε το εδώ.
όλοι στην Ιερουσαλήμ μένουμε.
Καταγράφηκε
nestor34
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1480


Είμαι ένας Αναρχικός συλλέκτης νομισμάτων!


Προφίλ
« Απάντηση #50 στις: Απρίλιος 14, 2016, 11:11:41 πμ »

τελειώστε το εδώ.
όλοι στην Ιερουσαλήμ μένουμε.
γιατί τόσο νωρίς, παρακαλώ; Τέλειωσε και το θέμα με τον ΑΡΗ...
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 [4]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences