Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 20, 2024, 05:31:50 πμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: chinese panda EBAY  (Αναγνώστηκε 7142 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Μάιος 13, 2015, 06:12:41 μμ »

Το ξερω και στην Δωρα εγω το ειχα γραψει.
Κανουμε που κανουμε μερικοι τον κοπο να γραφουμε βοηθωντας με την πειρα μας νεους σε μερικα τετοια θεματα, τουλαχιστον να τα διαβαζετε βρε παιδες...
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
greenday
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1041


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Μάιος 13, 2015, 07:49:55 μμ »

haros

φυσικα και διαβασα τι εγραψες αλλα δεν μπορεσαν να μην γραψω αυτα που εγραψα και εγω διοτι αφενως γνωριζω καλα αγγλικα και δευτερο διοτι δεν ηξερα την περιπτωση της δωρας.... Στην δικια της περιπτωση θυμηθειτε μονο εαν μπορειτε εαν ειχε πληρωσει και αυτη με PAYPAL ή οχι....!!

και εγω εαν ημουν αυτος που πουλουσε το ιδιο πραγμα θα εκανα αφου ετσι το γραφει....
και πειτε οτι εγω πατουσα cancel χωρις να με εχει πληρωσει και δεν το εκανε τελικα δεν θα μπορουσα να το "αποδειξω" στο ebay αυτο ?
Καταγράφηκε
συλλεκτρια-κα
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1797


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Μάιος 14, 2015, 09:33:08 πμ »

καλημερα!!!και γω με paypal ειχα πληρωσει!!!
οπως εγραψε και ο μανωλης στην αρχη μου ελεγε να κανω ακυρωση και υστερα θα μπουν τα λεφτα στον λογαριασμο μου!!αλλα διαβασα και γω αυτο που εγραψες και προβληματιστικα οποτε ρωτησα εδω και πηρα την απαντηση που εγραψε ο χαρος!! Χαμόγελο
οποτε του εστειλα και γω να μου βαλει πρωτα τα λεφτα στον λογαριασμο και επειτα να κανω την ακυρωση!
οπως και εγινε,μεσα στο επομενο 5λεπτο μου τα ειχε βαλει!! Χαμόγελο
Καταγράφηκε
miltos1819
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 684


silver and gold is only real money!


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Μάιος 14, 2015, 01:04:15 μμ »

πολυ κακο για το τιποτα.Εγω θα το επαιρνα το πλαστο και θα τον βαθμολογουσα αρνητικα.Μιλαμε για 16 ευρω.Ο τυπος ειναι μικροαπατεωνας.Για αυτο παντα πρεπει να ξερουμε οτι ευκαιριες σε τετοιες τιμες δεν υπαρχουν.Στα panda του 08 τα bullion νομισματα παιζουν πανω απο 50 ευρω.Στα πιστοποιημενα δε ms70 θυμαμαι που αγορασα ενα στα 200 ευρω.Ειναι σαν να σου λεω οτι βρηκα λιρα στα 150 ευρω.Δεν γινετε να μην σκεφτεις οτι κατι δεν παει καλα?
Καταγράφηκε
greenday
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1041


Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Μάιος 14, 2015, 03:01:25 μμ »

ολα καλα μου εστειλε τα λεφτα και εγινε cancel το πραγμα.....!!
ευχαριστω ολους για της απαντησεις σας ναστε καλα μαθαμε και πως λειτουργει αυτο το πραγμα στο ebay

Χαμόγελο

ΥΓ: φιλε μιλτο 16 ευρω ειναι εχεις δικιο...και οντως στην αρχη ειχα τις αμφιβολιες μου και ειπα θα κανω κινηση και αμα μετανιωσω θα δω τι μπορω κανω και εαν δεν τα καταφερω θα εχω χασει το ποσο....και σιγα το ποσο...αλλα οταν καταλαβα οτι μπορω να κανω την ακυρωση σκεφτηκα 16ε = 1/2 οζ ασημενιο νομισμα εξου και το ολο θεμα....!

Ψαχνω Panda του 2013 γιατι εχω ενα ιδιο ngc ΜΣ69 early realases και απλα το θελω raw καλυτερα γιατι θελω να μπει σε quadrum και μετα σε ξυλινη θηκη μαζι με αλλες ουγγιες και με σλαμπ δεν χωραει Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences