Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 11:42:02 πμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 3+ Ώρες Μουσική - My Mixed Tape!!!  (Αναγνώστηκε 6032 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
cellophan
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 380



Προφίλ
« στις: Νοέμβριος 05, 2014, 10:09:05 πμ »

Επειδή βλέπω πως είμαστε καμιά δεκαριά νοματαίοι που ασχολούμαστε με το άθλημα, να ποστάρω το πρώτο μου mixed tape στο tape.ly για όσους φίλους θέλουν να το ακούσουν....το είχα φτιάξει Ιούνιο του 2012 για μια μάζωξη σπίτι μέσα σε ένα Σ/Κ οπότε σχωρνάτε με για τις sloppy αλλαγές.......ελπίζω να σας αρέσει και να το χρησιμοποιήσετε και για κανένα δικό σας eventάκι..........

Καλή ακρόαση.......

http://tape.ly/sit-eat-amp-drink-dont-you-dance-just-yet
Καταγράφηκε
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Νοέμβριος 05, 2014, 11:11:12 πμ »

κοκτέηλ πάρτυ?  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
cellophan
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 380



Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Νοέμβριος 05, 2014, 12:05:55 μμ »

Το κομμάτι που έχω ανεβάσει ναι....μετά εχει άλλες τέσσερις ώρες πιο χορευτική.......πάντως άκου το et & drink.....δυναμώνει....το πρώτο είναι λίγο φλώρικο.......i admit!!! Σαρκασμός
Καταγράφηκε
p_floyd1
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 395


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Νοέμβριος 05, 2014, 01:49:12 μμ »

το πρώτο μέρος θυμίζει ανέμελες lounge καταστάσεις(πριν σβήσουν τα cohiba και στερέψουν τα remy martin) Χαμόγελο
απ το δεύτερο Ian Brown,Amy/και στο τρίτο βγάζω καπέλο  Χαμόγελο
πολύ καλή δουλειά!!!
Καταγράφηκε
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Νοέμβριος 05, 2014, 02:10:39 μμ »

τις αλλαγές να μην τις σχολιάσω...καλύτερα να τα άφηνες να τελειώσουν και να έβαζες το επόμενο... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

το πρώτο το σχολίασα από πάνω.

το δεύτερο είναι λίγο μπερδεμένο..

το τρίτο είναι στα γούστα μου, και με ανεκτές αλλαγές, οι nirvana δεν κόλλαγαν εκεί που τους έβαλες...αλλά αφού έβαλες james-sometimes............εξιλεώθηκες... Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
cellophan
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 380



Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Νοέμβριος 05, 2014, 05:24:04 μμ »

Παιδιά ευχαριστώ που το ακούσατε....to my defense δεν είμαι DJ το κέφι μου έκανα, είχα να πιάσω κονσόλα από το 89 (μια παλιά Phonic έχω, λέτε να τη βγάλω δημοπρασία; Χαμόγελο, τελικά και αυτή δεν μπορούσα να τη συνδέσω ψηφιακά και χρησιμοποίησα Virtual DJ, το οποίο ψιλοήξερα και έκατσα και ξαναδιάβασα και όλα αυτά σε ένα Σ/Κ........αφού μίξεις έκανα χωρίς ακουστικό τις περισσότερες φορές ενώ ταυτόχρονα έψαχνα για το επόμενο κομμάτι......οπότε συμφωνώ μέχρι κεραίας για τις αλλαγές με τον Δημήτρη.......από την άλλη το μεγαλύτερο λάθος που μπορείς να κάνεις όταν παίζεις μουσική είναι να παίζεις για σένα......παίζεις για τους άλλους 80% και 20% για σένα......οπότε ότι ακούσατε είναι σε σχέση με τη σύνθεση του κοινού, το set up και την ώρα (7-10).......αν ήταν στο χέρι μου μπορεί να έβαζα και Slayer εμβόλιμα ανάμεσα σε Kylie Mynogue και Cris Rea......

Και πάλι ευχαριστώ που ασχοληθήκατε.......
Καταγράφηκε
cellophan
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 380



Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Νοέμβριος 05, 2014, 05:26:10 μμ »

το πρώτο μέρος θυμίζει ανέμελες lounge καταστάσεις(πριν σβήσουν τα cohiba και στερέψουν τα remy martin) Χαμόγελο
απ το δεύτερο Ian Brown,Amy/και στο τρίτο βγάζω καπέλο  Χαμόγελο
πολύ καλή δουλειά!!!

Έτσι, έτσι....και μέσα σε 5 χρόνια πήγαμε από τα Remies στη Μαλαματίνα.......ευτυχώς που είμαι ΠΑΟΚτσής....!!
Καταγράφηκε
giannis_k
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 293


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Μάιος 29, 2021, 06:17:54 πμ »

Επειδή βλέπω πως είμαστε καμιά δεκαριά νοματαίοι που ασχολούμαστε με το άθλημα, να ποστάρω το πρώτο μου mixed tape στο tape.ly για όσους φίλους θέλουν να το ακούσουν....το είχα φτιάξει Ιούνιο του 2012 για μια μάζωξη σπίτι μέσα σε ένα Σ/Κ οπότε σχωρνάτε με για τις sloppy αλλαγές.......ελπίζω να σας αρέσει και να το χρησιμοποιήσετε και για κανένα δικό σας eventάκι..........

Καλή ακρόαση.......

http://tape.ly/sit-eat-amp-drink-dont-you-dance-just-yet


Καλημέρα σας,

Εάν έχετε τον χρόνο ή την διάθεση να ενημερώσετε τον σύνδεσμο που δεν λειτουργεί, θα με ενδιέφερε.

Ευχαριστώ
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences