Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 26, 2024, 11:16:02 πμ
Σελίδες: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 25
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΤΕΛΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΣΕ ΧΡΥΣΟ.  (Αναγνώστηκε 96785 φορές)
0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #285 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:03:14 μμ »

ειχες χαρτοφυλακιο 650 μυρια σε δραχμες και το μνημονευεις σα κατι το σουπερ.
εχεις μονο απο τη ΜΟΗ (χωρις τα αλλα πακετα βεβαιως βεβαιως )χαρτοφυλακιο με σημερινη αποτιμηση περιπου 1.5 δις σε δραχμες και λες οκ peanuts
εισαι απλα θεουλης  Σαρκασμός
σιγα μη παμε για υπνο ερχεται και σκ

Κύριε αξιότιμε και σεβαστέ συλλέκτα είπα ότι κάποια στιγμή στο παρελθόν έφθασε το χαρτοφυλάκιο μου σε αξία λογιστική βάσει της τιμής των μετοχών που είχα στα 675.000.000. δραχμές περίπου και δεν είπα ότι έχω ποτέ 1,5 δις,έλεος δηλαδή,εντάξει είναι λίγο βράδυ και λόγω ώρας ο εγκέφαλος ψιλορετάρει αλλά να μην κατεβαζουμε ότι θέλουμε κύριε σεβαστέ συλλέκτα μου με όλον το σεβασμό προς το πρόσωπο σας.Τα σέβη μου.


με ολο το σεβασμο αγαπητε αλλα 725.000 μετοχες Χ 6.7 το τεμαχιο σημερα Χ 340 που ειχε η δραχμη 1.5 δις δραχμες μας κανει περιπου,αυτη ειναι η λογιστικη αξια του χαρτοφυλακιου σας σε δραχμες δλδ 3 φορες πανω απο το σημειο αναφορας σας και ειπαμε ειναι μονο μερος του χαρτοφυλακιου σας.
Εγώ κύριε συλλέκτα λέω στον ευατόν μου ότι έχω τα ηξ χρήματα όταν τα έχω στα χέρια ζωντανά και όχι σε μετοχές και δεν ήθελα να αναφέρω αυτά που λέτε και το απέφυγα γαι διάφορους λόγους και ξέρω πολύ καλά τι εννοείται αλλά οκ καλύτερα να μην το αναπτύξουμε άλλο το θέμα γιατί δεν θέλω να αποκαλύψω και άλλα και η αλήθεια είναι ότι ήταν λάθος μου που αποκάλυψα το συγκεκριμένο πακέτο μετοχών αλλά επειδή μιλάω ανώνυμα το είπα γιατί εκεί έξω ΟΥΔΕΙΣ γνωστός μου το γνωρίζει εκτός από τον Διευθυντή της τράπεζας μου.Τα σέβη μου.


Μιλατε ανωνηνα αξιολατρευτε κυριε ενώ εχετε το e-mail σας αναρτημενο στο στεκι συλλεκτον και στα ακολουθα σαιτ
με το ονομα tsampas tsampas
http://hotwifefantasyplay.com/main/%CF%84%CF%8C%CE%BB%CE%B7%CF%82-%CE%B7-%CE%B3%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%AF%CE%BA%CE%B1-%CE%BC%CE%BF%CF%85-%CE%B7-%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%AE%CE%BD%CE%B7/

 ποσο ανωνημος πιστευετε ότι μπορει να ειστε , που οποιοσδηποτε σας κλεινει ραντευου για παρτουζα με την κυρια του αφου εχετε δημοσιοποιησει την οικονομικη σας κατασταση ?? τα σεβη μου
Κύριε σεβαστέ συλλέκτα ο tsampas δεν είμαι εγώ αλλά ένας φίλος που κάνουμε μαζί αρκετές φορές παρτούζα και χρησιμοποιεί αυτό το email που μπήκα στο συγκεκριμένο σάιτ και που γνωρίζουν κύριε συλλέκτα αυτοί ποιός είμαι και τι λεφτά έχω?εδώ είναι Αθήνα και όχι καποιο χωριό για να φαίνεσε και εδώ μέσα μπήκα με ένα email για να μάθω κάποιες πληροφορίες για την αγορά και επένδυση χρυσού και όχι για να περα΄σω ανάκριση τρίτου βαθμού έλεος δηλαδή θα θέλετε να δείτε και πως (γαμάω) σε λίγο,καλά άλλη δουλειά δεν έχετε να κάντε κύριοι σεβαστοί συλλέκτες?
Καταγράφηκε
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #286 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:03:41 μμ »

Μέχρι να μας πάρει κανένας επόπτης χαμπάρι, θα πέσει λουκέτο, το χοντρύναμε...

Που τις ξέθαψες ρε zanteco τις τριχωτές τραπεζικούς? Αυτές είναι γυαλί όλες...
Καταγράφηκε
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #287 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:05:50 μμ »

ειχες χαρτοφυλακιο 650 μυρια σε δραχμες και το μνημονευεις σα κατι το σουπερ.
εχεις μονο απο τη ΜΟΗ (χωρις τα αλλα πακετα βεβαιως βεβαιως )χαρτοφυλακιο με σημερινη αποτιμηση περιπου 1.5 δις σε δραχμες και λες οκ peanuts
εισαι απλα θεουλης  Σαρκασμός
σιγα μη παμε για υπνο ερχεται και σκ

Κύριε αξιότιμε και σεβαστέ συλλέκτα είπα ότι κάποια στιγμή στο παρελθόν έφθασε το χαρτοφυλάκιο μου σε αξία λογιστική βάσει της τιμής των μετοχών που είχα στα 675.000.000. δραχμές περίπου και δεν είπα ότι έχω ποτέ 1,5 δις,έλεος δηλαδή,εντάξει είναι λίγο βράδυ και λόγω ώρας ο εγκέφαλος ψιλορετάρει αλλά να μην κατεβαζουμε ότι θέλουμε κύριε σεβαστέ συλλέκτα μου με όλον το σεβασμό προς το πρόσωπο σας.Τα σέβη μου.


με ολο το σεβασμο αγαπητε αλλα 725.000 μετοχες Χ 6.7 το τεμαχιο σημερα Χ 340 που ειχε η δραχμη 1.5 δις δραχμες μας κανει περιπου,αυτη ειναι η λογιστικη αξια του χαρτοφυλακιου σας σε δραχμες δλδ 3 φορες πανω απο το σημειο αναφορας σας και ειπαμε ειναι μονο μερος του χαρτοφυλακιου σας.
Εγώ κύριε συλλέκτα λέω στον ευατόν μου ότι έχω τα ηξ χρήματα όταν τα έχω στα χέρια ζωντανά και όχι σε μετοχές και δεν ήθελα να αναφέρω αυτά που λέτε και το απέφυγα γαι διάφορους λόγους και ξέρω πολύ καλά τι εννοείται αλλά οκ καλύτερα να μην το αναπτύξουμε άλλο το θέμα γιατί δεν θέλω να αποκαλύψω και άλλα και η αλήθεια είναι ότι ήταν λάθος μου που αποκάλυψα το συγκεκριμένο πακέτο μετοχών αλλά επειδή μιλάω ανώνυμα το είπα γιατί εκεί έξω ΟΥΔΕΙΣ γνωστός μου το γνωρίζει εκτός από τον Διευθυντή της τράπεζας μου.Τα σέβη μου.


Μιλατε ανωνηνα αξιολατρευτε κυριε ενώ εχετε το e-mail σας αναρτημενο στο στεκι συλλεκτον και στα ακολουθα σαιτ
με το ονομα tsampas tsampas
http://hotwifefantasyplay.com/main/%CF%84%CF%8C%CE%BB%CE%B7%CF%82-%CE%B7-%CE%B3%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%AF%CE%BA%CE%B1-%CE%BC%CE%BF%CF%85-%CE%B7-%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%AE%CE%BD%CE%B7/

 ποσο ανωνημος πιστευετε ότι μπορει να ειστε , που οποιοσδηποτε σας κλεινει ραντευου για παρτουζα με την κυρια του αφου εχετε δημοσιοποιησει την οικονομικη σας κατασταση ?? τα σεβη μου

 Άνεση



Εχω πεσει κατω και γελάω οι πελατες με κοιτάνε ξαφνιασμένοι....αρε τσαμπα παρτουζιαρη που θες να πεπενδυσεις σε χρυσο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #288 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:06:03 μμ »

βρε άσε τα σέβη και αβρότητες που καθόμουν και έκανα μαζί σου διάλογο zanteco που θέλεις κι μετοχές χρυσά και αναλύσεις και δεν έχεις να πάρεις τσιγάρα  πακέτο και παίρνεις χύμα καπνό απο τους Ρώσους στο Σχιστό μεγαλομέτοχε
Κύριε babis μου με ολον τον σεβασμό αλλά δεν καπνίζω και ούτε πίνω οπότε μάλλον με περνάτε για άλλον που αγοράζει χύμα καπνό από τους Ρώσους,μήπως λεω μήπως  κάποιος από το περιβάλλον σας κύριε σεβαστέ συλλέκτα μου?
Καταγράφηκε
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #289 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:07:46 μμ »

Δινει και το εμαιλ σε φίλους δανεικό ....να προσεχεις φιλε μην στο. Τρακάρουν.... Έκπληξη
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
anastasios83
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 36


Προφίλ
« Απάντηση #290 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:08:06 μμ »

Από τις λίρες στις μετοχές και τωρα στα ξυρισμένα να δω τι άλλο θα δω ακόμα σε αυτό το θεμα χαχαχαχαχαχα κλαιω δεν μπορω αλλο
Καταγράφηκε
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #291 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:08:40 μμ »

Μέχρι να μας πάρει κανένας επόπτης χαμπάρι, θα πέσει λουκέτο, το χοντρύναμε...

Που τις ξέθαψες ρε zanteco τις τριχωτές τραπεζικούς? Αυτές είναι γυαλί όλες...

εσυ παντρεμενος ανθρωπος που τα ξερεις αυτα?εχεις μετοχες και εσυ? Αναποφασιστικότητα
μαλλον δεν εισαι μερακλης
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
yiorgos131313
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1369



Προφίλ
« Απάντηση #292 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:10:42 μμ »

Μπορει να ξεθαψουμε και κανα βιντεακι στο Y-tube καντε υπομονη νωριςς είναι ακομα
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #293 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:10:48 μμ »

Τελικα επενδύουμε σε τριχωτο ή σε ξουρουχι;;  
Δεν υπαρχει κανεις εμπειρος να εκφρασει αποψη;; Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε
lucky_louk
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1282



Προφίλ
« Απάντηση #294 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:11:55 μμ »

βρε άσε τα σέβη και αβρότητες που καθόμουν και έκανα μαζί σου διάλογο zanteco που θέλεις κι μετοχές χρυσά και αναλύσεις και δεν έχεις να πάρεις τσιγάρα  πακέτο και παίρνεις χύμα καπνό απο τους Ρώσους στο Σχιστό μεγαλομέτοχε
Κύριε babis μου με ολον τον σεβασμό αλλά δεν καπνίζω και ούτε πίνω οπότε μάλλον με περνάτε για άλλον που αγοράζει χύμα καπνό από τους Ρώσους,μήπως λεω μήπως  κάποιος από το περιβάλλον σας κύριε σεβαστέ συλλέκτα μου?

Ναι δεν καπνίζεις και είσαι και Σκορπιός!

Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #295 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:12:49 μμ »

Μέχρι να μας πάρει κανένας επόπτης χαμπάρι, θα πέσει λουκέτο, το χοντρύναμε...

Που τις ξέθαψες ρε zanteco τις τριχωτές τραπεζικούς? Αυτές είναι γυαλί όλες...
Μιας και το έθεσες το θέμα κύριε dimmarko μου σε ενημερώνω ότι 'ενας από τους  πρώτους όρους που βάζω σε κάθε γυναίκα που γνωρίζω είναι να μην καπνίζει δίπλα μου αν καπνίζει και αν ξυρίζεται στην ευαίσθητη περιοχή να το αφήνει απείραχτο πρώτον γιατί δεν μου αρέσει να είναι καραφλό και σαν μεταλαγμένο και δεύτρον είναι και φοβερά ανθυγιεινή συνήθεια αυτήν η γελοία μόδα που έχει έρθει στην Ελλάδα από το εξωτερικό τα τελευταία περίπου 20 χρόνια και όσο για την διευθύντρια της ΧΙΟSBANK τότε που την γνώρισα δεν το ξύριζε γιατί ήταν μεγαλύτερη μου και άλλης πιο παλιάς γενιάς γυναίκα που είχαν μάθει να μην το ξυρίζουν.Εντάξει κύριε σεβαστέ συλλέκτα μου σας έλυσα την απορία?
Καταγράφηκε
lucky_louk
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1282



Προφίλ
« Απάντηση #296 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:13:59 μμ »

Ηλικια : 45
Απο : Μη καταχωρημενη φορμα
Ζωδιο : Σκορπιος
Ημερομηνια εγγραφης : 2013-11-06
Τελευταια συνδεση : 2015-02-08

      
Σε ενδιαφέρει η σχέση με αυτό το μέλος;
Δεν έχεις παρά να εγγραφείς δωρεάν εδώ και τώρα , για να ανακαλύψεις το Proximeety...

      
   

Περιγραφη κειμενου :
Άντρας 44 ετών εμφανίσιμος,ελέυθερος και οικονομικά ανεξάρτητος αναζητά γυναίκα πάρα πολύ εμφανίσιμη για γνωριμία με ΣΟΒΑΡΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ αν ταιριάξουν δημιουργία οικογενείας.Ευχαριστώ. Υ.Γ.Παρακαλώ πολύ,επαγγελματίες να μην ΤΟΛΜΗΣΟΥΝ καν να σκεφτούν να με ενοχλήσουν όπως επίσης και γυναίκες που θέλουν ΦΡΑΓΚΑΤΟ ΕΡΑΣΤΗ για να περνούν καλά γιατί εμένα με ενδιαφέρει να βρω κάτι κορυφαίο από εμφάνιση και προσωπικότητα για να της κάνω την ΤΙΜΗ να γίνει μάνα των παιδιών μου εννοώ αυτών που θα γεννηθούν.
Καταγράφηκε
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #297 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:14:20 μμ »

Μέχρι να μας πάρει κανένας επόπτης χαμπάρι, θα πέσει λουκέτο, το χοντρύναμε...

Που τις ξέθαψες ρε zanteco τις τριχωτές τραπεζικούς? Αυτές είναι γυαλί όλες...

εσυ παντρεμενος ανθρωπος που τα ξερεις αυτα?εχεις μετοχες και εσυ? Αναποφασιστικότητα
μαλλον δεν εισαι μερακλης

Θα ξυπνήσω τα παιδιά από το γέλιο....Υπήρξα και ανύπαντρος.

Τελικα επενδύουμε σε τριχωτο ή σε ξουρουχι;;  Σαρκασμός


Φίλε ο zanteco είναι μπροστά, ανεβαίνουν οι μετοχές σε τριχωτό...... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο (άκου ξουρούχι, δεν την είχα ξανακούσει αυτήν την λέξη...).
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #298 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:14:43 μμ »

Zanteco  τρελοπαρτουζιαρη χα χα χα χα





Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #299 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:17:20 μμ »

Zanteco  τρελοπαρτουζιαρη χα χα χα χα






Κύριε milou εγώ τουλάχιστον είμαι ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ και όχι ΚΟΥΝΙΣΤΟΣ.Τώρα κύριοο συλλέκτες θα σας αφήσω και θα τα ξαναπούμε για πηγές αγοράς χρυσού ελπίζω και όχι για τα ερωτικά μου γούστα.Καλό βράδυ σε όλους και καλή ανάπαυση να έχετε σεβαστοί αξιοσέβαστοι κυριοι συλλέκτες.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 25
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences