Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 02, 2024, 07:20:22 πμ
Ψηφοφορία
Ερώτηση: Τι πιστεύεται πως είναι προτιμότερο?
Άμεση συμφωνία με τα σκληρά μέτρα των δανειστών
Να πάμε την διαπραγμάτευση μέχρι τέλους με μικρή οπισθοχώρηση των δα
Απαίτηση να δεχτούν όλους τους όρους μας αλλιώς ΡΗΞΗ
Μονομερής αθέτηση του χρέους

Σελίδες: 1 ... 34 35 [36] 37 38 39
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ρήξη ή Συμφωνία;  (Αναγνώστηκε 139566 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
nestor34
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1480


Είμαι ένας Αναρχικός συλλέκτης νομισμάτων!


Προφίλ
« Απάντηση #525 στις: Ιούνιος 30, 2015, 01:31:33 μμ »

+1 στον χερετικ77 με μια επισήμανση, αν ψηφίσεις ΝΑΙ δεν θα ρθεί κανένας να τα αλλάξει όλα αυτά. Την σαπίλα αυτή μόνο ένας Φράγκος θα μπορούσε να την καθαρίσει  Κλείσιμο ματιού

ασχετο, Το 2004 δεν ήμασταν ενωμένοι; και το σηκώσαμε τελικά.
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #526 στις: Ιούνιος 30, 2015, 01:52:20 μμ »

 Απο εσωτετικη πολιτικη σκοπια, το σκηνικο ειναι απελπισια οτι και να γινει.
 Εαν τα βρουνε τελευταια στιγμη, ο Τσιπρας καλειται να υποστηριξει και εφαρμοσει μια πολιτικη που δεν την πιστευει.
 Ακομα και με επικρατηση του ΟΧΙ, και με την καλυτερη εκδοχη μιας λιγο πιο ελαφριας συμφωνιας,(δεν παιρνω την χειροτερη εκδοχη), και παλι δεν αναμενεται δραματικη αλλαγη στα μετρα που ζητουνται.(που δεν τα πιστευει)
 Με επικρατηση του ΝΑΙ και εκλογες μετα απο υπηρεσιακη κυβερνηση, ποιος προοριζεται και θελει να γινει ο πρωθυπουργος της ,απολυτης πια, υποταγης?
Τωρα θα μου πεις, απο Νενεκους δεν ξεμεινε ποτε αυτος ο τοπος, η εξουσια ειναι γλυκια.
 Σε αυτη την περιπτωση η αριστερα τελειωσε, ο Συριζα θα διαλυθει στα εξ ων συνετεθη και θα μεινει μονο το ΚΚΕ (σταθερο μεν στις αρχες του, αλλα γραφικο πλεον στην εποχη μας) να αντιπροσωπευει αυτη την μερια του φασματος.
 Δηλαδη παμε παλι με Σαμαραδες, Φωφες, Μπομπολακια, στην Ελλαδα του αυριο..
 Ωρε μανα γλεντια..
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #527 στις: Ιούνιος 30, 2015, 01:56:26 μμ »

Οι Αμερικανοί οικονομολόγοι Τζέφρι Σαξ, Μπάρι Άιχενγκριν και Πολ Κρούγκμαν κατηγορούν την τρόικα για την κρίση στην Ελλάδα, ενώ εξαίρουν τη στάση του Έλληνα πρωθυπουργού Αλέξη Τσίπρα και ζητούν περισσότερη κατανόηση από τη Γερμανία.

http://www.capital.gr/oikonomia/3038934/die-welt-treis-amerikanoi-oikonomologoi-katigoroun-tin-europi-gia-anikanotita

Τι ξέρουν οι οικονομολόγοι από οικονομία? Εμείς τα ξέρουμε! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

 

+10000000000 τι μιλανε τωρα αυτοι οικονομολογοι ειναι αντε στο καλο να πανε να αλλαξουνε καμμια βρυση  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #528 στις: Ιούνιος 30, 2015, 02:04:20 μμ »

To σωστο για μενα ειναι να πουμε ΝΑΙ και να σχηματιστει μια αλλη κυβερνηση που επιτελους θα κοψει τις παθογενειες και τις σπαταλες.
Δε μου λετε ολοι εσεις που γκρινιαζετε....εκτος απο την ερημη τη νεα γενια που τρωει στην καμπουρα της τις παπαριες σορρυ κιολας της παλιας γενιας, ποιοι αλλοι δικαιουνται να μιλανε? Το ξερετε οτι η μεση συνταξη στην Ελλαδα ειναι 940 ευρω ΤΩΡΑ? Το ξερετε οτι 1 στους 2 Ελληνες παιρνει απο 2 συνταξεις και πανω? Το ξερετε οτι υπαρχουν 330.000 τριπλοσυνταξιουχοι και 80.000 τετραπλοσυνταξιουχοι? Οτι το 30% και παραπανω ειναι προωρες συνταξεις? Ο αλλος εβγαινε συνταξη στα 40 ελεος....Μισθοι 3χιλιαρα και 5χιλιαρα στη ΔΕΗ, στη Ολυμπιακη, εδω εφτασε να παιρνει ο σκουπιδιαρης 2 χιλιαρικα και ο επιστημονας τωρα παιρνει 700 ευρω και αν.
Σιγα μη λυπηθω τους συνταξιουχους τωρα. Κατεστρεψαν τη χωρα, εφαγαν ολα οσα ανηκουν στη δικη μου γενια και τωρα στα ΑΤΜ στριμωχνονται για το 60αρι. Τουλαχιστον αυτοι στον ιδιωτικο τομεα αυτα που πληρωναν τα δουλευαν , οχι οτι και εκει δεν υπαρχουν τομαρια που δε πληρωνανε κανενα φορο βεβαια. Αυτοι στο δημοσιο απο που τα πληρωνανε? Το κρατος τους πληρωνε τις εισφορες, γιαννης κερναει γιαννης πινει, δηλαδη ποσα ηταν τα μικτα τους μαζι με τους 14 μισθους? 2-3 φορες πανω απο την αγορα....και να πεις οτι ηταν παραγωγικοι παει στο διαολο.
Εγω δεν εχω παρει ΠΟΤΕ κανενα +1 απο εδω μεσα και ειμαι περηφανος γιατι ουτε φιλιες προσωπικες με κανενα εχω ουτε τιποτα και μ αρεσει η ωμη αληθεια.
Ποιοι μιλανε? Η γενια που οι πιο πολλοι δεν ειχανε ουτε πτυχιο ουτε τιποτα και μπαινανε στους δημους και παιρνανε διχιλιαρα το λιγοτερο? Η νεα γενια με ντοκτορα διδακτορικο και 500 ευρω μισθο? Αυτο μας αξιζει? ΟΧΙ δε θελω να μου δινουν οι γεροι τη συνταξη τους, και καμια χαρη δε μου κανουν. Θελω τα δικα μου λεφτα, αυτα που δικαιουμαι , και τα εφαγαν οι Παπανδρεηδες-Σημιτηδες-Καραμανληδες-Σαμαραδες και Συριζαιοι καθως το συριζα ειναι ως επι το πλειστον ατομα του παλιου ΠΑΣΟΚ. Τα μοιρασαν στους ψηφοφορους τους, φαγανε και αυτοι μαζι με 10 καναλαρχες οτι απεμεινε και παπαλα η ιστορια. Και τωρα βεβαια φταιει η Μερκελ, για να γλυτωσουν το τομαρι τους οι κλεφτες και προδοτες εγχωριοι πολιτικοι.
Οχι ρε ξεφτιλες πολιτικοι, ουτε φορο να βαλετε ουτε τιποτα. Αυτη τη ρεμουλα να κοψετε, αυτα και να σταματησετε τη φοροδιαφυγη. Αλλα ειστε ανικανοι να το κανετε επειδη φοβαστε το πολιτικο κοστος ακομα και τωρα. Και ετουτος εδω που μας κυβερναει ειναι το ιδιο ανικανος με τους προηγουμενους, προχθες εκανε διορισμους εν μεσω τετοιας λαιλαπας.
Οσο για το 1922 που ενας φιλος πιο πανω απαντησε, οχι φιλε μου, το 1922 ΔΕΝ ηταν επεκτατικος πολεμος, η Ελλαδα ηταν χρονια στην Μικρασια. Οι Τουρκοι ηταν αυτοι που κανανε επεκτατικο πολεμο, που κατεκτησαν τα εδαφη αυτα που ηταν ελληνικα. Δε συμφωνω βεβαια μετα που πηγαμε στην Αγκυρα, φαγαμε το κεφαλι μας. Ουτε εθνικιστης ειμαι ουτε τιποτα αλλα αυτο λεει η ιστορικη αληθεια. Οσο για τηλεοραση δε βλεπω καθολου και δε με νοιαζουν τα καναλια να πω την αληθεια, σημερα το ιντερνετ ειναι ολη η ιστορια. Σορρυ και για τη δικια μου δραματοποιηση, τα ειπα και ησυχασα.
φιλε χερετικ επανερχομαι και σου βαζω ενα +10000000000 χωρις ειρωνεια φιλε σε ολα συμφωνουμε εκτος του ΝΑΙ γιατι αν ψηφισω ναι ειναι σαν να παραδεχομαι αυτους απο πανω που αναφερεις τους σαμαροβενιζελους και λοιπους κλεφτες που μας εφεραν σαυτο το χαλι που ειμαστε τωρα και που δεν μας φταιει κανενας μπαρουφ η τσιπρας γιαυτο,ειδες εμενα δουλεμα που μου παιζουν μερικοι για το 40 και 21 που εγραψα;;; μην παραπονιεσαι οτι υπαρχουν παρεες ,εγω εχω μαθει οταν γραφω να τεκμηριωνω ο αλλος που δεν ξερει τι να γραφει το γυριζει στο τσαμικο,δεν βγαζω κακια ετσι ειμαστε οι Ελληνες μασα ξαπλα αραλικι και ΚΛΑΨΑ αααα και να περναει παντα το δικο μας οταν μιλαμε αλλιως τι σοι απο πανω θα το παιξουμε ασχετως οτι το κομμα που πιστευουμε με το ζορι μπηκε στην βουλη με τις ιδιες πολιτικες ,νασαι καλα με εκτιμηση μαρκος
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #529 στις: Ιούνιος 30, 2015, 02:16:24 μμ »

και ενα τελευταιο για λογους ευνοητους δεν αναφερω επιθετο ονομαζομαι μαρκος........
δουλευω στον ιδιωτικο τομεα απο τα 12 μου ειμαι 39
ο μακαριτης ο πατερας μου ειχε 14,500 ενσημα και η μανα μου 9000 και δουλευει ακομα καθαριζοντας σκ...τα γερων....κανανε 4 παιδια το ενα εμεινε αναπηρο απο τροχαιο........οταν πηγε να κανει τα χαρτια της για καθαριστρια δεν την πηραν γιατι δεν ηταν γραμμενη στην ΚΛΑΔΙΚΗ ....κανενα παιδι απο τα 4 δηλαδη εγω και τα αλλα 3 δεν εχουμε δουλεψει σε δημοσιο ουτε 1 λεπτο στην ζωη μας αν και ειχα κανει αιτησεις με 2 παιδια παντα επαιρναν απαντρευτους κτλ τα ξερεις πιστευω.....δουλευω 2 δουλειες και η γυναικα μια =3 παω στα χωραφια κηπο ελιες αμπελια για να τα βγαλω περα και ΠΑΛΙ δεν τα βγαζω ........ΚΑΝΕΝΑΣ απο τους παραπανω δεν εχει παει σε κομματικη συγκεντρωση δεν εχει γραφτει σε κομμα κτλ...αν θεωρεις οτι γκρινιαζω λοιπον γιατι ειμαι βολεμενος απο το κρατος των λαμογιων πλανασαι πλανην οικτραν ....καληνυχτα και δεν ξαναγραφω πολιτικα εδω μεσα εδω ειναι για νομισματα και θα τηρησω αυτο αν θελω να γινομαι κατινα το κανω και στο φειςμπουκ καληνυχτα και οσοι υπονοησαν για το 40-21 κτλ δεν με ενδιαφερει και δεν κραταω κακια δικαιωμα τους η ειρωνεια και ο χλευασμος .....απλα ενα τελευταιο
καποτε ειπανε στον Σωκρατη οτι τον κατηγορουν πισω απο την πλατη του και εκεινος απαντησε
εν την απουσια μου μπορουν να με δειρουν κιολας καληνυχτα
Καταγράφηκε
ΜΙΔΑΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1367


Τυραννίς χρήμασι ...


Προφίλ
« Απάντηση #530 στις: Ιούνιος 30, 2015, 02:27:48 μμ »

και ενα τελευταιο για λογους ευνοητους δεν αναφερω επιθετο ονομαζομαι μαρκος........
δουλευω στον ιδιωτικο τομεα απο τα 12 μου ειμαι 39
ο μακαριτης ο πατερας μου ειχε 14,500 ενσημα και η μανα μου 9000 και δουλευει ακομα καθαριζοντας σκ...τα γερων....κανανε 4 παιδια το ενα εμεινε αναπηρο απο τροχαιο........οταν πηγε να κανει τα χαρτια της για καθαριστρια δεν την πηραν γιατι δεν ηταν γραμμενη στην ΚΛΑΔΙΚΗ ....κανενα παιδι απο τα 4 δηλαδη εγω και τα αλλα 3 δεν εχουμε δουλεψει σε δημοσιο ουτε 1 λεπτο στην ζωη μας αν και ειχα κανει αιτησεις με 2 παιδια παντα επαιρναν απαντρευτους κτλ τα ξερεις πιστευω.....δουλευω 2 δουλειες και η γυναικα μια =3 παω στα χωραφια κηπο ελιες αμπελια για να τα βγαλω περα και ΠΑΛΙ δεν τα βγαζω ........ΚΑΝΕΝΑΣ απο τους παραπανω δεν εχει παει σε κομματικη συγκεντρωση δεν εχει γραφτει σε κομμα κτλ...αν θεωρεις οτι γκρινιαζω λοιπον γιατι ειμαι βολεμενος απο το κρατος των λαμογιων πλανασαι πλανην οικτραν ....καληνυχτα και δεν ξαναγραφω πολιτικα εδω μεσα εδω ειναι για νομισματα και θα τηρησω αυτο αν θελω να γινομαι κατινα το κανω και στο φειςμπουκ καληνυχτα και οσοι υπονοησαν για το 40-21 κτλ δεν με ενδιαφερει και δεν κραταω κακια δικαιωμα τους η ειρωνεια και ο χλευασμος .....απλα ενα τελευταιο
καποτε ειπανε στον Σωκρατη οτι τον κατηγορουν πισω απο την πλατη του και εκεινος απαντησε
εν την απουσια μου μπορουν να με δειρουν κιολας καληνυχτα
Αυτό το τελευταίο με τον Σωκράτη...........ΕΓΡΑΨΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #531 στις: Ιούνιος 30, 2015, 02:28:12 μμ »

Συγμωνη που θα επαναληφθώ αλλα το θεωρω ακρως σηματικο , μιας και τα διαφορετικα τοπικ δεν εχουν ξεκαθαρο περιεχομενο παρα την τιτλο τους


Σημερινη ΣΗΜΑΤΙΚΟΤΑΤΗ δηλωση κολοτουμπα Σοιμπλε.

< το ΟΧΙ του δημοηφισματος δεν σημαινει  απαραίτητα και εξοδο της Ελλαδας από την Ευρωζωνη>!!!!!!!!!!
 Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Κλείσιμο ματιού
Θα κανουν ότι μπορουν ώστε να μην γινει δημοηφισμα αφου δεν θελουν τα φανεις δημοσια σε ΟΛΗ την Ευρωπη μια αρνητικη ετυμηγορια καποιου λαου απενατι τους.

Το δημοηφισμα πρεπει λοιπον να γινει παση θυσια γιατι μπορει να αποβει σωτηριο στις διαπραγματευσεις που θα ακολουθησουν.

Υ.Σ Λαβετε υπ οιν ότι συμφωνα με εξωτερικες(όχι Ελληνικες )  εκτιμησεις το αποτέλεσμα του ΟΧΙ μπορει να φτασεις το 70%
Καταγράφηκε
djapal
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 683



Προφίλ WWW
« Απάντηση #532 στις: Ιούνιος 30, 2015, 02:31:22 μμ »

η σωτηρία έρχεται από το indiegogo...
σαν startup company κι η Ελλάδα!!

https://www.indiegogo.com/projects/greek-bailout-fund#/story

με 3 ευρώ καρτ ποστάλ του Αλέξη Κλείσιμο ματιού κλαίω!
Καταγράφηκε
Nonos
Συντονιστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2753



Προφίλ WWW
« Απάντηση #533 στις: Ιούλιος 01, 2015, 03:58:29 μμ »

ΖΙΓΚΜΑΡ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ, αντικαγκελάριος της Γερμανίας πριν λίγο στη Γερμανική Βουλή.

«Για την σημερινή κατάσταση στην Ελλάδα δεν φταίει ούτε ο λαός της, ούτε η σημερινή κυβέρνηση.
Το λάθος που κάναμε και δεν υπολογίσαμε σωστά είναι ότι δεν λάβαμε υπόψιν μας ότι στη χώρα υπάρχει μια διεφθαρμένη οικονομική ελίτ που την λυμαίνεται χρόνια τώρα ακόμα και με την κρίση.
Τα προγράμματα στην Ελλάδα απέτυχαν γιατί τα δυο διεφθαρμένα κόμματα που κυβέρνησαν την Ελλάδα ΠΑΣΟΚ και ΝΔ εξυπηρέτησαν και εξυπηρετούν αυτά τα συμφέροντα».

Κοίτα τι μαθαίνουμε! Πέφτω από τα σύννεφα! Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε

Έχεις και Facebook?  Έλα μια βόλτα Χαμόγελο Χαμόγελο
oldgeotzo
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2651


Προφίλ
« Απάντηση #534 στις: Ιούλιος 01, 2015, 04:05:59 μμ »

ΖΙΓΚΜΑΡ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ, αντικαγκελάριος της Γερμανίας πριν λίγο στη Γερμανική Βουλή.

«Για την σημερινή κατάσταση στην Ελλάδα δεν φταίει ούτε ο λαός της, ούτε η σημερινή κυβέρνηση.
Το λάθος που κάναμε και δεν υπολογίσαμε σωστά είναι ότι δεν λάβαμε υπόψιν μας ότι στη χώρα υπάρχει μια διεφθαρμένη οικονομική ελίτ που την λυμαίνεται χρόνια τώρα ακόμα και με την κρίση.
Τα προγράμματα στην Ελλάδα απέτυχαν γιατί τα δυο διεφθαρμένα κόμματα που κυβέρνησαν την Ελλάδα ΠΑΣΟΚ και ΝΔ εξυπηρέτησαν και εξυπηρετούν αυτά τα συμφέροντα».

Κοίτα τι μαθαίνουμε! Πέφτω από τα σύννεφα! Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Αληθεια ειναι αυτο..ετσι ακριβως τα ειπε..τους εδωσε "live"....επαθα πλακα
Aλλα το ρεζουμε ηταν ..οτι ενταξει ..το γνωριζουμε....ΑΛΛΑ..
αυτη τη στιγμη..δε μας νοιαζει..γιατι ...με τα τωρα δεδομενα .."δικαζουμε" Κλείσιμο ματιού
Αλλα εν παση περιπτωση ..δε το περιμενα..να τους δωσει στα ισα
υγ..η κεντρικη Γερμανικη γραμμη ομως...δεν αλλαζει απ τα λεγομενα του
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #535 στις: Ιούλιος 01, 2015, 04:12:42 μμ »

ΖΙΓΚΜΑΡ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ, αντικαγκελάριος της Γερμανίας πριν λίγο στη Γερμανική Βουλή.

«Για την σημερινή κατάσταση στην Ελλάδα δεν φταίει ούτε ο λαός της, ούτε η σημερινή κυβέρνηση.
Το λάθος που κάναμε και δεν υπολογίσαμε σωστά είναι ότι δεν λάβαμε υπόψιν μας ότι στη χώρα υπάρχει μια διεφθαρμένη οικονομική ελίτ που την λυμαίνεται χρόνια τώρα ακόμα και με την κρίση.
Τα προγράμματα στην Ελλάδα απέτυχαν γιατί τα δυο διεφθαρμένα κόμματα που κυβέρνησαν την Ελλάδα ΠΑΣΟΚ και ΝΔ εξυπηρέτησαν και εξυπηρετούν αυτά τα συμφέροντα».

Κοίτα τι μαθαίνουμε! Πέφτω από τα σύννεφα! Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Αληθεια ειναι αυτο..ετσι ακριβως τα ειπε..τους εδωσε "live"....επαθα πλακα
Aλλα το ρεζουμε ηταν ..οτι ενταξει ..το γνωριζουμε....ΑΛΛΑ..
αυτη τη στιγμη..δε μας νοιαζει..γιατι ...με τα τωρα δεδομενα .."δικαζουμε" Κλείσιμο ματιού
Αλλα εν παση περιπτωση ..δε το περιμενα..να τους δωσει στα ισα
υγ..η κεντρικη Γερμανικη γραμμη ομως...δεν αλλαζει απ τα λεγομενα του
καλα βρε συ που τα παρακολουθεις online oλα..........συνδεδεμενος με ολα τα καναλια του κοσμου εισαι?
Καταγράφηκε
oldgeotzo
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2651


Προφίλ
« Απάντηση #536 στις: Ιούλιος 01, 2015, 04:18:30 μμ »

Για την ακριβεια δεν ειπε ΝΔ Πασοκ..αλλα.."τα δυο πολιτικα κοματα που κυβερνησαν την Ελλαδα"
Αν η μεταφραση ηταν σωστη Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο..αλλα η ουσια ηταν ..απολυτη Κλείσιμο ματιού
ONLINE ..γιατι οι ειδησεις ..θελουνε μεταφραση απο "γραμμικη Α ..και Β"  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Υγ..παρα ταυτα ..ειπαμε.."δικαζουν με τα τωρα δεδομενα" Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
miltos1819
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 684


silver and gold is only real money!


Προφίλ
« Απάντηση #537 στις: Ιούλιος 01, 2015, 04:19:55 μμ »

αν κανει ο τσιπρας πισω τωρα θα αναγκαστει να κουρεψει και καταθεσεις απο δευτερα-τριτη.
Καταγράφηκε
Μιχάλης 80
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1489

Αξίως ων έπραξες , απολαμβάνεις.


Προφίλ
« Απάντηση #538 στις: Ιούλιος 01, 2015, 04:50:41 μμ »

αν κανει ο τσιπρας πισω τωρα θα αναγκαστει να κουρεψει και καταθεσεις απο δευτερα-τριτη.

Ειναι κάτι που έχει δρομολογηθεί και θα γίνει ούτως ή άλλως , είτε κάνει πίσω είτε όχι , είτε βγει στην κάλπη ΝΑΙ είτε ΟΧΙ.

Το θέμα είναι αν θα είναι πάνω από 100κ ή από το 1ο €.
Καταγράφηκε

Όπως στρώνει ο καθένας , κοιμάται.
Nonos
Συντονιστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2753



Προφίλ WWW
« Απάντηση #539 στις: Ιούλιος 01, 2015, 05:01:33 μμ »

Μέρκελ πριν από λίγο

''Ανεξάρτητα αποτελέσματος του δημοψηφίσματος, την Δευτέρα, συνεχίζουμε την διαπραγμάτευση με την ελληνική κυβέρνηση''

Τι έγινε? Δεν θα βγούμε από την Ευρώπη? Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Ένα ένα καταρρέουν τα ψέμματα των σαμαροβενιζελομπομπολάκηδων!  Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα
Καταγράφηκε

Έχεις και Facebook?  Έλα μια βόλτα Χαμόγελο Χαμόγελο
Σελίδες: 1 ... 34 35 [36] 37 38 39
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences