Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 27, 2024, 10:36:21 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 1971 s one dollar (proof)  (Αναγνώστηκε 6044 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Απρίλιος 17, 2015, 05:35:15 μμ »



οχι δυστηχως δεν ειναι.Εχει περασει απο τα χερια μου παλια καρσον σιτy και δυστηχως εφυγε πριν μια πενταετια σε ενα ξεκαθαρισμα συλλογης.Εμεινε η φωτο παντως
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Απρίλιος 17, 2015, 05:39:00 μμ »

Μωρε 63αρι ο.κ.,(ομορφο και λουστρατο ειναι), αν ειχες το 65αρι σε GSA, με εβλεπα να ανεβαινα πανω στα μερη σας για καφε.. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Απρίλιος 17, 2015, 05:44:39 μμ »

μωρε και αυτο το δικο μου απο τετοια συσκευασια προερχοταν .απλα οι εταιριες παλια τα σπαγαν και τα βαζαν στα διka τους κουτια. μετα αποφασισαν να τα σλαμπαρουν  μεσα στα κρατικα. Το ιδιο κανουν και με τα κοκκινα σλαμπ του redfield hoard
Καταγράφηκε
θοδωρης
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 680


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Απρίλιος 17, 2015, 05:46:41 μμ »



γιατι με τσιγκλας πανω που ειχα ηρεμησει Σαρκασμός..... ποτε εχετε σκοπο να στειλετε για σλαμπαρισμα νομισματα και σε ποια εταιρια?
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Απρίλιος 17, 2015, 06:43:50 μμ »

δε σε τσιγκλω Θοδωρη μαλλον το αντιθετο εγινε Σαρκασμός
εκει που ειχα ξεχασει τα ωραια μοργκαν του καρσον σιτυ μου τα θυμισες με αυτο το ποστ.
παντως στη ncs μολις εχω στειλει μερικα κομματια με φιλους απο το στεκι. Αλλωστε αν το στειλεις με κομματια κανονικα(παλια) δεν συμφερει.Ειναι αρκετα τα εξοδα. Επειδη ειναι μετα το 70 μπορει να μπει σε αλλο ειδο πιστοποιησης με αρκετα χαμηλοτερο τιμημα και να γινει και conservation.Το θεμα ειναι οτι πρεπει να βρεθουν αλλα 4 μινιμουμ κομματια. Αν σταλει απλη πιστοποιηση το πιθανοτερο κατα τη γνωμη μου ειναι να γυρισει 68αρι.
Καταγράφηκε
θοδωρης
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 680


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Απρίλιος 18, 2015, 11:25:59 πμ »

δε σε τσιγκλω Θοδωρη μαλλον το αντιθετο εγινε Σαρκασμός
εκει που ειχα ξεχασει τα ωραια μοργκαν του καρσον σιτυ μου τα θυμισες με αυτο το ποστ.
παντως στη ncs μολις εχω στειλει μερικα κομματια με φιλους απο το στεκι. Αλλωστε αν το στειλεις με κομματια κανονικα(παλια) δεν συμφερει.Ειναι αρκετα τα εξοδα. Επειδη ειναι μετα το 70 μπορει να μπει σε αλλο ειδο πιστοποιησης με αρκετα χαμηλοτερο τιμημα και να γινει και conservation.Το θεμα ειναι οτι πρεπει να βρεθουν αλλα 4 μινιμουμ κομματια. Αν σταλει απλη πιστοποιηση το πιθανοτερο κατα τη γνωμη μου ειναι να γυρισει 68αρι.
ωραια, αρα θα περιμενω και θα εχω το νου μου ποτε θα στειλετε παλι.... αν το θυμηθεις και εσυ τοτε... μου το λες , μηπως και μου εχει διαφυγει....
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences