Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 28, 2024, 03:11:26 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: εκλησιαστικο  (Αναγνώστηκε 6493 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Ιούνιος 27, 2015, 06:06:43 μμ »

και γω το πιστευω φιλε σπ1,
Η εκκλησία δεν θα τοποθετούσε σε καμία περίπτωση έναν μύθο σε εικόνα αγίου.
Σπύρος απο Πάτρα.Να σαι καλά και χαίρομαι που το πιστεύεις.
Καταγράφηκε
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Ιούνιος 27, 2015, 06:09:04 μμ »

και συ να σαι καλα φιλε,απο την ωρα που το επιασα στα χερια μου νιωθω αυτο οτι πρεπει να το φορεσω,μην με περασεται για τρελο,πρωτη φορα μου τυχαινει,ζοριζομαι οικονομικα και βγηκε κατευθειαν απο το μυαλο μου η ιδεα να το πουλησω και ολο το βγαζω απο το συρταρι και το κοιταζω απο την πρωτη μερα που το βρηκα.
Καταγράφηκε
Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιούνιος 27, 2015, 06:42:00 μμ »

και συ να σαι καλα φιλε,απο την ωρα που το επιασα στα χερια μου νιωθω αυτο οτι πρεπει να το φορεσω,μην με περασεται για τρελο,πρωτη φορα μου τυχαινει,ζοριζομαι οικονομικα και βγηκε κατευθειαν απο το μυαλο μου η ιδεα να το πουλησω και ολο το βγαζω απο το συρταρι και το κοιταζω απο την πρωτη μερα που το βρηκα.
Και μόνο οτι είναι απο το μπαούλο της γιαγιάς σου ,νομίζω οτι δεν πρέπει να το πουλήσεις  Χαμόγελο
Καταγράφηκε
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Ιούνιος 27, 2015, 06:47:50 μμ »

εχεις δικιο φιλε ομως μ αυτην την κριση ολο το μυαλο μας παει με τον διαολο,η μας βαζει ιδεες ο διαολος,δεν το πουλαω,με τπτ,τωρα φτιαχνω κ ενα κορδονακι να το φοραω,μ εβαλε και σε δουλεια,δεν ειχα τι να κανω..
Καταγράφηκε
Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Ιούνιος 27, 2015, 06:56:05 μμ »

 Μεγάλο χαμόγελο
εχεις δικιο φιλε ομως μ αυτην την κριση ολο το μυαλο μας παει με τον διαολο,η μας βαζει ιδεες ο διαολος,δεν το πουλαω,με τπτ,τωρα φτιαχνω κ ενα κορδονακι να το φοραω,μ εβαλε και σε δουλεια,δεν ειχα τι να κανω..
Καταγράφηκε
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Ιούνιος 27, 2015, 07:00:25 μμ »

 Μεγάλο χαμόγελο,τελειωσα,εφτιαξα κατι λιγο προχειρο,καλο εγινε,θα το τελειοποιησω αυριο ισως,τωρα που μου μπηκε στο μυαλο θα το φοραω.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 27, 2015, 07:24:58 μμ από ΕΛΛΗΝΑΣ30 » Καταγράφηκε
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Ιούνιος 28, 2015, 05:18:09 μμ »

σημερα με βοηθησε πολυ το φυλαχτο,απο την πρωτη μερα που το φορεσα!ηταν να αρπαχτω με τον πατερα μου γτ ψαχνοτανε για φασαρια και ακουσα το φυλαχτο να μου λεει δεν αξιζει,αστον,τον βαρεσε η κριση στο κεφαλι και δεν εδωσα πολυ σημασια τι ελεγε,σας εχει τυχη να ψιλοαρπαχτητε με καποιο συγγενικο σας προσωπο και μετα απο λιγα λεπτα να πειτε τι ηθελα και αρπαχτηκα;εκοψα το ποτο εδω και ενα χρονο,δεν πινω σταγονα,οχι οτι επινα και καθε μερα,τεσπα,και σημερα μου γεμισε το τραπεζι μπιρες και ρετσινα,αλος αν ητανε θα γυρνουσε το τραπεζι αναποδα γτ με ρωτησε και τι θα πιω.του ειπα αφου δεν πινω,τι με ρωτας;εφαγα και σηκωθηκα και εφυγα πολυ χαλαρα.
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Ιούνιος 28, 2015, 05:44:55 μμ »

οσο να ζει μες την ζωη
διπλα του παντα ναστε
πατερα μονο μια φορα
εχουμε να θυμαστε
      -
περυσι τετοια εποχη
σου εσφιγγα τη χερα
μαδα τα χρονια σου πολλα
που να τα πω πατερα
        -
εγω θα πω χρονια πολλα
και ας μην εισαι ομπρος μου
δεν σβηνει η αναμνηση
πουχω για σενα ΦΩΣ μου
φιλε ελληνα καλα εκανες μακαρι να ηταν και ο δικος μου στην ζωη και ας τσακωνομαστε
αυτες τις μαντιναδες του τις εγραψα προχθες που ηταν η γιορτη του πατερα
οσο ζει να τον σεβεσαι και να τον τιμας φιλε γιατι μια φορα εχουμε την ευκαιρια να του δειξουμε την αγαπη μας και μην του χαλας χατηρι ,μην κανεις πραγματα που καποτε θαναι αργα να επανορθωσεις,τωρα που τον εχεις κοντα σου δειχνε του την αγαπη σου
υ.γ μπραβο που εκοψες το ποτο φιλε ειναι ποιο σκληρο και απο τα ναρκωτικα στην σχετικη λιστα Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Ιούνιος 28, 2015, 07:21:24 μμ »

να σαι καλα φιλε μαρκο,πολυ ωραιες μαντιναδες ομως ολοι οι πατεραδες δεν ακουνε πολλες φορες τα παιδια τους,του ελεγα κοψε το καπνισμα;τιποτα!του ελεγα πανε για εξετασεις;τιποτα!τωρα;χρειαζεται εγχειρηση!οκ;αναποδα παλια κεφαλια ισχυρογνωμονες καταλαβες;και κρυβουν πραματα,δεν μιλανε αν κανουν καμια μλκια,αν με καταλαβες μιλαω χυμα και ειμαι ντομπρο ατομο,ξεσπανε στο αδυνατο φιλοτιμο παιδι παντα,χωρισε ο αδερφος μου;σηκωθηκε εφυγε απο το σπιτι εφταιγα εγω!!!ολα τα νευρα τους πανω μου!ψωφουσα και στη δουλεια τους ημουν και ο κακος.αυτο ειναι οτι χειροτερο απο την πλευρα των γονιων,να μην καθοντε να ακουσουν τα παιδια τους!του ειχα πει πριν την κριση ειχαμε να πουλησουμε 1 οικοπεδο παραδειγμα,του ειπα πουλα το να χουμε ρευστο,μ εγραψε στα ...του κ πηγε πηρε δανειο,ακουσε τον διευθυντη της τραπεζας και οχι εμενα!!!!επιανε καλα λεφτα πριν 6χρονια που του το προτεινα!τωρα εχει μεσα μαρουλια κ παει καθε μερα κ τα τσαπιζει Σαρκασμός,γελαω,τι να κανω....το δανειο το ξεπληρωσε κ μεινανε τα μαρουλια Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 28, 2015, 07:31:52 μμ από ΕΛΛΗΝΑΣ30 » Καταγράφηκε
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Ιούνιος 28, 2015, 07:41:11 μμ »

επισης το οικοπεδο του ειπα πουλα το οχι για να παρω εγω τα λεφτα,απλως ηξερα οσο τρελο κ να φενεται οτι θα φτασουμε σ αυτο το σημειο,ημουν 25χρονια στο εμποριο,με τους μεγαλυτερους επιχειρηματιες σιδηρικων,χρωματων ..... ειχα συζητησεις χρονια....ακουγα τα προβληματα τους φιλικα που συζητουσαμε και το δειχνανε αν και δεν το λεγανε οτι παμε στον γκρεμο.[ποσα δις  ακαλυπτες επιταγες]...για να μην ζοριζεται του ειπα πουλα το αλα μια ζωη ετσι ηταν κ ειναι ο πατερας μου,και αγχοτικος και να αγχωνει τον αλον ωστε να φευγει το δικο του αγχος.δεν με νοιαζουν εμενα τα λεφτα,αυτος τωρα δεν εχει λεφτα για εγχειρηση....ειμαι διπλα του φιλε μαρκο κ παλι ομως δεν πρεπει να ριχνει απο πανω κ ρουκετες...25χρονια τους βοηθουσα και δουλευα σαν το σκυλι χωρις ποτε να πιαστω στα χερια με πελατη,γτ μου τρωγανε την ψυχη καπιοι πελατες.,και δεν επερνα κανονικο μισθο γτ μου λεγανε ολα μια μερα δικα σου θα ειναι,25 χρονια δουλειας και μου μεινανε τα μαρουλια.. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences