Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 03:04:01 πμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΑ ΕΡΜΗΔΕΣ?? -ΜΕΡΟΣ Α-ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΕΦ  (Αναγνώστηκε 5454 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
LLH
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 41


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Ιούλιος 31, 2015, 09:45:14 μμ »

Το καλύτερό σου ''κομμάτι'' είναι το 2λ,που είναι αρτιο με καλά περιθωρια[αν δεν έχει ''λέπτυνση ''από πίσω -το κοιτάς στο φως,αυτό γινόταν γιατί παλιά τα κόλαγαν με κάτι σαν σελοτέϊπ[σαρνιέρα] σε τετράδια και όταν τα ξεκολούσαν ''έπαιρνε'' και λίγο από το γραμμ.] γιατί είναι Παρισινό και κάνει γύρω στα 35ε.
Καταγράφηκε
LLH
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 41


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Ιούλιος 31, 2015, 09:57:00 μμ »

Ακόμα και ένα μονόλεπτο έκδοση 1880-86 με σφάλμα πλακός πίσω από αυχένα, pos.55,αν είδα καλά έχει μικρά αλλά καθαρα περιθώρια,που σημαίνει ότι θα βρεις τιμή στο κατάλογο
Καταγράφηκε
Mad Collector
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 385


UpTheIrons!


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Αύγουστος 01, 2015, 08:52:52 πμ »

Ευχαριστώ LLH, συγγνώμη που δεν απάντησα εχθές, χρήσιμες οι παρατηρήσεις σου, θα τα κοιτάξω μέσα στο σαββ/κύριακο αυτά που επισήμανες!!
Καταγράφηκε

Better tennis in poster than penis in toaster!
Mad Collector
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 385


UpTheIrons!


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Αύγουστος 02, 2015, 11:52:28 πμ »

Μέτρησα τον ΑΕ στο 10λ δικτυωτό μεταξύ των δυο ψηφίων,η απόσταση ΔΕΝ είναι μεγαλύτερη των 2.5 χιλιοστών, ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ τόσο (2,5 χιλιοστά, )που σημαίνει ότι δυστυχώς ΔΕΝ έχω ''απέχοντες'' αριθμούς ελέγχου...

Όμως έχω ανεστραμμένο το "1" στους αριθμους ελέγχου...νομίζω...βλέπω την κοψιά του "1" κάτω αντί για επάνω...δεν ξέρω, δεν έχω άλλο πορτοκαλί 10λεπτο ίδιας περιόδου να συγκρίνω εάν by default η κοψιά ήταν σε αυτά επάνω (οπότε εμένα είναι αντεστραμμένο) ή μήπως αντιθέτως η λοξη αυτή κοψιά του "1" ήταν κανονικά κάτω (οπότε δεν ειναι αντεστραμμένο το δικό μου)....γνώμη κανείς?

« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 02, 2015, 12:39:48 μμ από Mad Collector » Καταγράφηκε

Better tennis in poster than penis in toaster!
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences