Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 28, 2024, 10:43:00 μμ
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΧΑΡΤΟΝΟΜΙΣΜΑΤΟΣ  (Αναγνώστηκε 10372 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Φεβρουάριος 05, 2016, 03:11:09 μμ »

Απλα εχω την απορια προς ολα τα μελη και παντα φιλικα,πως γινεται ολα τα νομισματα-χαρτονομισματα που ποσταρουμε στην ομαδα να τα αξιολογειτε max 5€ καθε φορα σαν ειναι ολα very common και τα αντιστοιχα να πωλουνται στο ebay για 3ψηφια και 4ψηφια νουμερα??μηπως υπαρχει ενα κλιμα υποβαθμισης ολων γενικοτερα???παντα φιλικα η απορια μου αυτη εχοντας διαβασει αμετρητα post εδω μεσα...
δεν εχεις λοιπον παρα να ανεβασεις τα χαρτονομισματα σου στο ebay και να προσπαθησεις να τα πουλησεις για 3ψηφια ή 4ηψηφια νουμερα. Εδω μεσα μπηκες και ρωτησες την γνωμη των μελων του φορουμ.Σου απαντησαν και συ ανταπαντησες με αγενεια.Τετοιες συμπεριφορες δεν θα γινουν ανεκτες στο Στεκι μονο και μονο γιατι η συμπεριφορα σου αυτη θα αποθαρρυνει μελη απο το να απαντουν σε νεους στο μελλον.
Να σαι σιγουρος οτι αν υπηρχε μεσα στα χαρτονομισματα σου κατι να αξιζε ολο και καποιος θα σου του ελεγε. Ειναι τοσα τα ζευγαρια ματιων που βλεπουν τα ποστς που θα πρεπει να φυγει απο το μυαλο σου οτι μπορει να ειμαστε ολοι συνεννοημενοι να σου αρπαξουμε τον ''πολυτιμο θησαυρο'' σου
Καταγράφηκε
NIKBAK
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 22

ποτέ μη λες ποτέ!!!


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Φεβρουάριος 05, 2016, 03:19:36 μμ »

Εγω μιλαω με φιλικη διαθεση και υποστηριζω το forum εδω και χρονια,δεν νομιζω οτι προσβαλλα κανεναν και δεν εχω κανενα θησαυρο,οποτε δεν καταλαβαινω και το επιθετικο υφος ενος διαχειριστη μαλιστα σε μια πολυ φιλικη συζητηση με μελος της ομαδας που ειχα...Καλυτερα να κοιταξετε τη δικη σας συμπεριφορα που απο το comment βγαζει επιθετικοτητα και κακια χωρις λογο...Αν εβρισα καποιον ή προσβαλλα υποδειξτε το μου στο comment μου αλλα δεν νομιζω οτι θα βρειτε κατι τετοιο...Τεσπα συγνωμη που εκφραζω αποριες και συμμετεχω ενεργα στην ομαδα,δε θα ξαναγινει,νομιζα οτι ειχαμε δημοκρατια!!!
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Φεβρουάριος 05, 2016, 03:29:32 μμ »

ποια κατασταση φιλε μου???τα πιο πολλα ειναι ακυκλοφορητα,με δουλευεις??
αυτο το θεωρεις εσυ φιλικη διαθεση;
Καταγράφηκε
NIKBAK
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 22

ποτέ μη λες ποτέ!!!


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Φεβρουάριος 05, 2016, 03:35:55 μμ »

δεν νομιζω οτι ειναι αγενεια αυτο,ουτε παρεξηγηθηκαμε με τον Μανωλη που συζηταμε ακομα πολυ φιλικα...Απορω με την εκταση που πηρε το θεμα να κατσει να επιτεθει με τοση κακια και ειρωνεια συναμα ο Διαχειριστης και ΧΡΥΣΟ ΜΕΛΟΣ σε κατι τετοιο...πραγματικα απορω...Χαιρομαι που ``δινετε το παραδειγμα`` και στους αλλους!!!
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Φεβρουάριος 05, 2016, 03:44:18 μμ »

αυτα που γραφεις ειναι ολα περισσια και δεν με αγγιζουν καθολου. Ξαναδιαβασε το θεμα και κανε την αυτοκριτικη σου για το πως απαντησες στον Νικο
Καταγράφηκε
NIKBAK
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 22

ποτέ μη λες ποτέ!!!


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Φεβρουάριος 05, 2016, 03:45:51 μμ »

ευχαριστω θερμα τα πανω απο 5 ατομα μεχρι τωρα που εχουν στειλει inbox μηνυμα συμπαραστασης για το θεμα που δημιουργηθηκε...Μαλλον και οι τυφλοι ειδαν οπως λεει και το ρητο ποιος εχει δικιο ή εχετε αντιμετωπισει παρομοιες συμπεριφορες απο τον ευγενεστατο Διαχειριστη!!!
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Φεβρουάριος 05, 2016, 03:57:42 μμ »

Εχει δικιο ο ΝΙΚΒΑΚ Αναργυρε,γιατι να μην κονομάμε εις βαρος αλλων συλλεκτων? Άνεση
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 05, 2016, 04:06:08 μμ από giannist » Καταγράφηκε
NIKBAK
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 22

ποτέ μη λες ποτέ!!!


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Φεβρουάριος 05, 2016, 04:07:19 μμ »

 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Ηρθαν ενισχυσεις για τον κ. Διαχειριστη απο ενα Χρυσο Επιτιμο Μελος που διδασκει ηθος με το να με ειρωνευετε...!!!Αλλα τωρα κ. Διαχειριστη δεν ενοχλειστε...Ο κ. Διαχειριστης μου επιτεθηκε με το προσχημα οτι θα αποθαρρυνω τα μελη να απαντουν σε νεους,ενω το βασικο μηνυμα που περνανε τα χρυσα μελη και οι διαχειριστες ειναι, Να ειστε ολοι οι νεοι μουγκοι και να μην τολματε να ρωτησετε καποια  απορια σας φιλικα...Θα δεχεστε οποιαδηποτε απαντηση σας δινουν χωρις να εχετε δικαιωμα να εχετε αλλη γνωμη διοτι θα ερθει η επιθεση απο τους ανωθεν!!!
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Φεβρουάριος 05, 2016, 04:11:17 μμ »

εχετε αντιμετωπισει παρομοιες συμπεριφορες απο τον ευγενεστατο Διαχειριστη!!!
οποιος εχει αντιμετωπισει παρομοιες συμπεριφορες απο μενα οπως γραφεις δεν εχει παρα να  μου στειλει μηνυμα και να μου κανει παραπονα. Ή ν απευθυνθει σε εναν απο τους υπολοιπους 9 διαχειριστες οτι τον αδικησα. Ζωη να χουμε ειμαστε πολλοι, παραπολλοι.
 
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Φεβρουάριος 05, 2016, 04:11:58 μμ »

Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Ηρθαν ενισχυσεις για τον κ. Διαχειριστη απο ενα Χρυσο Επιτιμο Μελος που διδασκει ηθος με το να με ειρωνευετε...!!!Αλλα τωρα κ. Διαχειριστη δεν ενοχλειστε...Ο κ. Διαχειριστης μου επιτεθηκε με το προσχημα οτι θα αποθαρρυνω τα μελη να απαντουν σε νεους,ενω το βασικο μηνυμα που περνανε τα χρυσα μελη και οι διαχειριστες ειναι, Να ειστε ολοι οι νεοι μουγκοι και να μην τολματε να ρωτησετε καποια  απορια σας φιλικα...Θα δεχεστε οποιαδηποτε απαντηση σας δινουν χωρις να εχετε δικαιωμα να εχετε αλλη γνωμη διοτι θα ερθει η επιθεση απο τους ανωθεν!!!
Το χρυσο επιτιμο μελος κυριε ΝΙΚΒΑΚ γραφει παντα για τον εαυτο και για τους φιλους συλλεκτες του φορουμ(για κανενα άλλο από αυτους που το απλοικο σου μυαλο σκεφτεται),σκεψου τι και γιατι ?γραφεις? και ελπιζω να αποκτησεις αυτογνωσια.
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Φεβρουάριος 05, 2016, 04:13:26 μμ »

Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Ηρθαν ενισχυσεις για τον κ. Διαχειριστη απο ενα Χρυσο Επιτιμο Μελος που διδασκει ηθος με το να με ειρωνευετε...!!!Αλλα τωρα κ. Διαχειριστη δεν ενοχλειστε...Ο κ. Διαχειριστης μου επιτεθηκε με το προσχημα οτι θα αποθαρρυνω τα μελη να απαντουν σε νεους,ενω το βασικο μηνυμα που περνανε τα χρυσα μελη και οι διαχειριστες ειναι, Να ειστε ολοι οι νεοι μουγκοι και να μην τολματε να ρωτησετε καποια  απορια σας φιλικα...Θα δεχεστε οποιαδηποτε απαντηση σας δινουν χωρις να εχετε δικαιωμα να εχετε αλλη γνωμη διοτι θα ερθει η επιθεση απο τους ανωθεν!!!
διαβαζεις τι γραφεις;
σε παρακαλω παρε τα χαπια σου και ηρεμησε.
Καταγράφηκε
NIKBAK
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 22

ποτέ μη λες ποτέ!!!


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Φεβρουάριος 05, 2016, 04:24:03 μμ »

Ναι διαβαζω τι γραφω και εχω επιγνωση αυτων...Την Αληθεια γραφω...Τεσπα το ληγω το θεμα γιατι ποτε δεν βρηκε κανεις ακρη με τους αλαζονες διαχειριστες σε ολα τα forum οι οποιοι κανουν κλικες με τα χρυσα και επιτιμα και δεν συμμαζευεται μελη και ειρωνευονται οποιον τολμησει να εκθεσει αντιθετη αποψη...Τουλαχιστον εκτος απο ενα ωραιο forum για συλλεκτες με αυτο to post που ουδεμια τετοια προθεση ειχε,ειναι και επιμορφωτικου χαρακτηρα για να ξεγυμνωνονται μερικες συμπεριφορες των μεγαλων Διαχειριστων!!!
Καταγράφηκε
oldgeotzo
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2651


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Φεβρουάριος 05, 2016, 04:29:38 μμ »

Διαβασε ..ένα από τα θεματα ..δες και μερικες φωτο..και θα καταλάβεις τα περι εκτιμησης
Αξιζει λιγο τον κοπο να διαβασεις ..εστω την πρωτη σελιδα με τις φωτο..
Και είναι ..ένα από τα θεματα..
Καλη συνεχεια
ΥΓ..χαρτονομισματα δεν μαζευω
http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=21425.0
Καταγράφηκε
NIKBAK
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 22

ποτέ μη λες ποτέ!!!


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Φεβρουάριος 05, 2016, 04:33:29 μμ »

ευχαριστω για την απαντηση,παραλιγο με τις υπολοιπες κατινιες οι οποιες δεν ειναι του χαρακτηρα μου να ξεχασω τον αρχικο μου σκοπο...να σαι καλα!!!
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Φεβρουάριος 05, 2016, 04:39:59 μμ »

Φιλε Νικο μου επιτρεπεις ενα σχολιο ,ο γραπτος λογος παρεξηγειται πολυ ευκολα και εγω διαβαζοντας τα σχολια σου αισθανθηκα οπως ο Αναργυρος ,ασχετως που δεχομαι ειλικρινα οτι δεν ηταν αυτος ο σκοπος σου ,ελα ομως στην θεση του διαχειριστη και δες το με τα ματια του και την κριση του και θα καταλαβεις,της τελευταιες 10 μερες  καποιοι εκφραζουν παρομοια θεματα με την αξιολογηση ως προς της τιμες ,αυτο εχει επακολουθω καποια παιδια που το κανουν με καλη καρδια να απογοητευονται και να θελουν να μην ξαναμιλησουν σε εκτιμηση κτλ στο λεω αυτο γιατι και εγω το σκεφτομαι εντονα πολλες φορες(καλα αν  το κανω δεν χασατε-με και κανενα επιστημονα βεβαιως βεβαιως αλλα λεμε τωρα)
υ.γ Παντως επειδη αναφερες 5 μηνυματα συμπαραστασης σε προσωπικο μηνυμα δεν τους τιμαει αυτο το γεγονος ουτε και ειναι κριτηριο να βγαλουμε συμπερασματα αν εχεις δικιο  η αδικο και δεν με ενδιαφερει να σου πω και την αληθεια,απλα επειδη  το αναφερες δεν μπορω να μην το σχολιασω ,καλομεσημερι και οπως εγραψες το χομπυ μας κανουμε φιλε Χαμόγελο
υ.γ Ενα τελευταιο γιατι τωρα το ειδα περι αναφορας χρυσων μελων κτλ και θα μιλησω καθαρα για εμενα και ως εκει
Εκει που κατουρησαν οι συλλεκτες ξεφυτρωσα εγω και συλλεκτικα ακομα και απο εσενα ειμαι ενα μηδενικο απλα μου αρεσει η παρεα και γραφω ,το οτι εχω γινει χρυσο μελος δεν παει να πει οτι ειμαι και συλλεκτης  
Δεν συμφωνω μαζι σου αλλα σε διαβαζω, σχετικα με την μουγγα για τους νεους απλα θα σου πω να κανεις μια βολτα σημερα στο φεισμπουκ να δεις πως γδυνουν νεα παιδια που θελουν να ασχοληθουν με τον συλλεκτισμο πουλωντας φυκια για μεταξωτες κορδελλες ,πουλωνταςξενα  νομσιματα του κιλου ανα τετραδες 2 ευρω δηλαδη με 5000χιλιαδες τοις εκατο κερδος και δεν βρισκεται καποιος να γραψει στα παιδια που αγοραζουν οτι τους πουλανε
φουμαρα και αυτα τα παιδια θα ερθουν εδω σε κανενα μηνα και θα παρεξηγηθουν με εμενα με εσενα κτλ που θα τους πω οτι


ειναι του σωρου οχι του κιλου...καλο απογευμα
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences