Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 28, 2024, 11:06:46 πμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΕΑΠ  (Αναγνώστηκε 1201 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« στις: Δεκέμβριος 29, 2015, 06:16:21 μμ »

καλησπερα παιδια και χρονια πολλα!!θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος απο εδω εχει καποια εμπειρια απο το Ελληνικο Ανοιχτο Πανεπιστημιο γιατι θα ηθελα να τον ρωτησω 2-3 πραγματα..θα μου πειτε γιατι δεν ρωταω στο ιδιο το εαπ..οσες φορες προσπαθησα να επικοινωνησω τηλεφωνικως η μιλουσαν η δεν απαντουσαν στην κληση μου και μεσω μειλ μου λενε οτι ακριβως γραφουν στο σαιτ τους και με παραπεμπουν παλι σε τηλεφωνικη επικοινωνια... Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα οποτε λοιπον αν καποιος εχει καποια εμπειρια απο εκει ας μου στειλει ενα πμ..ευχαριστω και καλες γιορτες! Χαμόγελο
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
johannis
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 16


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Δεκέμβριος 30, 2015, 06:30:58 μμ »

Kαλησπέρα και Χρόνια Πολλά

Γιάννης απο Θεσσαλονίκη. Αποφοίτησα το 2013 απο το Ελληνικό Ανοιχτό Πανεπιστήμιο. Συγκεκριμένα
τελείωσα το μεταπτυχιακό πρόγραμμα στην Διοίκηση Πολιτιστικών Μονάδων. Άν μπορώ να σε βοηθήσω σε
κάτι είμαι στην διάθεση σου.
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Δεκέμβριος 30, 2015, 06:54:04 μμ »

Kαλησπέρα και Χρόνια Πολλά

Γιάννης απο Θεσσαλονίκη. Αποφοίτησα το 2013 απο το Ελληνικό Ανοιχτό Πανεπιστήμιο. Συγκεκριμένα
τελείωσα το μεταπτυχιακό πρόγραμμα στην Διοίκηση Πολιτιστικών Μονάδων. Άν μπορώ να σε βοηθήσω σε
κάτι είμαι στην διάθεση σου.

Καλησπέρα Γιάννη και Χρονια Πολλά! είμαι ένας από αυτούς που επιλέχθηκαν για τα προπτυχιακά προγράμματα στο πρόγραμμα ''σπουδές στον ευρωπαϊκό πολιτισμό'' και θέλω να ρωτήσω κάποιες διευκρινήσεις κυρίως για την δομή και κάποια διαδικαστικα πράγματα... σου στέλνω πμ.. Χαμόγελο
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences