Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 01, 2024, 07:27:57 πμ
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: TΡΟΠΟΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΧΡΥΣΩΝ ΛΙΡΩΝ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ  (Αναγνώστηκε 26978 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Gatopardos
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 9


Προφίλ
« Απάντηση #75 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 11:14:13 μμ »

Μαλον γατο πορδο πρεπει να σε λενε γιατι μπηκες εδω μεσα μαλλον να πορδισεις και να ρυπανεις το στεκι με το το θράσο σου .
Αν δεν είχα θράσος κύριε συλλέκτα δεν θα ήμουν ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΣ αλλά σκυλάκι ΠΕΚΙΝΟΥΑ,ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ?
Καταγράφηκε
lucky_louk
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1282



Προφίλ
« Απάντηση #76 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 11:14:20 μμ »

Κάτι έκανες λάθος στο quote ; Απορία
Προφανώς εννούσες αυτό:

Πωλούνται 200 χρυσές λίρες κοπής 2013 BU.

Kύριοι μπήκα στο σαιτ για να πουλήσω λίρες ποντάροντας να βρω μερικά ΑΡΧΙΚΟΡΟΙΔΑ συγνώμη συλλέκτες ήθελα να πω και να τους πιάσω ΚΩΤΣΟΥΣ γιατί συμβαίνει ότι εγώ δεν πουλάω από ανάγκη αλλά από θέση ισχύος (φορολογική δήλωση έκανα εφέτος 48500 ευρώ περίπου) και τις λίρες θα τις πουλήσω όχι 335 αλλά πάνω από 350 και απλώς περιμένω κάνα παγκόσμιο μπραφ και δεν με απασχολεί πόσο τις βρίσκετε η όχι,εξάλλου όπως είπε και ένας κύριος συλλέκτης εδώ μέσα είμαι ΓΑΤΑΠΑΡΔΟΣ και όχι σκυλάκι Πεκινουά που πάει να πει ότι είμαι ένα ΦΟΝΙΚΟ ΑΙΛΟΥΡΟΕΙΔΕΣ που ψάχνει ΓΑΖΕΛΕΣ να τις καταβροθχήσει και ήδη μία γαζέλα από Καλαμάτα μεριά μου έστειλε μήνυμα ότι ενδιαφέρετε να αγοράσει 100 κομμάτια στα 320 ευρώ.ΚΑΤΑΝΟΗΤΌ ΚΎΡΙΟΙ ΣΥΛΛΈΚΤΕΣ?α και ξέχασα να σας πω ότι εγώ δεν είμαι συλλέκτης αλλά οικονομικό αρπακτικό.

Οι χρυσές λίρες είναι άπιαστες και ακυκλοφόρητες




Κύριε συλλέκτα είναι ΓΕΝΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ στα σχόλια όλων των κυρίων και σεβαστών συλλεκτών ως προς την πώληση που έχω σε ισχύ και νομίζω ότι κάλυψα όλες τις απορίες τώρα.Ευχαριστώ.
Ήρθε ίσως η ώρα, να κάνεις παρέα, σε μερικούς άλλους που περάσαν από εδώ μέσα... Και βγήκαν από την πίσω πόρτα...
Καταγράφηκε
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #77 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 11:14:30 μμ »

Εγώ αμφιβάλω αν έχεις μία επενδυτή χρυσού  
Καταγράφηκε
methodios
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 498


Προφίλ
« Απάντηση #78 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 11:15:55 μμ »

Μαλον γατο πορδο πρεπει να σε λενε γιατι μπηκες εδω μεσα μαλλον να πορδισεις και να ρυπανεις το στεκι με το το θράσο σου .
Αν δεν είχα θράσος κύριε συλλέκτα δεν θα ήμουν ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΣ αλλά σκυλάκι ΠΕΚΙΝΟΥΑ,ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ?
γατοπορδε https://www.youtube.com/watch?v=deFu5Qz2mes αφιερωμενο
Καταγράφηκε
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #79 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 11:16:01 μμ »

Ε ρε Σπύρος που  χρειαζόσαστε  
Καταγράφηκε
Toni-g
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3010


Προφίλ
« Απάντηση #80 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 11:16:07 μμ »

Παλικάρια μην ανησυχείτε ,σε λιγο,θα ναι σαν να μην πέρασε ποτε απο δω μεσα  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
Gatopardos
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 9


Προφίλ
« Απάντηση #81 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 11:17:54 μμ »

Μαλον γατο πορδο πρεπει να σε λενε γιατι μπηκες εδω μεσα μαλλον να πορδισεις και να ρυπανεις το στεκι με το το θράσο σου .
Αν δεν είχα θράσος κύριε συλλέκτα δεν θα ήμουν ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΣ αλλά σκυλάκι ΠΕΚΙΝΟΥΑ,ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ?
γατοπορδε https://www.youtube.com/watch?v=deFu5Qz2mes αφιερωμενο
Το θέμα κύριε συλλέκτα είναι ότι σε κλάνει και δεν την κλάνεις άρα ποίος είναι ο πιο μάγκας από τους δύο σας?
Καταγράφηκε
Gatopardos
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 9


Προφίλ
« Απάντηση #82 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 11:19:41 μμ »

Κάτι έκανες λάθος στο quote ; Απορία
Προφανώς εννούσες αυτό:

Πωλούνται 200 χρυσές λίρες κοπής 2013 BU.

Kύριοι μπήκα στο σαιτ για να πουλήσω λίρες ποντάροντας να βρω μερικά ΑΡΧΙΚΟΡΟΙΔΑ συγνώμη συλλέκτες ήθελα να πω και να τους πιάσω ΚΩΤΣΟΥΣ γιατί συμβαίνει ότι εγώ δεν πουλάω από ανάγκη αλλά από θέση ισχύος (φορολογική δήλωση έκανα εφέτος 48500 ευρώ περίπου) και τις λίρες θα τις πουλήσω όχι 335 αλλά πάνω από 350 και απλώς περιμένω κάνα παγκόσμιο μπραφ και δεν με απασχολεί πόσο τις βρίσκετε η όχι,εξάλλου όπως είπε και ένας κύριος συλλέκτης εδώ μέσα είμαι ΓΑΤΑΠΑΡΔΟΣ και όχι σκυλάκι Πεκινουά που πάει να πει ότι είμαι ένα ΦΟΝΙΚΟ ΑΙΛΟΥΡΟΕΙΔΕΣ που ψάχνει ΓΑΖΕΛΕΣ να τις καταβροθχήσει και ήδη μία γαζέλα από Καλαμάτα μεριά μου έστειλε μήνυμα ότι ενδιαφέρετε να αγοράσει 100 κομμάτια στα 320 ευρώ.ΚΑΤΑΝΟΗΤΌ ΚΎΡΙΟΙ ΣΥΛΛΈΚΤΕΣ?α και ξέχασα να σας πω ότι εγώ δεν είμαι συλλέκτης αλλά οικονομικό αρπακτικό.

Οι χρυσές λίρες είναι άπιαστες και ακυκλοφόρητες




Κύριε συλλέκτα είναι ΓΕΝΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ στα σχόλια όλων των κυρίων και σεβαστών συλλεκτών ως προς την πώληση που έχω σε ισχύ και νομίζω ότι κάλυψα όλες τις απορίες τώρα.Ευχαριστώ.
Ήρθε ίσως η ώρα, να κάνεις παρέα, σε μερικούς άλλους που περάσαν από εδώ μέσα... Και βγήκαν από την πίσω πόρτα...
Εγώ κύριε συλλέκτα δεν έχω μάθει να βγαίνω από τις πίσω πόρτες αλλά μόνο από τις μπροστινές και με στρωμένο το κόκκινο χαλί μάλιστα.
Καταγράφηκε
Toni-g
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3010


Προφίλ
« Απάντηση #83 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 11:20:29 μμ »

Μαλον γατο πορδο πρεπει να σε λενε γιατι μπηκες εδω μεσα μαλλον να πορδισεις και να ρυπανεις το στεκι με το το θράσο σου .
Αν δεν είχα θράσος κύριε συλλέκτα δεν θα ήμουν ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΣ αλλά σκυλάκι ΠΕΚΙΝΟΥΑ,ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ?
γατοπορδε https://www.youtube.com/watch?v=deFu5Qz2mes αφιερωμενο
Το θέμα κύριε συλλέκτα είναι ότι σε κλάνει και δεν την κλάνεις άρα ποίος είναι ο πιο μάγκας από τους δύο σας?
Ρε τρελε σ εχουν παρει στο ψιλό ΑΠ το πρωι και δεν παίρνεις χαμπάρι να σταματήσεις μονο μας εχεις τρελάνει στην παπαρια  Χαμόγελο
Ελα κανε μας,την χαρη και κρατα τα μαςουρια και και την φορολογική σου δήλωση εξω απο δω
Καταγράφηκε
jimse
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 384

End Of An Era


Προφίλ
« Απάντηση #84 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 11:21:37 μμ »

κλαίω.....
Καταγράφηκε

From Wishes To Eternity
methodios
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 498


Προφίλ
« Απάντηση #85 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 11:22:22 μμ »

Μαλον γατο πορδο πρεπει να σε λενε γιατι μπηκες εδω μεσα μαλλον να πορδισεις και να ρυπανεις το στεκι με το το θράσο σου .
Αν δεν είχα θράσος κύριε συλλέκτα δεν θα ήμουν ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΣ αλλά σκυλάκι ΠΕΚΙΝΟΥΑ,ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ?
γατοπορδε https://www.youtube.com/watch?v=deFu5Qz2mes αφιερωμενο
Το θέμα κύριε συλλέκτα είναι ότι σε κλάνει και δεν την κλάνεις άρα ποίος είναι ο πιο μάγκας από τους δύο σας?
Ρε τρελε σ εχουν παρει στο ψιλό ΑΠ το πρωι και δεν παίρνεις χαμπάρι να σταματήσεις μονο μας εχεις τρελάνει στην παπαρια  Χαμόγελο
Ελα κανε μας,την χαρη και κρατα τα μαςουρια και και την φορολογική σου δήλωση εξω απο δω
ρε τονι γιατι μας την χαλας
Καταγράφηκε
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #86 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 11:23:02 μμ »

έλα ρε υπάρχουν δηλώσεις τέτοιες τι να πω α και κάτι άλλο να τη βάλεις εκεί που ξέρεις άπλυτο αρχ@@@@δι  
Καταγράφηκε
teris3
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 577



Προφίλ
« Απάντηση #87 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 11:23:39 μμ »

Γατόπαρδε, άσε να στην λένε , είναι κομπλεξικοί εδώ μέσα και σε ζηλεύουν...
Εγώ είμαι μαζί σου...Πόσο υπολογίζεις να πουλάς τις λίρες όταν θα γίνει το οικονομικό μπραφ;
Καταγράφηκε
methodios
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 498


Προφίλ
« Απάντηση #88 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 11:24:24 μμ »

έλα ρε υπάρχουν δηλώσεις τέτοιες τι να πω α και κάτι άλλο να τη βάλεις εκεί που ξέρεις άπλυτο αρχ@@@@δι  
ρε μην τον προγκατε
Καταγράφηκε
Gatopardos
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 9


Προφίλ
« Απάντηση #89 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 11:27:31 μμ »

Γατόπαρδε, άσε να στην λένε , είναι κομπλεξικοί εδώ μέσα και σε ζηλεύουν...
Εγώ είμαι μαζί σου...Πόσο υπολογίζεις να πουλάς τις λίρες όταν θα γίνει το οικονομικό μπραφ;
Από 350 ευρώ και πάνω και αύριο θα βάλω νέα τιμή στα 350 ευρώ και όποιος θέλει αγοράζει αλλιώς σκασίλα μου μεγάλη και 10 παπαγάλοι που λένε κύριε συλλέκτα.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences