Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 12:31:14 πμ
Σελίδες: 1 ... 30 31 [32] 33 34 35
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΤΟΥΣ 2012 ΤΡΑΠΕΖΑ της Ελλαδος  (Αναγνώστηκε 141178 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #465 στις: Δεκέμβριος 25, 2012, 11:54:29 πμ »

αγαπητοι φιλοι ζητω συγνωμη εχετε απολυτο δικιο,και θα ακολουθησω την συμβουλη του αναργυρου,χωρις να μιλησω καν με τον κυριο.συμβουλευω τους νεους συλλεκτες,μην τα ξεπουλατε ολα για το χρημα!καλες γιορτες σε ολους!και το κλεινω εδω.γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #466 στις: Δεκέμβριος 25, 2012, 11:55:36 πμ »

Mολις ελαβα και ενα μυνημα απο μελος της σελιδας ο οποιος με το δικιο του παρακαλει να σταματησει το θεμα  εδω με καλη επιχειρηματολογια και δηλωσε οτι μιλησε πριν λιγο με τον Γιαννη και ειπε δεν το συνεχιζει οπως του υποσχεθηκε,και απαντω  οτι προσωπικα δεν το πιστευω και στην διαρκεια της ημερας παλι θα ασχοληθει ,ευχομαι να διαψευστω
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 25, 2012, 12:05:23 μμ από diaylosark » Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #467 στις: Δεκέμβριος 25, 2012, 11:58:46 πμ »

Παιδακια ηρεμηστε λιγο ναι?
Δυστηχως αυτο ετυχε σε ενα θεμα που δεν παρακολουθω (οποτε φτανω στα ευρω παταω <σημανση ως αναγνωσμενον> και τα προσπερνω) και καποιο μελος μου το σφυριξε σε μηνυμα και τα ειδα το πρωι!!
Ηρεμια λοιπον ναι?
Βασιλη απευθυνομε σε σενα με τα παρακατω και πιστευω να καταλαβεις τι θελω να περασω:

Η σιωπη ειναι χρυσος.
Η σιωπη μου προς απαντηση σου.
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #468 στις: Δεκέμβριος 25, 2012, 12:02:28 μμ »

Αντε να δουμε,ΚΡΑΤΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΗΝ ΥΠΟΣΧΕΣΗ ΣΟΥ,Πες πως δεν υπαρχω στην τελικη ,δεν θελω πολυ απλα λογο ολων οσων εχουν γινει μεταξυ μας να σχολιαζεις γραφομενα μου που δεν απευθινωνται σε σενα ,δεν ζητησα τιποτα παραλογο ,φτανει πια ,συγκρατησου
Καταγράφηκε
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #469 στις: Δεκέμβριος 25, 2012, 12:11:02 μμ »

Παιδακια ηρεμηστε λιγο ναι?
Δυστηχως αυτο ετυχε σε ενα θεμα που δεν παρακολουθω (οποτε φτανω στα ευρω παταω <σημανση ως αναγνωσμενον> και τα προσπερνω) και καποιο μελος μου το σφυριξε σε μηνυμα και τα ειδα το πρωι!!
Ηρεμια λοιπον ναι?
Βασιλη απευθυνομε σε σενα με τα παρακατω και πιστευω να καταλαβεις τι θελω να περασω:

Η σιωπη ειναι χρυσος.
Η σιωπη μου προς απαντηση σου.
Καταλαβα ΟΚ ολα καλα ,χρονια πολλα σε ολους ,διαλεγω τον ΧΡΥΣΟ προς το παρον ελπιζοντας να μην γινονται αδικαιολογητες οξυνσεις διοτι ανθρωπος ειμαι και εγω και εχω πιθανοτητες εκτροχιασμου
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #470 στις: Δεκέμβριος 25, 2012, 12:19:46 μμ »

< εκτροχιασμου? >
Γιατι τι εισαι τρενο?
Και μενα με προκαλει ενας εμπορακος της κακιας ωρας σε ενα αλλο σαιτ πετωντας διαφορες σποντες
με σκοπο να μπω να του απαντησω δεοντος αλλα τον εχω γραμμενο στα παλια μου τα παπουτσια!!
Οσοι ξερουν την ιστορια ξερουν και να κρινουν το τι κανω και το πως λειτουργω.
Σε αυτη την ζωη κρινωνται ολα και πληρωνονται ολα!!
Ασε λοιπον αλλους να κρινουν το σωστο και το εσφαλμενο και μην <εκτροχιαζεσε>
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
ROMMEL
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 28



Προφίλ
« Απάντηση #471 στις: Δεκέμβριος 25, 2012, 12:21:30 μμ »

Καλημέρα παιδιά, χρόνια πολλά με υγεία... Από την μεριά μου, δίχως βέβαια να γνωρίζω τι έχει συμβεί στο παρελθόν, φρονώ ότι ένεκα και του εορταστικού κλίματος θα πρέπει να παύσει κάθε διαμάχη και να επέλθει η συμφιλίωση... Επανερχόμενος και πάλι εύχομαι σε όλους χρόνια πολλά με υγεία, ευτυχία και εμπλούτιση των συλλογών μας... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Έρρωσθε & γρηγορείτε...
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #472 στις: Απρίλιος 24, 2013, 06:01:17 μμ »

Παιδια μηπως ξερει κανεις σιγουρα αν υπαρχει στην ΤΤΕ αποθεμα απο το mini gold ΠΕΛΛΑ ?
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5193

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #473 στις: Απρίλιος 24, 2013, 06:14:12 μμ »

Παιδια μηπως ξερει κανεις σιγουρα αν υπαρχει στην ΤΤΕ αποθεμα απο το mini gold ΠΕΛΛΑ ?


Μιχάλη πάρε τηλ στο 21032020758 και 2103202751 και 2103202757 και ρώτα.
Θα σου απαντήσουν αμέσως. Από 9:00-13:30. Μετά ''πλακώνονται'' στα ούζα!!!!! Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #474 στις: Απρίλιος 24, 2013, 06:16:48 μμ »

Μιχαλη σε ευχαριστω
Καταγράφηκε
ΡΑVMK3
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 649


Προφίλ
« Απάντηση #475 στις: Απρίλιος 24, 2013, 06:25:13 μμ »

Παιδια μηπως ξερει κανεις σιγουρα αν υπαρχει στην ΤΤΕ αποθεμα απο το mini gold ΠΕΛΛΑ ?

Μιχάλη υπάρχει.
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #476 στις: Απρίλιος 24, 2013, 06:48:41 μμ »

Μητσαρα ευχαριστω που εισαι χαθηκες,πες στον μεγαλο να δινει που και που κανενα ρεπο οχι συνεχεια στην τρεχαλα.Βεβαια με αυτες τις τεραστιων διαστασεων αποδοχες που να σου δωσει και ρεπο ο αλλος Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
ΡΑVMK3
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 649


Προφίλ
« Απάντηση #477 στις: Απρίλιος 25, 2013, 12:26:51 μμ »

που εισαι χαθηκες. Βεβαια με αυτες τις τεραστιων διαστασεων αποδοχες που να σου δωσει και ρεπο ο αλλος Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

και που να πάς άλλωστε..........μέχρι το γκισέ της ΔΕΗ, ΟΤΕ, ΕΥΔΑΠ.....κτλ

Αντε πάλι βόλτα βγήκαμε........ λέμε μετά.  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
dimitris41
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1286



Προφίλ
« Απάντηση #478 στις: Νοέμβριος 12, 2013, 01:49:59 πμ »

Έκδοση χρυσού συλλεκτικού νομίσματος, κοπής 2012, με κεντρικό θέμα την επέτειο των 100 χρόνων από την «Απελευθέρωση της Θεσσαλονίκης» και την «Έναρξη των Βαλκανικών Πολέμων».
Από 11/11/2013 τα νομίσματα αποσύρθηκαν  από την τράπεζα με εντολή του υπουργείου οικονομικών  όσοι πήρατε - πήρατε  και πλέον δεν  πουλιούνται ούτε στο σίτε της τράπεζας μάλλον πάνε για ανακύκλωση όσα δεν πουλήθηκαν όπως καταλαβαίνετε το τιράζ πέφτει κάτω από τα 1500 κομμάτια πλέον για το καθένα!
Θα ακολουθούσουν και τα υπόλοιπα αδιάθετα του νομισματικού προγράμματος 2012 που δεν διατέθηκαν το χυτήριο τα ασημένια και μίνι χρυσό!!
Καταγράφηκε
Mystic_Bard
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 206


Προφίλ
« Απάντηση #479 στις: Νοέμβριος 12, 2013, 08:46:02 πμ »

Άραγε το ίδιο θα γινέι και για τα ασημένια παλαιότερων ετών Απορία?
Καο αν ναι, θα βγει κάποια ανακοίνωση για αυτό Απορία
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 30 31 [32] 33 34 35
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences