Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Σεπτέμβριος 21, 2024, 08:46:18 πμ
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: αδικος φορος στο ονλαιν ποκερ  (Αναγνώστηκε 23940 φορές)
0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« Απάντηση #60 στις: Ιούνιος 22, 2015, 12:19:31 πμ »

φευγει ο νικ δε γκρικ απο το εστιατοριο με τον οδηγο του κ μετα απο πολλες ωρες ταξιδιου του λεει γυρνα πισω,μα του λεει ο οδηγος...θελει ποσες ωρες,λεει ο νικ ξεχασα το καπελο μου,μα για ενα καπελο του λεει;γυρνα του λεει,μ αρεσει αυτο το καπελο,γυρναει πισω ο αδηγος στο εστιατοριο,βρισκουν κρεμασμενο το καπελο.μεσα στο καπελο στην φοδρα ειχε ραψει ο νικ 50 000δολαρια....
Καταγράφηκε
HONEST
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 810


Αν τα λάθη διδάσκουν,τότε έχω καταπληκτική μόρφωση


Προφίλ
« Απάντηση #61 στις: Ιούνιος 22, 2015, 12:30:03 πμ »

το ποκερ ειναι σαν να μαθαινεις μια τεχνη,θελει διαβασμα πολυ και εμπειρια,δεν ειναι ετσι απλα τυχη,

Θα νουθετησω την κόρη μου νά σπουδάσει ανωτάτη πόκερικη...
Πιστεύω νά τα καταφέρνει με το διαβασμα... Σαρκασμός
Καταγράφηκε

THINK BEFORE TYPE
greenday
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1042


Προφίλ
« Απάντηση #62 στις: Ιούνιος 22, 2015, 12:50:44 πμ »

φιλε ελληνας το λαιβ ποκερ ειναι διαφορετικο θα ελεγα...ενταξει εχεις εμπειριες απο πολυ περισσοτερες παρτιδες απο καποιον που παιζει μονο λαιβ (αλλα ποσοι ειναι αυτοι??)... ? οι μεγαλοι παικτες εκει προσπαθουν και διαβαζουν τον αντιπαλο απο ορισμενες κινησεις που κανουν οπως ο τροπος που κοινουνται κτλπ η που βλεπουν.... εξου και τα καπελα και τα γυαλια ηλιου που φορανε πολλοι οταν ειναι σε τραπεζι...
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #63 στις: Ιούνιος 22, 2015, 01:39:22 πμ »

το ποκερ ειναι σαν να μαθαινεις μια τεχνη,θελει διαβασμα πολυ και εμπειρια,δεν ειναι ετσι απλα τυχη,επισης θελει πολυ καλη ψυχολογια,οποτε ουρλιαζε το σκυλι του γειτονα εχανα,οποτε κακαριζανε οι κοτες να κανουν ενα παλιοαυγο εχανα,οποτε χτυπουσε το θυροτηλεφωνο η το τηλεφωνο εχανα,τα ακουστικα ειναι μια λυση ομως να τα εχεις 5ωρες στο κεφαλι; Σαρκασμός

Δεν ξερω τι ειναι αυτο που κουβεντιαζετε, αλλα πολυ επιστημονικο μου ακουγεται....
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
Toni-g
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3010


Προφίλ
« Απάντηση #64 στις: Ιούνιος 22, 2015, 04:50:36 πμ »

φευγει ο νικ δε γκρικ απο το εστιατοριο με τον οδηγο του κ μετα απο πολλες ωρες ταξιδιου του λεει γυρνα πισω,μα του λεει ο οδηγος...θελει ποσες ωρες,λεει ο νικ ξεχασα το καπελο μου,μα για ενα καπελο του λεει;γυρνα του λεει,μ αρεσει αυτο το καπελο,γυρναει πισω ο αδηγος στο εστιατοριο,βρισκουν κρεμασμενο το καπελο.μεσα στο καπελο στην φοδρα ειχε ραψει ο νικ 50 000δολαρια....
τι είπες τώρα !!!!!!!!! Άνεση Άνεση
Ε και?  Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε
ΤΑΛΟΣ
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 225


Προφίλ
« Απάντηση #65 στις: Ιούνιος 22, 2015, 07:33:33 πμ »

Εσεις με το ποκερ να ειστε ιδιαιτερα προσεχτικοι παρτε παραδειγμα
απο την Ελλαδιτσα μας που οι γνωστοι επαιξαν τα παντα σε μια
παρτιδα ποκερ αλλα εν γνωσει τους οτι το τραπεζι ειναι (στημμενο)
Προσοχη λοιπον παιδια...
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #66 στις: Ιούνιος 22, 2015, 08:37:28 πμ »

Εσεις με το ποκερ να ειστε ιδιαιτερα προσεχτικοι παρτε παραδειγμα
απο την Ελλαδιτσα μας που οι γνωστοι επαιξαν τα παντα σε μια
παρτιδα ποκερ αλλα εν γνωσει τους οτι το τραπεζι ειναι (στημμενο)
Προσοχη λοιπον παιδια...
Στριφογύρισμα ματιών Σαρκασμός
Καταγράφηκε
nestor34
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1480


Είμαι ένας Αναρχικός συλλέκτης νομισμάτων!


Προφίλ
« Απάντηση #67 στις: Ιούνιος 22, 2015, 01:49:00 μμ »

υπάρχει και μια ωραία ταινία, ελληνική, για το πόκερ, με Καφετζόπουλο, Πιατά, κ.α. Δείτε την.
Καταγράφηκε
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« Απάντηση #68 στις: Ιούνιος 22, 2015, 09:48:46 μμ »

τονι τζι ηθελα με την ιστορια να δειξω οτι δεν τον νοιαζανε τα λεφτα του νικ δε γκρικ,εχασε μια μερα 500χιλιαδεσ δολαρια σε 5 λεπτα και λεει ετσι ειναι η ζωη,αυτο ομως που μ αρεσε που ειπε ειναι...η μεγαλυτερη απολαυση στην ζωη ειναι να παιζω ποκερ και να κερδιζω,η αμεσως μεγαλυτερη απολαυση ειναι να παιζω ποκερ και να χανω...βασικα χαιρομαι να λεμε γνωμες,ο ταλος εχει δικιο,θελει πολυ προσοχη,αν δεν αντεχεις την χασουρα βασικα μην τζογαρεις,επαιζα 8 ωρες και τα 50 ευρω τα εκανα 1000,δεν τα εβγαλα και την αλη μερα τα εχασα ολα,ουτε συγκινηθηκα,ομως προσπαθω να δω τα λαθοι μου κ να γινω καλυτερος.αλος χανει ενα ευρω και χει κηδεια 1 εβδομαδα στο σπιτι του,κανει και 9μερα και 40 που τα εχασε,ε εγω δεν ειμαι ετσι.με το ποκερ βασικα εχω γινει αλος ανθρωπος,ουτε καταχρησεις,ουτε ποτα ουτε μπαροβιες,δεν πινω ουτε εχω στο μυαλο μου γυναικες οταν παιζω,η νευρα με οτιδηποτε,επαιζε φρουτακια στο λασ βεγκας ενας φιλος,ωρες πολλες,τον λενε τα παιδια του αντε φτανει,παμε να φυγουμε,σηκωνεται,καθεται αλος κ τν δινει 150χιλιαδες δολαρια.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 22, 2015, 10:06:09 μμ από ΕΛΛΗΝΑΣ30 » Καταγράφηκε
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« Απάντηση #69 στις: Ιούνιος 22, 2015, 10:10:21 μμ »

σ ενα πρακτορειο εξυνε ενας καθε μερα ξυστο,σχεδον ολο τον πακο του 1 ευρω,μια μερα του λεει ο πρακτορας ελα ρε αλο παρατα το,αρωστησες αλο χανεις ολα τα λεφτα σου,αφηνει την στιβα που εξυνε και περνει μια γυναικα 1 ευρω απο την στοιβα κ τυχαινει 10 000ευρω,δεν ξαναπατησε στο πρακτορειο αυτος μετα,εγω βασικα θα τον εδερνα τον πρακτορα,αφου σε πληρωνω ασε με να κανω οτι γουσταρω.
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #70 στις: Ιούνιος 22, 2015, 10:24:37 μμ »

Κόψαμε τις καταχρήσεις για τον τζόγο. ΟΚ, το διαβάσαμε κι αυτό...

(Τώρα να πω ότι πιο φυσιολογικό μου φαίνεται το να χουφτώνει κανείς από το να τζογάρει, θα μου πείτε το φυσιολλογικό είναι όπως το καταλαβαίνει ο καθένας και οι γάμοι των ομοφυλοφίλων είναι φυσιολογικοί κλπ κλπ...)
Καταγράφηκε
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« Απάντηση #71 στις: Ιούνιος 22, 2015, 10:29:49 μμ »

γιατι φιλε δεν το πιστευεις;απο οτι εχω καταλαβει ολοι μας εχουμε βασανα ειτε οικονομικα ειτε ψυχολογικα,εγω με το ποκερ τα εβαλα ολα σε μια ταξη,εχεις 1εκατομυριο ευρω;κ παλι δεν θα εισαι ευτυχισμενος,και 1 δις ευρω να εχεις και παλι κατι θα σου φταιει,ο σουμαχερ τι ζορι ειχε και ετρεχε πανω στα βουνα κ τα χιονια και εμεινε φυτο;παιζοντας ποκερ εχω δει οτι σεβομαι πιο πολυ την ζωη και την καθε μερα που ζω,αναγκαστικα να αφησω τα νευρα μου κ να διορθωσω ολα τα κουσουρια μου,διορθωνοντας τα λαθοι μου στο ποκερ διορθωσα και την ζωη μου.ειδα πως δεν αξιζουν οντως τα λεφτα,ειναι απλα ενα μεσο συναλαγων,τιποτα αλο.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 22, 2015, 10:40:41 μμ από ΕΛΛΗΝΑΣ30 » Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #72 στις: Ιούνιος 22, 2015, 10:37:56 μμ »

Θα ακολουθήσω τη συμβουλή σου. Θα κόψω τον αθλητισμό και θα το ρίξω στον τζόγο. Το διαφήμιζε και ο ΟΠΑΠ, εξάλλου.
Καταγράφηκε
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« Απάντηση #73 στις: Ιούνιος 22, 2015, 10:41:19 μμ »

εδω σε θελω!και ποιος σου ειπε οτι δεν αθλουμαι τωρα εξαιτιας του ποκερ;!χρειαζεται πολυ καλη σωματικη  κατασταση για να παιξεις ποκερ.ενα τουρνουα κρατα μεχρι και 2 μερες.
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #74 στις: Ιούνιος 22, 2015, 10:45:19 μμ »

ο σουμαχερ τι ζορι ειχε και ετρεχε πανω στα βουνα κ τα χιονια και εμεινε φυτο;

Το σκι δεν είναι καλό άθλημα;
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences