Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 28, 2024, 09:52:42 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ειχανε σχεδιο καταστροφης της Ελλαδας  (Αναγνώστηκε 3534 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« στις: Ιούλιος 12, 2015, 07:50:10 μμ »

ολοι οι πρωθυπουργοι που περασανε ειχανε σχεδιο καταστροφης,θελανε να μας φερουν εδω που φτασαμε,ο σαμαρας ρημαξε ολη την Β Ελλαδα,αφησε να ψωνιζουν απο σκοπια και βουλγαρια ανεβαζοντας εδω τις τιμες ολων των προιοντων,τοτε ο φορος στο πετρελαιο ηταν και το τελικο χτυπημα του σαμαρα ωστε να κλεισουν σχεδον ολα τα βενζηναδικα και τα συνεργεια αυτοκινητων,αφου βουλγαρια και σκοπια ηταν τζαπα ολα.κρατηθειτε,σε 1 χρονια ειχαμε αφησει 500εκατομυρια ευρω στα σκοπια!στα σκοπια τα καζινο ειχανε δωρεαν μπουφε με φαγητα και μηδεν εισοδο κ δω ειχε βαλει εισοδο 20ευρω ο σαμαρας κ χωρις φαγητο.πηρε εσκεμενα το καζινο απο την ξανθη κ το πηγε αλεξανδρουπολη ωστε να το ρημαξει εντελως,χρεοι ειχε στν πρωτο μηνα που το πηγε εκει,κ δω στην δραμα δεν το φερε γτ παικτης του κινο αφησε κ χασε 200 000 ευρω στο κινο.......αν εφερνε το καζινο στη δραμα πως θα εβγαζε το φιλαρακι του ο μελησανιδης.....το πρωτο φυσικα που εκανε σαν πρωθυπουργος ο σαμαρας ηταν να ξεπουλησει τον οπαπ.πριν λιγους μηνες εβγαλε και ειρωνικη ανακοινωση ο οπαπ οτι ειχε κερδοι 28%στο τριμηνο ιανουαριου-μαρτιου.
Καταγράφηκε
Νίκος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 616


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Ιούλιος 12, 2015, 08:02:16 μμ »

Μη στενοχωριέσαι καθόλου. Ο Βαρουφάκης διόρθωσε την κατάσταση.
Ο Τσίπρας θα μας δώσει χρυσά κουτάλια. Μπορούμε να συνεχίσουμε να κοιμόμαστε (όρθιοι)  και να συνεχίσουμε να ονειρευόμαστε.

Οι ευρωπαίοι είναι οι κακοί κι εμείς οι τέλειοι. Φταίνε όσοι μας κυβέρνησαν. Ακόμη και ο Κίμωνας, ο Λυκούργος, κι εκείνος ο άνθρωπος των σπηλαίων που έκανε τον αρχηγό. Ο Ουγκ!

(Ο Μέγας Αλέξανδρος κι ο Ναπολέων δεν φέρνουν κάτι τις από τον Μέγιστο Τσίπρα;)
Καταγράφηκε
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Ιούλιος 12, 2015, 08:02:58 μμ »

για εμενα χαλαρα,τς φτωχους λυπαμαι,που καπιοι τρωνε ακομη ως τωρα...καποια λαμογια κ τωρα που μιλαμε τρωνε και αλοι ψωφανε απο την πεινα κ το αγχος,να μιλησω;στην κυπρο που με πεταξε χωρις χαρτια οταν ημουν στο στρατο φανταρος ο τσοχατζοπουλος μεσα στα βουνα ηταν να περνουμε 300 λιρες κ μας δινανε 50!η 250λιρες πηγαινανε για τις βερμουδες της βικουλας!4 μερες ετρωγα πορτοκαλια γτ δεν ειχε φαι και ειχανε παθει κ 40 ατομα δηλητηριαση απο το νερο εκτος εμενα,θα πειτε την γλυτωσα ε;ναι,βαρουσα μετα 12ωρα σκοπια για 2 μηνες καθε μερα.η αποστολη ηταν παρανομη κ το ξερανε ολοι,κ οι δημοσιογραφοι κ μονο για τα υποβρυχια που γερνανε ειπανε.τα κουκουλωσανε ολα,οπως τα κιβωτια που σκασανε προσφατα κ χαθηκανε αδικα τα παληκαρια στην κυπρο.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 12, 2015, 08:14:51 μμ από ΕΛΛΗΝΑΣ30 » Καταγράφηκε
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Ιούλιος 12, 2015, 08:19:13 μμ »

οι ηρωες δεν ξεχνιουντε...καταδρομεας Μανωλης Μπικακης Τιμη ΚΑΙ δοξα.https://www.youtube.com/watch?v=BW4DXUSXcKUαλοι 2 ξεχασμενοιhttps://www.youtube.com/watch?v=e9G_HQDLk4M Ηρωες ,δεν φοβηθηκα οταν με πεταξανε σαν το σκυλι 8 μηνες στην κυπρο χωρις χαρτια,τωρα θα φοβηθω;αλη μια φορα θα ειμαι...μεσα στη συμπλοκη,στην καλυτερη αυτην την φορα μαχη που εδωσα ποτε στην ζωη μου,να ζησω η να πεθανω αυτην την μερα.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 12, 2015, 08:35:45 μμ από ΕΛΛΗΝΑΣ30 » Καταγράφηκε
kostantinos
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 327


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Ιούλιος 17, 2015, 02:37:59 μμ »

Το σχεδιο που ειχανε ηταν πως θα φανε περισσοτερα.Εβαλαν το δαχτυλο στο μελι και μετα πεσαν μεσα στο καζανι!
Καταγράφηκε
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Ιούλιος 17, 2015, 06:29:30 μμ »

ετσι κοσταντινε,μια ζωη οι φτωχοι θα τα πληρωνουνε.τα εχω πει και πριν το δημοψηφισμα,ειτε ναι ειτε οχι,το ιδιο θα ναι μ αυτα τα λαμογια....ειτε ευρω ειτε δραχμη το ιδιο...και με την δραχμη θα τρωγανε και πιο πολυ ισως γτ μετα δεν θα ειχαν και τροικα στο κεφαλι τς,οτι γουσταρανε θα κανανε...για αυτο δεν πηγα να ψηφισω,τι να παω;δεν αξιζε να παω να ψηφισω για λαμογια...και δεν προκειται να μας διωξουν απο τον τοπο μας,και ολο τον χρυσο του κοσμου να μου δωσουν εγω απο δω δεν φευγω,ψωμι κ ξερο κρεμυδι θα τρωω κ δν φευγω.και κουραγιο,ειμασταν πριν απο αυτους εδω...θα ειμαστε και οταν φυγουν...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 17, 2015, 06:44:10 μμ από ΕΛΛΗΝΑΣ30 » Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Ιούλιος 17, 2015, 08:16:38 μμ »

ετσι κοσταντινε,μια ζωη οι φτωχοι θα τα πληρωνουνε.τα εχω πει και πριν το δημοψηφισμα,ειτε ναι ειτε οχι,το ιδιο θα ναι μ αυτα τα λαμογια....ειτε ευρω ειτε δραχμη το ιδιο...και με την δραχμη θα τρωγανε και πιο πολυ ισως γτ μετα δεν θα ειχαν και τροικα στο κεφαλι τς,οτι γουσταρανε θα κανανε...για αυτο δεν πηγα να ψηφισω,τι να παω;δεν αξιζε να παω να ψηφισω για λαμογια...και δεν προκειται να μας διωξουν απο τον τοπο μας,και ολο τον χρυσο του κοσμου να μου δωσουν εγω απο δω δεν φευγω,ψωμι κ ξερο κρεμυδι θα τρωω κ δν φευγω.και κουραγιο,ειμασταν πριν απο αυτους εδω...θα ειμαστε και οταν φυγουν...
γεια σου ρε φιλε Ελληνα 30 την καλησπερα μου στην ομορφη Δραμα
Καταγράφηκε
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Ιούλιος 17, 2015, 08:37:21 μμ »

γεια σου φιλε μαρκο!να σαι καλα φιλε..
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Ιούλιος 17, 2015, 11:25:51 μμ »

ετσι κοσταντινε,μια ζωη οι φτωχοι θα τα πληρωνουνε.τα εχω πει και πριν το δημοψηφισμα,ειτε ναι ειτε οχι,το ιδιο θα ναι μ αυτα τα λαμογια....ειτε ευρω ειτε δραχμη το ιδιο...και με την δραχμη θα τρωγανε και πιο πολυ ισως γτ μετα δεν θα ειχαν και τροικα στο κεφαλι τς,οτι γουσταρανε θα κανανε...για αυτο δεν πηγα να ψηφισω,τι να παω;δεν αξιζε να παω να ψηφισω για λαμογια...και δεν προκειται να μας διωξουν απο τον τοπο μας,και ολο τον χρυσο του κοσμου να μου δωσουν εγω απο δω δεν φευγω,ψωμι κ ξερο κρεμυδι θα τρωω κ δν φευγω.και κουραγιο,ειμασταν πριν απο αυτους εδω...θα ειμαστε και οταν φυγουν...

+1000000000000000
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Ιούλιος 18, 2015, 05:06:04 μμ »

καλη δυναμη μιλου,χαιρομαι που συμφωνεις.
Καταγράφηκε
ΤΑΛΟΣ
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 225


Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Ιούλιος 18, 2015, 09:30:05 μμ »

Eλληνα 30 και εγω απολυτα συμφωνος μαζι σου...
Καταγράφηκε
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Ιούλιος 19, 2015, 10:14:08 πμ »

να σαι καλα φιλε ταλος..https://www.youtube.com/watch?v=HpL5mXbhUoo
Καταγράφηκε
Mad Collector
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 385


UpTheIrons!


Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Ιούλιος 24, 2015, 10:00:31 μμ »

ετσι κοσταντινε,μια ζωη οι φτωχοι θα τα πληρωνουνε.τα εχω πει και πριν το δημοψηφισμα,ειτε ναι ειτε οχι,το ιδιο θα ναι μ αυτα τα λαμογια....ειτε ευρω ειτε δραχμη το ιδιο...και με την δραχμη θα τρωγανε και πιο πολυ ισως γτ μετα δεν θα ειχαν και τροικα στο κεφαλι τς,οτι γουσταρανε θα κανανε...για αυτο δεν πηγα να ψηφισω,τι να παω;δεν αξιζε να παω να ψηφισω για λαμογια...και δεν προκειται να μας διωξουν απο τον τοπο μας,και ολο τον χρυσο του κοσμου να μου δωσουν εγω απο δω δεν φευγω,ψωμι κ ξερο κρεμυδι θα τρωω κ δν φευγω.και κουραγιο,ειμασταν πριν απο αυτους εδω...θα ειμαστε και οταν φυγουν...

Αμ θα ειμαστε...? Και θα φυγουν?  Εφυγαν ποτέ..?

Ξεκινώντας έρευνα για εφέτος, περυσι, πρόπερσι, και παει λέγοντας έως και το 1974, να γίνει (όποτε και εάν υπάρξει πολιτική βούληση) ένα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ "ποθεν έσχες" για όλους όσους έχουν λεφτα (δεν εννοώ 1 και 2 χιλιάρικα με κόπο και ιδρώτα μαζεμένα) σε ελληνικές και ξένες τράπεζες (βρίσκονται ΟΛΕΣ  οι κινησεις σε ελλάδα και προς το εξωτερικό, οι ελλ. τραπεζες κρατανε αρχεία για ΤΑ ΠΑΝΤΑ), και θα δούμε ΠΟΣΑ ΑΠΙΔΙΑ ΠΙΑΝΕΙ Ο ΣΑΚΟΣ, ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΚΑΤΑΚΛΕΨΑΝΕ, ΔΙΑΛΥΣΑΝΕ ΚΑΙ ΧΡΕΩΚΟΠΗΣΑΝΕ ΜΕ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. Ολα τα υπόλοιπα περί "πάταξης διαφθοράς και φοροδιαφυγής" είναι παπάντζες και πίπες φιλντισένιες.

Αντί όμως να βρουν όλα τα ####λαμόγια, είτε είναι δεξια, είτε κεντρώα, ΠΑΣΟΚΙΑ, ΑΡΙΣΤΕΡΑ, ουτε ξερω ούτε με νοιάζει τι σκατα είναι, πάνε και φορολογούνε με 41% φορο εισοδήματος και 23% ΦΠΑ τον ελ.επαγγελματία, 50% τις έρμες τις μικρες επιχειρήσεις (διοτι μεγαλη επιχείρηση ΔΕΝ υπάρχει στην Ελλάδα πλην ελαχίστων), βάζουν φόρο στην στεγη (ΕΝΦΙΑ), διατηρουν γραφειοκρατια που θα έκανε την Σοβιετική Ενωση να μοιαζει παιδική χαρα, ωσονουπω θα φορολογήσουν το κλασιμο, το μασιμα τσίχλας, και την αναπνοή μας, και μετά πετάνε και πίπες περί...αναπτύξεως, σωτηρίας, και καταπολ΄'εμησης της διαφθοράς, ενω γύρω τα δισεκατομύρια επί σαράντα χρόνια ΤΡΟΓΩΝΤΑΝ ΑΠΟ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΜΕ ΔΕΚΑ ΜΑΣΕΛΕΣ!!!!!! ΝΑ ΤΟ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟ ΣΧΕΔΙΟ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΟΝΟ! ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ Η ΜΕΤΑΠΟΛΙΤΕΥΣΗ, Η ΧΟΥΝΤΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΙΣΩ ΑΚΟΜΗ! ΕΤΣΙ ΚΑΤΗΝΤΗΣΕ Η ΕΛΛΑΔΑ....ΜΠ#*$*%ΛΟ (μπάχαλο εννοούσα κε διαχειριστα!)

Και να γιατι μια ζωη οι φτωχοι θα τα πληρωνουνε τελικά!!!! Διοτι κανεις (και ΔΕΝ εννοώ εμάς τους μικρούς μητσους, εννοω τα καθαρματα, πολιτικούς, μασώνους, πλουσιους, το πολιτικό κονκλάβιο της ελληνικής και ευρωπαικής θείας χάριτος, πες τους οπως θες, την ΑΡΧΟΥΣΑ ΤΑΞΗ ρε παιδακι μου, που κατευθύνουν τις τύχες ολωνων μας) ΔΕΝ θελει να αλλαξει το παραμικρό... Και έπεται παπάντζας συνέχεια...περί αναπτύξεως μεσω μνημονίου...περι σωτηρίας μεσω δραχμής...και το ΜΑΣΑ-ΤΡΩΓΕ με offshore και τραπεζικούς λογαριασμούς εκατομυρίων συνεχίζεται απο πίσω...και μεις το πόπολο αντί να σηκωθούμε για να τους πάρει ο διάλος τον πατέρα ολονων που κατέκλεψαν την χώρα, θα τρωγώμαστε γυρω από το ναι η το οχι...Καθιστε να ζησουμε ολοι με τρεις και ξηντα...οχι λογω ευρω η δραχμης, λόγω ληστειας...40 χρονια "τρωει στορυ"...

Α ναι, "τα υποβρυχια που γερνανε"...ο τσοχαντζό...η βικούλα με τις πανακριβες βερμούδες...τι "ωραία" πράγματα που μας θύμισες...διοτι ξεχναει ο λαος τελικα...και αυτά είναι η κορφή του παγόβουνου...

Ετσι και μπουκαρει κανας τουρκος θα χουμε οπλα και σφαιρες? Η θα ανοιγουμε κασόνια και θα βρισκουμε παντούφλες κα σκουποξυλα? Ρωταω εγω ο αφελης προβοκατορας τωρα...
Καταγράφηκε

Better tennis in poster than penis in toaster!
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences