Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 19, 2024, 10:57:10 μμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Γνησιότητα  (Αναγνώστηκε 9286 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
incredible
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1696


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Φεβρουάριος 19, 2016, 09:42:19 μμ »

Άλλα λέω εγώ, άλλα εσύ.
Ωραια για πες μας τι λες εσυ αναλυτικοτερα που δεν καταλαβα εγω
Η όλη συζήτηση ξεκίνησε με αυτό που ειπε ο φίλος ο haros και αυτα που εγιναν με τις εκτιμήσεις και πωλησεις τις τελευταιες μερες. Ειπα τις σκεψεις μου ευγενικα.
Καταγράφηκε
πήγασος
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 209


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Φεβρουάριος 19, 2016, 09:43:51 μμ »

Χαλαρώστε κύριοι.. κάντε τις εκτιμήσεις σας όμορφα και πολιτισμενα.τι εντύπωση θα σχηματίσει το νέο μέλος άραγε?
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Φεβρουάριος 19, 2016, 09:54:09 μμ »

Άλλα λέω εγώ, άλλα εσύ.
Ωραια για πες μας τι λες εσυ αναλυτικοτερα που δεν καταλαβα εγω
Η όλη συζήτηση ξεκίνησε με αυτό που ειπε ο φίλος ο haros και αυτα που εγιναν με τις εκτιμήσεις και πωλησεις τις τελευταιες μερες. Ειπα τις σκεψεις μου ευγενικα.
Φυσικα και ειπες τις σκεψεις σου ευγενικα και δεν νομιζω να σου απαντησε κανενας με αγενεια-αυτο το λεω γιατι βλεπω το ευγενικα με εντονα γραμματα-αλλα δεν μου ξεκαθαρισες ποιο ειναι αυτο που λες εσυ και ποιο ειναι αυτο που δεν καταλαβα εγω.Θα ηθελα σε παρακαλω να δωσεις μια διευκρινηση.Ξαναδιαβαζω τα γραφομενα σου αλλα δεν μπορω να φανταστω τι αλλο μπορεις να εννοεις απο αυτο που διαβαζω
Καταγράφηκε
elpidoforos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2465



Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Φεβρουάριος 19, 2016, 09:57:33 μμ »

ειδικα με τις λιρες τωρα τελευταια γινονται πολλα παρατραγουδα σε θεματα εκτιμησεων, παει κανεις για καλο και μπλεκει σε καυγαδες..
Και όχι μόνο Δημήτριε. Κλείσιμο ματιού
Η Κρίση και η ανασφάλεια έχει αλλάξει ριζικά τον άνθρωπο, όχι μόνο δεν τον ενώνει όπως υποστηρίζουν μερικοί,αντιθέτως τον κάνει πολύ χειρότερο από αυτό που ήταν. Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Φεβρουάριος 19, 2016, 09:59:34 μμ »

Χαλαρώστε κύριοι.. κάντε τις εκτιμήσεις σας όμορφα και πολιτισμενα.τι εντύπωση θα σχηματίσει το νέο μέλος άραγε?
Ειμαστε φιλε μου εντελως χαλαροι κουβεντα κανουμε
Καταγράφηκε
incredible
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1696


Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Φεβρουάριος 19, 2016, 10:00:52 μμ »

Χαλαρώστε κύριοι.. κάντε τις εκτιμήσεις σας όμορφα και πολιτισμενα.τι εντύπωση θα σχηματίσει το νέο μέλος άραγε?
Ειμαστε φιλε μου εντελως χαλαροι κουβεντα κανουμε
Χαλαροι δεν είμαστε. Εσυ πας με 1000. Μου λες να ξεκαθαρίσω τα πράγματα στο μυαλό μου· τι να ξεκαθαρίσω. Έγινε μία υποθετικη, θεωρητική συζήτηση και εσυ αρπάκτηκες. Αποσπασματικά μου παραθέτεις κάποια λόγια που είπα  και όχι γιατί ειπώθηκαν.

Ξέρεις δεν είναι ανάγκη να συμφωνήσουμε. Ηρεμία θέλω μόνο.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 19, 2016, 10:09:26 μμ από incredible » Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Φεβρουάριος 19, 2016, 10:18:58 μμ »

Χαλαρώστε κύριοι.. κάντε τις εκτιμήσεις σας όμορφα και πολιτισμενα.τι εντύπωση θα σχηματίσει το νέο μέλος άραγε?
Ειμαστε φιλε μου εντελως χαλαροι κουβεντα κανουμε
Χαλαροι δεν είμαστε. Εσυ πας με 1000. Μου λες να ξεκαθαρίσω τα πράγματα στο μυαλό μου· τι να ξεκαθαρίσω. Έγινε μία υποθετικη, θεωρητική συζήτηση και εσυ αρπάκτηκες. Αποσπασματικά μου παραθέτεις κάποια λόγια που είπα  και όχι γιατί ειπώθηκαν.

Ξέρεις δεν είναι ανάγκη να συμφωνήσουμε. Ηρεμία θέλω μόνο.
Μαλλον με παρεξηγησες.....ειμαι εντελως ηρεμος και χαλαρος......αν σου εδωσα την εντυπωση οτι τσιτωθηκα μαζι σου βγαλτο απο το μυαλο σου.........αποσπασματικα δεν εχω παραθεσει τιποτα απο τα γραπτα σου εχω βαλει σε παραθεση ολο το κειμενο σου μα ολο..........μιλας για προστασια του αγοραστη, μιλας για ηθικη ευθυνη ,μιλας για νομικες προεκτασεις μπορεις σε παρακαλω να ξεκαθαρισεις τι θελεις να πεις;αν δεν εχεις απαντηση πες δεν εχω απαντηση αλλα μη το φερνεις γυρω γυρω το θεμα λεγοντας μου οτι αποσπασματικα παραθεσα καποια λογια σου...........πες μου λοιπον γιατι ειπωθηκαν αυτα αυτο σε ρωταω τοση ωρα κατι θες να μας πεις με αυτα που εγραψες εξηγησε μας τι;
Καταγράφηκε
incredible
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1696


Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Φεβρουάριος 19, 2016, 10:24:06 μμ »

Δικιο εχεις Hannibal, αλλα και ο Μιχαλης δεν εχει αδικο, ειδικα με τις λιρες τωρα τελευταια γινονται πολλα παρατραγουδα σε θεματα εκτιμησεων, παει κανεις για καλο και μπλεκει σε καυγαδες..
Γι αυτό ίσως είναι καλό να μην ανεβαίνουν photo στις πωλήσεις και να είναι μια συναλλαγή δύο μερών χωρίς μαρτυρες.
Αυτο θέλω να πω. Ειναι αυτονόητο. Και εσυ επιθετικός χωρις να υπάρχει λόγος.
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Φεβρουάριος 19, 2016, 10:31:38 μμ »

Δικιο εχεις Hannibal, αλλα και ο Μιχαλης δεν εχει αδικο, ειδικα με τις λιρες τωρα τελευταια γινονται πολλα παρατραγουδα σε θεματα εκτιμησεων, παει κανεις για καλο και μπλεκει σε καυγαδες..
Γι αυτό ίσως είναι καλό να μην ανεβαίνουν photo στις πωλήσεις και να είναι μια συναλλαγή δύο μερών χωρίς μαρτυρες.
Αυτο θέλω να πω. Ειναι αυτονόητο. Και εσυ επιθετικός χωρις να υπάρχει λόγος.
Λυπαμαι δεν μπορω να κανω κατι αλλο για να σε πεισω οτι δεν ειμαι επιθετικος...σου ειπα και πριν ειμαι εντελως ηρεμος και χαλαρος και αν εχεις τετοια εντυπωση βγαλε το απο το μυαλο σου......ενα μηνυμα παραπανω τα εχω γραψει ...δεν μπορω να κανω κατι αλλο ειλικρινα
Καταγράφηκε
incredible
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1696


Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Φεβρουάριος 19, 2016, 10:32:45 μμ »

Δικιο εχεις Hannibal, αλλα και ο Μιχαλης δεν εχει αδικο, ειδικα με τις λιρες τωρα τελευταια γινονται πολλα παρατραγουδα σε θεματα εκτιμησεων, παει κανεις για καλο και μπλεκει σε καυγαδες..
Γι αυτό ίσως είναι καλό να μην ανεβαίνουν photo στις πωλήσεις και να είναι μια συναλλαγή δύο μερών χωρίς μαρτυρες.
Αυτο θέλω να πω. Ειναι αυτονόητο. Και εσυ επιθετικός χωρις να υπάρχει λόγος.
Λυπαμαι δεν μπορω να κανω κατι αλλο για να σε πεισω οτι δεν ειμαι επιθετικος...σου ειπα και πριν ειμαι εντελως ηρεμος και χαλαρος και αν εχεις τετοια εντυπωση βγαλε το απο το μυαλο σου......ενα μηνυμα παραπανω τα εχω γραψει ...δεν μπορω να κανω κατι αλλο ειλικρινα

Το θέμα έληξε. Πάω να δω ταινία.
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Φεβρουάριος 19, 2016, 10:45:33 μμ »

Δικιο εχεις Hannibal, αλλα και ο Μιχαλης δεν εχει αδικο, ειδικα με τις λιρες τωρα τελευταια γινονται πολλα παρατραγουδα σε θεματα εκτιμησεων, παει κανεις για καλο και μπλεκει σε καυγαδες..
Γι αυτό ίσως είναι καλό να μην ανεβαίνουν photo στις πωλήσεις και να είναι μια συναλλαγή δύο μερών χωρίς μαρτυρες.
Αυτο θέλω να πω. Ειναι αυτονόητο. Και εσυ επιθετικός χωρις να υπάρχει λόγος.
Λυπαμαι δεν μπορω να κανω κατι αλλο για να σε πεισω οτι δεν ειμαι επιθετικος...σου ειπα και πριν ειμαι εντελως ηρεμος και χαλαρος και αν εχεις τετοια εντυπωση βγαλε το απο το μυαλο σου......ενα μηνυμα παραπανω τα εχω γραψει ...δεν μπορω να κανω κατι αλλο ειλικρινα

Το θέμα έληξε. Πάω να δω ταινία.
Καλη διασκεδαση εχει τιποτα καλο;
Καταγράφηκε
chris_1972
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3287



Προφίλ
« Απάντηση #41 στις: Φεβρουάριος 19, 2016, 10:47:46 μμ »

Δες το mega σε λίγο θα έχει την γνωστή ατάκα που ταιριάζει και στην εδώ περίπτωση μας γάντι " όχι άλλο κάρβουνο, όχι άλλο κάρβουνο"
Καταγράφηκε

Μη λησμονείτε ότι όλα γυρίζουν !!!!
incredible
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1696


Προφίλ
« Απάντηση #42 στις: Φεβρουάριος 19, 2016, 10:49:35 μμ »

Στο Star με κάτι γκανστερ. Μολις σκότωσαν έναν. Τον εφαγαν οι καραβίδες. Και δεν ειναι πλάκα. Έκπληξη
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences