Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 30, 2024, 07:31:29 μμ
Σελίδες: 1 2 [3] 4
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Συναλλαγματική Καποδίστρια ?  (Αναγνώστηκε 15015 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
xmac
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Δεκέμβριος 19, 2015, 08:22:58 μμ »

Άτιμη κενωνία ... καλορίζικο στην .ουφάλα που μου το πήρε!!!  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός ... 336 δολάρια κλείσιμο ... φτου να πάρει το ebay  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
iapwnas
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1702



Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Δεκέμβριος 19, 2015, 08:25:06 μμ »


Ναι, μα δεν ειπα οτι ειναι το ιδιο κομματι, ειπα οτι προφανως ανηκαν στο ιδιο μπλοκακι, γιαυτο και ειναι τυπωμενα με το ιδιο λαθος
[/quote]

Εχεις δικιο φιλε δεν διαβασα σωστα αυτο που εγραψες  Χαμόγελο

Τελικα εκλεισε στα 309 ευρω!  Βαγγελη αν εχεις την τιμη που ειχε το δημοπρατηθεν του 2007 πες μας ετσι για συγκριση...
Καταγράφηκε

Ουαί τοις ηττημένοις
xmac
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Δεκέμβριος 19, 2015, 08:29:57 μμ »


Ναι, μα δεν ειπα οτι ειναι το ιδιο κομματι, ειπα οτι προφανως ανηκαν στο ιδιο μπλοκακι, γιαυτο και ειναι τυπωμενα με το ιδιο λαθος

Εχεις δικιο φιλε δεν διαβασα σωστα αυτο που εγραψες  Χαμόγελο

Τελικα εκλεισε στα 309 ευρω!  Βαγγελη αν εχεις την τιμη που ειχε το δημοπρατηθεν του 2007 πες μας ετσι για συγκριση... ναι Βαγγέλη πες μας να δούμε
[/quote]

Και να μας πει αυτός που το πήρε ... να του πούμε τα καλορίζικα ...  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #33 στις: Δεκέμβριος 19, 2015, 09:02:16 μμ »

Άτιμη κενωνία ... καλορίζικο στην .ουφάλα που μου το πήρε!!!  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός ... 336 δολάρια κλείσιμο ... φτου να πάρει το ebay  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός


xaxaxa Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Δεκέμβριος 19, 2015, 09:18:22 μμ »

Ουχαχαχαχα, εχει σπασει τον υπολογιστη ο xmac. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Ετσι ειναι αυτα, το ειπα απο την αρχη, χωρις να ασχολουμαι με χαρτια, οτι θα παει καλα, δεν ειναι κατι που βρισκεις καθε μερα..
Xmac , ο Τονυ φταιει που το ανεβασε στο φορουμ.. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Βρε σεις, ποιος το πηρε να του πουμε τα καλοριζικα?
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Δεκέμβριος 19, 2015, 09:21:37 μμ »

Για ολα φταιει ο στελιος μπαμπη. Εγω στο λογο μου δεν το χτυπησα αφου εμαθα οτι θα το βαρεσεις εσυ. Κριμα που δεν πηγε στα χερια σου ενα τοσο ιστορικο κομματι. Δεν πειραζει αλλη φορα.
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Δεκέμβριος 19, 2015, 09:23:36 μμ »

Ουχαχαχαχα, εχει σπασει τον υπολογιστη ο xmac. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Ετσι ειναι αυτα, το ειπα απο την αρχη, χωρις να ασχολουμαι με χαρτια, οτι θα παει καλα, δεν ειναι κατι που βρισκεις καθε μερα..
Xmac , ο Τονυ φταιει που το ανεβασε στο φορουμ.. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Βρε σεις, ποιος το πηρε να του πουμε τα καλοριζικα?

Ο Αντώνης το ανέβασε ναι αλλά θα το πληρώσει ... ξέρει αυτός!  Κλείσιμο ματιού αλλά ποια ...  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο κρυφονυφίτσα το πήρε δεν λέει να του δώσουμε τις ευχές μας! ...  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός όχι τίποτα άλλο ...
Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5635


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #37 στις: Δεκέμβριος 19, 2015, 09:24:19 μμ »

Για ολα φταιει ο στελιος μπαμπη. Εγω στο λογο μου δεν το χτυπησα αφου εμαθα οτι θα το βαρεσεις εσυ. Κριμα που δεν πηγε στα χερια σου ενα τοσο ιστορικο κομματι. Δεν πειραζει αλλη φορα.

+1

Και μάλλον θα υπάρξει κι 'άλλη φορά'...
Με την προυπόθεση ότι κυκλοφορεί μπλοκάκι... πράγμα που δεν ξέρουμε... είναι πιθανόν να βγουν κι άλλα.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
xmac
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Δεκέμβριος 19, 2015, 09:25:02 μμ »

Για ολα φταιει ο στελιος μπαμπη. Εγω στο λογο μου δεν το χτυπησα αφου εμαθα οτι θα το βαρεσεις εσυ. Κριμα που δεν πηγε στα χερια σου ενα τοσο ιστορικο κομματι. Δεν πειραζει αλλη φορα.

 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός πότε θα είναι αυτή; στα τελευταία μας;  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Toni-g
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3010


Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Δεκέμβριος 19, 2015, 09:26:54 μμ »

Ουχαχαχαχα, εχει σπασει τον υπολογιστη ο xmac. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Ετσι ειναι αυτα, το ειπα απο την αρχη, χωρις να ασχολουμαι με χαρτια, οτι θα παει καλα, δεν ειναι κατι που βρισκεις καθε μερα..
Xmac , ο Τονυ φταιει που το ανεβασε στο φορουμ.. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Βρε σεις, ποιος το πηρε να του πουμε τα καλοριζικα?

Ο Αντώνης το ανέβασε ναι αλλά θα το πληρώσει ... ξέρει αυτός!  Κλείσιμο ματιού αλλά ποια ...  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο κρυφονυφίτσα το πήρε δεν λέει να του δώσουμε τις ευχές μας! ...  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός όχι τίποτα άλλο ...
Ουτε γω το πηρα Μπαμπη  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Δεκέμβριος 19, 2015, 09:30:18 μμ »

H 'κρυφη" (που λεει και ο Χανιωτης) που παρακολουθει τωρα την κουβεντα θα το πηρε.... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
xmac
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #41 στις: Δεκέμβριος 19, 2015, 09:30:36 μμ »

Ουχαχαχαχα, εχει σπασει τον υπολογιστη ο xmac. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Ετσι ειναι αυτα, το ειπα απο την αρχη, χωρις να ασχολουμαι με χαρτια, οτι θα παει καλα, δεν ειναι κατι που βρισκεις καθε μερα..
Xmac , ο Τονυ φταιει που το ανεβασε στο φορουμ.. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Βρε σεις, ποιος το πηρε να του πουμε τα καλοριζικα?

Ο Αντώνης το ανέβασε ναι αλλά θα το πληρώσει ... ξέρει αυτός!  Κλείσιμο ματιού αλλά ποια ...  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο κρυφονυφίτσα το πήρε δεν λέει να του δώσουμε τις ευχές μας! ...  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός όχι τίποτα άλλο ...
Ουτε γω το πηρα Μπαμπη  Σαρκασμός

Σε πιστεύω βρε Αντώνη, όποιος το πήρε καλορίζικο!  Χαμόγελο
Καταγράφηκε
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #42 στις: Δεκέμβριος 19, 2015, 09:31:37 μμ »

Όχι βρε δεν ασχολούμαι με τετοια εγω Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
xmac
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #43 στις: Δεκέμβριος 19, 2015, 09:32:02 μμ »

H 'κρυφη" (που λεει και ο Χανιωτης) που παρακολουθει τωρα την κουβεντα θα το πηρε.... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Ποια είναι αυτή η κρυφή; ...  Απορία Α! ο Θοδωρής; μου είπε όχι και τον πιστεύω τουλάχιστον έχει λόγο! γιατί να μου πει ψέματα; ...
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #44 στις: Δεκέμβριος 19, 2015, 09:34:16 μμ »

Στο πανω μερος της σελιδας φαινεται ποιος παρακολουθει την κουβεντα, μεταξυ αυτων και ενας 'κρυφος" χρηστης, αυτος θα το πηρε Μπαμπη, ορμα του.. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Α, ο Θοδωρης ειναι??
Αν σου ειπε οχι, δεν λεει ψεμματα.
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
Σελίδες: 1 2 [3] 4
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences