Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 06:08:42 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Άπαιχτο δίευρω  (Αναγνώστηκε 5100 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Μάρτιος 03, 2016, 04:51:05 μμ »

Πάντως δεν είμαι ενήλικος.Και παρεξηγήθηκα λιγάκι Ντροπή Ντροπή,αλλά καλά, εντάξει, όλα μέσα στο παιχνίδι είναι Κλείσιμο ματιού.Αλλά θέλω κάποιες μικρές βοήθειες σχετικά με τη συλλογή νομισμάτων, διότι όπως είχα πει και σε άλλα θέματα είμαι ακόμα νέος στη συλλογή νομισμάτων Μεγάλο χαμόγελο.
Εισαι ωραιος και εχεις αυτο που απο μας τους μεγαλυτερους εχει φυγει.Πες μας τι βοηθεια θελεις και να εισαι σιγουρος πως αν μπορουμε θα στην δωσουμε
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Μάρτιος 03, 2016, 05:41:14 μμ »

Πάντως δεν είμαι ενήλικος.Και παρεξηγήθηκα λιγάκι Ντροπή Ντροπή,αλλά καλά, εντάξει, όλα μέσα στο παιχνίδι είναι Κλείσιμο ματιού.Αλλά θέλω κάποιες μικρές βοήθειες σχετικά με τη συλλογή νομισμάτων, διότι όπως είχα πει και σε άλλα θέματα είμαι ακόμα νέος στη συλλογή νομισμάτων Μεγάλο χαμόγελο.
Εισαι ωραιος και εχεις αυτο που απο μας τους μεγαλυτερους εχει φυγει.Πες μας τι βοηθεια θελεις και να εισαι σιγουρος πως αν μπορουμε θα στην δωσουμε
Πολυ σωστος Μιχαλη ,Μικρε Συλλεκτη οτι βοηθεια αν θες εδω ειμαστε Χαμόγελο
Καταγράφηκε
Sroussos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 911


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Μάρτιος 03, 2016, 06:30:00 μμ »

Να πεις τους γονείς σου να στέλνουν εσένα για ψώνια και στα ρέστα θα βρεις και άλλα τέτοια "άπαιχτα"  ή αν πάρεις κανένα πενηντάρικο χαρτζιλίκι να πας στην Τράπεζα της Ελλάδος και να σου δώσουν μασούρι με δίευρα  έχει είκοσι πέντε και μέσα σε αυτά κάποιο αναμνηστικό θα βρεις  τα υπόλοιπα στο χαρτζιλίκι.
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Μάρτιος 03, 2016, 06:45:25 μμ »

Είτε το πιστεύετε, είτε όχι, αυτό το δίευρω ήταν η αφετηρία της σκέψης μου για τη συλλογή νομισμάτων Κλείσιμο ματιού.Πριν από 9 μήνες και κάτι ψιλά βρήκα αυτό το δίευρω και είδα την πίσω πλευρά του.Μου φάνηκε παράξενη😋🤑🤑.Καθώς πηγαίνα στο σπίτι μου,μού έπεσε το δίευρω κάτω στον δρόμο, χωρίς να το πάρω είδηση😭😭😭.Μετά, όταν έφτασα στο σπίτι μου χτύπησα στο Google "2 ευρώ σπάνια".Και τότε το είδα όταν πάτησα "ΕΙΚΟΝΕΣ" ως δεύτερη εικόνα απ´όλες τις εικόνες του "Google"🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑.Έτσι κατάλαβα αμέσως την αξία του και έκλαιγα επί ώρες😭😭😭😭😭😭,ώσπου χθες που το είδα να το έχει ο θείος μου και μου το έδωσε, μόλις του είπα την ιστορία του.Και τώρα το πήρα το μάθημα μου και δε θα το ξαναβγάλω από το σπίτι😊😊😊😙.Λοιπόν αυτή είναι η αξία αυτού του δίευρου Σαρκασμός Σαρκασμός.

Εισαι ωραιος!!Υποκλινομαι....
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
kostis
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 732

"Μετρον Αριστον"


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Μάρτιος 03, 2016, 08:26:49 μμ »

Είτε το πιστεύετε, είτε όχι, αυτό το δίευρω ήταν η αφετηρία της σκέψης μου για τη συλλογή νομισμάτων Κλείσιμο ματιού.Πριν από 9 μήνες και κάτι ψιλά βρήκα αυτό το δίευρω και είδα την πίσω πλευρά του.Μου φάνηκε παράξενη😋🤑🤑.Καθώς πηγαίνα στο σπίτι μου,μού έπεσε το δίευρω κάτω στον δρόμο, χωρίς να το πάρω είδηση😭😭😭.Μετά, όταν έφτασα στο σπίτι μου χτύπησα στο Google "2 ευρώ σπάνια".Και τότε το είδα όταν πάτησα "ΕΙΚΟΝΕΣ" ως δεύτερη εικόνα απ´όλες τις εικόνες του "Google"🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑.Έτσι κατάλαβα αμέσως την αξία του και έκλαιγα επί ώρες😭😭😭😭😭😭,ώσπου χθες που το είδα να το έχει ο θείος μου και μου το έδωσε, μόλις του είπα την ιστορία του.Και τώρα το πήρα το μάθημα μου και δε θα το ξαναβγάλω από το σπίτι😊😊😊😙.Λοιπόν αυτή είναι η αξία αυτού του δίευρου Σαρκασμός Σαρκασμός.

Εισαι ωραιος!!Υποκλινομαι....
Στοφα συλλεκτη ΜΠΡΑΒΟ ......
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences