Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 03:02:16 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Καρφίτσωμα στα "Ελληνικά Νομίσματα"  (Αναγνώστηκε 2511 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
zafeiris1988
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 599



Προφίλ
« στις: Μάιος 16, 2015, 02:40:41 μμ »

Με αφορμή ένα πολύ καλό και εκτενές θέμα που διάβασα στα Ελληνικά Νομίσματα/ Β δημοκρατία του Χρήστη xmac
http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=19854.0

Θα ήθελα να προτείνω από γνώστες φυσικά των ελληνικών νομισμάτων να καρφιτσωθεί σε κάθε υποκατηγορία πχ Όθωνα, Καποδίστριας, Γεώργιος και ούτω καθεξής, ένα θέμα παρόμοιο με του χρήστη xmac.Δηλαδή ένα θέμα με τις σειρές που κόπηκαν την κάθε περίοδο και πληροφορίες. Και αν είναι δύσκολο αυτό τότε μόνο με απλές φωτογραφίες των σειρών. Το παλικάρι αφιέρωσε τόσο χρόνο και πραγματικά μπράβο του! Εμένα σαν νέο συλλέκτη με βοήθησε πάρα πολύ. Μακάρι να είχα τις γνώσεις και τα μέσα να το κάνω εγώ ο ίδιος έτσι ώστε να βοηθήσω τους υπόλοιπους. Θα ήθελα γενικά όλων των μελών τις απόψεις και ειδικά την άποψη των διαχειριστών.

Ευχαριστώ πολύ!
Καταγράφηκε

τοις τολμώσιν η τύχη ξύμφορος
chris_1972
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3287



Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Μάιος 16, 2015, 02:56:37 μμ »

Θέματα σημαντικά σε κάθε κατηγορία πάντα μένουν "καρφιτσωμένα".  Και να μην υποπέσουν στην αντίληψη των διαχειριστών της ιστοσελίδας,  με την ανάλογη παρότρυνση αυτά γίνονται μόνιμο θέμα στην κορυφή της κατηγορίας.
Η δημιουργία αυτών των θεμάτων βρίσκεται στην διάθεση που έχει ο καθένας μας εδώ.
Καταγράφηκε

Μη λησμονείτε ότι όλα γυρίζουν !!!!
zafeiris1988
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 599



Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Μάιος 16, 2015, 03:04:28 μμ »

Ναι συμφωνώ. Δυστυχώς δεν έχω κάποιο σημείο αναφοράς, ή κάποιον κατάλογο ώστε να ξεκινήσω μία τέτοια προσπάθεια. Γι' αυτό το πρότεινα για γνώστες των Ελληνικών νομισμάτων που έχουν και την ανάλογη διάθεση φυσικά  Κλείσιμο ματιού  Θα το ψάξω για το μέλλον και αν αξίζει το θέμα θα καρφιτσωθεί σωστά?
Καταγράφηκε

τοις τολμώσιν η τύχη ξύμφορος
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences