Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 19, 2024, 11:05:37 πμ
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 25
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΤΕΛΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΣΕ ΧΡΥΣΟ.  (Αναγνώστηκε 96601 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Μάρτιος 09, 2015, 06:34:19 μμ »

Φίλε zanteco είσαι ωραίος  Έκπληξη Άνεση ...........αλλά τώρα που τίθεται ζήτημα καυτό για τοποθέτηση long short στο ΧΑ , τώρα φεύγεις Απορία Υπάρχουν δυνατά blue chips με πολλά υποσχόμενα Φουσκωμένα μερίσματα ......δεν σου λέω για τυχόν υπεραποδοσεις τραπεζόχαρτων.
Βασικά , εσύ είσαι ο Αφέντης της Φόδρας σου ....Εσύ αποφασίζεις ........Εγώ απλά θα ανέφερα (όχι πρόταση) μετά από όλα αυτά που έχουμε βιώσει τα τελευταία έτη τη λέξη Διασπορά ..........
Καλή τύχη σε ότι αποφάσισες ..........Πάντως μου άρεσε ο ευγενικός κ αναλυτικός συνειρμός σου.
Κύριε zobels έχω μεγάλα πακέτα μετοχών blue chips και δεν θέλω άλλα και είπα ένα μέρος από τα μερίσματα να το κάνω χρυσό,τώρα αν θα γίνει η όχι μόνο ο Θεός το ξέρει και οι παγκόσμιες οικονομικές συνθήκες και την στιγμή αυτή πιστεύω ότι ο χρυσός είναι αρκετά υψηλά για να μπω όπως σκέφτομαι.Ευχαριστώ πολύ για τις σύμβουλες σας και καλές συλλεκτικές κινήσεις να έχετε.
Καταγράφηκε
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3537


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Μάρτιος 09, 2015, 06:36:54 μμ »

δεν παίρνεις ένα σπίτι καλύτερα φίλε τώρα που ειναι ευκαιρία?? Καλύτερη επένδυση σίγουρα ..

Στο λέω για να μην περιμένεις 10 χρόνια όταν ξαναπάει στα 200 ευρώ η λίρα...  Γλώσσα

Κοψε τις βλακιες .... 10 χρόνια .... Φιλε μην τον ακούς .έχει κάτι αγγελίες η χρυσή ευκαιρία που πουλάνε λίρες στο Μενίδι και άνω Λιόσια με 200 ευρώ . μην ξεχάσεις να πάρεις το fish mazi σου
+1
Καταγράφηκε

chris_1972
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3287



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Μάρτιος 09, 2015, 06:39:11 μμ »

Κύριε zanteco ελπίζω να σας ξαναδούμε σύντομα με την παραλαβή των νομισμάτων σας, και να σας καθοδηγήσουμε  για τους τρόπους ασφαλούς αποθήκευσης αυτών.
Καταγράφηκε

Μη λησμονείτε ότι όλα γυρίζουν !!!!
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Μάρτιος 09, 2015, 06:39:56 μμ »

φιλε ζαντεκο εχε υποψη οτι αναμεσα μας βρισκονται και ατομα αδειοδοτημενα απο το υπ.οικ. με τις καινουριες αδειες  για τις καταγγελιες για την παταξη της φοροδιαφυγης. Μπορουν να σε καταγγειλουν στο σδοε και να αποδειξεις εσυ σ αυτους τους αρουγκαλους οτι δεν εισαι ελεφαντας. Θα μου πεις υπαρχει ανωνυμια. Θα σου πω ομως εγω οτι υπαρχει και η ip που ειναι μοναδικη.
Κύριε epop τους υπάλληλους αυτούς και οποιουσδήποτε υπάλληλους τους υπολογίζω σαν να μην υπάρχουν γιατί τα μετρητά μου τα έχω βγάλει από το χρηματιστήριο και μάλιστα πριν το 2010 και έχω ολόκληρα ντοσιέ από επίσημα πινακίδια χρηματιστηριακών τραπεζών και δεν μπορεί να μου πει κανείς το ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ενώ εγώ μπορώ να τους πω ότι μπορεί να είναι και ΜΙΖΑΔΟΡΟΙ γιατί καλύπτουν φοροφυγάδες.Ευχαριστώ πάντως για την προειδοποιητική συμβουλή σας αν και δεν την έχω ανάγκη για τους λόγους που σας εξήγησα ήδη.
Καταγράφηκε
zobels
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1991


~Τα πάντα ρει~


Προφίλ WWW
« Απάντηση #19 στις: Μάρτιος 09, 2015, 06:41:53 μμ »

Φίλε zanteco είσαι ωραίος  Έκπληξη Άνεση ...........αλλά τώρα που τίθεται ζήτημα καυτό για τοποθέτηση long short στο ΧΑ , τώρα φεύγεις Απορία Υπάρχουν δυνατά blue chips με πολλά υποσχόμενα Φουσκωμένα μερίσματα ......δεν σου λέω για τυχόν υπεραποδοσεις τραπεζόχαρτων.
Βασικά , εσύ είσαι ο Αφέντης της Φόδρας σου ....Εσύ αποφασίζεις ........Εγώ απλά θα ανέφερα (όχι πρόταση) μετά από όλα αυτά που έχουμε βιώσει τα τελευταία έτη τη λέξη Διασπορά ..........
Καλή τύχη σε ότι αποφάσισες ..........Πάντως μου άρεσε ο ευγενικός κ αναλυτικός συνειρμός σου.
Κύριε zobels έχω μεγάλα πακέτα μετοχών blue chips και δεν θέλω άλλα και είπα ένα μέρος από τα μερίσματα να το κάνω χρυσό,τώρα αν θα γίνει η όχι μόνο ο Θεός το ξέρει και οι παγκόσμιες οικονομικές συνθήκες και την στιγμή αυτή πιστεύω ότι ο χρυσός είναι αρκετά υψηλά για να μπω όπως σκέφτομαι.Ευχαριστώ πολύ για τις σύμβουλες σας και καλές συλλεκτικές κινήσεις να έχετε.
για να έχεις πακέτα ΕΙΣΗΓΜΕΝΩΝ BLUE CHIPS και να ξέρεις από trading-investement -stock markets θα καταλάβαινες πως ποτέ αυτές οι θέσεις δεν δηλώνονται Δημοσίως .......εσύ , οι κοντινοί σου και η χρηματιστηριακή σου γνωρίζουν αυτά τα data.
Μλμ πάντα για πακέτα και όχι ένα απλό χαρτοφυλάκιο.
Καταγράφηκε

zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Μάρτιος 09, 2015, 06:43:00 μμ »

δεν παίρνεις ένα σπίτι καλύτερα φίλε τώρα που ειναι ευκαιρία?? Καλύτερη επένδυση σίγουρα ..

Στο λέω για να μην περιμένεις 10 χρόνια όταν ξαναπάει στα 200 ευρώ η λίρα...  Γλώσσα

Κοψε τις βλακιες .... 10 χρόνια .... Φιλε μην τον ακούς .έχει κάτι αγγελίες η χρυσή ευκαιρία που πουλάνε λίρες στο Μενίδι και άνω Λιόσια με 200 ευρώ . μην ξεχάσεις να πάρεις το fish mazi σου
Κύριε συλλέκτα σας ευχαριστώ για την ενημέρωση αλλά όταν είναι να αγοράσω τα τεμάχια που υπολογίζω θα τα αγοράσω από οίκο του εξωτερικού με επίσημα χαρτιά και όχι από τα Άνω Λιόσια και δεν διαθέτω το fisch και μπορεί να το πάρω κάποια στιγμή στο μέλλον έτσι από περιέργεια γιατί πόσο να κάνει ένα μικρό αντικείμενο σαν αυτό?
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Μάρτιος 09, 2015, 06:45:26 μμ »

Κύριε zanteco ελπίζω να σας ξαναδούμε σύντομα με την παραλαβή των νομισμάτων σας, και να σας καθοδηγήσουμε  για τους τρόπους ασφαλούς αποθήκευσης αυτών.
Κύριε chris_1972 σας ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα λόγια σας και για θετική προσφορά βοηθείας που μου κάνετε.
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Μάρτιος 09, 2015, 06:48:42 μμ »

Φίλε zanteco είσαι ωραίος  Έκπληξη Άνεση ...........αλλά τώρα που τίθεται ζήτημα καυτό για τοποθέτηση long short στο ΧΑ , τώρα φεύγεις Απορία Υπάρχουν δυνατά blue chips με πολλά υποσχόμενα Φουσκωμένα μερίσματα ......δεν σου λέω για τυχόν υπεραποδοσεις τραπεζόχαρτων.
Βασικά , εσύ είσαι ο Αφέντης της Φόδρας σου ....Εσύ αποφασίζεις ........Εγώ απλά θα ανέφερα (όχι πρόταση) μετά από όλα αυτά που έχουμε βιώσει τα τελευταία έτη τη λέξη Διασπορά ..........
Καλή τύχη σε ότι αποφάσισες ..........Πάντως μου άρεσε ο ευγενικός κ αναλυτικός συνειρμός σου.
Κύριε zobels έχω μεγάλα πακέτα μετοχών blue chips και δεν θέλω άλλα και είπα ένα μέρος από τα μερίσματα να το κάνω χρυσό,τώρα αν θα γίνει η όχι μόνο ο Θεός το ξέρει και οι παγκόσμιες οικονομικές συνθήκες και την στιγμή αυτή πιστεύω ότι ο χρυσός είναι αρκετά υψηλά για να μπω όπως σκέφτομαι.Ευχαριστώ πολύ για τις σύμβουλες σας και καλές συλλεκτικές κινήσεις να έχετε.
για να έχεις πακέτα ΕΙΣΗΓΜΕΝΩΝ BLUE CHIPS και να ξέρεις από trading-investement -stock markets θα καταλάβαινες πως ποτέ αυτές οι θέσεις δεν δηλώνονται Δημοσίως .......εσύ , οι κοντινοί σου και η χρηματιστηριακή σου γνωρίζουν αυτά τα data.
Μλμ πάντα για πακέτα και όχι ένα απλό χαρτοφυλάκιο.
Κύριε zobels αγοράζω και πουλάω μόνος μου με την δική μου τακτική και χωρίς να μεσολαβεί κανείς και τα κάνω όλα μέσω του υπολογιστή μου και η τράπεζα απλώς αποδέχεται τις κίνήσεις πώλησης και αγορών που κάνω.
Καταγράφηκε
zobels
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1991


~Τα πάντα ρει~


Προφίλ WWW
« Απάντηση #23 στις: Μάρτιος 09, 2015, 06:54:13 μμ »

Κύριε zobels αγοράζω και πουλάω μόνος μου με την δική μου τακτική και χωρίς να μεσολαβεί κανείς και τα κάνω όλα μέσω του υπολογιστή μου και η τράπεζα απλώς αποδέχεται τις κίνήσεις πώλησης και αγορών που κάνω.
κ.κ zanteco, μέσω υπολογιστή χρησιμοποιείτε πλατφόρμα Χρηματιστιριακής , θεματοφύλακας ΕΧΑΕ ...εξάλλου και οι προμήθειες κάπου καταλήγουν ........άλλο το point που σας ανέφερα αλλά δεν είναι το αρμόδιο forum για να συζητήσουμε περί Χ.Α
Καταγράφηκε

SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3537


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Μάρτιος 09, 2015, 06:54:20 μμ »

.
Καταγράφηκε

athas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10403



Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Μάρτιος 09, 2015, 06:56:46 μμ »

Κύριε zobels αγοράζω και πουλάω μόνος μου με την δική μου τακτική και χωρίς να μεσολαβεί κανείς και τα κάνω όλα μέσω του υπολογιστή μου και η τράπεζα απλώς αποδέχεται τις κίνήσεις πώλησης και αγορών που κάνω.
Απορώ. τότε, για ποιο λόγο ρωτάς τρίτους για τις κινήσεις σου.
Ασχετο: (αν θέλεις απαντάς) Εχεις ποντιακή καταγωγή;
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Μάρτιος 09, 2015, 06:59:38 μμ »

https://www.youtube.com/watch?v=knHf6BVgMzI
παρε ταπες και ξεκινα!
Ανάργυρε έκλαψα αμπελα λε  -  αμπελα λε  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
KOKO-27
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 618


god of war


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Μάρτιος 09, 2015, 07:08:34 μμ »

σκεφτηκες να επενδυσεις σε κακαόδεντρα??
εχουν μεγαλη ανοδο. Στριφογύρισμα ματιών.
Καταγράφηκε

δεν χανω ποτε.... η κερδιζω η μαθαινω.
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #28 στις: Μάρτιος 09, 2015, 07:09:46 μμ »

δεν παίρνεις ένα σπίτι καλύτερα φίλε τώρα που ειναι ευκαιρία?? Καλύτερη επένδυση σίγουρα ..

Στο λέω για να μην περιμένεις 10 χρόνια όταν ξαναπάει στα 200 ευρώ η λίρα...  Γλώσσα

Κοψε τις βλακιες .... 10 χρόνια .... Φιλε μην τον ακούς .έχει κάτι αγγελίες η χρυσή ευκαιρία που πουλάνε λίρες στο Μενίδι και άνω Λιόσια με 200 ευρώ . μην ξεχάσεις να πάρεις το fish mazi σου

Εχω λιωσει >Διονυση εχω πεσει κατω και γελαω και ηρθεη γυναικα μου απο το σαλονι να δει τι γινεται Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Μάρτιος 09, 2015, 07:10:55 μμ »

Κύριε zobels αγοράζω και πουλάω μόνος μου με την δική μου τακτική και χωρίς να μεσολαβεί κανείς και τα κάνω όλα μέσω του υπολογιστή μου και η τράπεζα απλώς αποδέχεται τις κίνήσεις πώλησης και αγορών που κάνω.
Απορώ. τότε, για ποιο λόγο ρωτάς τρίτους για τις κινήσεις σου.
Ασχετο: (αν θέλεις απαντάς) Εχεις ποντιακή καταγωγή;
Κύριε athas ερωτώ για τον χρυσό γιατί δεν έχω ιδέα μιας και δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με το συγκεκριμένο είδος και μέχρι να αποκτήσω τις γνώσεις που θέλω είμαι υποχρεωμένος να ερωτώ και δεν έχετε ακούσει την παροιμία που λέει ρωτόντας πας στην πόλη?
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 25
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences