Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 02, 2024, 01:11:17 μμ
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 1828 1 λεπτο  (Αναγνώστηκε 10212 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Μάρτιος 01, 2016, 10:38:31 μμ »

Ο τιτλος λεει 1 λεπτο 31 και ειναι του 28  Χαμόγελο Θα το διορθωσω  Κλείσιμο ματιού
Επισης οπως ειπε ο Νικος η ποικιλια ειναι η 112 γνησια (!) και ειναι πολυ σπανια! ο πετερ την χαρακτηριζει excessively rare ! Και αποτι βλεπω ειναι χωρις προβληματα και σε καλη κατασταση! Τιμη τωρα θα σου πει καποιος που εχει αρχειο η καποιος που θυμαται καποια πωληση...
Μη βιαζεσαι, ανεβασε και τα αλλα κοματια σου να τα δουμε ολα και για πωληση ουτε λογος για λοτ και εδω μεσα, θα απευθυνθεις σε δημοπρατη αξιοπιστο εχουμε εδω μελος μας τον Καραμητσο.
Πολυ ωραια τα κοματια σου ανεβαζε να χαζευουμε!

Υπάρχουν και άλλα μέλη της σελίδας αξιολογότατα και πολύ αξιόπιστα που ασχολούνται επαγγελματικα με αγοραπωλησιες νομισμάτων γιατι δεν αναφέρεις και τους υπολοίπους παρα μονο τον Καραμητσο ??
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
iapwnas
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1702



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Μάρτιος 01, 2016, 10:48:17 μμ »

Ειναι δημοπρατης με σαητ που χαζευουμε ολοι τακτικα, στελνει καταλογο σε συλλεκτες παντου οποτε πιστευω εκει θα πιασουν την καλυτερη δυνατη τιμη. Δικα μου αν ηταν και τα ειχα για πωληση εκει θα πηγαινα. Εσυ μπορεις να αναφερεις οποιον αλλον θελεις.
Καταγράφηκε

Ουαί τοις ηττημένοις
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Μάρτιος 01, 2016, 11:17:52 μμ »

Το τι θα εκανες εσυ εαν ηταν δικα σου ειναι προσωπικο σου θεμα.

Σαν μελος της διαχείρισης ομως θα πρέπει να ξέρεις οτι εχει μεγαλυτερη βαρυτητα το να προτεινεις κατι ή καποιον και γιαυτο  θα ηταν καλυτερα να το αποφευγεις ή να δινεις περισσοτερες απο μια εναλλακτικες προτασεις.
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
iapwnas
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1702



Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Μάρτιος 01, 2016, 11:22:42 μμ »

Μιλαω παντα σαν Στελιος και σαν ενα απλο μελος. Εκτος οταν κλειδωσα το θεμα το οποιο δεν το αποφασισα μονος πριν οποτε αναγκαστικα μιλησα εκ του συντονισμου. Παντα την αποψη μου αμεροληπτα και δικαια. Τα περι βαρυτητας δεν εχουν να κανουν με τους τιτλους αλλα με τον λογο του καθε ενος εδω μεσα. Εσυ μπορεις να προτεινεις καποιον ντιλερ στη φιλη μας αν θελεις.
Καταγράφηκε

Ουαί τοις ηττημένοις
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Μάρτιος 01, 2016, 11:27:05 μμ »

Αγόρια πάμε για τσιπουράκι και κανένα καλο μεζεδάκι τελος για σήμερα και τις προτάσεις!  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
xmac
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Μάρτιος 01, 2016, 11:30:54 μμ »

Το τι θα εκανες εσυ εαν ηταν δικα σου ειναι προσωπικο σου θεμα.

Σαν μελος της διαχείρισης ομως θα πρέπει να ξέρεις οτι εχει μεγαλυτερη βαρυτητα το να προτεινεις κατι ή καποιον και γιαυτο  θα ηταν καλυτερα να το αποφευγεις ή να δινεις περισσοτερες απο μια εναλλακτικες προτασεις.

+1 Χθες δεν ήθελα βρε Στέλιο να γράψω περισσότερα, γιατί είσαι καλό παιδί και δεν ήθελα να σε στενοχωρήσω. Όμως στα είπε ο Αντώνης που είναι πιστεύω από τα πιο σωστά και αντικειμενικά άτομα που έχουν περάσει από το στέκι, οπότε εγώ θα σου έλεγα ανοικτά καλύτερα να το αποφεύγεις. (Με αυτό που κάνεις είναι σαν να αβαντάρεις τον Καραμήτσο -δεν έχω τίποτα με τον άνθρωπο, ίσα-ίσα έχω πολύ καλές σχέσεις- αλλά σκέψου ότι από εδώ μέσα στο στέκι να σπρώχνεις αυτούς που θέλουν να πουλήσουν συλλεκτικά σε άλλους εμπόρους τέλος πάντων, πόσο αντιιδεολογικό είναι, ένα παραπάνω που είσαι και διαχειριστής του φόρουμ! Τότε τι κάνουμε εδώ μέσα; στα γράφω χωρίς ίχνος μνησικακίας ή οτιδήποτε άλλο...)  Χαμόγελο
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Μάρτιος 01, 2016, 11:34:10 μμ »

Αγόρια πάμε για τσιπουράκι και κανένα καλο μεζεδάκι τελος για σήμερα και τις προτάσεις!  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

Παυλίνα εσένα σε θέλω σταθερή, σωστή και ωραία!  Χαμόγελο όπως πάντα!
Καταγράφηκε
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Μάρτιος 01, 2016, 11:38:17 μμ »

Αγόρια πάμε για τσιπουράκι και κανένα καλο μεζεδάκι τελος για σήμερα και τις προτάσεις!  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

Παυλίνα εσένα σε θέλω σταθερή, σωστή και ωραία!  Χαμόγελο όπως πάντα!

Εγώ είμαι σταθερή αξία χρόνια τώρα δε αλλάζει αυτό! Κλείσιμο ματιού

Όσο για το πιο πάνω εμενα προσωπικά δε με χαλάει που μου είπε για κάποιον σιγά...τι ειμαι μικρό παιδι και θα με πάρει απο το χέρι να με παει?...και σβηστε τα ολα αυτα κύριοι διαχειριστές απο το θέμα ...ειναι εκτός θέματος και πειτε τα με μνμ τα θα είναι καλυτερα για ολους να μη έρχονται σε δυσκολη θέση  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Μάρτιος 01, 2016, 11:55:10 μμ »

Εσυ μπορεις να προτεινεις καποιον ντιλερ στη φιλη μας αν θελεις.

Εγώ δεν έχω λόγο να προμοταρω κανέναν.
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Μάρτιος 02, 2016, 01:10:49 πμ »

Ο Ιαπωνας να τιμωρηθει με δημοσιο λιθοβολισμο για την παραινεση του.
Και μετα να κανει Σεπουκου με το Κατανα και οχι με το Ταντο, για να πονεσει πιο πολυ. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
IIIII-XA. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
Sroussos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 911


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Μάρτιος 02, 2016, 03:24:03 μμ »

Μαζέψτε τα μαχαίρια όλοι φίλοι λέμε πως είμαστε, μετρήστε την πρόθεση του Στέλιου και μετά πυροβολείτε. Όποιος νομίζει πως για τον Καραμήτσο τα έγραψε νομίζω πως είναι απλά νυχτωμένος.
Πωλίνα μου αρέσουν τα νομίσματά σου και θα ήθελα να πάρω και εγώ αλλά εκείνο που θα σε προτείνω είναι τα σπάνια νομίσματα ( τα ξέρεις ποιά είναι) να τα στείλεις πρώτα για συντήρηση και πιστοποίηση και μετά σε δημοπρασία σε διεθνή οίκο δημοπρασιών (υπάρχουν τρεις τέσσερεις καταξιωμένοι δεν αναφέρω ονόματα). Εγώ αυτό θα έκανα.
Καταγράφηκε
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Μάρτιος 02, 2016, 03:55:42 μμ »

Μαζέψτε τα μαχαίρια όλοι φίλοι λέμε πως είμαστε, μετρήστε την πρόθεση του Στέλιου και μετά πυροβολείτε. Όποιος νομίζει πως για τον Καραμήτσο τα έγραψε νομίζω πως είναι απλά νυχτωμένος.
Πωλίνα μου αρέσουν τα νομίσματά σου και θα ήθελα να πάρω και εγώ αλλά εκείνο που θα σε προτείνω είναι τα σπάνια νομίσματα ( τα ξέρεις ποιά είναι) να τα στείλεις πρώτα για συντήρηση και πιστοποίηση και μετά σε δημοπρασία σε διεθνή οίκο δημοπρασιών (υπάρχουν τρεις τέσσερεις καταξιωμένοι δεν αναφέρω ονόματα). Εγώ αυτό θα έκανα.


Ναι καλά μου τα λες καλο μου φιλαράκι και σέβομαι κάθε άποψη συμφουρίτη μου αλλά εγώ δε ξέρω αμα θέλω να μπω στο τρυπάκι πιστοποίησης δημοπρασιών εξωτερικού και όλα τα σχετικά μιας και εγώ δε μαζευω τα ελληνικά εγω εαν θα τα φυλάξω θα ειναι καθαρά για να τα πουλήσω καποια στιγμή σε μια καλή τιμή και τα παει αυτος που θα τα αγοράσει και που είναι και συλλέκτης του συγκεκριμένου ...η μεγάλη αλήθεια πάντως είναι οτι ακόμα δε ξέρω τι να κανω! ψάχνομαι...και δουλεύουν όλα μέσα στο μυαλο μου... Κλείσιμο ματιού   
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3538


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Μάρτιος 02, 2016, 03:58:30 μμ »

Βαλτα εδω δημοπρασια να δεις τι εχει να γινει!!
Καταγράφηκε

paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Μάρτιος 02, 2016, 04:08:10 μμ »

Βαλτα εδω δημοπρασια να δεις τι εχει να γινει!!

για δώσε μου μια εικόνα!  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
heretic77
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1525


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Μάρτιος 02, 2016, 04:31:55 μμ »

Χωρις να ασχολουμαι καν με Καποδιστριες και Οθωνες, γνωμη μου ειναι να τα πιστοποιησεις πρωτα (τουλαχιστον τα καλα κομματια) και μετα να τα πουλησεις. Το να δωσεις 30 ευρω πανω κατω για το καθε νομισμα ειναι αμελητεο μπροστα στο ωφελος, περα απο το βαθμο το θεμα ειναι οτι θα το κανεις για τη γνησιοτητα και για τη σωστη φυλαξη-παρουσιαση. Συν οτι θα πιασεις και καλυτερη τιμη μεταπωλησης.
Καταγράφηκε

To συλλεκτικο μου καναλι https://www.youtube.com/channel/UC7Y1rZIJJwfT2IhUkIfrzVw
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences