Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 27, 2024, 10:34:20 μμ
Σελίδες: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 25
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΤΕΛΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΣΕ ΧΡΥΣΟ.  (Αναγνώστηκε 96820 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #195 στις: Μάρτιος 13, 2015, 06:10:47 μμ »

φίλε zanteco δεν μου έχεις απαντήσει για την τιμή πως την πήρες τη μετοχή 4 ευρώ πρέπει να πω βέβαια γιατί δεν θελω να σε αδικήσω αυτο γίνεται μόνο σε μια περίπτωση να ήταν προσημφονιμένου πακέτου αγοράς
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #196 στις: Μάρτιος 13, 2015, 06:16:26 μμ »

φίλε zanteco δεν μου έχεις απαντήσει για την τιμή πως την πήρες τη μετοχή 4 ευρώ πρέπει να πω βέβαια γιατί δεν θελω να σε αδικήσω αυτο γίνεται μόνο σε μια περίπτωση να ήταν προσημφονιμένου πακέτου αγοράς
Αξιότιμε κύριε babis σου είπα ότι αγόρασα τις μετοχές της ΜΟΗ κάτω από 4 ευρώ έκαστη και τώρα μην το κάνουμε Κυπριακό πρόβλημα το θέμα γιατί δεν έχει και κανένα νόημα αυτό και δεν θα καθήσω τώρα εδώ μέσα να πω τα των κινήσεων μου στο χρηματιστήριο είτε από προσυμφωνημένου πακέτου είτε από ελεύθερη αγορά.Τα σέβη μου.
Καταγράφηκε
Toni-g
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3010


Προφίλ
« Απάντηση #197 στις: Μάρτιος 13, 2015, 06:20:59 μμ »

Μπαμπη απο του χαρου τα δοντια γλυτωσες.........ευτυχως ο πηδουκλας δεν περασε απο το δικο σου καταστημα γιατι θαχες προβλημα  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Κύριε ellinas αν και δεν θέλω με αναγκάζετε να μιλήσω για την προσωπική μου ζωή που είναι ακραία ερωτικά και φοβερά βιτσιόζικη και τότε θα καταλάβετε ότι τις υπαλλήλους της τράπεζας τότε της είχα περίπου για πρωινό αλλά θα το αναπτύξω το θέμα αυτό σε άλλη παρέμβαση ενός σεβαστού και εκλεκτού συλλέκτη που έβγαλε την μεγαλείωδης γνώμη ότι ψάχνω γυναίκα εδ'ω μέσα,λίγη υπομονή και θα καταλάβετε όλοι σας γιατί όπου περπατούσα γράπωνα γυναίκες.Σας ευχαριστώ προς τον σχολιασμό σας για μένα προς τον ΕΚΛΕΚΤΟ ΚΑΙ ΑΞΙΌΤΙΜΟ κύριο Μπάμπη.
Ασφαλως !!το ξερω!!ειχαν ακουστει συμβαντα τρομακτικα στην τραπεζα :Dυπαλληλοι να τρεχουν με τις πουδρες και τις αλοιφες  παραμασχαλα  ;DΣκοτωμος εγινηκε εκεινον τον καιρο  Άνεση 
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #198 στις: Μάρτιος 13, 2015, 06:21:35 μμ »

Φίλε zanteco αν θέλεις να μάθεις κάποια πράγματα για τον χρυσό και τις λίρες καλύτερα να ρωτήσεις τον μεγάλο ελληνα νομισματολογο simo kaipaloglou και θα μάθεις πολλά πράγματα.Μπορεί να σε βοηθήσει να κάνεις και καμια καλή επένδυση σε σπάνια ελληνικά νομίσματα όπως το 100ρικο με τις σπάνιες ποικιλίες του που έχει και το ίδιο χρώμα με τον χρυσό. Εδώ στο στέκι δεν πρόκειται να πάρεις απαντήσεις γτ το μόνο που γνωρίζουν είναι για τίποτα θυρεούς (χρεπια δηλαδή) και βλέπεις οτι μετά απο 13 σελίδες αμφισβητούν ακόμα και τις γνώσεις σου στις μετοχές.Για να καταλάβεις καλύτερα μόνο αυτό σου λέω και ελπίζω να σε κάλυψα πλήρως.Τον simo τον διέγραψαν απο το στέκι γιατί είχε πιο πολλές γνώσεις απο ολους εδώ μέσα και ενοχλουσε... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Κύριε anastasie μου καρφάκι δεν μου καίγεται αν αμφισβητούν τις γνώσεις μου περί των χρηματιστηριακών εδώ μέσα και εδώ μέσα μπήκα όπως και αλλού για κάποιες βασικές γνώσεις και πληροφορίες για επένδυση πάνω στον χρυσό και δεν με ενδιαφέρουν συλλλεκτικά κομμάτια αλλά λίρες τελευταίας κοπής BU και φιλαρμονικές Αυστρίας που θα αγοράσω στην τιμή που κατέληξα εφόσον τις βρω στην πορεία της τιμής του χρυσού.Σας ευχαριστώ γαι την παρέμβαση σας και να είστε πάντα καλά.
Καταγράφηκε
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #199 στις: Μάρτιος 13, 2015, 06:22:49 μμ »

Μήπως έχεις καμία σχέση με τον Τατσόπουλο?  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #200 στις: Μάρτιος 13, 2015, 06:23:48 μμ »

αγαπητέ και αξιότιμε φίλε zanteco εγω θεωρό ότι κάτι δεν μας λέτε εδώ σωστά δεν έχει πωληθεί η μετοχή ποτέ κάτω απο 4 ευρώ και όταν δεν λέμε αλήθειες εδώ είμαστε και αναξιόπιστη  σας παρακαλώ πολύ να είστε ειλικρινής  και κάτι άλλο ιδιότης δεν έχει δικαίωμα προσημφωνημένου πακέτου
Καταγράφηκε
Toni-g
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3010


Προφίλ
« Απάντηση #201 στις: Μάρτιος 13, 2015, 06:24:42 μμ »

Μήπως έχεις καμία σχέση με τον Τατσόπουλο?  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Ειναι ανταγωνιστες  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #202 στις: Μάρτιος 13, 2015, 06:24:58 μμ »

Μπαμπη απο του χαρου τα δοντια γλυτωσες.........ευτυχως ο πηδουκλας δεν περασε απο το δικο σου καταστημα γιατι θαχες προβλημα  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Κύριε ellinas αν και δεν θέλω με αναγκάζετε να μιλήσω για την προσωπική μου ζωή που είναι ακραία ερωτικά και φοβερά βιτσιόζικη και τότε θα καταλάβετε ότι τις υπαλλήλους της τράπεζας τότε της είχα περίπου για πρωινό αλλά θα το αναπτύξω το θέμα αυτό σε άλλη παρέμβαση ενός σεβαστού και εκλεκτού συλλέκτη που έβγαλε την μεγαλείωδης γνώμη ότι ψάχνω γυναίκα εδ'ω μέσα,λίγη υπομονή και θα καταλάβετε όλοι σας γιατί όπου περπατούσα γράπωνα γυναίκες.Σας ευχαριστώ προς τον σχολιασμό σας για μένα προς τον ΕΚΛΕΚΤΟ ΚΑΙ ΑΞΙΌΤΙΜΟ κύριο Μπάμπη.
Ασφαλως !!το ξερω!!ειχαν ακουστει συμβαντα τρομακτικα στην τραπεζα :Dυπαλληλοι να τρεχουν με τις πουδρες και τις αλοιφες  παραμασχαλα  ;DΣκοτωμος εγινηκε εκεινον τον καιρο  Άνεση 
Kύριε Τόni-g θα απαντήσω για το θέμα της προσωπικής μου ζωής εφόσον προσεκλήθην από αρκετά μέλη εδώ μέσα αλλά όχι τώρα γιατί δεν έχω τον χρόνο.Σας ευχαριστώ για το χιούμορ σας και μην ξεχνάτε αυτό που έλεγε ο Χενρυ Κισσιτζερ ότι τις γυναίκες τις γοητεύει και τις ελκύει η δύναμη της εξουσίας και του χρήματος.Τα σέβη μου.
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #203 στις: Μάρτιος 13, 2015, 06:26:29 μμ »

Μήπως έχεις καμία σχέση με τον Τατσόπουλο?  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Όχι κύριε αξιότιμε συλλέκτα γιατί εγώ είμαι αρσενικός 1000% ενώ αυτός είναι (μπινές).Τα σέβη μου και ευχαριστώ γαι την παρέμβαση σας.
Καταγράφηκε
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #204 στις: Μάρτιος 13, 2015, 06:27:13 μμ »

Μήπως έχεις καμία σχέση με τον Τατσόπουλο?  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Ειναι ανταγωνιστες  Σαρκασμός

έχουν μοιράσει την Αθήνα στη μέση για να μην τσακώνονται...τώρα εξηγείται γιατί είπε ο Τατσόπουλος ότι έχει πάει με την μισή αθήνα....την άλλη μισή την έχει πάρει ο zanteco... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #205 στις: Μάρτιος 13, 2015, 06:28:23 μμ »

ο Ωνάσης το έχει πει αφτό φίλε και αξιότιμε zanteco διακρίνω ένα εκτροχιασμό στη σκέψη σας και τον γραπτό σας λόγο  
Καταγράφηκε
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #206 στις: Μάρτιος 13, 2015, 06:29:12 μμ »

Μήπως έχεις καμία σχέση με τον Τατσόπουλο?  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Όχι κύριε αξιότιμε συλλέκτα γιατί εγώ είμαι αρσενικός 1000% ενώ αυτός είναι (μπινές).Τα σέβη σου και ευχαριστώ γαι την παρέμβαση σας.

ναι αλλά οι γυναίκες γοητεύονται από χρήμα-δόξα-συγγραφείς...το είπες και εσύ...φυσικά αυτό δεν σε κάνει και αρσενικό, αν πηγαίνεις με το κάθε τσουλί που ψάχνει κανά 1000άρικο για τσάντα LV.
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #207 στις: Μάρτιος 13, 2015, 06:29:46 μμ »

αγαπητέ και αξιότιμε φίλε zanteco εγω θεωρό ότι κάτι δεν μας λέτε εδώ σωστά δεν έχει πωληθεί η μετοχή ποτέ κάτω απο 4 ευρώ και όταν δεν λέμε αλήθειες εδώ είμαστε και αναξιόπιστη  σας παρακαλώ πολύ να είστε ειλικρινής  και κάτι άλλο ιδιότης δεν έχει δικαίωμα προσημφωνημένου πακέτου
Κύριε Μπάμπη μου είπα και το επαναλαμβάνω ότι τις μετοχές της ΜΟΗ της πήρα κάτω από 4 ευρώ και δεν θα το αναφέρω ξανά αυτό γιατί καταντάει κουραστικό,τώρα αν θεωρείτε ότι αυτό που λέω δεν είναι σωστό δικαίωμα σας και δεν θα καθήσουμε να το αναλύσουμε άλλο αλλά θα αναλύσουμε αυτά που σας είπα για τα μερίσματα.Τα σέβη μου.
Καταγράφηκε
Toni-g
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3010


Προφίλ
« Απάντηση #208 στις: Μάρτιος 13, 2015, 06:30:00 μμ »

Μπαμπη απο του χαρου τα δοντια γλυτωσες.........ευτυχως ο πηδουκλας δεν περασε απο το δικο σου καταστημα γιατι θαχες προβλημα  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Κύριε ellinas αν και δεν θέλω με αναγκάζετε να μιλήσω για την προσωπική μου ζωή που είναι ακραία ερωτικά και φοβερά βιτσιόζικη και τότε θα καταλάβετε ότι τις υπαλλήλους της τράπεζας τότε της είχα περίπου για πρωινό αλλά θα το αναπτύξω το θέμα αυτό σε άλλη παρέμβαση ενός σεβαστού και εκλεκτού συλλέκτη που έβγαλε την μεγαλείωδης γνώμη ότι ψάχνω γυναίκα εδ'ω μέσα,λίγη υπομονή και θα καταλάβετε όλοι σας γιατί όπου περπατούσα γράπωνα γυναίκες.Σας ευχαριστώ προς τον σχολιασμό σας για μένα προς τον ΕΚΛΕΚΤΟ ΚΑΙ ΑΞΙΌΤΙΜΟ κύριο Μπάμπη.
Ασφαλως !!το ξερω!!ειχαν ακουστει συμβαντα τρομακτικα στην τραπεζα :Dυπαλληλοι να τρεχουν με τις πουδρες και τις αλοιφες  παραμασχαλα  ;DΣκοτωμος εγινηκε εκεινον τον καιρο  Άνεση 
Kύριε Τόni-g θα απαντήσω για το θέμα της προσωπικής μου ζωής εφόσον προσεκλήθην από αρκετά μέλη εδώ μέσα αλλά όχι τώρα γιατί δεν έχω τον χρόνο.Σας ευχαριστώ για το χιούμορ σας και μην ξεχνάτε αυτό που έλεγε ο Χενρυ Κισσιτζερ ότι τις γυναίκες τις γοητεύει και τις ελκύει η δύναμη της εξουσίας και του χρήματος.Τα σέβη μου.
Ξερεις ειναι Παρασκευη απογευμα ,και μ εχει πιασει μια σπαριλα ,δεν μπορω να ξεκολλησω τον κ@λο μου απ την καρεκλα να παω σπιτι ,λειπει η οικογενεια ,οποτε ας κερδισουμε ολοι κατι απο αυτο  Σαρκασμός
Παντως δεν ειστε υποχρεωμενος να απαντατε σε καθε τι που γραφουμε :)Λιγος χαβαλε δεν εβλαψε ποτε κανενα και να με συμπαθατε αλλα τον σηκωνετε τον χαβαλε  Χαμόγελο
Και τα δικα μου σεβη  Χαμόγελο
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #209 στις: Μάρτιος 13, 2015, 06:32:33 μμ »

προς θεού κύριε zanteco  τα .87 λεπτά δεν ειναι τίποτα για εσάς αλλά για λόγους αρχή 725.000 χ .087 =630.750 ε ειναι ένα μικρό ποσό ένα σπιτάκι στο Μαρούσι με τα σημερινά δεδομένα
Κύριε babis μου εγώ όταν αγοράζω μία μετοχή όποτε την αγοράζω έχω στόχο να βλάζω πολλαπλά το 100% σε κέρδη και για αυτό παίζω σε μακροχρόνια βάση και αν εσάς σας φαίνονται πολλά τα 630.750 ευρώ για μένα είναι ασήμαντο ποσό με την έννοια ότι τα κεφάλαια που διαθέτω και επενδύω δεν έχουν αυτό το χαμηλό μπάτζετ.Κατανοητό κύριε Babis μου?
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 25
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences