Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 09:01:01 πμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΚΡΗΤΙΚΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1901  (Αναγνώστηκε 9178 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
greenday
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1041


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Ιούνιος 02, 2015, 02:17:08 μμ »

τα τελευται 3  ομοια ταληρα εφυγαν εδω στο στεκι 40-50 ευρω!!πιστευω αυτη ειναι κα η τιμη του αυτη την στιγμη!!

ποτε εφυγε 40 και δεν το ειδα...φτουυυυ  Απορία εγω τα τελευταια που θυμαμαι εφυγαν 50-60...απλα εδωσα ενα μικρο εύρος τιμης μηπως καποιος το θελει παρα πολυ....
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #16 στις: Ιούνιος 02, 2015, 02:21:11 μμ »

τα τελευται 3  ομοια ταληρα εφυγαν εδω στο στεκι 40-50 ευρω!!πιστευω αυτη ειναι κα η τιμη του αυτη την στιγμη!!

ποτε εφυγε 40 και δεν το ειδα...φτουυυυ  Απορία εγω τα τελευταια που θυμαμαι εφυγαν 50-60...απλα εδωσα ενα μικρο εύρος τιμης μηπως καποιος το θελει παρα πολυ....

καλα δεν κρατησα και ημερομηνιες Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός ακριβως θυμαμε το ενα που εφυγε 42 το αλλο 44 και το αλλο δεν θυμαμε!!τωρα δεκα πανω δεκα κατω δεν λεει τιποτα Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιούνιος 02, 2015, 02:23:07 μμ »

Eνα που πηρα τωρα τελευταια σε FINE +++ κατασταση ηταν στα 50..........το 2012 που ξεκινησα να συλλεγω ειδα πολλα τετοια να φευγουν στα 150-180 και μεχρι και 230 ειχα δει ενα να φευγει........την ιδια ημερα βρηκα ενα ταληρο 1876 με ωραια πατινα αλλα πολλα κατεβασματα(κουρτινα δεν φαινοταν καθολου)εξαιρετικο κατ εμε στα ορια ισως του σχεδον ακυκλοφορητου με πολυ γενναιοδωρια.....τιμη 470 ευρω.........οσα θελει ο καθενας ζηταει και οσο θελει ο καθενας δινει
Καταγράφηκε
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Ιούνιος 02, 2015, 05:18:12 μμ »

σας ευχαριστω ολους για τις γνωμες σας,οσο για πιοι τα πετανε που ρωτησατε αυτο το νομισμα ηταν του παπου μου,ζει ακομη και πεταει οτι βλεπει,αν δεν του ελεγα να μου το δωσει τωρα θα ηταν στα σκουπιδια.ειχε σ ενα φακελο μεσα μετα 1000 ευρω και πηγε και του τα βρηκε ο πατερας μου και του τα δωσε,ουτε ηξερε που τα ειχε,οι γεροι κανουν πολλες τετοιες γκαφες.που να ηταν και πλουσιος,μια μικρη συνταξη περνει.πηγαινεται σ ενα καπη με γερους,πιαστε λιγο συζητηση και θα βρειτε πιστευω νομισματα,σαν ιδεα ειναι πολυ καλη,θα κανεται και νεους φιλους.παντα φιλικα μιλαω.αν μιλουσα πιο πολυ με την γρια την γειτονισα μου δεν θα τα πετουσε στα σκουπιδια. Κλείσιμο ματιού
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 02, 2015, 05:34:04 μμ από ΕΛΛΗΝΑΣ30 » Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Ιούνιος 02, 2015, 06:29:29 μμ »

σας ευχαριστω ολους για τις γνωμες σας,οσο για πιοι τα πετανε που ρωτησατε αυτο το νομισμα ηταν του παπου μου,ζει ακομη και πεταει οτι βλεπει,αν δεν του ελεγα να μου το δωσει τωρα θα ηταν στα σκουπιδια.ειχε σ ενα φακελο μεσα μετα 1000 ευρω και πηγε και του τα βρηκε ο πατερας μου και του τα δωσε,ουτε ηξερε που τα ειχε,οι γεροι κανουν πολλες τετοιες γκαφες.που να ηταν και πλουσιος,μια μικρη συνταξη περνει.πηγαινεται σ ενα καπη με γερους,πιαστε λιγο συζητηση και θα βρειτε πιστευω νομισματα,σαν ιδεα ειναι πολυ καλη,θα κανεται και νεους φιλους.παντα φιλικα μιλαω.αν μιλουσα πιο πολυ με την γρια την γειτονισα μου δεν θα τα πετουσε στα σκουπιδια. Κλείσιμο ματιού
Απο ολα τα απιθανα και πιθανα μερη να βρει κανεις νομισματα, ομολογω οτι τα ΚΑΠΗ δεν τα ειχα φανταστει.. Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Ιούνιος 02, 2015, 06:34:09 μμ »

 ειμαι πολυ οκ ατομο και το προτεινα φιλικα,θα βοηθησεται ετσι και κανεναν γερο που εχει αναγκη σε καμια δουλεια η γενικα.εγω βοηθω παντα αφιλοκερδως και τους λεω αν εχεται κανενα νομισμα κανω συλλογη και μου δινουν,ενας  μου εδωσε γτ τα ειχε διπλα.ειμαι ανεργος τωρα και με την συλλογη που κανω μου φευγει το αγχος. Σαρκασμός
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 02, 2015, 06:46:28 μμ από ΕΛΛΗΝΑΣ30 » Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Ιούνιος 02, 2015, 08:32:23 μμ »

κριμα χαθηκε αυτη η ευκαιρια να συμμετεχαμε ολοι στην εκδρομη Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
προτεινω να καρφιτσωθει ενα θεμα με τις δραστηριοτητες τον καπη και να συμμετεχουμε οσοι μπορουμε Σαρκασμός
http://www.trikalacity.gr/art/ekdromes-se-arta-kai-aitoloakarnania-diorganonoyn-ta-meli-toy-d-kapi
ολοι κοντα στην τριτη ηλικα Σαρκασμός
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Ιούνιος 02, 2015, 08:47:27 μμ »

επι ευκαιρια αυτο ειναι και εμενα το πρωτο ταληρο που μπαινει στην συλλογη μου,αυτο που με συναρπαζει ξεροντας πανω κατω την κατασταση του ειναι οτι βγηκε μετα απο 40 χρονια απο εκει που το φυλασσε ο φιλος που το πηρα τωρα 10 πανω 10 κατω συμφωνω λιγη σημασια εχει
http://i57.tinypic.com/34e3ned.jpg
http://i60.tinypic.com/2whicus.jpg
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Ιούνιος 02, 2015, 08:55:48 μμ »

σας ευχαριστω ολους για τις γνωμες σας,οσο για πιοι τα πετανε που ρωτησατε αυτο το νομισμα ηταν του παπου μου,ζει ακομη και πεταει οτι βλεπει,αν δεν του ελεγα να μου το δωσει τωρα θα ηταν στα σκουπιδια.ειχε σ ενα φακελο μεσα μετα 1000 ευρω και πηγε και του τα βρηκε ο πατερας μου και του τα δωσε,ουτε ηξερε που τα ειχε,οι γεροι κανουν πολλες τετοιες γκαφες.που να ηταν και πλουσιος,μια μικρη συνταξη περνει.πηγαινεται σ ενα καπη με γερους,πιαστε λιγο συζητηση και θα βρειτε πιστευω νομισματα,σαν ιδεα ειναι πολυ καλη,θα κανεται και νεους φιλους.παντα φιλικα μιλαω.αν μιλουσα πιο πολυ με την γρια την γειτονισα μου δεν θα τα πετουσε στα σκουπιδια. Κλείσιμο ματιού
Απο ολα τα απιθανα και πιθανα μερη να βρει κανεις νομισματα, ομολογω οτι τα ΚΑΠΗ δεν τα ειχα φανταστει.. Σαρκασμός Σαρκασμός

Δημητρη μην γελας ειναι πολυ καλη ιδεα.Αρκει να το δεχτουν και οι εταιρειες πιστοποιησης.. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
lucky_louk
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 1282



Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Ιούνιος 02, 2015, 09:37:13 μμ »

κριμα χαθηκε αυτη η ευκαιρια να συμμετεχαμε ολοι στην εκδρομη Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
προτεινω να καρφιτσωθει ενα θεμα με τις δραστηριοτητες τον καπη και να συμμετεχουμε οσοι μπορουμε Σαρκασμός
http://www.trikalacity.gr/art/ekdromes-se-arta-kai-aitoloakarnania-diorganonoyn-ta-meli-toy-d-kapi
ολοι κοντα στην τριτη ηλικα Σαρκασμός


Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, εγώ που πήγα καλά πέρασα. Σαρκασμός
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #25 στις: Ιούνιος 02, 2015, 09:44:21 μμ »

 ;Dκαλα,κοροιδευετε... Σαρκασμός

Μη τους ακους φιλαρακι!!αμα ξερεις και αλλες ιστοριες να τις πεις!!
Εμενα ο παπους μου ηταν λαθρεμπορας και τις ειχε κρυμενες σε κουφια ξυλα στο κρεβατι του!!Πολυ λιρα μιλαμε!!
Καταγράφηκε
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Ιούνιος 02, 2015, 09:46:58 μμ »

αυτες οι ρακοσυλεκτριες τις ξερανε φιλε ολοι,τρωγανε απο τα σκουπιδια,οταν μαθανε μετα που πεθαναν αυτες τι ειχαν στην τραπεζα σαλταρανε,ε δν ειναι να σαλταρεις;φανταζεσαι να τις δινανε και δανεικα γιατι τις λυποντουσαν;
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #27 στις: Ιούνιος 02, 2015, 09:49:37 μμ »

αυτες οι ρακοσυλεκτριες τις ξερανε φιλε ολοι,τρωγανε απο τα σκουπιδια,οταν μαθανε μετα που πεθαναν αυτες τι ειχαν στην τραπεζα σαλταρανε,ε δν ειναι να σαλταρεις;

Βρε που να δεις οταν πεθανε ο παππους μου που βρηκαμε τις λιρες!!Μιλαμε για πολυ ξυλο τα εγγονια!
Την ιστορια που λες την εχω ξανακουσει και ειναι αληθεια!!το εχει πει και η τηλεοραση!!
Καταγράφηκε
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Ιούνιος 02, 2015, 10:02:57 μμ »

να σου πω σημερινη ιστορια με εμενα;να γελασεις;εδω και 6 χρονια εχει παρατημενο το αμαξι του ο πατερας μου,παρεδωσε πινακιδες,μπαινω μηπως και βρω κανενα ελληνικο 100 βεργινας και τετοια,και βρισκω 20ευρω 5 ευρω χαρτονομισματα και ψιλα καμια 30ευρω ολα μαζι!χαχαχα λεω αιντε!βγηκε το μεροκαματο.απο εκει που δεν το περιμενεις!ποσα τετοια αμαξια υπαρχουν;τα δειξα στον πατερα μου και ουτε ηξερε που τα ειχε!ασε τους αλους να κοροιδευουν,ακολουθα το ενστικτο σου.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences