Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 28, 2024, 10:01:34 μμ
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Τι ομαδα ειστε;  (Αναγνώστηκε 41771 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #45 στις: Ιούλιος 20, 2015, 10:31:22 πμ »

Θα κάνω εγώ τη χάρη στον haros και θα απευθύνω μερικές ερωτήσεις στους βάζελους. Ο λόγος είναι ότι αφενός όταν ψάχνουμε για προδότες, χαφιέδες και παράγκες, μια ζωή κακομοίρηδες θα είμαστε και αφετέρου επειδή... θέλω να τους χαλάσω την ιδεατή πραγματικότητα που έχουν δημιουργήσει.

(Δεν θα ρωτήσω πόσους τίτλους μάζεψε φέτος ο Ολυμπιακός, γιατί το νούμερο είναι πολύ μεγάλο. Οι πιο έξυπνοι βάζελοι μπορούν να μετρήσουν το πολύ μέχρι το 13...)

Αναφέρομαι σε εθνικές διοργανώσεις, γιατί στας Ευρώπας... η καταραμένη διατησία σας κυνήγησε πολύ φέτος και δεν σας άφησε να πάτε μακρυά.

1. Πόσους τίτλους πήρε φέτος ο Παναθηναϊκός;
2. Πότε έχει ξανασυμβεί κάτι τέτοιο στην... φοβερή ιστορία του;
3. Κατάφερε φέτος να πάρει περισσότερους τίτλους από την ΑΕΚ ή τον ΠΑΟΚ;
(Και κάποιες πιο... φονικές:)
4. Πόσες δεύτερες θέσεις κατέλαβε φέτος ο Ολυμπιακός; Δηλαδή σε πόσα από τα πρωταθλήματα που συμμετείχε κατατάχτηκε δεύτερος και σε πόσους τελικούς κυπέλλων συμμετέσχε και έχασε; (Ακόμα και αυτός ο αριθμός είναι πολύ μεγαλύτερος από τους τίτλους του Παναθηναϊκού.)
5. Πόσες χειρότερες θέσεις από τη δεύτερη κατέλαβε φέτος ο Ολυμπιακός; Δηλαδή σε πόσα από τα πρωταθλήματα που συμμετείχε κατατάχτηκε από τρίτος και κάτω και σε πόσες διοργανώσεις κυπέλλου συμμετείχε και δεν έφτασε στον τελικό. (Αυτός ο αριθμός είναι ο μόνος που είναι κοντά στον αριθμό των τίτλων του Παναθηναϊκού.)

Μπορείτε να μετρήσετε μόνο τις διοργανώσεις ανδρών και γυναικών ή και τις διοργανώσεις υποδομής (νέων-νεανίδων, παίδων-κορασίδων...) ό,τι αντέχετε...

Γιαννη, διαβάζεις; Η κατηγορία ονομάζεται "παίδων-κορασίδων", δηλαδή παιδιών και κοριτσιών, χεχε!

ΥΓ Υπάρχουν και σοβαροί βάζελοι και τους ζητάω συγγνώμη. Αλλά ας φροντίσουν αυτοί να συμμαζέψουν τους... Τσίπρες και τους Λαφαζάνηδες.
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #46 στις: Ιούλιος 20, 2015, 10:35:04 πμ »

Γιωργο μερικες φορες σου αρεσει να γινεσαι κακος. Άνεση
Καταγράφηκε
Georgegate7
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 332


Born to be ΓΑΥΡΟΣ!!!


Προφίλ
« Απάντηση #47 στις: Ιούλιος 20, 2015, 10:52:37 πμ »

Ο καθενας λεει την γνωμη του εδω μεσα Χαμόγελο
Καταγράφηκε
Georgegate7
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 332


Born to be ΓΑΥΡΟΣ!!!


Προφίλ
« Απάντηση #48 στις: Ιούλιος 20, 2015, 11:07:05 πμ »

και εγω με την σειρα μου θετω στους βαζελους μια ερωτηση   ποσα πρωταθληματα εχει ο Ολυμπιακος? εχει 41 πρωταθληματα,ενω ο παναθηναικος με τις υπολοιπες ομαδες ολοι μαζι εχουν 37 αν δεν κανω λαθος....και μην γραψετε οτι τα μισα πρωταθληματα τα πηραμε με την διαιτησια..οι βαζελοι εχουν παρει τα πρωταθληματα τους με την βοηθεια της διαιτησιας....... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός μπορει να μην ειμαστε τοσο καλοι στο μπασκετ οσο ο παναθηναικος γιατι εμεις εχουμε 3 world championships και ο παναθηναικος εχει 6 τετοια στην ιστορια του..στο ποδοσφαιρο ομως ο παναθηναικος ειναι χειροτερος...μπορει να ειχαμε χασει το 1930 απο τον παναθηναικο 8-2 και μια αλλη φορα ειχαμε χασει 3-0 παλι...αλλα βαζελοι θυμαστε το 4-0 του 2008 μεσα στο Γεωργιος Καραισκακης ε??εσυ sbgate4 θυμασαι μεσα στο Γεωργιος Καραισκακης το 4-0 που ειχατε χασει ε???να μην σου πω τι ειχε φτασει στον πυργο τον λευκο απο εμας σε αυτο το ματς ε?Απορία
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #49 στις: Ιούλιος 20, 2015, 11:07:52 πμ »

Τζωρτζ δεν είναι ωραιο να στεναχωριουνται οι συναθλητες(συλλεκτες) σου. Άνεση
Καταγράφηκε
Georgegate7
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 332


Born to be ΓΑΥΡΟΣ!!!


Προφίλ
« Απάντηση #50 στις: Ιούλιος 20, 2015, 11:14:53 πμ »

γιατι να στεναχωριουνται?εγω βαζω το σχολιο μου..δεν θελω να ανεβαζουμε τους τονους αλλα απλως βαζουμε τα σχολια μας...
Καταγράφηκε
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3540


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #51 στις: Ιούλιος 20, 2015, 11:16:34 πμ »

george thura 7 ειναι ευρωπαικά όχι παγκόσμια  Γλώσσα

Δεύτερον δεν θέλω να μπω σε αυτή την κουβέντα γιατί ο καθένας θα λέει το μακρύ του και το κοντό του

Το μόνο σίγουρο που έχει αποδειχτεί πολλές φορές είναι οι εγκληματικές οργανώσεις , η καθοδήγηση ΕΠΟ-διαιτησίας , η ριζούπολη και πολλά άλλα όργια που έγιναν χωρίς να υπάρξει τιμωρία. Εδω με καλοπουλο στο καραισκάκι έβγαινε Μπέος και έλεγε θα τον προστατέψω εγω.

Όπως και παλαιότερα εμείς με λουλούδια και λοιπά για να προλάβω όσους μιλήσουν

Πέρσι ήξερε ο Ολυμπιακός ότι θα χάσει στην λεοφόρο , μπήκε μέσα ο Μαρινάκης και έκοβε βόλτες , έστειλε και το νΠερέιρα μπροστά από την 13 να λέει ελάτε ...  -3 βαθμους ο Παναθηναικός

Πριν 3 χρόνια μπούκαραν στο καρασικάκι έδειραν σισσε κα ιδεν κουνήθηκε φύλλο...

Στο 0-3 στο καραισκάκι έπεφταν καπνογόνα μετά το γκολ του Αμπειντ και το έληξε ο διαιτητης στο 89!!!!!Αντιο να υπάρξει τιμωρία και διακοπή αγώνα...εκτός αν το έληξε για να μην φάτε 4!!!

Η πιο βρώμικη ομάδα στην ιστορία του Ευρωπαικού ποδοσφαίρου..χωρίς καμία αξίωση για ευρωπαική πορεία!!!
Διώχνουν συνέχεια προπονητές , δεν φτιάχνουν ομάδα , το μονο που τους νοιάζει να παίρνουν πρωτάθλημα και να κερδίζουν μαζί με το αιγάλεω!!!

Φιλικά πάντα
Καταγράφηκε

sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #52 στις: Ιούλιος 20, 2015, 11:24:53 πμ »

Διώχνουν συνέχεια προπονητές , δεν φτιάχνουν ομάδα , το μονο που τους νοιάζει να παίρνουν πρωτάθλημα...

Εκείνο που παρατηρώ είναι ότι οι βάζελοι βάζουν τους δικούς τους όρους για το τι είναι "καλό" και "κακό". Θυμίζει αυτό που λέμε "φωτογραφική διάταξη".

(Το κράξιμο που έχει φάει ο Μαρινάκης από τους γαύρους, όταν η ομάδα δεν παίζει μπάλα... μάλλον θέλουν και το αγνοούν...)
Καταγράφηκε
Georgegate7
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 332


Born to be ΓΑΥΡΟΣ!!!


Προφίλ
« Απάντηση #53 στις: Ιούλιος 20, 2015, 11:28:25 πμ »

συμφωνω με τον sac..και βαζελοι ειστε 95% hooligans και φανατικοι του παο θρησκεια θυρα 13 και τετοια αλλα λεμε...
Καταγράφηκε
Georgegate7
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 332


Born to be ΓΑΥΡΟΣ!!!


Προφίλ
« Απάντηση #54 στις: Ιούλιος 20, 2015, 11:30:24 πμ »

βαζελοι παιξτε με ισπανικες ομαδες και τα λεμε τοτε...!! κερδιστε σαν εμας την μπενφικα με 5-1 οπως το 2009 και με αλλες δυσκολες ισπανικες ομαδες και μιληστε τοτε..!!!!
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #55 στις: Ιούλιος 20, 2015, 11:32:36 πμ »

βαζελοι παιξτε με ισπανικες ομαδες και τα λεμε τοτε...!!
+1  Άνεση
Καταγράφηκε
Georgegate7
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 332


Born to be ΓΑΥΡΟΣ!!!


Προφίλ
« Απάντηση #56 στις: Ιούλιος 20, 2015, 11:34:45 πμ »

giannist +100
Καταγράφηκε
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3540


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #57 στις: Ιούλιος 20, 2015, 11:41:08 πμ »

τα άλλα τα αφήσατε ασχολίαστα...έτσι μοκο !!!! δεν έχετε τι να πείτε... Φιλί Φιλί
Η πιο βρώμικη ομάδα...

Ναι σωστά δεν έχουμε κερδίσει μπενφικα 5-1 , ούτε ισπανικές ομάδες αλλα΄δεν έχουμε φάει και 7 γκολ...

Τα φιλία μου από Ιταλία!! Φιλί

Μου αρέσει επίσης όταν μιλάτε για νίκες και όχι για τρόπαια ή πορείες ..γιατί πολυ απλά το μόνο που έχετε να πέιτε είναι για μια πορεία στους 8!!!Στα 200 χρόνια που παίζετε Ευρώπη..μέχρι και η ΑΕΚ έχει πάει ημιτελικά
Καταγράφηκε

giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #58 στις: Ιούλιος 20, 2015, 11:43:11 πμ »

τα άλλα τα αφήσατε ασχολίαστα...έτσι μοκο !!!! δεν έχετε τι να πείτε... Φιλί Φιλί
Η πιο βρώμικη ομάδα...

Ναι σωστά δεν έχουμε κερδίσει μπενφικα 5-1 , ούτε ισπανικές ομάδες αλλα΄δεν έχουμε φάει και 7 γκολ...

Τα φιλία μου από Ιταλία!! Φιλί

Μου αρέσει επίσης όταν μιλάτε για νίκες και όχι για τρόπαια ή πορείες ..γιατί πολυ απλά το μόνο που έχετε να πέιτε είναι για μια πορεία στους 8!!!Στα 200 χρόνια που παίζετε Ευρώπη..μέχρι και η ΑΕΚ έχει πάει ημιτελικά
+1 Άνεση
Καταγράφηκε
Sbgate4
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 128


Προφίλ
« Απάντηση #59 στις: Ιούλιος 20, 2015, 11:46:04 πμ »

Ο ΠΑΟΚ ΜΕ 6-1 ΔΙΑΛΥΕΙ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥ ΚΟΣΚΩΤΑ ( Σέερες 12/1989)

Εσύ θυμάσαι Το 6-1 ?

https://www.youtube.com/watch?v=EbK2_6oFhwU
Εσύ θυμάσαι την 4 στον τελικό?

Επειδή θα ξεφύγουμε από το θέμα "τι ομάδα είστε" και θα το πάμε από το αθλητικό στο οπαδικό και θα χαλάσουμε τις καρδιές μας στο τέλος, καλά είναι να μείνουμε σε αθλητικά πλαίσια.

Φιλικά πάντα Σαρκασμός

Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences