Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 27, 2024, 08:12:00 μμ
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 ... 38
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Χρυσες λιρες από coininvest  (Αναγνώστηκε 165764 φορές)
0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
Nonos
Συντονιστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2753



Προφίλ WWW
« Απάντηση #30 στις: Αύγουστος 04, 2015, 03:32:37 μμ »

Τα μεταφορικά για Ελλάδα ποικίλουν ανάλογα την πόλη, στην Αθήνα είναι 22,95 ευρώ στη Λαμία 38 ευρώ  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Έχεις και Facebook?  Έλα μια βόλτα Χαμόγελο Χαμόγελο
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Αύγουστος 04, 2015, 03:34:17 μμ »

Ωραιο το παραπάνω κειμενάκι αλλά δε λέει πως μπορεί να ξεχωρίσει κάνεις μια γνήσια λιρα χωρίς τους τροπους που χρησιμοποιουν στα καταστήματα αυτά

Καποιος που ασχολειται χρονια με τις σοβερειν μπορει να εντοπιζει τις πλαστες.Κανουν μπαμ απο μακρια.Πασχουν σε πολλα σημεια.Τωρα οσο αφορα τον εαυτο σου ο μονος τροπος να προφυλαχτεις ειναι να βρεις αξιοπιστους πωλητες!Και το coininvest ειναι ενας απο αυτους...
+1 σου απαντησε ο μιλου πληρως φιλε σε ολα....το ποιο αξιοπιστο στην τελικη φασματογραφος,εδω μεσα πολλα παιδια εχουν μαστερ στις λιρες και οχι μονο και δεν κοιτανε πως να σου απαξιωσουν την λιρα(το  κυριοτερο)συμφωνω σε ολα τα γραφομενα του μιλου ,εχει παιδια απο την Κρητη μεχρι την β.Ελλαδα που το κατεχουν το αθλημα πολυ καλυτερα απο χρυσοχωους,εγω δεν ασχολουμαι αλλα αν εχω εστω και μια για επαληθευση δεν θα την παω για γνησιοτητα σε καταστημα αλλα σε φιλο απο εδω μεσα που ειμαι σιγουρος με το ματι θα μου πει
Καταγράφηκε
ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 289

per aspera ad astra


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Αύγουστος 04, 2015, 03:37:43 μμ »

Ότι σου αρέσει εσένα (η άποψή μου) αρκεί να είναι σε άριστη κατάσταση. Εάν δεν έχεις  εμπειρία όμως καλύτερα νέας κοπής, έχεις μικρές πιθανότητες για πλαστή. Χαμόγελο
Καταγράφηκε
panosvr
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 33


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Αύγουστος 04, 2015, 03:38:24 μμ »

Ωραιο το παραπάνω κειμενάκι αλλά δε λέει πως μπορεί να ξεχωρίσει κάνεις μια γνήσια λιρα χωρίς τους τροπους που χρησιμοποιουν στα καταστήματα αυτά

Καποιος που ασχολειται χρονια με τις σοβερειν μπορει να εντοπιζει τις πλαστες.Κανουν μπαμ απο μακρια.Πασχουν σε πολλα σημεια.Τωρα οσο αφορα τον εαυτο σου ο μονος τροπος να προφυλαχτεις ειναι να βρεις αξιοπιστους πωλητες!Και το coininvest ειναι ενας απο αυτους...
+1 σου απαντησε ο μιλου πληρως φιλε σε ολα....το ποιο αξιοπιστο στην τελικη φασματογραφος,εδω μεσα πολλα παιδια εχουν μαστερ στις λιρες και οχι μονο και δεν κοιτανε πως να σου απαξιωσουν την λιρα(το  κυριοτερο)συμφωνω σε ολα τα γραφομενα του μιλου ,εχει παιδια απο την Κρητη μεχρι την β.Ελλαδα που το κατεχουν το αθλημα πολυ καλυτερα απο χρυσοχωους,εγω δεν ασχολουμαι αλλα αν εχω εστω και μια για επαληθευση δεν θα την παω για γνησιοτητα σε καταστημα αλλα σε φιλο απο εδω μεσα που ειμαι σιγουρος με το ματι θα μου πει

Εγώ είμαι νέο μέλος, δεν ξέρω κανένα από δω
Καταγράφηκε
panosvr
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 33


Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Αύγουστος 04, 2015, 03:39:38 μμ »

Τα μεταφορικά για Ελλάδα ποικίλουν ανάλογα την πόλη, στην Αθήνα είναι 22,95 ευρώ στη Λαμία 38 ευρώ  Κλείσιμο ματιού

23,95 για Θεσσαλονίκη. Εξαρτάται κι από το βάρος του πακέτου προφανώς
Καταγράφηκε
Nonos
Συντονιστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2753



Προφίλ WWW
« Απάντηση #35 στις: Αύγουστος 04, 2015, 03:42:17 μμ »

Και για μία λίρα ίδια είναι τα μεταφορικά, αλλάζουν μόνο κατά 0,10 του ευρώ Κλείσιμο ματιού

1 sovereign 2015 τώρα, παράδοση Λαμία  284,68 €
Καταγράφηκε

Έχεις και Facebook?  Έλα μια βόλτα Χαμόγελο Χαμόγελο
mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Αύγουστος 04, 2015, 03:53:17 μμ »

Εγω δεν καταλαβαινω γιατι δεν αγοραζετε απο εδω μεσα  Απορία Απορία  Ειδικα ανθρωποι που ειναι καιρο εδω  στον χωρο  (στο φορουμ φυσικα) δεν παιζει να σου δωσουν καλπικη λιρα.  πληρωνετε υπεραξιες για επενδυτικα νομισματα που και παλι αν χρειαστει εδω θα πουληθουν  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
panosvr
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 33


Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Αύγουστος 04, 2015, 03:57:55 μμ »

Εγω δεν καταλαβαινω γιατι δεν αγοραζετε απο εδω μεσα  Απορία Απορία  Ειδικα ανθρωποι που ειναι καιρο εδω  στον χωρο  (στο φορουμ φυσικα) δεν παιζει να σου δωσουν καλπικη λιρα.  πληρωνετε υπεραξιες για επενδυτικα νομισματα που και παλι αν χρειαστει εδω θα πουληθουν  Κλείσιμο ματιού

ποιος πουλάει και σε τι τιμές? Χαμόγελο
Καταγράφηκε
mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Αύγουστος 04, 2015, 04:08:01 μμ »

εχεις Pm
Καταγράφηκε
alkimel
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 363


Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Αύγουστος 04, 2015, 04:33:11 μμ »

http://steki-syllekton.gr/index.php?board=38.0
Υ.γ.Προ τρίετίας είχα πάρει ελλιποβαρή από το προαναφερθέν σαιτ,η οποία και επιστράφηκε πάραυτα.Την αντικατέστησαν με άλλη της ίδιας χρονιάς.Συμβαίνει.
Καταγράφηκε
Hannibal
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 709


"carpe diem"


Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Αύγουστος 04, 2015, 11:21:51 μμ »

http://steki-syllekton.gr/index.php?board=38.0
Υ.γ.Προ τρίετίας είχα πάρει ελλιποβαρή από το προαναφερθέν σαιτ,η οποία και επιστράφηκε πάραυτα.Την αντικατέστησαν με άλλη της ίδιας χρονιάς.Συμβαίνει.


Αν επιτρέπεται, είχες πάρει ελλιποβαρή λίρα απ'το Coininvest Direct;  Αναποφασιστικότητα Απορία

Πολύ περίεργο μου φαίνεται, γι'αυτό ρωτάω!
Αυτοί προσέχουν πολύ τι πουλάνε και αν το νόμισμα πάσχει, για τον έναν ή τον άλλο λόγο (ελλιποβαρές, φθορά, χαρακιές κ.λ.π.) το χαρακτηρίζουν "2nd Choice" και το πουλάνε σε χαμηλότερη τιμή.

Εσένα δηλαδή σου πούλησαν λίρα "1st Choice" (πρώτης δηλαδή κατηγορίας) και σου βγήκε ελλιποβαρής;!  Αναποφασιστικότητα Απορία
Πολύ εντύπωση μου κάνει...!

Ποιας χρονολογίας ήταν η λίρα;
 
Καταγράφηκε
Hannibal
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 709


"carpe diem"


Προφίλ
« Απάντηση #41 στις: Αύγουστος 04, 2015, 11:25:11 μμ »

Φίλε μου προσωπικά πιστεύω ότι είναι πολύ απίθανο να πήρες λίρα απ'το Coininvest και να'ναι κάλπικη, πολλώ δε μάλλον αν είναι και του 2015 όπως λες.

Σε κάθε περίπτωση, ανέβασε εδώ φωτογραφίες και απ'τις δύο όψεις, δυο-τριών απ'τις λίρες που αγόρασες να σου πούνε τα παιδιά αν είναι κάλπικες ή όχι.

Εγώ προσωπικά πάντως θεωρώ σχεδόν απίθανο (για να μην πω απολύτως απίθανο και γίνω υπερβολικός) το ενδεχόμενο να πήρες πλαστή λίρα του 2015 απ'το Coininvest. Χαμόγελο
Καταγράφηκε
panosvr
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 33


Προφίλ
« Απάντηση #42 στις: Αύγουστος 05, 2015, 06:35:13 πμ »







Δε ξέρω αν βγαίνει άκρη με τις φωτο
Καταγράφηκε
sabby
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1040


Nothing is true.Everything is possible.


Προφίλ
« Απάντηση #43 στις: Αύγουστος 05, 2015, 07:01:07 πμ »

Δεν ξέρω περί γνησιότητας των συγκεκριμένων,αλλά το coinInvest είναι εγγύηση για μένα.
Πάντως είναι κούκλες,τέτοιο μαγουλάκι τσάγαλο η Ελισάβετ ούτε με botox.
H μεσσαία,στην περιοχή -ΒΕΤ- του ELISABETH έχει μια γενναία χαρακιά,ή είναι απο τη φωτογραφία;
Καταγράφηκε
panosvr
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 33


Προφίλ
« Απάντηση #44 στις: Αύγουστος 05, 2015, 07:38:02 πμ »

H μεσσαία,στην περιοχή -ΒΕΤ- του ELISABETH έχει μια γενναία χαρακιά,ή είναι απο τη φωτογραφία;

Έχει
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 ... 38
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences